Ikariam.hu Fórum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Árzuhanás az Ikariam Boltban (07.18-07.19)

0

Szurkolói zóna - VB 2018

28

Neo_from_Zion

Agyzsibbasztó

230

Nemo

Árzuhanás az Ikariam Boltban (07.15. - 07.16.)

0

Milyen zenét hallgatsz éppen?

1,594

Kyra1112

Recent Activities

• HindaVichi -

Liked Dex’s post in the thread Agyzsibbasztó.

Like (Post)
    Látom, zajlik az élet. Akkor én már csak egy korsó hubit kérnék! ;)
    Jaaa és maradjunk a HAIR-nél:
  • Detty -

Posted the thread Akció Árzuhanás az Ikariam Boltban (07.18-07.19).

Thread
    Kedves Játékosok! 2018.07.18 00:00 és 2018.07.19 23:59 között a következő csomagok az alábbi kedvezménnyel vásárolhatók meg. 20%-os kedvezmény: - Tűzszünet csomagok 50%-os kedvezmény: - Csapat-infó - Kémjelentés-archivum Kellemes időtöltés,
  • Neo_from_Zion -

Replied to the thread Szurkolói zóna - VB 2018.

...hát igen.... Minden elismerésem a Horvát csapaté és a Horvát nemzeté! Le a kalappal előttük! Nagyon szépen fociztak, nagyon harciasan küzdöttek és elismerésre méltó eredményt értek el. Előttünk a példa...remélem a magyar…
  • Opi -

Francia szurkolók - mivel nyertek: szétverték a várost (könnygáz, vízágyú) Horvátok - nem nyertek: egész éjjel ünnepeltek (asztalon táncoltak, villamos sínek mellett kitett asztalnál koccintottak)
  • Nemo -

Replied to the thread Agyzsibbasztó.

Hali! Csak beugrottam, hogy hozzak Dementorámnak egy kis zenét és egy kis VSR :doofy: -t kívántam! youtu.be/yo4pmauhugo
  • Adam1078 -

Replied to the thread Agyzsibbasztó.

Vip kocsmára én is hallgatok egy reggeli zenét ... ?( Mostanábba elvagyok kényeztettve seregeket kapok de enyém senkinek nem kell?? :dash: :dash: Nos nem baj addigis nézzem ahogy a nép pusztitja magát! :D :beer: 1 whiskyt amire vendégem thomas barát akinek igérem…
  • Sipka -

Posted the thread Árzuhanás az Ikariam Boltban (07.15. - 07.16.).

Thread
    Kedves Játékosok ! 2018.07.15. 00:00 és 2018.07.16. 23:59 között 30%-os kedvezménnyel élvezhetitek a következő kedvezményeket: - Prémium account - Megnövelt arany receptek Használjátok ki. Kellemes időtöltést, örömteli játékot
  • Kyra1112 -

Replied to the thread Milyen zenét hallgatsz éppen?.

2:2 Hosszabbításban nyernek a Horvátok,így szeretném! :P