Új fórum - kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pár kérdés:
      "Az új fórum 2019. február 14-én 10 óra körül lesz elérhető" Ez a magyar nyelves szekcióra igaz csak, vagy az új fórum globálisan/nemzetközileg érinti az ika közösséget? (-> más nyelven elérhető jelnleg az új fórum?)
      Jelenleg használt avatárok és sigek használhatóak lesznek az új fórumon?
      A jelenlegi fórumról viszünk át valamit? -pl: FAQ....stb.
    • Az új fórum nemzetközileg érint minden ika közösséget. Más nyelven sem elérhető jelenleg, február 14-én lesz csak.
      A jelenlegi fórumról velünk jön a faq és egy-két leírás, szabályok.
      Ami az avatart illeti, a WBB5 fórum támogatja, sőt, elviekben a siget is. Az, hogy ennek a fórumnak konkrétan mik lesznek a beállításai, nekünk is a jövő zenéje.

Én kevesekhez
      tartozom - de legalább
      keveseknek is.
      /Fodor Ákos/
    • Igen, egy-két játék fórumánál már megtörtént az ,,összevonás". A változásokat megtekinthetitek a gladiatus, bitefight vagy a battlefight fórumán. az elképzelés és a strúktura nálunk is hasonló lesz.

Az új fórumon is lehet ava is sig. avatarnak a max fájl mérete ugyanúgy 100kb. ezen biztos hogy nem fognak változtatni.
      A párosért köszönet Lara-nak :love:

A jó jelmezben annak érzed magad, akit el kell játszanod.
      John Boyne

• Igen, megyek = )

Mindenkit szeretettel várunk..aki elveszne, jusson el a fórumra, ott a jobboldalon a zászlók közül válassza ki a magyart, és onnan már gyerekjáték, fogjuk a kezetek :)

Kitartás, nem lesz könnyű átlátni elsőre, de még másodjára sem, akinek teljesen új, DE megszokjuk és belakjuk.

Hamarosan találkozunk, kellemes napot mindenkinek!

/és utoljára: :beer: /

szerkesztve:

Az új fórum magyar részlege itt érhető el:

forum.ikariam.gameforge.com/fo…rd/134-magyar-f%C3%B3rum/

ott pedig már találtok segítséget a későbbiekhez, ha szükséges. Várunk mindenkit szeretettel.