Szerver- és témafüggetlen elmélkedések az Ikariamról... :)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kopitata wrote:

Arról is van véleményetek, mikor valakinek 5-6-szor akkora a tp-je, mint amekkorát el tud tartani?
      Sziasztok!
      Nekem van róla véleményem, jókat mosolygok magamban, amikor valaki egy kezdő szerón nem a gazdaságra, fejlődésre összpontosít, hanem előre rohan amennyire csak tud a seregfejlesztésben, legyárt 3-5 k TP-t, aztán meg csak pislog a városaiban a "nagy" serege, mert ki sem tud moccanni onnan, gyorsan elfogy a kis aranya és leszerel a serege magától is, még csak le sem kell vernie senkinek se. :)
      ..

Köszönet az Avatarért és a Sig-ért Lady Drakhe :love:
    • Nem feltétlen a kezdő szerverről van szó :D Hanem egy meglévő szerveren. Úgy felpumpálják Tp vel az adott játékost. 340 K tpre amikor ő még csak 5 milla körüli ponton jár. Vagy éppen egy másik eset hogy 200 K ra de még csak 3 millás. Amikor a szerveren 50-60 k tp vel vannak megáldva mások.
    • Szerver elején szerintem a nagy többség a csomagokat bontogatja. Hogy ennek mennyi értelme van az a felhasználásától függ. Múlhat ezen egy csata és ezért bontja...(szerintem a szerver elején nincs nagyon még értelme,bár ha egy fontos csata,miért ne?)
      Mások ledózerolása miatt is bonthatja. Ebben az esetben szerintem is teljesen felesleges,és inkább vicces.
      Vagy barbározás miatt. Ez akkor lehet jó,ha ügyesen tudja a barbárok ellen használni ezeket.

És vannak olyanok is,mint pl én,akiket ez egyáltalán nem érdekel,a gyors haszonszerzés céljából képes akár az összes csomagot kibontani egyszerre a garantált győzelemért és a biztos lakosságutánpótlásért :D
    • Hát,nem igazán értelek,de ha az a kérdés,hogy mi a véleményünk a kevésbé aktív szövetségekről, akkor nekem az,hogy a szerverek haldokolnak.
      Ha már ez így szóba került, szerintetek azon kívül, hogy a játékfejlesztők elhanyagolták a játékot/ rossz irányba fejlesztették,mi állhat még a szerverek kihalása mögött? Szerintem jóval nagyobb játékosszám lehetne,hisz megvan hozzá az az embertömeg,még ebben a kis országban is,akiket inkább az ilyesfajta játékok vonzanak,mint az mmorpg-k,vagy mások.

Ha a szövetségi rendszerekre utal Kriszto kérdése,akkor pedig az egyik legszervergyilkosabbnak tartom ezeket. Akár van összefogás,akár nincs. Ha meg még a két szövetség közt minimális is az összefogás,segítés,akkor meg aztán pláne nem tudom megérteni miért vannak ezek. Azon kívül,hogy elég rendesen hozzájárulnak a világbékéhez,más tippem nincs.
    • Kriszto98 wrote:

Kifejezetten arra céloztam hogy háború van és valakiket egyátalán nem érdekel. Nincs összefogás vagyis minimális.
      Hát, hála az égnek én minden szerón összetartó szöviben voltam eddig, a háborúkban mindenki kivette részét, vagy harcos volt vagy háttér támogató, de mindenki oda tette magát rendesen.
      ..

Köszönet az Avatarért és a Sig-ért Lady Drakhe :love:
    • Erre mit mondhatnék? A vezetőség dolga,hogy megítélje mi jó a szövinek és mi nem. Ha az a jó,hogy olyan tagokkal vannak tele,akik nem igazán tesznek a csapatért,akkor az. Valószínű ezek a tagok máshogy járulnak hozzá a vezetőség szövetség irányába támasztott elképzelésének.

Én,mikor még vezető voltam egy bizonyos türelmi idő után,hacsak nem volt nyomós ok, kiszűrtem ezeket a tagokat,és csak azok maradtak,akik valamilyen formában segítették a szövetséget.

De én én vagyok,mások máshogy csinálják. Azért van több szövi,hogy választhass :)
    • Változnak az idők. :) Megváltozik a szabadidő. Elmúlik a játékkedv. Attól még csapattárs a régi harcostárs. :)

Sajnos sokan folyamatosan vakolnak. Mások törlődtek. De összességében így is majdnem 20-an akciózgattunk. :)

No, lassan zárul a Fórumocskánk... Az új helyen is nekifutok majd valahogy.
      Ha sikerül eligazodnom... :)
    • Users Online 1

1 Guest