Szerver- és témafüggetlen elmélkedések az Ikariamról... :)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szerver- és témafüggetlen elmélkedések az Ikariamról... :)

Sziasztok! :)

Megpróbálok beszélgetést kezdeményezni ott, ahol bármilyen, az Ikariammal kapcsolatos témáról beszélgethetünk! :) Hátha találok rá partnereket. Az Ikariam Társadalmát próbálom megszólítani. Függetlenül attól, melyik szerveren játszik, vagy milyen pozíciót visel Team tagként. Emberek vagyunk. :) Beszélgessünk.
      Hogy miért itt? Miért nem a kocsmákban? Mert a kocsmák elsősorban szerverekhez kötődőek. Van, aki nem is néz be minden kocsmába. Vagy nem szól hozzá, mert nem érintett, nem rá tartozik. De itt hátha sikerül érdekes beszélgetéseket összehoznunk. És talán még csiszolódnunk is sikerül... :)

OK! A tiltott dolgokat kerüljük. Nem szeretném, ha bezárnák a témát, mert bárki is vadul!
      Nincsenek jogaim a Fórumon. Nem is szeretnék. :) De ha valaki olyasmit ír, amit - szerintem! - nem kellene, a topic védelme érdekében én fogom kérni a beírás áthúzásos érvénytelenítését! Nem a nyom nélküli törlését! ;) Mert azzal továbbra sem értek egyet! Furcsa is, mikor rápillantok valakinek az írásaira. Látom, miket írt és hova. De a "tett helyszínén" nyoma sincs. Nem örülök neki...

De ne ez a téma legyen a téma! :)) Ne a Fórum! Inkább a játék! És az azzal kapcsolatos észrevételek, érvek, ellenérvek.

- miként viszonyuljunk egymáshoz
      - miként toroljuk meg katonailag a sérelmeinket
      - mi az, ami elfogadható, mi az, ami nem
      - játék fejlesztésével kapcsolatos gondolatok (nem javaslatok, mert arra van külön hely! )
      - olyan elgondolások, amikről valamiért nem lehet javaslatot nyitni, de beszélgetni róla azért még lehet

Még sorolhatnám. :) De nem teszem. Szabadon hagyom a lehetőségeket. És nem is indítom el valami felé a beszélgetést. Persze, ha 1-2 napig nem történik itt semmi, akkor nyomom a magam gondolatait! :))

Arra szeretnék kérni mindenkit, hogy a kocsmákban olykor tapasztalható személyes ellentéteket itt ne hozzátok elő. A késeket a kocsmában dobálgassuk! ;)

Köszönöm a közreműködéseteket! :)
    • Na jó. Akkor folytatom én, az első kérdéseim neked mennek Kopi :D
      Mi újság Ny szerveren, mi újság a Lidércekkel? Látom naponta szórod fel a Cr-eket, de ahogy elnézem eléggé egyedül harcolgatsz, pedig milyen jó kis harcos brigád volt az a szövi. Persze lehet hogy most is az, csak pár éve abbahagytam azt a szervert és nincsen rálátásom.
      Nem ezen a néven, de sokáig voltam én is -LK-s. A régi szép idők...
    • Szia! :)

Privátban megírod, hogy milyen néven játszottál? :)
      (Ha gondolod, tudunk adni jó acc-ot!)

Elvagyunk a szerveren... :) Összevonás után érdekesen alakultak a dolgok. Tutira másként látja a másik oldal is, meg mi is. De ebbe itt most nem is mennék bele.

Sajnos, sokan abbahagyták. Mások ugyan vannak, de elfoglaltságuk nem engedi meg, hogy kalandozgassanak. Ha gáz van, és minket támadnak, akkor még mindig összeállunk. De azért így sem vagyok egyedül! :) Többen is harcolgatunk, amikor éppen van kivel. Csak én pakolgatom ki a CR-eket. Amiket megkapok. Mert van, aki odacsap, de lusta kitenni a CR-t. :)) Meg van, amit fel sem rakunk, mert érdektelen.
      No meg egyre kevésbé van értelme nagy létszámban felvonulni valahova. Nincs mindig ellenállás. Mert a leggyakrabban bevakol az, akit támadás ér. (Igaz, ilyesmi óhatatlanul nálunk is előfordul.) A seregek meg már akkorák (is lehetnek), hogy akár egyedül is napokig harcolhatunk, akkor sem fogy el. Ez a csatamotor hibája. 6-7 millió pontig még jó is. De tizenvalahánynál már nem ártana, ha gyorsabban fogynának az egységek. (Ennek "megoldása" is lehetne egy téma... :) ) Így többnyire egyedül megyünk akciózni. Esetleg párban.
    • :D
      Fog még mindig konyakos meggy és tejszínhabos eper párti? :D
      Megvan még az akkori accom, de csak pár milliós. :)
      De már csak War-on játszom és nagyon belekényelmesedtem a 3x -os gyorsaságba. :thumbsup:
      Nem hinném hogy valaha visszatérnék normál szerverre. :/
      Egyébként te hogy hogy nem jöttél War-ra? Nekedvaló terep lenne... :D
    • Az a kötelező adónk! :)) Szövitalin is ilyen desszertet kapott.

OK! :) Megértem.

Gondolkodtam rajta. De szervernyitáskor nem igazán értem rá. Pedig akkor kell a szabadidő, hogy gyorsan lehessen fejlődni. Ha hagyják... :))
      Később már az én "elveim" szerint nem érdemes becsatlakozni.
      Lehet, hogy ha alkalmas időpontban nyílik egy, akkor regelek. De most azt várjuk, hátha lesz szerverösszevonás. És akkor összecsaphatunk nálunk nagyobbakkal is. Amiben persze benne van a nagy zakó is! :))
    • Egykoron volt egy vitám a Rho kocsmában. Azt mondtam, hogy 16 kohózott ágyúval átviszem a 45-ös falat. Azt mondták rá, lehetetlen. Beraktam egy CR-t. Azt mondták, hamisítom, mert a Team egyik tagja is azt mondta, hogy nem lehet. Erre most találtam egy 47-es falat, és 18 kohózott ágyúval átviszem.
      Images
      • 47-es fal.png

700.17 kB, 918×460, viewed 12 times
    • Users Online 1

1 Guest