Általános Italszövetkezet

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Általános Italszövetkezet

Kicsiny új szerverünk se maradjon alkoholizáló hely nélkül, így megnyitotta kapuit az Általános Italszövetkezet nevet viselő csehó.

A bárpult tiszta, az asztalok rendezettek, frissen is lett mázolva, így nyitásra tökéletes. Reméljük még jó sokáig marad ilyen .

Az első három ember italát a ház állja, szóval gyertek-gyertek valamiből meg kell gazdagodni. :D

Zenegép is van, rögtön megmutatom milyen jól is szól.

Egyelőre csak egy kólát iszom.

Köszönöm Lara
      -Sajnálatos módon az olvasás mostanára már kiment a divatból.
      -Semmi baj. Annál több jut nekem.
      ~Sarah J. Maas

• Opi, csak akkor lesz team-kocsma ha hagyjátok, a team pedig ideszokik :P

Bár nekem van egy különleges képességem, hogy már a puszta létezésemmel is el tudok üldözni embereket. Hát még ha meg is szólalok :phatgrin:
      Gurat, a "valami izé... lencsés fasírt pitában" pontosan mi? Egyelőre nem sikerült eldöntenem, merjek-e enni belőle :D

Kérnék szépen egy gyógykombót (forró citromos tea + C-vitamin + Béres csepp). Na egye fene, egy kávét is :)

És következő betérő a vendégem egy italra. Ha team-tag jön legközelebb is, a kövi nem-team-tag is vendégem.
      Ha nem team-tag jön, vendégem 2-re is :beer:
      .
      Uff! Én beszéltem!:) Köszönet a csodás sigért/aváért Lady Drakhe! :love:
    • Én nem bánom ha ez lesz a Team Kocsma - fizetek is mindent ebben az évben
      HA
      Sikerülne valamit kitalálni azokra akik NEM team tagoknak adják ki magukat
      Szívesen olvasnám a következő rendszer üzenetben az ismerős szöveget imigyen:

"Kedves Játékosok!

Felhívnánk mindannyiótok figyelmét arra, hogy tilos bármely játékos
      vagy Szövetség bármely emberének megszemélyesítése, helyette és nevében eljárni,
      figyelmeztetéssel illetni játékostársaitokat.

Ilyen és hasonló esetben minden olyan account azonnal tiltásra kerül, amely a szabálytalansághoz köthető!"

Név bitorlás kapcsán ötletem még:
      ÁSZF
      2.4 A játékosnév nem sértheti harmadik fél jogait, --- szerintem egy név bitorló
      sérti a nevet jogosan használó játékhoz való jogát, mivel a játék felületen meg nem
      különböztethető név, sőt koordik és városnevek kerülvén használatba, a
      levelezés során többlet azonosításokra kell sort keríteni mely a játék
      élmény rontják, az azonosítást applikációval szinte lehetetlen elvégezni (nem is játékosok dolga)

3.1.4

Hacsak a Szabályok erről másként nem rendelkeznek, a felhasználó
      semmilyen körülmények között nem használhatja más felhasználó
      bejelentkezési adatait --- az azonos név (megkülönböztetésre ugye csak
      külön vizsgálattal vagyunk képesek - jó esetben) bejelentkezési adat.
      A rendszer maga sem engedi az azonos neveket - ezt elfedni a karakterkészlet
      megkülönböztethetetlensége miatt (ti. de nem kizárólag nagy i vagy kis L egyformának látszik)

tehát ezt kijátszani, az bizony e tiltás és szabály megkerülése.

A 8. pont a fiók törlésének feltételeit tartalmazza - törlésre kerülhet a fiók tehát
      8.2
      b) olyan valós körülmények esetén, melyek arra utalnak, hogy a
      felhasználó magatartása jelentősen és negatívan befolyásolja a többi
      felhasználó játékélményét --- azért ha elorozza valaki egy szövetség vezetőjének
      nevét egy multi accal, aminek városait a vezető szigeteire teszi, a város neveit szintén
      leképezi, és ki tudja kinek mit ír... nos az mintha megfelelne a negatív befolyásolás
      kritériumainak. Ezen az sem változtat, hogy vannak akik játékélményét pozitívan
      befolyásolja a név klónozó: értsd legszebb öröm a káröröm - no meg a söröm!

Szóval

Sört a Népnek! :beer:

The post was edited 1 time, last by Opi ().

• Jó reggel, jó szurkolás!

A szomorú az egészbe, hogy a Go csak a kezét tárja szét és nem hajlandó csinálni semmit. Mintha a csalókat támogatná. Picit elgondolkodtató a dolog.

Sert :beer: boört, pálinkát
      "EN vagyok Isten büntetése. Ha Nem követtetek Volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött Volna engem büntetésként rátok" (Dzsingisz kán)
    • Azt azért tegyük hozzá hogy a játék nem a fénykorát éli és nem sokan maradtak fórumon sem... (ez csak romlani fog)
      Az egyértelmű hogy GO-k jogosan tiltották a Bears vezetőt, de az előzményekkel nem kellene foglalkozni!?
      Az imposztort és a hozzá tartozó "igazi" accot miért nem büntetik/keresik? Gusztustalannak tartom az ilyen fajta megtévesztést, ahogy a kémek beépítését más szövetségekbe! Ilyen eseteknél el lehet gondolkodni hogy miért haldoklik az ikariam közössége és hogy a régiek miért tették le a játékot!
      Az ilyen húzásokkal szét lehet zúzni a közösségeket, de hibásak itt a szabályalkotók is és a Go-k is, nem lenne nehéz kiemelni 1-1 ilyen sz@rkeverőt a játék érdekében!

Whiskyt nekem és a népnek!
    • Grooveland wrote:

Gurat, a "valami izé... lencsés fasírt pitában" pontosan mi? Egyelőre nem sikerült eldöntenem, merjek-e enni belőle :D
      Nem tudom mi volt benne, de finom volt, és még élek is :D
      Sóval bátran...
      De ahogy elnézem most egy adag babfőzelék lesz.... magvas kenyér, meg esetleg meggykompót. Italnak egy pohár víz, csak így szerényen :)

u.i: a tiltások kitárgyalását meg tényleg mellőzzük, abból sosem származik jó itt a fórumon, mert csak felhúzza magát rajt az ember, és idegességében lehet olyant, vagy olyan stílusban ír, ahogy nem biztos, hogy célszerű.
    • Lencse gulyás
      Sörben sült csülök
      Krumplika....
      1 söröcske - szomszéd bácsi adta vacsira, mert elmentem nekik a gyógyszertárba (rossz idő volt, megkérdeztük kell-e nekik valami)
      Ez volt a késői ebédem - nem régen fejeztem be

A tiltást kitárgyalása lehet off...
      DE
      Gondolkodunk javaslatokon - hogy az előidézésének körülményei nem fordulhassanak elő.
      Mert nehezen emészthető számomra az ekkora disznóság.. pedig a csülök sem kicsi.
      Kávét kérek
      ÉS
      Sört a Népnek! :beer:
    • Jó estét, jó szorakozást!

Gurat wrote:

u.i: a tiltások kitárgyalását meg tényleg mellőzzük, abból sosem származik jó itt a fórumon, mert csak felhúzza magát rajt az ember, és idegességében lehet olyant, vagy olyan stílusban ír, ahogy nem biztos, hogy célszerű.
      Nem rémlik a neved Gurat. Tapasztaltuk a GO/SGO/MOD/SMOD tulkapásait , itt a Fórumon is.Ezek tények.

Sört :beer: bort, pálinkát
      "EN vagyok Isten büntetése. Ha Nem követtetek Volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött Volna engem büntetésként rátok" (Dzsingisz kán)
    • Gurat, a lencsés fasírt finom. Én is szoktam csinálni. Vegán cucc, bár vegán nem vagyok, tőlük tanultam.

És így van, a GO/SGO/MOD/SMOD (utóbbi nincs is évek óta, már SGO is csak egy, ja az én vagyok), mindig túlkap, részre hajlik. Mindig a másik részére. Ha lehet, egyszerre két részre is. Nekem unalmas már ez a lemez, de ez az én dolgom
      . Felesleges beleszólni, ki hinni szeretné, az annak hisz, aki elhitetni szeretné. Hadd higgye, én nyugodtan alszom.

Jah az SGO majdnem elfelejtett inni!
      Sört kérek!

Én kevesekhez
      tartozom - de legalább
      keveseknek is.
      /Fodor Ákos/

The post was edited 1 time, last by HindaVichi ().

• Tényleg nem "rémlik"-nak hívnak :) És nem is szeretnék rém lenni, lik meg pláne nem ;)
      Egy feketeribizli szörpöt most megiszom. És akinek kedve van, leülhet az asztalomhoz.... pl monopolizhatnánk egyet.

Szerkesztve::
      Én viszont újra (már régebben pár évig voltam ...), de most is vegán kaján élek. nekem valahogy ez jött be a legjobban :)
    • Köszönöm Opi!

Nem vagyok gyakorlott kocsmajáró. Inni könnyen elfelejtek. De most maradok a sörnél. Jöhet még egy, lecsúszik. A teát is fizetem cserében:))

Gurat, a vegán kaják jók. :) Sokszor főzök én is vegánul.

A Monopoly is jó. Régen (vagy 10 éve) vezettem egy játékfórumot. Azon a kommenttel lehetett dobókockát is eldobni, és a komment alján láttuk, hányat dobtunk. Sajnos már megszűnt. :(

Én kevesekhez
      tartozom - de legalább
      keveseknek is.
      /Fodor Ákos/

The post was edited 1 time, last by HindaVichi ().

• Imádom a halat! (Is...) Csak már nem tudom, mit ehetek, kinek higgyek...

Az édesvízi halak női nemi hormonokkal, a tengeri halak nehézfémekkel szennyezettek. A (norvég) lazac meg még mindenféle egyéb mással is! Ami jóval az egészségügyi határérték felett van. Pedig szeretem füstölni. Meleg füsttel. (A meleget nem ám félre érteni! Nincs vele gondom, csak ne legyen kötelező! ;) )

Nem vagyok vega. Nem érzem jól magam, ha nem kerül hús a pociba. Az enzimjeim olyanok lehetnek, hogy magamat bontom, ha nincs hús, mert mardos a gyomrom. :) Mindenevő vagyok, mint a disznó! :)) De nagy adag tészta, vagy főzelékféle után is éhes leszek hamar, ha nincs hús.
      Lehet, hogy inkább ragadozó vagyok? :)

Kérek egy tányér vörösboros vaddisznó pörit. És rá az Opi féle sört! Bár mostanában gyakran smucigoskodik a néppel...