Agyzsibbasztó

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Keresem keresem azt a kérkedést... de nem lelem :fie:
      Nekem mondjuk van egy olyan állásom amivel NEM lehetne - de hát kinek mi a menő az is viszonylagos
      HA elmesélném mi mindent tettem érte, és mi a munkám az már lehet kérkedésnek hatna
      BÁR
      Biztos sokan cserélnének velem...és sokan meg nem
      Kakaóra fussa az a lényeg :thumbsup:

A vonatsofőr az mozdonyVEZETŐ az állomásé meg állomásFŐNÖK :rolleyes:

Félve kérek egy szódát - nehogy kérkedésnek tűnjön valamiképpen... ;)
    • Senki sem mondta, hogy te kérkedsz, de ha már magadra vetted, az jelent valamit :P

Abban igazad lehet, hogy szubjektív, kinek mi a kérkedés :)

Én nem cserélnék ugyan senkivel

Szódát kérni nem kérkedés ettől függetlenül illetve szerintem kb. senki nem gondolja kérkedésnek :)

Kérek én is
    • Opi wrote:

Keresem keresem azt a kérkedést... de nem lelem
      Ezzel kezdtem - majd saját helyzetemmel folytattam: próbálva felvenni egy beszélgetési folyamatot. :rolleyes:
      Pontosan, hogy nem :fie: vettem magamra semmit - értetlenkedésem után mintegy apropó próbáltam hozzászólni a felvetett témához.

DE
      Kicsit úgy értem magam, mint amikor 2 vak ember ül a padon és egyikük - némiképp kezével udvariasan elfojtva - tüsszent: Happpppssszzzzz
      Mire a másik: Lécci nekem is bonts egy sört! :lol:

Legyen akkor az:
      Sört a Népnek! :beer:
    • MozdonyVEZETŐ=Traktoros :rofl: Mindegy mi a trágya neve, ugyan úgy trágyát húz, csak lehet 32 kocsit nem egy pótkocsit :lol:
      Kakaót...!

Editke: Köszönjük, hogy hoztatok még kakaót, szép csata volt, gratula ^^
      Nappal sem alszunk, éjszaka sem... megvan az UV ellenszere :gamer:
      Editnéni... köszönjük ismét a kakaót ^^

The post was edited 3 times, last by Nemo ().

• Ja ja
      Építi a templomát, tele van pappal (azt is ide kéne másolni). És így a sziget hit 99% jelenleg
      Van ilyen VIP-es is (pl Sárkányka) és mégsem citáljuk ide. Elég régen építi a templomát, zozoba készen lesz hamarabb
      Az a Sárkányka aki lefosztotta zozoba-t és így tényleg kezdődik megint elölről :pillepalle:
      Fejlődj, told a bányát (azok is megérnének egy misét amúgy mert az agyarasok nem adakozásukról híresek) és tűrd el a (be/le) szólásokat, ha nem tudsz úgy fejlődni, hogy a téged dominálni akarót sziget szomszédaid (!) egy olyan játékostól, aki MINDIG kötekedik HA - mint ma is - leverik a serege egy részét valahol. :blackeye:
      Szép volt Robson!

Nahh a következő fázis, megy a kishal és körbe ússza a szigeteit - megnézve hol talál valakit aki felé megmutathatja ő micsoda nagy (hal) menő (szigeten belül, off és kohótlan kicsiken fordulni párszor)
      Estére kipótolja a seregét is. Akkor már lehet hogy kicsit nagyobbakat is bever, persze szigorúan csak jóval kisebb tp-ket. ÉS elindul az önmaga fényezése valamint a másokkal való fölényeskedés: /pl hol van Opi/

Nahh igyá' még egyet - és fogd rá a nyuszira!

PS:
      Jahh és nem kell írni sem a város tulajának, (sziget szomszédnak) sem a Diplomatának - kocsma témaként kell egyből kitárgyalni, és egyből általánosítás, macizás :puke:
    • De Opimaci :) ilyen alapon azt is lehet mondani, hogy Robsonnak sokkal több pontja van mint pl nekem, és mégis jól megtámadott ma reggel, amíg úton voltam :) Rendes maci

Akkor nekem ugyan miért ne szabadna medvéket megtámadni pl. nekem van 1 millió 200ezer pontom, Robson macinak meg 2 millió 1 százezer, a pontjaink különbsége durván 900 ezer, tehát én megtámadhatok ilyen alapon macikat, akiknek max 900 ezer ponttal van kevesebbjük mint nekem :) az 300 ezer pont, azalatt kicsi nekem 1 játékos, kiszámoltam

Na kicsit még sok a teendőm, szóval lépek lassan

Editke kell nekem még kakajó

remélem kövi fórumon is folytatjuk az értelmes és hasznos eszmecserét :)

The post was edited 1 time, last by Marqadam ().

• El sem olvasom végig Opi hülyeségeit... Opi miért írtam ide? Azért mert anno mikor nektek írtam 1hónapot vártunk arra, hogy Zozoka megcsinálja a hitet... és persze akkor is csak az ment kinek hogy áll a temploma... megint ugyan az... neki ilyen, neki meg ilyen.... mit kezdjek vele? Megbeszéltétek? Ki tudja... 1 nap alatt fel lehet húzni 0ról a templomot... legutóbb egy hónapba telt... honnét tudja, hogy most hamarabb meg lesz? Akkor arra hivatkoztatok, hogy mert kifosztják mindig... majd kiderül, hogy pont védenek annyit a raktárai, hogy felhúzhassa a templomot... most is csak a kifogás egyből... :pillepalle:
      Kakaót és maci csodarontástól mentes világot...

Editke: Két koló után Opi... nem lehet egész nap csatázni 8) Csak úgy jelzem a tegnapi margójára...

Végig olvastam :lol:
      Igazad van Opi... ne általánosítsunk, Zozoba csak a szövetség tagja, de nincs egy szinten a macikkal... csak tag... nem maci :puke: Nálunk meg Sárkányka aki szerinted húzza a hitet valahol ugyan úgy vámpir... ha meg tudnál cr-t olvasni látnád hogy reggeltől délutánig ugyan akkora seregem volt :rofl: Oda hoztál pár ladikot, de megjelenni nem mertél. Kicsiket fosztottam, mert olyankor mindig ott leszel... tegnap nem... és ahogy írtam isRobsonnak tegnap, úgy is lett, csakjar jar meg te nem vagytokképesek felfogni :pillepalle:

Marqadam: Azért nem lehet nekünk, mert a macik így sem tudnak... az hogy 2-3 an lezúznak egy játékost, az megy... de mikor beleállunk... majdnem dupla annyian mint mi... hidd el te is a kifogásokat keresnéd, hogy legyen esélyed :rofl: Hiába köszöntem itt meg nekik csak a rosszra reagálnak, a többi nem számít... morcik, mert mikor végre beállnak fejvesztve rohannak haza... ha meg Robson, Jarjar szffel Opi meg flottával blokkol akkor milyen gyáva vagyok, hogy kohó nélkül zászlózok... hol ott mind a hármojuknak olyan tpje van mint nekem... Robson tudom jönne egyedül mert ő játszik... Opi meg próbálja elmagyarázni magának, meg még pár “hívőnek” hogy ők az erősek :rofl:

Kakaót...

The post was edited 4 times, last by Nemo ().

• Sziasztok

Ritkán vagyok mivel ki költöztem külföldre munka miatt . Még mindig ezek a gyerekes magyarázkodás ezen volt sapka azon nem volt . Zozonak lassan fél éve nem sikerült felhúzni egy 22 -es templomot . Komolyan ne támadjuk egy hétig vagy mit akartok Opi ? Robson is próbál mászkálni és pingelni 8 hoplitával . Vagy mi is szóljunk hogy épp nem vagyunk gépnél .
      Ezeket azért oldjátok meg házon belül ha kell még én is küldök kristályt. Ne hogy ezen múljon . :dash:
      Csaták mennek azt most hagyjuk hányszor zászlózott komplett Medve csapat , mert ez mind szituáció függő azt hiszem több csatát nyertünk mind a Bears és LND ellen mint ők ellenünk. De ez mind helyzet függő szóval azért ezeket összehasonlítani se érdemes . Játszatok gyerekek és érezzétek jól magatokat .A felesleges méregetést meg hagyjuk ez egy játék és maradjon meg annak .

Egy italt minden betérőnek :beer:
    • Kb 40 óra alatt felhúzta a templomot zozoba - addig NEM volt neki teljes a hite, Értelem szerűen nulláról azért kell idő felépíteni egy templomot mert nem fog itt ülni 0-24-ben senki - főleg mert akkor nemónak gondja lenne: mit kellene kocsmába így írni?
      A másik helyen a sziget hite NEM csak rajta múlott - nem akarom Ivanov nevét ide vésni megint
      Csókolom a kis kezeteket.

Jahh lehet neki küldeni nyersit - mert fosztották TÖBBEN és TÖBBSZÖR a VIP-ből :cookie:

Vicces ez nem mertél bemenni szitu kicsi hal. Nem szoktam megijedni egy játéktól és főleg nem 13.000 dárdástól
      Izéke... szeretem a fehér zászlóidat ő kicsikék hős fosztogatója :rofl:

A témákat meg MEGINT nem én hoztam ide - önfényezés, mérgelődés, önigazolás keresése: attól függ miként alakult a kis hal élete az ika világában... azokat olvassuk itt vissza.

Nahh kv-t
      ÉS
      Sört a Népnek! :beer:
    • Van olyan is hogy gyárt az ember medve fia és eladja
      A kis hal megriadt, csak védésben vergődött és aztán visszajönni már nem tudott - ámbár 6 kátépét esett a tépéje
      No annak volt látszatja - lengetések között kopik ugyebár...

/Nemo most támadva vagyon - szerénységem által. Nyilván már ír is ezerrel - remélem a sorompó le van engedve.../

Fura az új Fórum...
      Kv-t
    • Users Online 3

3 Guests