Agyzsibbasztó

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

Opi! Nem, vasbilincsben vagyok a pincében és kötelező ezt a játékot játszanom :) Bocsi.. még fáradt vagyok a humorom még keresem.
      Engem minden nézőpont érdekel, az, hogy ezek hogyan közelíthetőek egymás felé, az már más kérdés.

Persze kicsik védelme, de kérdeztem már, mi dönti el, hogy mikortól lehet támadni és ha tőle támadnak? És akkor igen életbe léphetne amiket írtál, de a kivételekből oly sok minden keletkezik, anno volt MNT, ezt addig tartottuk, míg megfelelő erősségű és méretű lett a Bears, szerintem nem lehet mondani, hogy mi a szövetség kárát akarnánk, illetve igen,bontottuk az MNT-t mikor úgy ítélte meg a szerver, hogy kell egy új ellenfél, tudom ezzel nincs gondod csak a mikénttekkel, bár aranyfosztásra alkalmas a szeró ezzel élni kell, nyersit tart, ügyeljen rá, sereget már annyian árulnak, hogy nem lehetetlen pótolni, igen diktátor vagyok, meg akarom mondani, hogy játsszatok, ezek csupán javaslatok, én segíteni szerettem volna, de változtatni az tud, aki akar.

Kérdem én, a szövetségek akikkel békéztek valóban jó e, hogy egy ekkora tagsággal rendelkező szövetség felfogja maga ellen a támadásokat? Nem lenne jobb és több a játék, ha mindenki támadna mindenkit és akkor nem kellene állandóan velünk példálózni? Lenne más ellenfél, lehetne izgalmasan mindenkivel játszani, a jelenleg kialakult helyzet szerintem a sok béke miatt van.

Kicsiknek játékélményt úgy lehet biztosítani, ha van ellenfél, ellenfél pedig nem egy szövetség, akikkel olykor nem csak a kicsik nem bírnak...ezen is el lehetne gondolkodni.

Aquaman a konfliktusokhoz konfliktus generáló emberek is kellenek, talán ez még meglesz :)

Jöhet a golyózápor :minigun:

Kávét kérek szépen
    • New

Aquaman, tehát azt mondod, hogy volt 10 azonos nagyságrendű szövi, és amikor mi felvettünk 4 embert, úgy hogy párhuzamosan közben kitettünk kettőt, tehát 2 azaz kettő emberrel lettünk többen, ezzel felborítottuk a WAR szerver kényes egyensúlyát, ezt látván a 10-ből 5-6 szövi fogta magát és feloszlott, hovatovább törölték is magukat játékosok, mert úgy rájuk hoztuk azzal a kettővel a frászt. :)

Kávét kérek szépen, köszönöm. :)
    • New

Mindegy Maraa - nem érted...
      Az a játék (izgalma) hogy megnézed a szigeteden hogy melyik a macis város és annyiszor fosztod míg totál nulla lesz - aztán mész a következő városodba és ott ugyanezt megteszed napról napra. DE 10 alatt sosem..
      Amikor van valaki akkor 2 szigettel arrébb mész - oda már 2-3 társadat is hívod. Majd még többet ha netán nagyobb csata lenne.
      Utána ők is végig mennek pár városon. A harcolókat éjjel éri másik szövis látogató - mondjuk mi kibírjuk. A zozobákat, a zizi-ket sajnáltam kicsit - mostanra már nem, mert túlteszik magukat rajta.
      Jó - tud véve. Nem érdekes...
      Azért valami miatt vannak jó páran akiknek ez már nem smakkol a VIP-ben sem.

De nem akarok semmit szabályozni ebben - aki nem érzi ezt, azt minek keretek köré szorítani?
      Csak beszélgettünk... ki miként látja a dolgokat
      Had szóljon a harc ha az kell...
      A harcosoknak amit kérnek - a többieknek bármit kérek
      ÉS
      Sört a Népnek! :beer:
    • New

Na és jön a belső viszáj, ha már sereggel nem lehet VIP-et verni... Miért kell olyat hazudni fórumra, hogy a VIPen belül... nagyon nem tudod mi van a VIPen belül... ez a legalja... meg ahogy a tagjaitok leveleznek... nem tudnak csak trágár szavakat használni... és én vagyok a rossz :rofl:
      Kakajót, olyan jó kumiszosat!
    • New

Hát Dementora,most sokat estél a szememben.

De elmagyarázom neked,ha szeretnéd. Bár gondolom értetted amit írtam,szimplán csak provokálsz,de semmi baj.
      Szóóóóóóval... igen. Felvettetek X számú harcos tagot és kitettetek 2 kertész/inaktív tagot. Mint fentebb már említettem nem a tagok konkrét száma miatt borult fel az egyensúly,hanem mert erőfölénybe kerültetek a többi szövivel szemben. Ennek hatására nyilván a többi szövi is lépett,hogy kompenzáljon. Békék,összeolvadások,toborzások. Amint egy másik szövi is erősebbé vált,a többinek is fel kellett vennie a versenyt. Amelyik szövi nem tudta tartani a lépést vagy feladta vagy csatlakozott egy másikhoz.

Ha hülyének próbálsz beállítani,tedd azt értelmesen,ne ilyen silány módon ^^

Sört
    • New

sorrendet ne feledd,mi előbb olvadtunk,mint amiről itt most szó van. És mint mondtam,valóban azzal kezdődhetett el minden.

Az szomorú,ha nem láttál még igazat tőlem,akkor ideje szemüveget cserélned,mert nem szoktam hazudni. Ha ilyesmit kijelentesz,támaszd is alá.

Sört
    • New

Opi, gondolom már neked is feltűnt, hogy a kocsmában ritkán beszélek túl komolyan, mert minek :P de itt pár dolog picit zavar, úgyhogy mértékkel szóvá teszem ezeket, mindenféle sértés nélkül.

Nehogy azt hidd, hogy nem értjük az álláspontodat. Vannak nagyobb játékosok, több tapasztalattal szabadidővel affinitással a harcokhoz, meg vannak kisebbek - nyilván a kisebb játékosokat kisebb kockázat megtámadni, úgyhogy nekik nehezebb valamivel.
      Te állandóan ágálsz, ne ugyan már ne fosszuk csutkára kis játékosokat - nem szoktam nagyon válogatós lenni ilyen téren azt elismerem. De annyit már nem tennétek meg, hogy akkor felsorolod, hogy a szövidben kik a kisebb kezdő játékosok akikre még ráférne némi gyakorlás mielőtt bekerülnének a mély vízbe. Még az se mondom, hogy akadémia kéne, nektek jobb lenne, ha tudnátok zavarosban halászni. Mert pl Havasról úgyse hiszem el, hogy nem tud harcolni, hiába van viszonylag kevés pontja. És akkor azt mondod ezek még kezdő 400k pont alatt nem piszkáljuk addigra már csak kitanulja a dolgokat. A másik dolog azt mégis hogy hozod föl panasznak, hogy ha mi egy szövi vagyunk, akkor szöviként is működünk, és ha egy játékosnak nagy falat sereget találunk, akkor megyünk segíteni. Ez az alap, ettől szövi egy szövi. Az meg a másik dolog, hogy sok év játék után más szórakoztazó nem is nagyon maradt, csak az izgalmasabb harcok, ahol sokan vagyunk és taktikázni kell. Az meg, hogy plusz négy ember már túlerőt jelent - be kell valljam anno tényleg féltem, hogy ellenfél nélkül maradunk, de ez nem négy emberen múlik jó esetben. Ha ilyen kis számú játékos megváltoztat mindent, akkor ott bajok vannak. Különben úgy rémlik Rhaegar és Preddys volt a két kirakott ember, egyik se kertész típus, de ettől már tekintsünk el :P

Kérek valami töményet, whisky most jól esne például
    • New

Te Nemo!
      Marra-nak hívnak? Hirtelen azt hittem...Ja nem - Demetorának. Az sem...

Nemo wrote:

Na és jön a belső viszáj,

ÉS
      Nem írtam arról hogy viszály lenne a VIP-ben - éppenséggel azt hogy nem mindenki egyforma.
      Hogyan tudnék én belső viszályt kelteni kintről és főleg kocsmából?
      Miféle hazugság? Kikérem magamnak, hogy ojan ember akarlyon beállítani hazugnak, aki fojton csak salyát véleményét fúllyva a pontos lyét keveri az elipszilonossal
      Nahh

Te addig provokálod a sziget szomszédaidat amíg úgy nem írnak vissza, ahogyan nem szabad.
      1 vs 1 - nálad annyi, hogy már a HM is védi a kihívott által támadott városod - látom Ivanov ahol tud segít, talán már papot is rakott a Templomába? Nem nem - kérlek ne válaszolj: költői volt a kérdés
      Aztán te megint mész "büntetni" a kisebbet - mert izé...
      Jóvanhátnah

Csak így tovább, zúzszeró - had szóljon
      Nem kell itt seregről beszélni...

Nahh
      Köptetőt kérek
      ÉS
      Sört a Népnek :beer:
    • New

Marqadam!
      Akkor elmondom mi a bajom
      Konkrét nevekkel de ez csak példa.

Nemo addig támadja zozoba-t amíg oda nem megy valaki védeni igaz?
      Akkor átmegy a másik városába és ott támadja
      DE
      Minő izgalom - jöjjön már pár szövi társ is segíteni.
      Belenéz valamibe - jöjjenek még többen. Lesz egy kis pitty-putty
      Eddig még mindig valahogyan elmenne
      AKKOR ide jön előadni magát
      A VIP-es szövitársak kicsit gyalulnak - mert ha már oda jöttek...
      Ez is rendben
      Nemo előadja magát megint - közben boldogan mutogatja addig megkímélt seregét
      Még mindig nem elkönyvelné az ember - ok, ilyen a (játék) stílusa
      De még mindig csak nyomja a kocsmában
      Nos
      Ezekre reagáltam itt kicsit tágabb perspektívában

Most elhiszed, hogy ha ő 12-szer én meg 20-szor is képes lennék sziget szomszédomat lefosztani NAPONTA
      Azt szerintem nem hinnéd viszont már el rólam, hogy erre még büszke is lennék

De mondom, mindegy - hagyjuk a témát.
      Nem akarok semmit - egyszer kiírtam magamból. Ezzel meg itt már végleg. Kérlek Benneteket engedjük el a témát.
      Mindenkinek szíve joga úgy játszani ahogyan akar. Nem lehetünk itt megváltók..
      JÁTÉK - és majd kijön a katona megint barakkból: miként a nyersi a bányából

Lapozzunk - valaki dobjon fel egy másik témát
      Nekem most kávé - a Népnek coki
    • New

Opi, mi az hogy zozobák, mi az hogy zizik? Degradálod így a saját társaidat, teljesen jó, ha valaki idősebb kora ellenére itt játszik, kitartó, többekkel ellentétben, akik már nem játszanak, de ezt ide hozni...
      Zizit úgy említetted, hogy szegény macilány van támadva. Ez meg netto szexizmus. Milyen lenne, ha valakit nem támadna senki, csak azért mert több telet élt meg, vagy mert XX kromoszómája van, vagy az avatarja szerint nő? Ez színtiszta diszkrimináció, és kirekesztés lenne a játékból.
      Értem, hogy érzelmi zsarolásnak szánod, mikor ezeket hangsúlyozod, de nem jól veszi ki magát a társaid felé.

Maraa nem szf-es, hanem kiváló flottás, igaz, pár dárdival fosztogat néha, de sosem saját szigeten belül, a többire majd ő reflektál ha akar.

Havas, nem provokállak, hanem értelmeztem amit írtál, és arra írtam egy összefoglalót. A provokáció részedről érződik mióta újra feltámadtál, és ott folytatod ahol abbahagytad, hogy mi vagyunk a hibásak, mert kevés játékos van a szerveren.
      Ahogy Marq is írta, ha egy szervert felborít 4 fő, akkor ott baj van, és biztosan nem az a megoldás, hogy mindenki békét köt egymással, és csak egy szövetség marad akinek nincs semmilyen egyezménye másokkal.

Meg kellett volna tartanod a szövetségedet, jó harcosok voltak benne, én sajnálom, hogy nem ezt választottad.

Csak egy vizet kérnék.
    • New

Szerintem egy nagyon sérülékeny harmónia volt a szerveren,így igenis nagy jelentősége volt annak. Főleg úgy,hogy nem szövi nélküli játékosok voltak.

Hmmm....nem rajtam múlt. Én tényleg csak a dipipontokat adtam,a csapat többi része úgy gondolta nincs már itt olyan ami miatt maradni kéne és lépnek. Velük tartottam,mert szerettem velük játszani,sajnos már abbahagyták. Unatkoztam és gondoltam felcsapom újra az ikát,mert miért ne? De nincs már itt a régi csapat így nyilván más játszani és nincs is annyi kedv,de ez van.

Sört
    • New

Dementora wrote:

Degradálod így a saját társaidat,
      Ne aggód kérlek emiatt - nem így és nem emiatt írtam.

Tudod van aki bejelenti hogy addig fosztja szomszédját (egy műbalhé miatt) amíg csak bírja - ez a zozobázás
      Tudod van aki bejelenti, hogy (retorzióként) addig fosztja ártatlan szomszédját amíg az fel nem adja - ez a zizizés

Konkrét játékosok teszik ezt meg konkrét játékosokkal mert nekik ez e JÁTÉK - nekem meg nem, és ezt szóvá teszem
      Semmiféle más dolgot nem kell a számba adni
      Köszönöm

A vized fizetem
      Nekem szódát - a Népnek most coki!

Dobok fel más témát:
      A lazac az egy hal?
    • New

Opi, köszi a nyelvtan leckét... gondolom a kakajót helyesen írtam, mert abba nem kötöttél bele :lol:
      Akkor két nagy pohár kakaJót, mert így helyes :pillepalle: De lehet dupla j? :doofy: Lehet a sok alkohol hatása ez már Opinál ;( Ne igyál több alkoholt Opi! Én szurkolok neked ebben a kemény harcban ;(