Agyzsibbasztó

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Dementora, így éjszakás után taposom kicsit a padlót, hála a zenédnek :hail:
      Viszont most jön egy kis laza zene, mert lassan hozzák a brokkolis, csirkés tésztát :saint:

Mekkora sereghez kell 800 kénkarabélyos? A helyes megfejtők között éves bérletet sorsolunk ki a Dürerbe! A fődij 1000 adag VSR :doofy:
      Kakajót nekem, Dementorának még egy adag feketét, de én nem tudom erotikusan tálalni, me az accony levágja mind két fejem ;( Psszt... ezt a végét ő írta :P
    • Normál esetben 800 lövész ~ 29 kör.

Hopli vs. Hopli esetén: (5-ös kohóval)
      5.300 hopli, 3.650 kardos, 840 lövész, 1050 gyró ha nincsen lufi és folyamatosan nyírják egymást, legalább 30 kos, + fal függvényében ágyú.

Maradok a Whiskymnél.
    • Ez nem egy bugyuta versike :love: Ez egy Belga számból egy részlet :D Csak ott Húsi Laci :saint:
      Mondjuk már semmi sem számít, hisz nem csak itt, de már az ikariamon is celeb lettem ^^

Info
      Név: Némó Blanchar (24)
      Cím:
      Játékos: f4mous
      Szövetség: Bears

Nyugalom! Én még emlékszem honnét jöttem, nem fogok elszállni magamtól!
      Maradok ugyan az a kis szerény játékos, mint aki eddig is voltam!
      VSR :doofy: -t de nem simát! Celeb VSR :doofy: -t 8) Jó sokat, mert a híres embereknek ingyé van minden :lol:
    • Semmi sincs ingyé...
      Nincs ingyen semmi sem..

Hmmm
      Celeb...nem szeretem ezt a kifejezést.
      "Elsődleges jelentése: felkapott, „ünnepelt” híresség. A kifejezés mellékjelentésként azt a tartalmat is hordozza, hogy az ismertség alapja nem (vagy nem szükségszerűen) az illető tudása, ill. egyéb autonóm képessége, hanem egy, ... róla mesterségesen kialakított kép"
      "Az emberek számára a celebek éles különbözősége a lényeg, mert így válnak kiugróvá, magukra irányítják a figyelmet. Aki pozitív és rokonszenves számunkra arról azért beszélünk, mert jó, értékes, felnézünk rá. Ellenben aki taszító és ellenséges, ő is lehet éppen annyira érdekes, mint aki rokonszenves. Az ellenszenves, idegesítő celebek is beszédtémák alapját képezik"

Már megint elfelejtettem mi az a VSR - biztos nem is volt fontos. 8o

Gin tonicot kérek

ÉS

Sört a Népnek! :beer:
    • New

Most már te is tudod, mit jelent a celeb :lol: Csak tudod Opi minden néző pont kérdése :chinese:
      Viszont a kapcsolatomat f4mous-el félre értelmeztem, mivel ő egyenesen szerelmes belém :phatgrin:
      Jó, már vissza nevezte kis poliszait, de...

Arclevételes (26)
      Némó nyomában (26)
      NémóTheWorst (25)
      Tollaskígyó (24)
      Némó Blanchar (24)
      Némó City (24)
      Fogós Ali (22)
      Némó kapitány (19)

VSR felnőtt itóka, persze hogy nem fontos számodra, mert ez kiüt, nem egy vodka martini, amit mi falun víz helyett iszunk :beer:
      Vodka Ser Rivotril
      VSR :doofy: -t kérnék!
      Csapos, de most ne 0,5-et tegyél bele, mert azt anyuék a csecsemőknek adják :D
    • New

Háát igen
      Nem mindegy a nézőpont - az tény....

Nem mindegy, hogy az én garázsom akkora, mint a szomszéd háza, vagy a szomszéd garázsa akkora, mint az én házam. :huh:

Ezek szerint az ika összehoz.. :love:
      Engem tuti nem üt ki a VSR - mivel nem is innék ilyent :whistling:

Maradok a gin tonicnál
      ÉS
      Sört a Népnek! :beer:
    • New

Ha már itt nagyon belementünk a felnőtt dolgokba és állandósult a VSR kérése a VIP-es kollégák részéről, akkor megkérdezném, hogy az egyszerű halandó ember is megérthesse...
      Elősször bekapjátok a Rivotril tablettát (szorongásoldó, nyugtató) majd isztok rá, vagy fordítva? :D

Maradok a jó öreg, megbízható Whiskymnél...
    • New

"A Rivotril tablettát a következő betegségek kezelésére alkalmazzák:
      Epilepszia (csecsemőknél, gyermekeknél és felnőtteknél).
      Szorongásos állapotok és ezekhez kapcsolódó tünetek.
      Pánikbetegség (önmagában vagy konkrét dologtól, helyzettől való irreális félelemmel kísérve)."
      "Rivotril-kezelés alatt nem fogyaszthat alkoholt, mert az alkohollal együtt adva epilepsziás görcsöket válthat ki, vagy kómát, akár halált okozó szedációt okozhat."

Szerintem is jobb lesz az a kakajó - ha már minden ....ságot ide lehet írni

Nekem kávét
      ÉS
      Sört a népnek :beer:
    • New

Én meg azt hittem veszett vagyok és azért habzik a szám... ^^
      Mint minden gyógyszernek, ennek is meg van a mellékhatása... :lol:
      Ha mindent komolyan vesztek, nem lehet boldog az élet, nem kell mindent elhinni amit Nemo ír... hidd el nekünk :grumble: Csak 24-en mondjuk... 1 állítással szemben :rofl:
      Na megyünk, mert jön Nemo :/
      Közben rólatok, meg azt olvasni, hogy alkoholisták vagytok :whip: Az alkohol idegméreg nem? :puke: Na ugye, hogy nem kell levonni mindenféle habi tanulságokat, túl komolyan veszitek :rofl:

Kakjót...
    • New

Marcelnak nem hiszünk, én mondom ezt Nemo! Egy halott franciának? Ne már... :rofl:
      Lehet kérni perecet? Nemesis azt szereti és megígértük neki, ma ő választhat uzsit :saint: Holnap Ady jön <3
      Kumisz-t minden Vámpírnak ^^

Jajj... tényleg... ha törölteted az accod és újat regelsz akkor az addigi büntik nem lesznek meg és új lappal indulsz? Vigülis nem tiltás utáni újrareg :saint:

The post was edited 1 time, last by Nemo ().

• New

A vörösborról bebizonyosodott, hogy rendkívül jó hatással van a szervezetre! :)
      De a pálinkának is van pozitív hatása. No meg a sörnek is.

Persze, mindent csak mértékkel és tartózkodással.
      A mérték meg nem a vödör, és akkor a tartózkodás sem az asztal alatt! ;)

Igyunk má' valamit, mert kiszáradok! :)
    • New

9Igyunk bort meg pálinkát, mértékkel és tartózkodva szabad :) első komiszkodásom megvolt mára :P

Ha tudom a súlyos veszteségeimet pótolni, még folytatom :)

Csata a(z) M 1 városért
      (12.01.2019 20:26:44)
      Marqadam[-VIP-] innen: Krokodilopolis
      vs
      bloodtear[-LND-] innen: Atman, TULIPÁN JIMMY[-LND-] innen: M 1

---------------------------------------------------------------------------------------------
      Dárdás...............................964(-36) - Dárdás..................................0(-1)
      Hoplita.............................491(-126) - Hoplita...............................0(-123)
      Gyrokopter...........................200(-76) - Gyrokopter............................0(-100)
      ............................................. - Katapult..............................0(-115)
      Ágyú...................................30(-0) - Ágyú..................................0(-104)
      ............................................. - Fal.....................................0(-7)
      Kén Karabélyos.........................84(-0) - .............................................
      Kardforgató...........................300(-0) - .............................................
      ............................................. - .............................................
      Ballonos-Bombázó......................165(-0) - .............................................
      ---------------------------------------------------------------------------------------------
      Tábornokok...............................-388 - Tábornokok............................-4934.8
      Támadó pontok...........................12337 - Védelmi pontok............................970
      Elszenvedett sérülés....................19400 - Elszenvedett sérülés...................246740
      Sérülés százalék...........................7% - Sérülés százalék..........................93%

Nyertesek: Marqadam[-VIP-]

Vesztesek: bloodtear[-LND-], TULIPÁN JIMMY[-LND-]
    • Users Online 4

1 Member and 3 Guests