Agyzsibbasztó

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Agyzsibbasztó

Hellosziamizu!

Szerver nem maradhat kocsma nélkül,szval gondoltam nyitok egyet!

Törni,zúzni ér,de csak mérrtéktelenül,ahogy a szerveren is :evilgrin: .

Mizu,kire lehet itt majd számítani,hogy harcolósdit jön játszani?

Sört!
      .....
      Viszem!
    • Egy tök átlagos kávé máris az asztalodon :D .

Csak egy kérdés: Ez már tök természetes és mindig is így lesz,hogy a szervernyitás napján 18:00kor etapzárás lesz?
      Nem baj,csak kérdezem,mert ahogy a statisztikát nézem,ezt sajns nem sokan tudják/veszik észre.

Másrészt,mintha a szorzók is újra nagyok lennének. Ez viszont kicsit sem pozitív változás,kéretik is visszacsinálni :grumble:

Sört
      .......
      Viszem!
    • Hellóka Mindenkinek!

Ilyen sem volt még, szervernyitás és azonnal kocsma is van. :)
      Ilyen késő éjszaka én már nem iszom kávét, beremegteti azt a gyenge szívem, főleg a kotyogós, azt majd reggel, duplát:D

Egy jégert kérek szépen.

Etapzárás... hát meglepődtem, no de örüljünk akinek jutott. :)
    • Sziasztok :)

Nem természetes, sőt probléma, de hát így jártunk...
      S bizony, kivételes hogy nem kell várni, de itt minden gyorsabb, s kell a fejldőéshez a jóféle energiaital ;)
      Egyéb diplomáciai, háborús és más szabályzati változásokra is számíthat mindenki, de majd szép sorjában.

Most például kérnék szépen egy jókis házi gyömölcsöset, ser mellé - és állom a következő kört, gyertek csak =)

"A leghatásosabb titok gyakran az igazság."
      ( Daniel Banulescu )
    • Ha már felmerült az etap, akkor gondoltam megemlítem, hogy érdekesen működik a kalóz kijelző, nem írja, hogy mikor lesz etap vége.
      Azt viszont szorgalmasan írkálja minden fél órában, hogy a következő frissítés ekkor és ekkor van, ezt csupán az hazudtolja meg, hogy nincs szerintem a szerveren annyi Játékos nevű játékos amennyit a kis tabellán látni ;)

Illetve: lesz szerverkibeszélő, vagy a kocsmában beszélünk ki mindent? :D

egy jó búzasört kérek

Lazaság van!
    • Üdv

Olyan régen voltam már itt, az előbb elfelejtettem inni kérni tényleg. bocsi:/ (nem mintha régen mindig kértem volna hehe:p)

A sok gyümölcs láttára én is megkívántam, szintén azt kérek, egyébként a sok FB láttán megörültem kicsit, bár megnéztem és ők nem azok az FB-k akik Psi-n is voltak?
      Vagy ott is ez már a nevük?o.O Kalózok is vannak itt is szintén, az is mindig jó:D Nagyon remélem, hogy lesznek hamar más klánok is, és nem csak 2-3-4be fognak megint tömörülni az emberek X(
      Ez a termelés ami van egyébként nagyon tetszik, nem kell annyit várakozni, pörgősebb minden. Aranyfosztásban csak 1 dolog nem tetszik, de az nagyon.. ha kifosztják egy városod repül mind? És ha tul nagy a fenntartásod vele mindenhol a katonáid? Vagy hogy is van ez pontosan?
    • Viszem mindenkinek amit kért :beer:

Szerintem bárhol kibeszélhetjük a dolgokat,a kocsma is elég tágas ehhez :P

Az aranyfosztás nem teljesen így működik. Minden egységnél megvan,hogy mennyi aranyat bír el(pontos adatok a súgóban),ennek megfelelően pedig a csatába beküldött egységek számának?fajtájának megfelelően tudsz elhozni aranyat,illetve a városháza biztosít egy kis védelmet is(ha jól tudom).

Én nem félek,hogy túl kevés szövi lenne. Ráadásul örülök,hogy az összes farm egy helyre akar menni :D

Sajtit én is behívnám egy sörre,ne árválkodjon kint a kapuban a tűző napon!

Sört!
      .......
      Viszem!
    • Na ha már ennyi bambira meghívott a kocsmáros és a szerver egyik go-ja muszáj vagyok leinni. :P

Szépen tessék ám fogyasztani is, mert a végén még a kocsmáros csődbe megy., aztán nézhetünk itt. :)

Egy kávét kérek majd, addig pedig lecsücsülök a jobb sarokban, a kis boxomba, amit most sajátítok ki. De lehet ám nyugodtan csatlakozni. :rolleyes:

Köszönöm Lara
      -Sajnálatos módon az olvasás mostanára már kiment a divatból.
      -Semmi baj. Annál több jut nekem.
      ~Sarah J. Maas

• Par szaz jatekos 1,5 nap alatt. Ez a szerver idoben elkesett. Ha 3-4 vagy inkabb 5 eve dobtak vna be, akkor sztem 4-5 vagy tobb ezren is lennenk mar rajta.. meg az sem elkepzelhetetlen h tele lenne hiszen alphan anno a jatekosletszam 10 ezer korul volt.. es csak ott.
      Vagy ha a regi szervereken lett volna gyorsitas. De hat ez amugy is mindig is egy bongeszos jatek, amelyek az okostelefonok koraban halottak, mivel csak geprol lehet kenyelmesen jatszani - es mar van h nalam sincs napokig bekapcsolva.

A jatekosvesztes viszont sztem az utolso fazisba erkezett. Legalabbis itt Magyarorszagon. Meg benne van a pakliban a vonjuk ossze az osszes szervert egy szerverre aztan meg 1-2 honap moka, de ha ez megvolt akkor kifujt. En mar regota csak lambdan jatszom, csinaltunk egy kis tuzet telen de az a helyzet h mar nem volt az igazi. Nem olyan, mint regen. Evrol evre csak rosszabb. Mar kb csak a megszokas miatt jatszunk, mert sajnaljuk itthagyni.

Egy narancslevet.
      Lambda - FuSioN [FSN]

Szívünkben mindörökké LOC-osok maradunk