Agyzsibbasztó

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szép csaták születek ma is :) Meg persze a szokásos kéz -a kézbe támadás a Macik és LND szövetségektől. Mondjuk már ezt megszoktuk és most biztosan jön Opi mester és totális véletlenre fog hivatkozni :dash: Mint a tv-be a politikusok :thumbup: Lényegen nem változtat gratulálok a résztvevőknek vendégeim egy köre ! :beer:
    • Előbb -Eki- mester jön :D
      Vannak esetek mikor összedolgoznak szövetségeink (Bears, LND), de a mai pont nem tartozott ezen esetek közé úgy tudom. Bár nem én szerveztem...
      De a néhai összedolgozás még mindig egyenesebb, mint kémek és imposztorok bevetése - bárkinek a műve is...
      Az -LND- remek ellenfélnek tart titeket és legalább pezseg még a szerver is. :thumbup:

Egy személyes kérdés Renegade felé, te véletlenül omegán nem voltál a -C- ben? :D

Whiskyt mindenkinek!
    • Szia Eki én nem játszom gyerek szervereken csak a régi hagyományos szervereken Alfa Gamma Lammda :) Senki nem mondta hogy te szervezted :) Nem volt ilyen kérdés hogy tyúk volt előbb vagy a tojás :) :pillepalle:

Legalább pezseg a élet itt :)

Egy kancsó Rumot a tengerészeknek is
    • :D én akkor hagytam abba az ikázást, amikor a Lambda kezdődött. aztán visszajöttem a fránya mindenemet, bár némileg békésebb lett a természetem, látva, hogy milyen kevesen játszanak már :( de azért próbálkozik az ember :P

Még egy kis kumiszra lehet szükség lesz

Amúgy én emlékszem a -C- szövire, kemény ellenfelek voltak egy ideig. Aztán már nem annyira sajnos.

TŰTŰŰTŰTŰ irány meglátogatni szigeteket, hátha valahol rejtenek egy kis lépesmézet a macik xd
    • Hát szerintem csak a szombat esti láz - az uralkodott el a népeken
      ÉN sem szerveztem semmit - sőt részt sem vettem benne 8o
      Volt HM támadás ellenünk - ment rá tőlünk is válasz több helyen
      Valami közös HM - VIP viszont mintha Cr-ben is lett volna még ha az csak a volt PSZK tagok (el ne feledjük) szokásos össze dolgozása is lett volna :lol:
      Boxer írt is hogy jöjjön még más is - de asszem nem tetszett neki mert elment kertészmaci ellen (a könnyű győzelmek reményében) és aztán le kellett húznom a fejem, akkorát repült.
      Ezek voltak ahogy a köriket olvastam.... :grumble:
      Nahh Eki kolléga! Látod: olyan jók lettek a társaink hogy már irányítani, szervezni sem kell őket - sőt a Tábik ott sincsenek részünkről és a VIP Tábornok már egyből a kocsmában vizionál. :thumbup:

Majd írd már meg mi volt ez a spontán akciótok, amitől Renegade Tábinak kell kérnem egy grogot
      ÉS
      Sört a Népnek! :beer:
    • Azt a teremburáját már - hát csak jobban tudom ÉN mit szerveztünk =O
      Vagyis hogy mit nem... 8o
      Jó hát csak véletlenül megbeszélték veled hogy mit kéne blokizni meg ilyenek - pici kis mobilok mennyire jól kémlelhetőek: el sem hinné az ember macija :fie:

Köszi - én inkább maradok a magaménál:
      Vadmálna pálinkát - annak aki szereti
      ÉS
      Sört a Népnek ! :beer:
    • Hát ki kéne tenni a kép előtti fosztást is - a macik azért indultak
      Csak KOkec-el is volt valami... LND-s balhé - és megelőzött (gondolom)
      Brilla majdnem letarolta a flottáját nálad 8o
      Majd biztos szólok KOkec-nak hajnalban - menjen feléd és majd mi is megyünk délben nem? Már ha minket támadnál... :pillepalle:
      Nahh és miért nem nyomtad a kolidat? Pedig már fullos :lol:

Megszállást kaptál csak a jószívű maciktól - pedig szigeten belül nagyvagyokfosztogatókcska módban nyomulsz.
      Fröccsöt iszom most - debrői hárslevelűből legyen
      Halat sütök ugyanis ebédre - szürke és afrikai harcsa...
      A Nép majd máskor...
    • Tanits mester, tanits. :hail:

Level tartalmat nem fogod tudni kiolvasni, bar egy Opica, talan igen.
      Beszelgess picit Csendrével, ő majd megmondja mi is volt ott igazandiból, kozel sem volt egyuttes akció.

spoiler”
      Boxer foglalta a Vip varost, csatazott egy macival.
      => Boxert megkertem, tavozzon a helyszínről => csata vége, nyertese Csendre

Ez volt a levelezes. :rofl:

egy energiat, legyen Burn

The post was edited 1 time, last by Rorschach ().

• Akkor macik, LND gyertek, mert utazgatunk szigeten belül... Kaméleon csak a csúnya üzije miatt kap :grumble:
      Megint a csúnya alkohol... ez minden napos? A sok bubis víz sem tesz jót... :lol:

Kakajót sok cukorral, mert a cukor egészséges :rofl:

Edit: Van már szép 5-ös kohó, de a maciknak hisztizni kellett, hogy meg legyen, mivel ők így játszanak... bezzeg ha nem egy hónapig tartana berakni pár papot... nekem legutóbb is 2nap volt 0ról templomot húzni.... èrdekes... és még én vagyok a rossz, meg másoknak miért nem szólok... hát mert mások egy levélből is megértik, hogy a társuk raktára véd annyit, hogy nem lehet kifosztani belőle a krisit ami a templomhoz kell... de jó ovis kifogás volt... igaz Opika??? Remélem lekattansz végre a kolóról...

The post was edited 1 time, last by Nemo ().

• Némóka!
      Mennyi papja volt Ivanovnak hónapok alatt?
      19-es templomban?... segítek:
      NULLA
      Csak macikra tátogni jobb mindig... :rolleyes:
      Vele viszont remekül lebeszélted mint említetted vala - 3 levél elég volt
      ÉS
      19-es templom - NULLA pap maradt is
      Utána borult mindenki térdre, imához... :hail:

Nahh
      Senki nem foglalkozott Veled addig, amíg nem kaptunk SOROZATOS támadásokat tőled - és arra meg ellentámadás ment ami miatt te egyből itt (s)írtál a kocsmában és rászálltál arra, aki szerinted kicsiként megkímélve volt általad és EGYSZER vissza mert támadni.
      Amin Ő kiakadt - és Te meg (amúgy jogosan) tiltattad
      Most ráérsz megint farmolgatni - és ebbe beleszólt valaki
      Mindjárt a kocsmában kell ezt kitárgyalni mert valami nem jött össze - megszakadt egy sorozat, jajj mi lesz? :stick:

ÉS

Nemááá
      Egy maci nyert a Főzenész ellen VIP városban? Még ilyent - tuti összeszerveztünk valamit :rofl:

Vizet csak
    • Ohhh, megint emlékeztetni kell arra, hogy te csak az elmúlt pár hónapban élsz... előtte is voltak oda vissza dolgok Kaméleonnal... Mikor még nem VIPes voltam volt egy kis szövi, Kaméleon erősnek hitte magát az akkori szövetsége színeiben ;) Igen erősebb is volt pár játékos álltal játszott szövinél... akkor nem számított, hogy ő gyengébb?
      Akkor is azt állítottad Zozoba a folyamatos fosztások miatt nem emel templomot, hol ott a nyersi ott volt, senki nem tudta elfosztani, mert a raktárai által védve volt :lol: Majd jött az Ivanovra való mutogatás... te csak egy kapcsot kerestél, hogy mártírként jól jöjjenek ki a macik :growup:
      Eddig is írogattam, mikor nem támadtak akkor is... vagy azt állítod, hogy tegnap vagy tegnap előtt támadtatok? Adj már egy cr-t a kakajóm mellé, amit büntiből te fizetsz! Kibúvó nincs anyu mondta!
    • Igen Opi, Boxer egy normalis Metalos, nehez elhinni, de a te emberi szinted felett eleg sokan állnak. :)
      “ egyszeruen csak halgatott a jo szora “

Gyanú árnyékába....
      47:52-n portyazik a maci bagazs, de vajon Kokec hogy kapott szimatot?
      Ertem, helyorit nem kapott Zozobától, sok lenne az dipipontba. :puke:

Még mindig azt mondom, nem kell a rinya, ez a jatek mar sose lesz tiszta, mindenki szamara elfogadható szinten játszva.

Vizet a népnek.
      Opinak meg valami zuzós metal zenét. :monster:

The post was edited 1 time, last by Rorschach ().

• Nahh megszólalt a 40.000 dárdás ura is - kiokítván mindenkit a tisztességes játékról
      No para - már mondtam, hogy fosztásra érkeztünk
      KOkec előttünk és valami más miatt járt arra... de nem baj ha ez neked nem felel meg, csak válaszoltam egy összeesküvés elméletre, ami MINDIG előjön ha vámpír izzadság szag kezd terjengeni valahol (ti. erőlködés van 1-2 városnál) és valami számodra elviselhetetlen alakul ki. Valaki más áll nyerésre...

A személyeskedést meg fejezd be itt és most - mert senki nem szólt le emberileg Téged
      Nyilvánvaló a provokációs szándék - de én ennek nem ülök fel.
      Majd a modtól remélem intézkedik e téren..

Némo kedves - amikor NEM volt a szigeted hit akkor NEM volt bent Ivanovnak a 19-es templomában papja
      HÓNAPOK óta nem volt bent...
      zozoba szépen lassan felemelte a templomot.. Ivanov továbbra sem tett be papot
      Ezt lehet még ragozni... de végre már ez nem téma továbbra - bár neked ez még meglehet mindig 160% hitet kíván?

Kólát kérek most
    • Megtisztelő, hogy ily sokan érkeztetek, szerény személyemre :hail:
      Köszönök mindent anyukámnak, nélküle semmi nem sikerülhetett volna :love:
      Továbbá köszönöm mindenkinek, akik a mai napon érintettek mindenben, amiben én is benne voltam!

Egs mindenkinek a kedvencét! Én kakajót kérek ^^
    • Igenis Rorschach ura a tisztességes játéknak! :)

Sosem hagyja cserben a barátait :) segít ahol tud, és nagyon kitartóan harcol - alig tudok még játékost aki ilyen rendes lenne, mind ő. Még amikor ő PSZK-s én meg FB-s voltam, akkor is miután támadott engem, mert persze támadott, mert akkor ellenfelek voltunk, mondta, hogy kellemetlenül érinti a dolog, de hát néha a játék régi szövetségeseket is kettéválaszthat - ideig óráig. Látjátok, hogy rendes játékos igazán. Olyan komolyan veszi magát, hogy van, hogy papíron dolgozza ki a tervet, hogyan fogunk csatázni :) Na jó, hadititkokat igazán nem árulhatok el :P

Persze vannak játékosok biztos akik igaztalanul rosszat mondanak a másikra, örülök, hogy a kis kocsmai asztaltársaságunk nem ilyen.

Ennek örömére bontok pezsgőt mindjárt, csak legyen aki megigya, nekem túl édes
    • Mert részünkről mi lett volna a tisztességtelen?
      Vagy akár mi baj van az én személyemmel?
      Fellelhető itt bármilyen provokáció indítása a részemről?

No

Témákat sem nagyon hozunk ide...

A papírt meg ha néha össze kell gyűrni, akkor nem a másikat kell érte egyből leszólni.
      Egy játékot meg soha nem kell(ene) ennyire komolyan venni...

Irgum-burgum

Medve cukrot kérek - és mézsört a Népnek :beer:
    • Nanana

Ki mondott rád bármi dörmögő morgó télen barlangban szundikáló cimborám? :) Ugyan-ugyan, mi csupa barátságos ember vagyunk aztán tudod, az amőbát is papíron játsszák, az meg igazán nem egy komoly játék :P

Nemhogy jól éreznéd magad köztünk mi igyekszünk mindent megtenni
      Én is kérek egy kis medvecukrot
    • Users Online 2

2 Guests