Agyzsibbasztó

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nekem mágikus képességeim vannak... és szupererős élőhalottseregem, ami lever mindenkit és nem látszik a tp-statban :phatgrin:

Egy alternatív valóságban legalábbis mindenképp, bár ott talán szabadidőből is több jutna nekem - meg úgy általánosságban az embereknek :)
      Legrosszabb esetben pedig a 0/0/0 pontommal elkövetek egy 0-val osztást, azzal vagy megnyerem a csatát, vagy csinálok valami kékhalálhoz hasonlót :D

No elég a hülyéskedésből... egy limonádét kérek és itt sem vagyok :sleeping:
      .
      Uff! Én beszéltem!:) Köszönet a csodás sigért/aváért Lady Drakhe! :love:
    • Aquaman!

Nem azzal van a baj, ha valaki harcolni akar, hisz ez egy harci játék. Hanem azzal, aki elindul 0 tp-re a teljes seregével egy olyan játékos ellen, akinek 500 aranya van. Mert ennek mi értelme?

Ha harcolni akar, támadjon olyat, aminek tp-je van.
      Ha 0 tp-st fosztani, akkor vigyen magával pár faltörőt és első sorost. Na meg sok kerhajót.
      Ha aranyat fosztani, akkor meg ha már úgyis rákattint szigetnézetben a városra, matekozza már ki, hogy az 500 vagy az x*950 a nagyobb.

Én ilyenkor írok egy kedves levelet. Először tényleg a jószándék vezérel, mert feltételezem, hogy egy kezdő kis Rudival van dolgom, aki nincs tisztában a játék alapjaival. Aztán ha normálisan reagál, segítek neki. Ha nem, akkor meg marad a trollkodás. :D

Egy korsó hubit mindenkinek!

Lara :love:
    • Nem mert mindenkit full sereggel kell támadni, engem is úgy szoktak. Például barbárok, meg más játékosok szoktak támadni, viszik anyersim meg az aranyam, de én jól megviccelem őket, és húzok 4 raktákrat, aztán ha seregem úgysincs, akkor arany se kell, és meg vagyok oldva :P
      Ez az én stratégiám és war szerveren is működik, mert olyan ügyes vagyok
      Kérek egy kis slivovicát, nagyon megviselt ez a sok szövi, hogy nem tdom ki kicsoda
    • Az igaz, főleg a sok multitól. A kicsivel írják, hogy majd jól elvernek naggyal. Óriási érdem egyébként. Bár amig te fosztod őket, addig te erősödsz belőlük, nem ők, szóval neked segitenek és nem lesz miből leütniük naggyal..:DD

Előbb nem kértem semmit, kérek valami jó hideget, rohadt meleg van..:/
    • Pedig szerintem elégfelháborító hogy hogymerészeledmegtámadni a engemnek a dolgait.
      Ha rákattintasz a városra megjelenik a tulajdonos neve, és nem te vagy az hurr durr hogy csak úgy lefosztogassad !!
      Ja meg majdnem elfelejtettem: irgum-burgum.
      És ha kalózban jöttök akkor pedig sereggel verlek el titeket, el ne felejtsük.
      Egyáltalán, ez az egész interaktív dolog szerintem felháborító, az egész játékot át kéne írni PvE-re, és akkor mindenki megnyugodna

egy nagyfröccsöt pls .

Lazaság van!
    • Az enyém is tiszta véres volt. Elkaptak hajnalban, mit ne mondjak... Azóta is magzatpózban sírok és gyászolom a 210 aranyamat.

Csata a(z) Frankfurt városért
      (09.06.2018 5:48:58)
      Kiscserkész[-S-] innen: Borközpont
      vs
      Magicyan[PSZK2] innen: Frankfurt

---------------------------------------------------------------------------------------------
      Dárdás.................................10(-0) - .............................................
      ---------------------------------------------------------------------------------------------
      Tábornokok..................................0 - Tábornokok..................................0
      Támadó pontok...............................0 - Védelmi pontok..............................0
      Elszenvedett sérülés........................0 - Elszenvedett sérülés......................210
      Sérülés százalék...........................0% - Sérülés százalék.........................100%

Nyertesek: Kiscserkész[-S-]

Vesztesek: Magicyan[PSZK2]

A(z) Frankfurt város ki lett fosztva Kiscserkész[-S-] által. A következő nyersanyagokat vitte el: 210 Arany

Ennek örömére, hogy csóró lettem csak a csapvizet engedhetem meg magamnak!

Köszönet a Sig-ért Larának! :love: :love:

Magicyan az Elveszett

• Reggelt!

Hát,nem tudom hol,milyen éjszaka volt,de én a legnagyobb nyugalomban aludtam,az biztos :D
      Persze érdekelne Marqadamék meg aranygaluskáék mit alkottak,így ha nem szégyellik,pár CR-t igazán megoszthatnának velünk :)

Most csak vizet nekem is!
      .......
      Viszem!
    • Szó mi szó tényleg elaludtam, pedig nem szokásom. Egy kis gyümölcslevet kérek, mondjuk barack :) este majd sörözök is, még nincsitt az ideje :)
      Upssz megmutatom, hogy milyen seregem volt estefelé, most biztos sokan kiröhögnek :(

Csata a(z) Terror_Központ városért
      (09.06.2018 2:51:24)
      Marqadam[-VIP-] innen: Mükéne
      vs
      Terrormaci[HELL] innen: Terror_Központ

............................................. - Íjász.................................0(-150)
      Kardforgató..........................350(-36) - Kardforgató...........................0(-132)
      ............................................. - Hoplita...............................0(-148)
      Faltörő Kos............................18(-0) - Faltörő Kos.............................0(-5)
      Katapult...............................12(-0) - Katapult...............................0(-24)
      ............................................. - Fal.....................................0(-7)
      Kén Karabélyos.........................70(-0) - .............................................
      Dárdás................................182(-0) - .............................................
      Gőzóriás.............................148(-31) - .............................................
      Ágyú...................................12(-0) - .............................................
      Tábornokok.............................-235.4 - Tábornokok.............................-821.4
      Támadó pontok..........................2053.5 - Védelmi pontok..........................588.5
      Elszenvedett sérülés....................11770 - Elszenvedett sérülés....................41070
      Sérülés százalék..........................22% - Sérülés százalék..........................78%

Nyertesek: Marqadam[-VIP-]

Vesztesek: Terrormaci[HELL]

A(z) Terror_Központ város ki lett fosztva Marqadam[-VIP-] által. A következő nyersanyagokat vitte el: 25,286 Arany, 1,594 Építőanyag, 3,705 Bor
    • Hellóka :)

na de kihalt itt minden, hát senki nem ér rá leöblíteni a torkát ebben a melegben? :pillepalle:
      Dugdossátok a nyersit meg az aranyat, mi?
      Vagy ekkora vasfegyelem volna a szövetségekben? :phatgrin:

Én kérek szépen azért, egy jéghideg jégert, tán ki is szolgál a főnök úr. :saint:

Kérek zenét is, ne legyen itt ekkora csönd.

• Egy jégert kérek én is, általában nem szeretem, de ilyen melegben, ha be van hűtve, akkor nem lehet rossz :) mustárotok nincs valahol eldugva, sütöttem húst, és ennék hozzá mustárt, de rájöttem, hogy elfogyott. Hátha akad egy kevés a raktáron eldugva.
    • Users Online 2

2 Guests