Bor delfin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Így van, ez kellemes csalódás volt nekem is, hátha beindul a buli, azt hiszem én is felkukkantok majd, hogy mi a helyzet ^^

Hát igen ,az a háború is azért maradt abba, mert túl nagy a szerver és túl kevés a létszám, így alig volt interakció.

én most kólát iszom,kell a cukor

Lazaság van!
    • Milyen csend lett az egész szerveren, szomorú is vagyok emiatt... ;(

Mindenki elment war szerverre csatázgatni? Na nem baj, ember csalogatóként bevettem, hogy a következő betérő italát állom.

Végtelen Catan partyt pedig folytatom. :) Magamhoz veszek egy adag nachost, mellé pedig kérek egy kis finom pikáns sajtszószt. Ja és még mellé egy kis colát is.

Köszönöm Lara
      -Sajnálatos módon az olvasás mostanára már kiment a divatból.
      -Semmi baj. Annál több jut nekem.
      ~Sarah J. Maas

• A végtelenített Catan partinak is megvan a varázsa. Úgy látom, pont én jövök. Akkor lépek is. :) Én is úgy látom, hogy a meleg megártott a szervernek. Nagy lett a csönd.

Kérek egy mojitót!

Én kevesekhez
      tartozom - de legalább
      keveseknek is.
      /Fodor Ákos/
    • Ezen a csodálatosan szép és meleg napon, betérek egy jó nagy adag limonádéra, sok-sok jégkockával. Ajánlom mindenkinek, mert kell a hideg fej úgy néz ki újra a szerverre.

Catanban pedig léptem. :)

Köszönöm Lara
      ~Sarah J. Maas

• Kérdezd Mydrát. Ahogy nézem, nem csak készülődnek. Mydra előtt fellobbant a vörös kendő, úgyhogy én csak annyit mertem mondani neki, áldásom rád.

Búzasört kérnék citromkarikával, jegesen!

Én kevesekhez
      tartozom - de legalább
      keveseknek is.
      /Fodor Ákos/
    • Ezen a felhős hűvösebb estén úgy gondoltam betérek a szeretett omegás kocsmánkba. Mondjunk első lépésként picit feltakarítottam és lepókhálóztam az asztalokat és székeket.

Pultos van-e? Pénzt letettem az asztalra és elvettem egy sört. Lecsüccsentem a kis boxomba aztán várom, hátha valaki csatlakozik mellém.

Köszönöm Lara
      ~Sarah J. Maas