Bor delfin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Hejhó Omega szerver büszke népe!
      Nem kerülte el figyelmemet, hogy kocsmárosunk emberrablás áldozatává vált, így sajnos nem tudja tovább működtetni az ivóját, én pedig úgy gondoltam (baráti nógatás kellett hozzá), hogy nagy fába vágom a fejszémet, és kinyitom a saját kis kocsmám kapuit :)
      Meg hát persze kocsmából sosem lehet elég :saint:
      A szabályok nagyon egyszerűek:
      - Hangoskodni lehet, de én legyek a leghangosabb
      - Beugró: szét kell törni egy széket és valaki másra kenni
      - Ha jönnek az operátorok és az adminok, minden 18 éven aluli menjen el a mellékhelységre
      - Sör
      A szabályzat változtatásának jogát fenntartom.

Végezetül egy látványterv:
      kocsma.png

Lazaság van!
    • Kop-kop, úgy látom új kocsma nyílt, ez roppant jó hír, már egy teljes napja szomjazom. :D

Érdekes beugró, a széket már összetörtem, bedobtam oda ni, a sarokba, de nem én voltam, hanem az, aki ott áll az ajtóban. :D

Egy jégert kérek szépen és a kocsmáros is a vendégem arra sörre, odaállok hozzád a pulthoz koccintani. :beer:

Zenegép is van, vagy még csak lesz?
      A látványterv nem mutatja. :phatgrin:
    • Van, csak az ajtó mögött
      A gondolkodtam rajta, hogy beleírjam a szabályzatba, hogy csak olyan zenéket lehet játszani, amilyeneket én szeretek, de úgy döntöttem, hogy elég lesz akkor módosítani a szabályzatot, amikor valaki nem megfelelő muzsikával próbálkozik, nem mellesleg ezért tartom fent a változtatás jogát.

Az egész marketing amúgy
      jól elszomorodik, hogy nem hallgathatja a zenéjét, és bánatában legurít egy felest.

A jägert meg máris töltöm a kisasszonynak, hogy azért ház ne érje a szó elejét.
      Mint első fizető vendég, tiéd lesz a megtiszteltetés, hogy ihatsz velem is egyet, máris töltök magamnak is :saint:

Jut eszembe valaki az előbb széttört egy széket, nem tudom ki lehetett az, de szerintem ott áll az ajtóban.
      Megverjük?

Egyébként milyen lepcses szájú vagyok, azt hiszem az első szabályt nem lesz nehéz betartani
      igyuk inkább azt a jägert, mert sose fogy el.

Lazaság van!
    • Már el is pirultam, hogy ihatok veled is. :P
      Köszönöm a jégert, egyből bátrabb lettem. :D

Van egy ötletem. Figyelj. Te lefogod, mert te vagy az erősebb, én megcsapkodom a széklábával, amit ő tört össze, mert én vagyok az agresszívabb. :phatgrin:
      Megtaláltam a zenegépet, be is dugtam. Most össze-vissza villog. Kérlek, csinálj vele valamit. :(
      Indíts el egy számot, amit szeretsz, már csak igazodás végett is. ;) A százast én adom.

Még egy jégert kérnék.
    • De az adja a bátorságot pedig. :D

Én jól érzem itt magam, kedves, hangulatos hely, széttört székek, csak félek, félnek bejönni a bátor harcosok.

Szerintem ne verjünk meg több vendéget, mert csődbe mész már nyitáskor. :phatgrin:

Egy jégert kérek szépen, ma már nem keverem. :)

Dobtam a zenegépbe is, remélem nem leszek kegyvesztett ezért. ?(
    • Na jó maradjon, mert ha hunyorgok akkor hasonlít a hangja Justin Bieberre.

A széttört székek megadják a hely imázsát, korrelálnak a lazasággal ;)
      hát nem verünk meg mi senkit, csak aki nem keni elég ügyesen másra, hogy ő törte össze a széket :D

Csődbe meg nem megyek mert azonkívül, hogy billentyűhuszár vagyok, önképzett marketingszakértő vagyok, szóval mindent jobban tudok mindenkinél.

Na de elég a nagyképűsködésből, beszéljünk most egy kicsit rólam. Egy sört innék, ha a csapos végre venné a fáradtságot és kiszolgálná a vendégeket.

És most valami igazán jó zenét :thumbsup:

Lazaság van!
    • Ez a beszéd!

Továbbiakhoz kedvcsinálónak olyan citromos teát kapsz, hogy még citrom és tea is lesz benne! Tyű!

A zene meg kellemes, ami pirospont ( ;) ), bár az eleje picit lassú volt és szomorú, úgyhogy már-már majdnem elsírtam magamat, és olyankor romlik a citromos tea minősége, ha telemegy könnycseppekkel :(

pedig nem hasonlítanak annyira, valamiért mégis ez a szám jutott eszembe róla egyébként, úgyhogy most ezt kell meghallgatni ;)
      addig én meg töltök magamnakegy jó sört, és állom a következő betérőét is.

Lazaság van!
    • Kettesben?? :D Hahó, én is itt vagyok ám, csak figyelem az ajtót ugye, és hallgatom a zenéiteket. :thumbup:

Hoztam én is egyet és közben kérem szépen a szokásos jégeremet, mert vigyázok az egészségemre, annyi a náthás mostanában.

A következő kört én állom. :)

• Sziasztok!

Úgy hallottam túl sok szék van kocsmában, ezért néhányat átkonvertálok tüzifává. :whistling:
      A többieknek italát én állom most.(, hogy megértőbbek legyenek a hangoskodásom miatt.)

Sajnos a zenegéphez nem értek, de apró sincs nálam.
      Asztalokat nem bántom mert szeretek Catanozni és ha azt is széttöröm nem lesz min :) A pultot ugye összepocsoltátok tejjel meg kakaóval meg kitudja még milyen törvénytelenségekkel. :S

Magamnak egy Krigli Búza sört kérek, ameddig csinálom a bajt nem akarok szomjazni :saint:
    • Tyűha melyik törte mán össze a széket megint?
      Kire lett kenve, nem találom

Nem baj, az új vendégeknek mindig örülünk zenegép pedig linkkel megy mindenféle extra dolgok nélkül

Kapod a búzasört, mert böcsületesnek látszol, nem olyannak aki székeket tör,

A pultot lenyalta egy random macska, úgyhogy olyan tiszta,hogy enni lehetne róla.

Hozom a Catant, mert pont négyen vagyunk, de ha nem én nyerek, akkor egy hétig zárva lesz a krimó mert a sarokban fogok sírni.

miközben megfogyasztom a kis hétfő déli kávémat, addig valami lájti felébredős zenét tegyünk be

Lazaság van!
    • én a Katanozást vártam... kövi körre le tudjak csapni .. de nem tudom hova lettek a játékosok :(
      így a kövi körre is várni kell ...

Esetleg hozok Carcassone-t... hátha játszik velem valaki ^^

vodkaőszit kérek
      A párosért köszönet Lara-nak :love:

A jó jelmezben annak érzed magad, akit el kell játszanod.
      John Boyne