Lesz Vigasz

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Lesz Vigasz

Üdvözletem a népeknek!

Nem gondoltam volna , hogy valaha is beállok a pultba, most mégis megteszem.
    Amíg eldől, hogy mi lesz szeretett kocsmánk sorsa, addig nyitok egyet.
    A kocsma fala vastag gumi, hogy lehessen a falhoz csapdosni kérem szépen bármit...de takarítani senki után nem fogok!
    Szóval, aki rendetlen kapja a felmosofát a kezébe ízibe! :D

A harcosok -küzdjenek bármelyik szövetségben - első itala a cég ajándéka!
    Készítek egy kis...na jó, ha csoki az nem kis, hanem jó nagy :D forró csokit...hátha Blume betéved és csatlakozik.

Az, hogy én ki vagyok attól függ, hogy Te minek akarsz látni engem.
  • Pöttyööös bögree beee,
    Szesen kocsma :love:
    iggen
    ja persze hogy na, ha csoki csak is nagy.és sok és rengeteg, mert az jó a dementorok ellen :)
    volt nekem egy sütitartóm is...kaptam..., thétán . <3
    **előkapar..leporol...megpakol sütiveeel :thumbsup:
    nah...tökéletes...
    kérem szépen a sook csokis hábékásosat)

..
  • Sziasztok!
    Örülök, hogy megnyitottál,kérek mindenkinek egy pohár pezsit.
    Kocsmaavatóként.
    Cinikus nevű kocsmába nem megyek. :evil:
    Az eredetit nem kellett volna hagyni összehányni,nem a kocsmárosnak,neki max légycsapó van a kezében,az is virtuális.
    A zenegépbe dobtam egy zsetont,persze csak a refrén vág ide. :)

:thx:Larának a sigért
    Soha ne mondd,hogy soha.
  • Sziasztok lányok!

Pötyös bögre teletöltve <3 , pezsgő behűtve!
    Csatlakozok én is és iszunk így "csöndesen", bár a zenegép mondja a magáét elég rendesen! :D
    Remélhetőleg beindul az élet újra a kocsmába is....unatkozni ráérünk majd, ha elcsitulnak a kedélyek a harcok végeztével.

The post was edited 1 time, last by -Szesen- ().

• Örülök, kedvenc Tábornokom, hogy elnyerte tetszésedet klubhelységünk!
    Főleg ha még elárulom, hogy nemcsak 2, de 4 lábuaknak is van kiszolgálás! Tőlük azt se veszem zokon, hogyha beleugatnak majd mondandónkba! ^^
    Kislevi, lehet azért nem érkezett panasz (még) a kocsmaarchiválásról, mert a volt "tulajt" most eléggé behavazta az élet! :(

Na de végzem a dolgom és szaladok a söröddel Lara és iszok is veled egy Leffe-t.

• élek az ingyenital lehetőségével;) vmi kis kellemes házit kérek szépen (és nem lekvárt vagy más mókát)
    egy sert mellé, saját kontóra, és egy kört a következő betévedő, megfáradt léleknek
    (s remélem miáú is belefér a beleugatásba, ha már ilyen 'állatbarát' helyet leltem.. és azért óvatjával, nehogy humánok is magukra vegyék ;) )

"A leghatásosabb titok gyakran az igazság."
    ( Daniel Banulescu )
  • Sziasztok!

Gyertek csak, gyertek! Hozom a piát és iszom veletek egy kis házit, hátha elűzi a náthámat.
    Bármilyen szobatiszta 4 lábút szívesen látok! A 6-8 lábúakkal se lenne nagy bajom...ha nem félnék annyira rohadtul tőlük! :D

• Itt folytatjuk WW .
    Lehet te szájkaratézol én beszélgetek! ;)
    Kérnék egy csokis málnás kv-t kicsi száraz cherryvel megbolondítva,elég egy lehelet,nem szeretnék becsípni.
    Pár dolgot ideje tisztázni.
    Az átjövetelt mikor eldöntöttétek nem voltam ott,oda menj panaszra.
    A pálmáink miatt ne aggódj,azok miatt fájjon a mi fejünk.
    Ti az első nyomás alatt túl lettetek rajta,nekünk még nem volt lehetőségünk erre,most eljött.
    A második hellyel ugyan ez a szitu.
    Élvezd ki a helyzetet,meglátjuk mit hoz a holnap.
    Amikor az FSN betámadott titeket,érdekes naponta tudtad a számomat(nem csak te vagy így),az elmúlt kb másfél évben három négy kalóztámadást intéztetek felénk,nem válaszolt a dipitek,ill. te is egy hét múlva írtál, hogy az egy farm akit kiszedtél.
    Ekkor én kiírtam,hogy innentől engem nem érdekel az EIDSF ,egy keresztül lépést nem tettem utána értetek,tettek mások.
    Ez sült ki belőle.
    Ja ,ha oltani akarod az Uwát olyan tagnak írj,aki nincs képben.
    Az a kis különbséges cr meg , azért na.
    Oda lehet menni a kémek által megsúgott nem onlájn taghoz,leverni a tépéjét,de abban mi a kihívás?
    AZ csak hozza a tp különbséget.
    Egy olyan taggal viszont, aki csikicssukizik a fallal,bombival,meg ismeri a csíziót igenis szép munka(most is megveregettem a vállam. :) )megdolgoztam érte.
    Tudod miről beszélek nem?
    Ha mégse gyere el hozzám megmutatom. :D
    Az én pálmám is az én dolgom,mivel kémeid jelentenek,ezt nem magyarázom.

:thx:Larának a sigért
    Soha ne mondd,hogy soha.
  • Mivel ez az FSN kocsmája, ahol természetesen az ellenfeleiket és szövetségeseinket, valamint a nézelődőket is szívesen várjuk egy-egy italra, az FSN vezetőségi tagjaként ezennel a kocsmából kitiltom Gurat-ot.

A kitiltás oka: a kocsmalakókkal szembeni unfair viselkedés, vagyis az ika-fórum szokásjogának durva megsértése (fórum kocsmát mindig csak ideinglenesen zártunk, mióta ika az ika, hogy az indulatok lecsillapodjanak)

Büntetése (amennyiben a lábát a kocsmába mégis betenné): az egész fórumon való trágár végigposztolás.

Köszönöm a figyelmet.
    Egy pohár whiskyt szeretnék.
    Lambda - FuSioN [FSN]

Szívünkben mindörökké LOC-osok maradunk
  • Azt gondolom, ideje, hogy figyelembe vegyük, a Fusion szövetségen kívül a fórumon mások is vannak.
    18 év alattiak is. Próbáljunk meg felnőttként viselkedni. Aki jogásznak érzi magát, az az önbíráskodás fogalmát is ismeri.
    A fórumon én is felhasználó vagyok. Mint ilyen, és mint felelős szülő, arra kérném a Felnőtteket, térjünk már vissza a józan ész medrébe!

Ami a tiltogatást illeti, Ody, neked és nekem ugyanannyi jogunk van itt. Semmi.

Kérek egy vodka-martinit. Olajbogyóval.

• Szerintem Gurat ha a kocsmában minden rendben nincs késdobálás hangoskodás akkor a szabályzat megengedi, hogy csak olvasó legyél ha már egyszer nyilvánvaló, hogy nem látnak szívesen :)

Bort kérek
    A csatákra végül sor kerül mindig - és a csaták magukért beszélnek.
  • Gurat..bejöhetsz sajnos..de ide beírnod nem kell és erre külön felhívnám a figyelmed, itt senkit nem érdekel amit írogatsz...oszthatsz bannt, tilthatsz , zárhatod..bármi..ahhoz jogod van , de ne írogass ide be...írogass oda ahol érdekel valakit amit gondolsz...vagy gondolni próbálsz.

jöhet a páleszem...

• Szebb estét!

Bár gumifala van a kocsmának....azért szétverni nem kell! :P :D

Nagyon nem jó felé mentek már az indulatok.
    Ez már nem az ikáról szól...
    Kocsmára szükség van, ahol kibeszélgetik a háborús felek a gondolataikat. Néha ez kissé lőporssá válik. Ezért az orrunkra megy a koppintás. Nem szokott azért ezekből a büntikből nagy gond lenni. Némi morgás ez az.
    Mondhatni még ez is az ika része...:))
    Most kialakult egy olyan szituáció, amire én spec még nem láttam példát.
    És igazából szerintem nem is kellene.
    Ez a helyzet nyilvánvalóan nem jól volt kezelve egyik fél részéről sem!
    Ha őszintén belegondolunk érthető minkét "oldal".

Ám a továbbiakban jó lenne ha visszatérnénk a harcokhoz.:) Nyilván lesznek még indulatok a csaták során, lesznek meredekebb levelek...ha ilyen akad..ne egyből a kocsma bezárás, eltűntetése legyen a megoldás.
    Legyen erre vonatkozó felszólítás, fokozatok...hogyha....
    Más kocsmát is zártak, volt 1-2 felszólítás a zárásra. És ha végül bezárt, kibírtuk azt az 1-2 napot.

"Okos enged"
    Ennek jegyében... legyünk azok ...együnk csokit....:DDDD
    Ma ingyen osztok minden ital mellé...(akinek nem kell, nekem adhatja :P )

Ha már betértél Gurat, a Te első italod is állom! Mivel könyvelő vagyok, így az adóbevallás nem okoz majd gondot. ;)
    Lehet innentől, olyan jók leszünk , hogy be sem kell majd nézned! :)
    De nem! :D
    Jobb, ha ilyet nem igérek! :)

Ma tequilát-t lehet inni (iszom is gyorsan) a cég számlájára... majd megoldjuk a papírokkat! ;)

• ..Ingyen csoki,.....
    **-sorba áll sokszor.. :phatgrin:
    és a halom csokimmal beülök ide a sarokba....és innét osztom az észt.. :thumbsup:
    Ezt úgy elszúrtátok már megint ahogy csak lehetett.... :lol: ..
    hat alom
    kiskutya...
    kedves Hnda.....mint 'felelős szülő, 1: nem a feszkót kellene gerjeszteni, 2: majd nézzél már rá a halacska zenéire...és kedves gurat neked is figyelmedbe ajánlanám a kötözködés helyett ha erre is figyelnél.....
    a halacska már maga is felhívta a figyelmet zenéire
    Elmagyarázom....(naggyoooon tudoook)
    Tehát!
    Ha!
    Szájkaratéba fogsz, és nem bírod a feszkót :phatgrin:
    ne modkodjál....mert ne!
    lehetne még kapni egy kis ingyen csokit?...a
    haboskakaósosbriósos mellé?....