Lesz Vigasz

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• bla-bla-bla..látom 3 an is a nagy ikariam családnak éltek. szval ez a családotok ? sejteni lehetett.
    nem vagyok én provokátor,csak felvázolom a tényeket.
    te mondtad hogy jöjjek lambdára tessék, nektek semmi sem jó ? add ide larahun********ki egyik multi accát és akkor megmutatom mit tudok harcban.
    jah és ostor,te sem izgatsz :)
    rumot

*trágárkodás
    figyelmeztetés
    Gurat

The post was edited 1 time, last by Gurat ().

• Óriási tévedésben vagy! Nem tényeket vázolsz fel. A tény az, amit bizonyítani lehet. Te semmit sem tudsz. Mert a szájhagyomány útján terjedő dolgok, nem mások, mint mesék!
    Csupán a véleményedet próbálod vagyis bocsi még véleményed sincs saját, a haverod véleményét próbálod ránkerőszakolni. Segítek. Attól, hogy mondogatod még nem lesz igaz! De csak mondd! Szólásszabadság van....

Leffét kérek, így ebéd után. Ugyanis megebédeltettem a kislányom, kisfiam és a férjemet:) Most pedig játszani fogunk! És nem, nem ikariammal, ugyanis azt a gyerekek nem élvezik!

Az, hogy én ki vagyok attól függ, hogy Te minek akarsz látni engem.

The post was edited 2 times, last by -Szesen- ().

• :P Csüsze :
    mizu?
    Na szóval....ez olyan mint az én rajongói klubom...összevissza beszél.... :lol:
    Figya botvana...azt azért tudd...egy acc kevés..ahhoz hogy egyedül harcolj 10-20 ellennel heteken keresztül, ezt FSN több tagja is elkövette az elmúlt fél évben :thumbsup: ennyire királyak :thumbsup:
    Az ellentől én ilyet nem láttam...
    Tehát miről is megy a rinya?
    hábékásosat)

• bocvána már arról értekezik, hogy a kertészek a királyok :)
    valóban, nekem is a KKK a kedvenc krúm, ők elég tökösek, az ASIról ne is beszéljünk
    tök sok nyersijük és aranyuk van, gondoljatok bele mekkora érték!

Egy jeges teát kérnék. Long Island-ről.

The post was edited 1 time, last by inspectah001 ().

• Sziasztok! :)

Blume drágám, nézd mim van! :)

Ez volt az első siged, ha jól emlékszem!
    Most nagytakarítást végeztem sok sok régi emléket töröltem. De már a felénél járva megbántam, közepén elgyengültem....a végén meg, ennél a képnél végképp leálltam! Hiszen olyan jó emlékezni! Nem is értem, hogyan is gondolhattam egy percre is, hogy ez jó ötlet! :dash: Ésmécsak szőke se vagyok! :D
    De erről is a Sándorok tehetnek, tisztára megbolondítottak ezzel a sok hóval!

Mivel szomjas nem vagyok, popcort-t kérek! Méghozzá karamellásat. Imádom. <3

Grave gyere egyél Te is, hátha akkor szomjas leszel és kérsz inni! :PPPPP

The post was edited 1 time, last by -Szesen- ().

• Köszi Szesen az invitálást. Ha ilyen kis ciccccamacccca vagy az életben is mint a sigeden, akkor... Le kalappal a férjed előtt. Értelmes és csini nő... Nincs egy tesód? Főként lány érdekelne :) Sajna én még ilyen maradi vagyok.

Evésre nem nagyon kell engem kapacitálni, nincsenek ilyen gondjaim :) De hogy iszom-e eleget... Az már kérdéses. Egyik legjobb spanom már 4. hónapja kalandozik DK Ázsiában... Alig-alig whiskeyzem, lehet azért vagyok ilyen csodálatosan kedves.

Egy Black Bush-t mindenkinek, aki szereti az igényes alkoholt. A többi parasztnak meg egy Kőbányait :) :)
  • Bizony! Mondtam már a férjemnek, hogy nagy szerencséje van velem! :D :D :D
    Szerencsére az élet elkényeztetett, két testvér is jutott nekem....egy csodálatos nővér és egy imádnivaló bátyus. Bár úgy érzem a fiútestvér megléte nemigazán érdekes számodra! :)

Blume Drágám! Igen, volt egy olyan is, amin napszemcsi, kisördög, doboz kombó volt....azt is megkeresem! ;)

Gyorsan töltök inni Nektek, aztán rohanás.....manócska felébredt a délutáni sziesztából.

• " Kezdjetek el élni, hogy legyen mit mesélni,
    Majd az unokáknak mikor körbe állnak ..
    Ez a kis dal jutott eszembe mikor megindult sasi....es Alchemist..
    Hábiban nem voltak ott....de most mikor már régen vége...zárt a bazár...úgy érzik lemaradtak valamiről....
    És most beálltak keményen :phatgrin: tépé felgyúr...és hajrá nulla tépések, üres városok....
    De lesz mit mesélni, majd az unokáknak :rofl:

hábékásosat
    .