Lesz Vigasz

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Üdv,

Erre mondják Jeanne, hogy ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.
    Mert egészen addig még hihette volna a jóhiszemű, hogy véletlen volt, amíg az illető nagy gúnyosan el nem ismerte, hogy a neve is Véngenya (ez nem gúny...ez a neve) , mit is várunk tőle.....nos ezek után? Semmit.
    Ahogy az egész háborútól sem. Mert lehet ránk kigyót békát dobálni, de ezt egyetlen egy FSN harcos nem engedte volna meg senkinek, hogy ilyen módon "javítsuk" a cr-t.

Az FSN-nek pedig a harcokban nem kell bizonyítania semmit.

Kávét.

Az, hogy én ki vagyok attól függ, hogy Te minek akarsz látni engem.
  • Igen tudom okosabb lenne hallgatni...sajnos nem tudom miről beszélsz...én Lalika hozzászólására reagáltam .. amelyben a szövetségemet minősiti....
    "Nah ez az a pont, amikor számomra megszűnt az edisf...nullák vagytok."
    még kezelni sem tudom ezt a felületet, bocsi :d...bubis vizet kérek.
    Honorem non potest extorquere, necesse est mereri.
    A tiszteletet nem lehet kierőszakolni, ki kell érdemelni.
  • A szövetségeteket minősíti, hogy ilyen segítséghez folyamodtok vagy elfogadjátok.
    Ha pedig számotokra ez nem elfogadható, akkor azt hiszem intézkedni kell, nem pedig itt a kocsmában beszólogatni annak, aki valóban harcol is!

Kávét továbbra is.
    Larámnak pedig, amit szeretne.

• Tényleg nem megy másképp? :-))

Minden eidsf tag teszi szét a kezét, hogy semmi köze hozzá..És megint jön védéssel az oldalamra a falka tag kohótlan telesor lángokkal cr-t javítani.eidsf-nek .azért ez szégyenteljes.:-)))

3h 19m (úton) 16:34:50 0%
    330 Hajók
    D-M2
    (Véngenya)
    Hahó
    (Lara)

Jöhet a kv-m

• Nem vetett fel a héten az idő így nem voltam aktív harcosa a csatáknak, de gratulálok a társaimnak. A fél ellenség vakban még, még a fővezér sem bírta a sokkot és pálmát húzott. Az elkövetkezendő napokban békés feltöltődést mindenkinek.
    A betérő FUSIONOK italát ma én állam.

:beer:

Bontsunk pezsgőt.
    Lambda - FuSioN [FSN]

Szívünkben mindörökké LOC-osok maradunk
  • Ebben az a vicc, hogy mást sem hallok csak azt mekkorát alakítottak..és hogy milyen bátrak, mert idejöttek...1 hét alatt ki lettek verve....Mi 4 hónapig voltunk náluk. Ezt pöcöknek üzenném...Nagyon más tv-t néztek.

Már 1 millión felül van a különbség 3 szöv ellen....Szóval tegyétek meg az elvertünk titeket és hasonlókat felejtsétek el..... Nem én menekültem vakba......

Szövetség

Ellenfél tábornoki pontja
    Műveletek

Empires of Iota - [EIDSF]

aktív

3,501,866 // 3,172,879

INVISIBLE LEGIO - [-L L-]

aktív

2,909,441 // 2,254,984

FALKA - [FALKA]

aktív

577,048 // 494,286

Jöhet kv-m

• Üdv,

Botwana!

A cr topic nem üzenőfüzet!
    Ha szeretnél oda posztolni, regisztráljál lambda szerverre, csatlakozzál haverodhoz és küzdj! Már ha az ellenfélnek szüksége van ilyen stílusú játékosokra.....amit kétlek!
    Még élénken emlékszünk, mit adtál elő a volt kocsmánkban, ahol kívételesen még az ellenfél is arra kért , hagyd el helységet!
    Pedig elég kevés dolog az, amiben szövetségeink egyetértenek!

Kávét!

• A haborus topic zarva lett szoval..

Tobb, mint 6 honapig haboruztunk, megszamlalhatatlanul sokszor szetzuztunk es szerkergettunj titeket. Olyat nem tudok, amikor barmely komoly csetepatebol gyoztesen jottetek volna ki (FSN ellen termeszetesen). Azert orulok, hogy 6 honap alatt sikerult egy olyan CRt is krealnod, ami valoban szep www. Nekunk szemelyenkent legalabb 10-et.

Meguntuk. Gyoztunk. Es gyoztunk es gyoztunk. Jelen pillanatban ebbol tobbet mar nem tudtunk kihozni, hiszen a maximumot hoztuk.

Most pihenunk. Elunk. Elfoglalt emberek vagyunk, en is ezert pihenek az utobbi hetekben.

Egy cappyt kerek.
    Lambda - FuSioN [FSN]

Szívünkben mindörökké LOC-osok maradunk
  • nem izgatsz szesen.. azt és oda írok ahová akarok.max letiltanak ami szintén nem izgat. emberileg nem tudni hogy valójában milyenek vagytok,játékban a lehető legrosszabb oldalatokat látni ami tele van önajnározással,beképzeltséggel,provokációkkal.. erről ennyit

egy üveg Ron Botran rumot eidsf-es ismerőseimnek..
  • Örülök, hogy nem izgatlak! Legkevésbé sem szeretnélek izgatni!
    Úgy imádom az ilyen "nekem az égvilágon mindent lehet stílust", bebújunk egy virtuális világ mögé és máris hipp-hopp... határ a csillagos ég.
    És még mi vagyunk a beképzeltek! Cuki.

És igencsak tájékozott vagy, hogy milyenek is vagyunk a játékban...pedig nem látom a nevedet a statban. Ha pedig volt szerencsénk egymáshoz, akkor legyél oly bátor és vállald fel önmagad. A barátom ott van és mesélt dolgokat hagyjuk. Mesélni én is tudok. Szoktam is. A gyerekeimnek.

Töltök magamnak egy cola-t.

• továbbra sem izgatsz :)

veletek ellentétben nem játszom meg magamat. ha azt mondják rám hogy balfék,mosolygok egyet és ennyi mert nem ismernek,ezért nem is izgatnak. mit számít az ha megmondom alphán ki vagyok ? semmit az ég világon. akkor meg minek. pl kolompár renátó vagyok a 8-ik kerület,huszár gál út 7/b,1 emelet 5 ös ajtó,a büdös józsiék mellett. játékos nevem lákátos ronaldó.. ezen információk tudatában mit tudnál csinálni ?rá hívnád az ombudsmant ?
    vagy pl szabó ambrus,debrecen fecsketanga 23/a,máv dolgozó. játékos név sikuku. szólnál kósa lajosnak hogy rúgjon ki ? mit számít hogy kik vagyunk,rólad sem tudni semmit,és nem is kell tudnia senkinek.
    elégedj meg azzal hogy a haverom harcolt ellenetek. ugyan úgy nyomjátok a colot, ugyanúgy zászlóztok,ugyanúgy menekültök mint bárki más,jelentgettek ha a helyzet megkívánja vagy mert spontán paraszt a tag. csak annyi a különbség hogy a vizslátok ugat,a normálisabbja meg hallgat mert felfogja hogy játék és nem több. ti nyertetek ? ti vagytok a legjobbak ? <X ki nem pottyantja le ha igaz is lenne.nyersitek kifogyott,támogatók pálmáztak,arany leapadt.zártátok. ennek fényében is nyertetek ? dehogy nyertetek. ebben a lefejlesztett játékban már rég nem a harcosabb mentalitású játékosok a nyerők.ott az ASI-KKK-ALAPÍTVÁNY-stb..nem harcolnak ,pontjuk rengeteg,nyersijük bőven,arany a fiókban,ők fejlődtek míg ti fél évig azzal voltatok elfoglalva hogy felhívjátok kocka csapatotokra ismételten a figyelmet mekkora über frenkik vagytok.. vesztettetek,már amikor elkezdtétek ezt a bolondozást.szövetségeseitek kihátráltak,uwa leégett és ezzel ti is,tagveszteségek stb... nyertetek ? sztem nem. egyéb kérdés ?
  • Nem érdekel, hogy ki vagy a való életben! A nick-ed felfedésére céloztam. Mert nyílvánvalóan nem a haverod véleményét tudod ennyire kivülről.
    Csak nincs benned annyi gerinc, hogy magad nevében írkálj. És ez szánalmas!

A háborúról meg annyit. Fél évig nyomtuk. Lehet homokba dugni a fejet, meg bilibe lógatni a kezet....
    A drága egyetlen barátaid 1v1-be semmire sem képesek és semmire sem mennének ellenünk. Nem véletlen nem mernek kiállni úgy sosem. És tényleg, így együtt képesek voltak izgalmas csatákat összehozni. De még ígyis, amikor a csapatunk ott van és nyomja, semmi más nem volt csak kolo és zászló, vakolás, pedig csak 2 hetet voltak a központunkba, ennyit bírtak. Mert az FSN csúnyán játszik. Bezzeg mikor ők csinálták meg ugyan azt, az sirály, az rendben van. Csakhát ugye önkritika az nincs. Ismeretlen fogalom.
    Mikor mi voltunk hónapokig a központjukba mikor volt folyamatos futás részünkről?
    Ugye?
    Senki nem vitatja, hogy tudtok harcolni, de külön-külön egyik szövetség sem képes akkora erőt felmutatni, mint amit az FSN egymaga, pedig 2x nagyobb taglétszámmal rendelkeztek!
    Folyamatos volt részükről, a gusztustalan levelek tömkelege. A nyílvánvaló sértegetések, gúnyolódások,de hát az is rendben van. Mert hát a haveroknak mindent lehet.
    Jó lenne ha végre tükörbe néznétek! Aztán ha a saját porta tiszta, lehet szólni a szomszédnak, hogy szedje fel a szemetet!

Jelenleg pihenünk.
    Mert a többség úgy szavazott, hogy most családozunk, élünk, szórakozunk és elég a kockulásból.
    Ezt elmondtam " szégyenlős és félős" barátoknak is, akiknek ilyen kemény haver kell, hogy megvédje az érdekeiket.

Lehet, hogy ez nem tetszik.....de őszintén? Legkevésbé sem érdekel. Nem kell bizonyítanunk semmit!
    És a legszebb, hogy nem is akarunk bizonygatni...ha már valamit bizonygatni kell, akkor az annyit is ér!
    Aki egyedül itt erölködik az Te és a "haverkád".
    És azért azon érdemes lenne elgondolkozni, hogy a nagy harci láz akkor jött meg mikor mi már pihizünk...Nem fura?
    Hol volt ez, akkor mikor ott voltunk?
    Ezen lenne érdemes elgondolkozni....akkor nagy volt a csönd, nem kellett jönnöd ide észt osztani a haver helyett.

Így lefekvéshez már csak egy pohár mentás vízet!

• ????
    eh-eh-eh.. mi a fene ? van családotok ?? nekem az jött le hogy csak itt és csakis egymásnak éltek.akik ennyire magyarázzák a semmit és bizonygatják állításukat. kár a betűt pazarolni csajszi. 63-ótok beveheti ezt a sok maszlagot a többieket meg a kutyát sem érdekli hogy mit alkottatok. ott van pl larahuntudomkivagyvizsla.mennyi multi acca van ? őszintén. 1 el harcol,kettővel meg támogat ? és ez csak egy ember közületek.és a többi ? azt ugye tudod hogy akikkel harcolgattok nem rendelkeznek ekkora háttérrel ? ti tökéletesen kihasználjátok az engedélyezett csalást,csak akkor minek mindig kimagyarázni. haveromat is egy multi acc reptette el tőletek pl.larahunter********kitől.
    a gerincem köszöni jól van,ha annyira kellek vasmacska néven nézelődök.
    szevasztok kockák..
    egy üveg diplomatico 12 rumot eidsf es haveromnak

*trágárkodás
    figyelmeztetés
    Gurat

The post was edited 1 time, last by Gurat ().

• Istenem! Nem tudtok más, mint azt mondani, hogy én magyarázom a semmit?
    Legalább annyi lenne benned, hogy nem tolba mondod a "haverod" szavait....legalább kicsit formáld már át...
    Úgy nem lesz annyira szánalmas.
    Nincs más célod mint a provokáció. De nem fogsz elérni vele semmit. Velem fogsz beszélgetni és engem meg hiába provokálsz.
    A "haverodnak" meg üzenem. Szedje már össze magát és legyen benne annyi bátorság, hogy nem a Te válladon sírja el a bánatát. Jöjjön Ő, csak nem vagyok annyira félelmetes, hogy Neked kell itt helyette beszélned?
    Ami valljuk be, elég dedós, óvodai stílus. De egye fene elnézem.... jól bánok a gyerekekkel. Van kettő.
    De csak akkor jöjjön, ha kinyitja a fülét!
    Téged és a "haverodat" pontosan ugyan úgy nem érdeklik a valódi tények. Csak dől belőletek, a fennhéjázás, a rosszindulat, a gyűlölködés. Lehet nektek ez a játék....

De segítek. Én nem itt élem az életem. És az FSN sem. Családos felnőtt emberek vagyunk.
    Nekünk ez a játék nem vérre megy, nem esküszünk verbosszút havonta másra.....
    Mondogassátok csak sokat magatoknak ezeket a hazugságokat, hátha majd elhiszik nektek....vagy tudod mit?
    Írjatok minden szövetségnek leveleket, hogy milyen csúnya is az FSN! Ők is hagy szórakozzanak már jól.
    Jah várj...ezen már túlvagytok!

Töltök magamnak egy kávét, a haverod mit iszik? Gondolom megiszod majd helyette. Jól megy az Neked.

ui: És igazán lekötelezel, hogy a kedvemért regisztráltál tegnap egy accot vasmacska néven. De elég lett volna, ha fellvállalod önmagad. Ne felejtsd majd el összekötni az accokat, hiszen Te a szabályzat mintaképe vagy ugyebár. ;)

The post was edited 1 time, last by -Szesen- ().