Lesz Vigasz

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Mellékesen sipka...amit te leírtál az szintén egy konkrét fenyegetés, ami tudtommal szabály ellenes. Persze tudom szerintetek nem,ha felőletek érkezik..:-))) Mert a szövegkörnyezet nem erre utal..:-))) hja...Amikor már arra is jön büntetés, hogy ezt így is lehet érteni meg úgy is..hisz nyilvánvaló kire vonatkozik....

"még egy ilyen szintű megnyilvnulás itt vagy máshol méltó büntetését fogja maga után vonni."

Amennyiben én írok ilyet, mint te..valószínűleg azonnal valós fenyegetés miatt vonnátok felelősségre....hm...

Jöhet a köv söröm..

• Sipka wrote:

S kedves ap,megkésve, de élnék a múltkori, egész napra a vendéged vagyok lehetőséggel, igencsak rám és ránk fér, mindezek után különösen.
    mik azok a mindezek, mert a hszed további részét pont úgy nem értettem, mint ezt :)
    vendégem vagy!

lalika wrote:

Mellékesen sipka...amit te leírtál az szintén egy konkrét fenyegetés, ami tudtommal szabály ellenes.
    mármint az, hogy méltó büntetés? akkor a szabályzat azon része is konkrét fenyegetés ami a retorziókat sorolja fel... nem? :huh:

egy fantát!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Enemy at 12 o'clock, do you copy?
    Display Spoiler
    (Az ellenség átjön ebédre, fénymásolsz?)
  • _ap_ wrote:

mik azok a mindezek, mert a hszed további részét pont úgy nem értettem, mint ezt
    vendégem vagy!
    A mindezek az azt követő rész volt, ami már nem Neked szólt, természetesen.
    S ahogy rámutattál, köszönöm, valóban érthetetlen mi a valós fenyegetés abban, hogy a szabálysértésekért tiltás jár. Komoly értelmezési gond lehet itt. Pedig nem keresünk fel senkit, nem ássuk fel a kertjét, amíg alszik, de nem verjük hülyére se egy kocsmában se az utcán, se más módon nem bántalmazzuk, azonban a játék és fórum szabályait betartatjuk, és a határt jelöltem csak meg, hogy meddig lehet a csapatot ilyen és 'ordenárébb módon' elküldeni, alázni.

Leírom pontosabban is: a valós nem a hamis, valótlan ellentéte ezen kapcsolatában, sajnálom, hogy csak mostanra derült ki, hogy ez is gond lehet.

köszönöm a sört, kérek mégegyet, és az értőknek egy újabb kört.

"A leghatásosabb titok gyakran az igazság."
    ( Daniel Banulescu )
  • Halihó!

Blume örülök, hogy tetszik a rucid. Viseld egészséggel! :)

Larám , én mondtam, hogy bárki bejöhet, kiszolgálom. És eddig még sosem fordult elő, hogy ne álljam a szavam.
    Kérlek hagyd csak azt az ajtót nyitva....

A sör ma korlátlanul és ingyen fogyasztható bárkinek! Leffét.

Az, hogy én ki vagyok attól függ, hogy Te minek akarsz látni engem.
  • Nevetséges ez a fasiszta tempó.

Sokan, sok játékos tapasztalja a napi szintű bugokat.

Leírom ahányszor csak akarom.

Ne fenyegess engem! Kit keresel te fel és a kertjében osongatsz? Vagy mi van veled kis pofám? Ha van rá lehetőséged és meg tudsz találni személyesen, könyörgöm az Istenhez tedd meg!

Gyere! Gyertek ! Bárkit várok szeretettel

Az hogy nevetséges módon, sok infot kértek 1 hiba leírásához az titeket minősít. Hány helyről kaptátok már ezt a teljesen alaptalan rágalmat? Kit akarsz te helyretenni? Rossz helyen próbálkozol. Engem senki nem tud megfélemlíteni.
    Legalább 10 embert tudok aki igazolja A NAPI SZINTŰ BUGOK MEGLÉTÉT. Az hogy van aki veszi a fáradtságot és ekézi azokat akiknek van ehhez köze az tiszteletre méltó lenne egy normál világban. Ne félj! Akinek van cseppnyi realitás érzéke, az tudja hogy igazat beszélek.

Mi okom volna valótlanul zaklatni titeket ? Kit érdekeltek ti? Ha minden jól menne, észre sem vennénk titeket GOkat. Nézzetek már, ha én játszom valamelyik szerveren akkor látható vagyok-e a TOP10 támadó és védő közt? Látható vagyok. Minek foglalkoznék veletek ha nem elképesztő hibákat élnénk meg?

Az igazsághoz annyit hozzáteszek, ma velem még 1 bug sem történt meg, de társammal már 2 is.

Aztán váltsd csak be a fenyegetésed! Kit érdekel? A fórum hozzászólásom miatt tiltasz a játékból? Tedd meg! Aztán nézd meg magad és a társaid, hogy azok akik maradnak milyen offenzívát indítanak ellenetek verbálisan.

Remegek a félelemtől
  • inspectah001 wrote:

Nevetséges ez a fasiszta tempó.

Sokan, sok játékos tapasztalja a napi szintű bugokat.

Leírom ahányszor csak akarom.

Ne fenyegess engem! Kit keresel te fel és a kertjében osongatsz? Vagy mi van veled kis pofám? Ha van rá lehetőséged és meg tudsz találni személyesen, könyörgöm az Istenhez tedd meg!

Gyere! Gyertek ! Bárkit várok szeretettel

Az hogy nevetséges módon, sok infot kértek 1 hiba leírásához az titeket minősít. Hány helyről kaptátok már ezt a teljesen alaptalan rágalmat? Kit akarsz te helyretenni? Rossz helyen próbálkozol. Engem senki nem tud megfélemlíteni.
    Legalább 10 embert tudok aki igazolja A NAPI SZINTŰ BUGOK MEGLÉTÉT. Az hogy van aki veszi a fáradtságot és ekézi azokat akiknek van ehhez köze az tiszteletre méltó lenne egy normál világban. Ne félj! Akinek van cseppnyi realitás érzéke, az tudja hogy igazat beszélek.

Mi okom volna valótlanul zaklatni titeket ? Kit érdekeltek ti? Ha minden jól menne, észre sem vennénk titeket GOkat. Nézzetek már, ha én játszom valamelyik szerveren akkor látható vagyok-e a TOP10 támadó és védő közt? Látható vagyok. Minek foglalkoznék veletek ha nem elképesztő hibákat élnénk meg?

Az igazsághoz annyit hozzáteszek, ma velem még 1 bug sem történt meg, de társammal már 2 is.

Aztán váltsd csak be a fenyegetésed! Kit érdekel? A fórum hozzászólásom miatt tiltasz a játékból? Tedd meg! Aztán nézd meg magad és a társaid, hogy azok akik maradnak milyen offenzívát indítanak ellenetek verbálisan.

Remegek a félelemtől
    Te ma már több sört ne igyál :D :D

Más:
    Harcosoknak hoztam egy ilyet, hogy izgibbek (dehülyeszó :D ) legyenek a harcok: board.hu.ikariam.gameforge.com…read/5641-Egységképesség/

Carlsberget!
    Display Spoiler
  • Lehetne olyan is hogy tréninggel (idő és arany kell hozzá) képzettebbek legyenek az egységek
    HA már van sereged gyakorlatozzon (nem kell feltétlen gyakorlótér mint épület de akár lehet az is) a város erdős részén menetelve dupla aranyért
    Aztán a képzettebb vagy veterán katona ütősebb lenne.... hajók gyakorlatozzanak a kikötő és a kalóz tanya között
    A kertészek tartanak sereget oszt aranyért keményebbek lennének egy idő után - a harcosoknak a gyorsan kiképzett sereg bizony nem mindig lenne nyerő egy sokáig gyakorlatoztatottal szemben
    Lehessen a képzést ambróval gyorsítani - a GF zsebet tömő javaslat tetszetősebb a fejlesztőknek

Egy palack Sopronig Mászok lesz nekem :beer:
  • Azt gondolom, ennek a hű de fenyegető csevelynek semmi értelme.
    A fenyegetés és a figyelmeztetés közötti különbséget javaslom az Értelmező Kézi Szótárban elolvasni. Az elmegyek, pofán verlek, családodat bántom, az fenyegetés. Nem csak az Ikariam szabályzata szerint.

Ha tiltás helyett szólunk, hogy ne, mert ez már szabályszegés, és tiltás lehet belőle, azt figyelmeztetésnek hívják, de én kérek elnézést, ha megtesszük.

Egyrészt csöndes szeretettel tájékoztatok mindenkit, hogy cuki családanya vagyok, de amennyiben magánszférámat, gyermekeimet fenyegetik, vértigris. Ezt nem véletlenül írom itt le. Az vegye magára, akire tartozik. Van egy bizonyos pont, ami már túlmegy egy játékban való mostaztjátszomhogyagoazellenségemmertezmégkimaradt játékon. Nem vagyok ijedős. De tisztelettel kérek mindenkit nézzen már utána a Csapat felépítésében, mi is a GO és a MOD hatásköre.

A bug pont nem. Miért? Mert NEM én fejlesztem a játékot. Beleszólásom sincs. Hajtogatni lehet a magadét, ettől nekem oda nem lesz jogosultságom betekinteni. Mert önkéntes vagyok, nem a GF fizetett fejlesztője. E van!

A következő becsületsértésre vagy fenyegetésre viszont nem itt felelek. Mert ahhoz, meg gyermekeim védelméhez jogom van.

Egy forró teát!

Én kevesekhez
    tartozom - de legalább
    keveseknek is.
    /Fodor Ákos/
  • Én nem akarok nőket és gyerekeket fenyegetni és nem is teszem és tettem meg soha.

Azért hozzáteszem, hogy én jegyet írok a gondjaimról. Ez korrekt dolog. Nem rögtön viszem fórumra a dolgot. Nem vágyom feltűnésre, megoldásra vágyom.

De az nem lesz.

Semmi értelme ide írogatnom. De másnak sem.

Minden jót!
  • _ap_ wrote:

lalika wrote:

Mellékesen sipka...amit te leírtál az szintén egy konkrét fenyegetés, ami tudtommal szabály ellenes.
    mármint az, hogy méltó büntetés? akkor a szabályzat azon része is konkrét fenyegetés ami a retorziókat sorolja fel... nem? :huh:
    egy fantát!
    Nem sipka, te nem ezt írtad, hanem ezt.... itt vagy máshol méltó büntetését fogja maga után vonni...Próbálj meg érthetően beszélni, ha mondani akarsz valamit, mert ez értelmezhető nem fórumra és játékra vonatkozóan is...Csak azt az okfejtést követem amit ti szoktatok. Szóval ne engem próbálj meg kioktatni, mert ahhoz nagyon kevés vagy..hanem fogalmazz félre nem érthetően és pontosan. Hiszen ez lenne a dolgotok, ha nem megy akkor meg ne ezt csináld. Bár ebben az országban már megszoktam, hogy sokan olyat csinálnak amiről fogalmuk sincs.

HindaVichi wrote:

A következő becsületsértésre vagy fenyegetésre viszont nem itt felelek. Mert ahhoz, meg gyermekeim védelméhez jogom van.

Egy forró teát!

Ez nem tudom kire vonatkozik. Nem olvastam eddig becsületsértést ill. fenyegetést ebben a kocsmában. Ha ez máshol történt meg akkor ott kellene foglalkozni vele nem itt... Lehet jogi útra terelni stb. Máskülönben csak fellengzős fenyegetés marad. Szóval csak azt akartam mondani, hogy nekem ha problémám van valamelyikőtökkel akkor neki szólok és nem köntörfalazok. Kivéve, ha irc-ne sem érem el, akkor másra zúdítom..de felvállalom mindig. Persze annyi eszem van, hogy ne fenyegessek...tudni kell helyén kezelni a dolgokat.

Te viszont nem annak írtál akinek akartál, hanem mindenkinek, hogy ezt mindenki vegye magára mekkora anyatigris vagy. Nagyon helyes egyébként , minden anyának annak kell lennie. Csak épp itt ennek nincs helye, mert ahogy engem, úgy gyanítom mást sem érdekel a magánéleted....Sem a körülményeid....Itt csak a játékkal kapcsolatos dolgoknak kellene megjelenni.....

jöhete a páleszem.

• lalika wrote:

_ap_ wrote:

lalika wrote:

mármint az, hogy méltó büntetés? akkor a szabályzat azon része is konkrét fenyegetés ami a retorziókat sorolja fel... nem? :huh: egy fantát!
    Nem sipka, te nem ezt írtad, hanem ezt.... itt vagy máshol méltó büntetését fogja maga után vonni...Próbálj meg érthetően beszélni, ha mondani akarsz valamit, mert ez értelmezhető nem fórumra és játékra vonatkozóan is...Csak azt az okfejtést követem amit ti szoktatok. Szóval ne engem próbálj meg kioktatni, mert ahhoz nagyon kevés vagy..hanem fogalmazz félre nem érthetően és pontosan. Hiszen ez lenne a dolgotok, ha nem megy akkor meg ne ezt csináld. Bár ebben az országban már megszoktam, hogy sokan olyat csinálnak amiről fogalmuk sincs.
    az idézetemre reagálod sipkának, h beszéljen érthetően? :D

akkor igyunk ami a csövön kifér, páleszt ide is :D
    Display Spoiler
  • Megvolt az oka, hogy ideírtam., és nem máshova. Engem is sok dolog nem érdekel, de olvasom, holott a játékról szóló beszélgetést kellene itt olvasnom. A körülményeimről meg még nem is írtam. Ja, nem is fogok.
    Az anyatigrises részt meg nem baj, ha mindenki értelmezi, osztán elválasztja a játékot a zolyankeményvagyokhogyelmegyekagohoz stílustól.

Nosza lehet a játékról beszélgetni. És leakadni arról a témáról, hogy titeket mindenki csak bánt.

Még egy teát!

Én kevesekhez
    tartozom - de legalább
    keveseknek is.
    /Fodor Ákos/