Lesz Vigasz

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• HindaVichi wrote:

Kedves Blume!

Való igaz amit mondasz. nem kellene kelteni a feszkót folyton. Csak tudnám, ha tudod, miért nem tartod be. :P

Bocsika hogy belecsipogok,de Blume-nek azért kicsit igaza van,bár mint tudjuk sajátos a stílusa.

Na meg másoknak is akik szóvá tették.

Való igaz,hogy a moderátornak joga és kötelessége benézni a rábízott fórumfelületekre.

Az is joga és kötelessége,hogy az adott felületet moderálja.

Viszont nem kötelessége a moderáláshoz kapcsolódó bejegyzéseken túl mást is írni.

Mivel nem szívesen látott vendég itt,emiatt minden ilyen jellegű írás provokálás szintűnek minősíthető a sima fórumozók részéről és okkal ahogy látom.

Ráadásul ezzel nem csak saját magát utáltatja meg a fórumozókkal,hanem ezt az egész team-re nézve is károsan teszi,főleg ha közületek valaki még védelmezi is.

A Gurat nyitotta kocsma még számomra is provokáló volt annak ellenére,hogy nem sok közöm van az ottani történésekhez.

Vizet.

Mi volt előbb? A tyúk vagy a tojás?
    Köszönöm Lara ! :love:
  • szép estét:)

Azt hiszem, mindenkinek joga van írni a kocsmába, akár szimpi, akár nem. Ez legyen akár FSN-es, akár másik szövis, akár Teamtag. És senkit nem tilthattok ki:)

egy jó vörösbort kérek
    "Nem elég jóra vágyni: a jót akarni kell!
    És nem elég akarni: de tenni, tenni kell!"
  • Ez igaz. De azt megválogathatjuk kit látunk szívesen és ezt el is mondhatjuk. Elvégre szólás szabadság van. Az italod állom és kérnék még egyet magamnak is. Igyunk a sok kis kolóbajnok egészségére akik még így sem tudnak győztes csatákat produkálni. Valamint kérek egy pezsgőt a Falka dicső harcosának, Lucferinek aki megmutatta, hogy a Falka semmit sem fejlődött.:-) Egi!
  • Nah jah...joga van....csak minek?

Kedves LL, EIDSF, FALKA

2 nap 15 colo....szerintem meglesz a csúcsdöntés mire itt végzünk....Saját városaitokban csatázunk..3 ellen felálltunk...beállunk védeni is..Még egyszer megkérdem....Ha nem akartok harcolni vagy nem tudtok, akkor minek a tp? Még 300 k tp vel is csak colot nyomkodtok..az mire jó?

Jöhet a páleszem.....

• Ercsa wrote:

szép estét:)

Azt hiszem, mindenkinek joga van írni a kocsmába, akár szimpi, akár nem. Ez legyen akár FSN-es, akár másik szövis, akár Teamtag. És senkit nem tilthattok ki:)
    Ercsa engem a régi fórumon egy hétre banolt tito provokációért,mert olyan kocsmába kértem inni ahol kinyilvánították nem kérnek a szövegemből.

Semmi durvát nem írtam amúgy,csak megdicsértem az egyik fórumozó ruháját és inni kértem,de már az is provokációnak számított akkor.

Ja bocs nem voltam team tag és akkor még voltak képzett moderátorok,SMOD és BA is.

Most meg van Sipka mint tényleges moderátor ahogy látom és Detty aki szó szerint eltakarítja a szemetet Gurat után,lásd a mikus kocsma zárását,amit amúgy szerintem nagyon szépen és korrektül csinált.

Meg Gurat ,akinek már az első napján sikerült elég szép számú fórumozót kiakasztania és provokálnia.
    Vizet.

• Csoki... :thumbsup:
    bárholbármikorbármennyi.... :phatgrin:
    8|
    ééén,..feszkóóóóót.......hol?..mikooor?.. :rofl:
    de tényleg...én sosem feszülök...
    (azért valljuk meg..a titóka ha meglátta a saját árnyékát már akkor is bannolt..írtam neki privit , és így kiborult... :rofl: még azt is megbüntizte...a privit, -jelzem nem trágáltam,.vagy illesmi-...szal ne essünk túúúlzáásokba...).

kérekszépen ide a kandalló mellé egy hennessyt..és ha lenne milkamogyorós szaloncukor...itthon sajnálatos módon elfogyott.... :/
  • Jó estét!

Szkarfesz wrote:

Valamint meghívom a Falka tagokat is mert látom már megint jönnek szépen a vágóhídra.
    Na erre megdobbant kicsi szívem :) Falka mint régi ellen de jó is volt :( Sajnos nem vagyok ott!

Odyssey wrote:

Mivel ez az FSN kocsmája, ahol természetesen az ellenfeleiket és szövetségeseinket, valamint a nézelődőket is szívesen várjuk egy-egy italra,
    Köszi az italt, bár nem játszom lambda és csak be kukk mert hallom nagy csaták dúlnak na meg csokiii hegyek vannak :)

hennessyt Blume?......és a hábékával mi van?

A lehetetlen csak a fejedben létezik.... :)

Sig & Ava by Lara :love:
  • Sziasztok!

Sok közöm nincs ehhez a vigalmi negyedhez. Ezért részemről az itteni megszólalásom inkább csak belevau.

Ami zajlott a már bezárt kocsmában, az nem szép dolog. Volt részem hasonlóban. Kaptam, és adtam is. Nem trágárkodtam, mert nem alaptulajdonságom, de kímélet sem volt bennem. Hogy jogos volt-e, vagy sem, nem az én tisztem megítélni. Mindenesetre nem vagyok rá büszke.
    Megszórtak büntikkel. Tiszta sor! A javát meg is érdemeltem.

Később kialakult egy olyan szemlélet a Fórumon, hogy minden apróságért nyomtalanul eltüntették azt, amit beírtunk. Az ellen harcba szálltam. Mert nem értettem vele egyet. Nem állítom, hogy miattam, de változott a helyzet. Lehetett levegőt is venni. De itt kissé elszaladt a többséggel a ló. Egyértelműen be kellett húzni a kéziféket. Lehet, hogy ez nem túl szerencsésen zajlott. Lehet! De ami történt, az jogos volt! És egyértelmű volt az ultimátum is. Lambda bulinegyed zárva! Nem a szóban forgó krimó! Az egész negyed! Nincs kocsmanyitás. Megoldás lehetett volna az is, hogy fizikailag lehetetlenné tenni a nyitást.

Kocsma nélkül maradt a szerver. Talán inkább közölni kellett volna, hogy stop, mostantól a vétséget elkövető röppen egy picikét a Fórumról. Ne hivatkozzon arra senki, hogy a másik nagyobbat mondott, mert az korábban, a stop előtt volt. Pihi, és majd visszatér. Ha nem higgadt le kellően, ki kell vágni ismét. Akár a teljes úri közönséget. De hát a kocsma esetleg csak renoválást igényelt volna. Talán. De ennek eldöntése nem a közönség feladata! Ha nem tetszik a döntés, lehet írni Jegyet. Lehet esetleg egy kibeszélőt nyitni a Fórumon. Ahol érvekkel elő lehet adni, mit szeretnénk, mit sérelmezünk. Beszéljük át. De ne "anyázzunk"! Mert az nem vezet sehova. A Fórum nem a miénk. A sokat szidott GF üzemelteti. A Team meg a GF megbízásából végzi a dolgát. Nem feltétlenül jól! Mert mindenki hibázhat! Nyilvánvalóan a Team is. De tisztelem Őket azért, amit csinálnak! Szükség van a munkájukra. Még ha ezt sokan nem is látják be.
    A hibás, vagy hibásnak vélt döntés elleni felszólamlásnak nem az a módja, ami ezen a kocsmarészlegen zajlott. Esetleg még majd zajlik is. Szerintem ezt józanul még az is képes belátni, aki a kritikán aluli megoldásokkal próbálkozott.

Nem vagyok a Team tagja. Nem "pandúr" vagyok, hanem "rabló". Másként cselekedtem volna. De nem csak egy megoldás létezik. A MOD döntött. Alapvetően nem is rosszul. Bár - mint már említettem - nem is túl szerencsésen.
    Vissza lehetett volna kapni a bezárt kocsmát. De most már én sem nyitnám meg újra.

Komlószörpöt szeretnék kérni! Ha kiszolgáltok...
  • Kopitata wrote:

. A Team meg a GF megbízásából végzi a dolgát. Nem feltétlenül jól! Mert mindenki hibázhat! Nyilvánvalóan a Team is.
    Tudom csak kiragadtam egy részlelet abból amit írtál,de pont ez az a rész amitől féltem,hogy lesznek akik így reagálnak.

Egy team tag hibáját,hozzá nem értését nem szabad az egész team-re kivetíteni :!:

Vizet.

• Lehet, hogy nem volt szerencsés a megfogalmazásom. Mindenesetre itt általánosságban beszéltem. Mert MINDEN Team tag hibázhat! És talán már valahol hibázott is. Az viszont egyáltalán nem biztos, hogy Gurat azzal a megoldással hibázott! Én nem tartom túl szerencsésnek. De nem feltétlenül hiba!

Szeretnék kérni még egy korsóval.
  • Jó estét mindenkinek!

Örülök, hogy nagy a forgalom. Így van az jól. :D
    Édesanyám engem arra nevelt, hogy legyek udvarias. Így aki betér, az ki lesz szolgálva.

A meglévő vagy volt helyzetet már tényleg kiveséztük! És be kell látni, hogy akármit is teszünk innentől, a múlt nem változik.
    Ergo előre kell nézni.

Kocsma van, pia van, a konklúziót mindenki levonta a történtekből, hogy mit kell a jövőre nézve másképp...de a legfontosabb, hogy csoki van...és igeeen Blume külön Neked, mivel a szívem csücske vagy, hoztattam milkamogyorós szaloncukrot. ;)

Összeszedem a sok csokipapírt és iszom egy Leffét közben.

Az, hogy én ki vagyok attól függ, hogy Te minek akarsz látni engem.

The post was edited 1 time, last by -Szesen- ().

• Kedves Szesen!

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy még nincs vége! :) "Elkaptam" pár söprés előtti pillanatot a negyedben. És Nálad is van finoman megfogalmazott friss kritika. Amire végül is leírtam a gondolataimat. Persze erre senki nem kért meg, és a többség nem is kíváncsi rá. :)

Készítesz nekem valami szendvicsszerűséget?
  • Nyilvánvalóan nem tudom saját kényem kedvem szerint irányítani a dolgok folyását.
    Attól, hogy én úgy látom jónak, hogy felesleges ezen a témán tovább lovagolni, nem biztos, hogy mindenki más is így akarja vagy egyetért velem. Nem is kell.

Semmilyen új kritika nem vetült fel bennem.
    Szövetségen belül, körüzetet formájában is azt képviseltem, amit itt is láthattok.
    Sajnáltam a kocsma zárását, mert nem láttam a zárásra vonatkozó felszólítást, figyelmeztetést, ami ellen lehetett volna lépni...
    Nem vitattam azt, hogy elszaladtak az indulatok, ami esetlegesen közbeavatkozást kért, amire szerintem nem a kocsma zárása, eltűntetés lett volna megoldás. De nem én vagyok döntéshelyzetben!

A döntés megszületett. Ahogy látom megmásítani már nem lehet.
    Akkor minek tovább mérgesíteni a szitút?
    Semmi értelme.
    Csináljuk azt, amiért itt vagyunk.
    Azaz játszunk. :)

Leffét.

Az, hogy én ki vagyok attól függ, hogy Te minek akarsz látni engem.
  • csüsze
    mizu?..
    eez a világ legjobb helye....
    sose fogy ki a milkamogyoróóós ...köszönke Szes
    Zsuka . ...tudod néha fel kell turbózni a hábékásosat...vannak olyan pillanatok...
    MÁS
    Én még annyit tennék hozzá, hogy nem értek egyet...(nem is én lennék ugye...xd)
    Amikor végre valahára , valakik veszik a fáradtságot, időt, pénzt áldoz arra, hogy életet leheljenek egy haldokló kis játékba, hosszú idő után mindenki verekszik mindenkivel, akkor talán nem kellene alóluk kihúzni a kocsmát, ami a játék része.
    Az újranyitás is elég szerencsétlenre sikeredett, de most így komolyan, gondolja mindenki át, harcos kocsma, mikulás ..mi vaaan?...
    hábékásosat