Mikulás bácsi Labda Korcsmája

• New

GURAT

Nem gondolod, hogy ha egy moderátort megkérdeznek valamiről akkor minimum elvárhaó dolog, hogy az illető válaszol rá normálisan.
    Nem zenét kértem, hanem választ a kérdésemre/kérdésünkre.
    MIKOR NYITOD KI A KOCSMÁNKAT?????????????????????????????

sört
  • New

Ne hangoskodjunk kérem ;)
    Elmagyarázom:

Kocsmát zárom! Azaz be lett zárva, végleg, soha nem lesz kinyitva...
    Az idejáró vendégek nem tudnak viselkedni, így jobb ha ez a szórakozó negyed egy ideig szünetel! Azaz a Lamdda részen tilos volt ugye kocsmát nyitni...
    Lambdába legközelebb a Mikulás hozhat új piát! Azaz december 6-ig nincs italmérés! Azaz december 6-áig volt tilos kocsmát nyitni...

Addig mindenki józanodjon ki. Verekedje ki magát ingame. [i]Remélem játékban kitomboljátok magatokat s nem itt...[/i]

Új témát csak a Mikulás bácsi (azaz én) nyithatok. Ha más megteszi akkor virgácsot kap! Az első kocsma nyitásának jogát magamnak tartottam fent. Már nyithat bárki...

Egy pohár tejet mindenkinek!

És még egyszer, ha eddig nem volt egyértelmű:
    - nem lesz megnyitva.
    - legjobb lett volna törölni, mert tele van olyannal amit tisztességes fórumozó nem szeretne itt látni
    - azért választottam az archiválást, hogy lássátok intő példának
    - ez volt a legenyhébb megoldás... senki nem kapott büntit semmiért... ennél enyhébb és felhasználóbarátabb megoldást nem találtam :)

Aki ezután kiabál az igyon előtte egy liter forró teát a számlámra!
  • New

TE nagyon nagy császárnak képzeled Magad ahogy elnézem. CSak jelzem, Te azért Vagy itt ahogy a többi team tag is, hogy a mi, játékosok igényeit lessétek. Ha mi nem lennénk akkor Ti sem sem. Viszont ez fordítva nem igaz. Szóval szerintem kicsit gondolkodj el ezen és ne akard a górét játszani mert ahoz édes kevés Vagy Fiam. Bezársz egy kocsmát mert Neked nem tetszik, holott semmi szabályba ütközőt nem tettünk vele. Egy vicc Vagy Te Öcsém, nem más. De lehet ezt így csinálni. Hamar belebuksz majd az isteni szerepbe meglásd.

*figyelmeztetés provokálásért
    Gurat

The post was edited 1 time, last by Gurat ().

• New

Gurat!

Ha már a szerveren senkinek se tetszik a tevékenységed, akkor nem gondolod, hogy valamit rosszul csinálsz?
    Mindkét pólus szerint hülyeséget csináltál, ami figyelemre méltó. Ritkán látni ilyet, hogy egy adott team taggal minden háborúzó félnek baja van.
    Lehet változtatni kéne a hozzáállásodon.

Első körben mondjuk elnézést kérni, hogy idióta voltál.
    Nem para, mindenkivel előfordul néha. Ami utána következik az az érdekes. Vannak akik elnézést tudnak kérni és változtatnak, és vannak akik folytatják az idióta viselkedést.
    Melyik csoportba akarsz tartozni?

Egy sört kérek.

*figyelmeztetés sértésért
    Gurat

• New

Gurat wrote:

Ne hangoskodjunk kérem ;)
    Elmagyarázom:

Kocsmát zárom! Azaz be lett zárva, végleg, soha nem lesz kinyitva...
    Az idejáró vendégek nem tudnak viselkedni, így jobb ha ez a szórakozó negyed egy ideig szünetel! Azaz a Lamdda részen tilos volt ugye kocsmát nyitni...

Lambdába legközelebb a Mikulás hozhat új piát! Azaz december 6-ig nincs italmérés! Azaz december 6-áig volt tilos kocsmát nyitni...

Addig mindenki józanodjon ki. Verekedje ki magát ingame. [i]Remélem játékban kitomboljátok magatokat s nem itt...

Új témát csak a Mikulás bácsi (azaz én) nyithatok. Ha más megteszi akkor virgácsot kap! Az első kocsma nyitásának jogát magamnak tartottam fent. Már nyithat bárki...

Egy pohár tejet mindenkinek!

És még egyszer, ha eddig nem volt egyértelmű:
    - nem lesz megnyitva.
    - legjobb lett volna törölni, mert tele van olyannal amit tisztességes fórumozó nem szeretne itt látni
    - azért választottam az archiválást, hogy lássátok intő példának
    - ez volt a legenyhébb megoldás... senki nem kapott büntit semmiért... ennél enyhébb és felhasználóbarátabb megoldást nem találtam :)

Aki ezután kiabál az igyon előtte egy liter forró teát a számlámra!

"Ez a szórakozó negyed egy ideig szünetel!" -ezt irtad,hiába próbálsz bármit belemagyarázni! Tehát,a lambda kocsmára irtad,hogy szünetel,meg is határoztad meddig! Dec. 6-ig! Ne akard megmagyarázd,hogy te azt végleg zártad,mert nem úgy indult,csak próbálod előadni magad és bizonyitani,hogy Te bármit megtehetsz itt... --- csak ez nem igy van..

Legenyhébb megoldás?? - Nem,nem ez lett volna,hanem az,hogy végzed a munkád és figyelemmel kiséred a kocsmát és aki nem tud viselkedni - lásd botswana- akkor azt kiteszed! Nem,Te ehelyett felnéztél X nap után...aztán,hogy gyorsan orvosold,amit előtte valamiért elfelejtettél,bezártad a kocsmát!

És nem kérünk új kocsmát,a régit kérjük vissza,azt már belaktuk! Nem volt jogod archiválni! Igen,az oda nem illőket ki kellett volna tedd és akkor most nem lenne semmi gond! De te nem ezt tetted...olvasd csak vissza,hogy botswana is meg volt lepődve,hogy mit kell még irjon tiltva legyen...vagy talán pont ezért archiváltad,hogy ezt ne lássák???

Száz szónak is egy a vége....MEGKÉRLEK,HOGY A RÉGI KOCSMÁNKAT VARÁZSOLD VISSZA!! FIGYELD RENDSZERESEN ÉS AZOKAT TEDD KI ONNAN,AKIK NEM TUDNAK VISELKEDNI,NE A TÖBBIVEL BASSZÁL KI! - jöhet a tiltás a trágár szóért,de ezt fejezte ki legjobban,amit mondani akartam!

Vizet

*figyelmeztetés trágárkodásért

Gurat

• New

A jó moderátor ismérvei:
    -baszik reagálni az őt ért kritikákra
    -provokálja a játékosokat
    -rájön, hogy a játékosok vannak érte és nem fordítva
    -ha kevesebb a fórumozó, akkor kevesebb a probléma. Tehát a mottója: "Szórd hát ki mind!"
    -ha faszságot csinál, akkor tovább folytatja

Ezeknek Gurat tökéletesen megfelel. Remélem folytatja is a munkát.
    Vagyis nem, inkább GURAT TAKARODJ!!!

Ui.: Bármikor tudok bármennyi accot csinálni, szóval Gurat, ha azt akarod, hogy ne éljek ezzel a lehetőséggel, 2 opciód van:
    1. Eltakarodsz a faszba.
    2. Elnézést kérsz és megtanulsz viselkedni.

*végleges tiltás, csak provokálásra készített regisztráció
    Gurat

• New

Lesznek még gondok az egyetlen moderátorral úgy látom. Nagyon-nagyon sokat kell tanulnia az itteni dolgokról.

És mint fórumozó kérném ezt a kocsmát zárni az olyan hasonlóan sértő és trágár viselkedések miatt mint amiért a másik kocsma is zárva lett.

Ja és mehet ez is azonnal archívumba.

Vizet

Mi volt előbb? A tyúk vagy a tojás?
    Köszönöm Lara ! :love:
  • New

Az eredeti lambda kocsma az indulatok elszabadulása miatt lett felfüggesztve az italfogyasztása és került a kocsma ajtajára a zárva tábla.
    A szokásokkal ellentétben, most nem visszakaptátok a régi kocsmát, hanem újat kaptatok (illetve már nyitottatok), hogy új lappal indulhasson a beszélgetés. A régebbi sárdobálást pedig elfelejtjük.
    Többször és több helyen meg lett említve, hogy a kocsma zárása a fórum szabályzat 7 pontja alapján történt és történhetett meg. Ahogy a mod döntött a tiszta lappal kezdésről.
    A kocsma nem tűnt el, csak archiválva lett. megtalálhatjátok, nosztalgiázhattok.

Sajnálom, hogy időközben az indulatok elszabadultak és újabb sárdobálás lett a következménye.
    akinek még valamilyen kérdése, bánata van.. megtalál.. széles a vállam ;)

Az utolsó szó jogán egy nagy bögre forralt bort kérek
    kocsmát pedig zárom
    A párosért köszönet Lara-nak :love:

A jó jelmezben annak érzed magad, akit el kell játszanod.
    John Boyne

• Users Online 2

2 Guests