Mikulás bácsi Labda Korcsmája

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Mikulás bácsi Labda Korcsmája

New

Milyen szépen kifényesített csizmácskák vannak itt az ablakban! Teszek is mindegyikbe egy marék szaloncukrot, narancsot, csokoládét.... Jah' a virgácsokat el ne felejtsem!

Tejet és kekszet mindenkinek!
  • New

ÉÉÉs egy M betűt is tegyél a csizmába :rofl:
    fog ez menni, gyakorlás kérdése :phatgrin:
    hábékásosat

..ÉS boldog sokcsokis napot kívánok mindenkinek .... :love:

(valaki majd nyisson valami rendes késdobálót, mi az hogy a mikulás kocsmája? 8| .pfej mááá..).
  • New

A kocsmánkat nyisd ki, mint azt a szabályzat alapján meg kell tenned. Csak ideinglenesen zárhattad, az adott határidő pedig lejárt. Ezzel meg kezdj amit akarsz de leginkább dobd a kukába.

Guratnak valami józanítót.

*Az ilyen jellegű hangnem más játékosokkal sem megengedett, pláne nem a kocsmárossal szemben. Mert ez kimeríti a provokáció fogalmát. A következőkben az ilyenekért figyelmeztetést fogok adni... mindenkinek.
    Tessék normális hangnemet megütni a fórumon, és tisztelettel lenni minden fórumlátogató felé, pláne a team felé.
    Gurat
    Lambda - FuSioN [FSN]

Szívünkben mindörökké LOC-osok maradunk

The post was edited 1 time, last by Gurat ().

• New

Blume wrote:

ÉÉÉs egy M betűt is tegyél a csizmába :rofl:

fog ez menni, gyakorlás kérdése :phatgrin:

hábékásosat

..ÉS boldog sokcsokis napot kívánok mindenkinek .... :love:

(valaki majd nyisson valami rendes késdobálót, mi az hogy a mikulás kocsmája? 8| .pfej mááá..).
    Azért, mert a Miki bá' hasonló mint annak idején Tibi bá'.
    Mindenkinek dob egy ilyent:

S a labda mellé forró csokit is ad mindenkinek!
  • New

Akkor még egyszer szépen mondom, mint a fórum moderátora NYISD KI A LAMBDA KOCSMÁT, amelynek a zárási határideje lejárt.
    A hangnemet pedig te provokálod ki azzal, hogy a kötelezettségednek nem teszel eleget.

Tibi bácsi pedig még mindig osztogatja a labdáit.

Még egy józanító koktélt Guratnak.
    Lambda - FuSioN [FSN]

Szívünkben mindörökké LOC-osok maradunk
  • New

Gurat wrote:

Azért, mert a Miki bá' hasonló mint annak idején Tibi bá'.
    Én azért ennek utána olvasnék. a helyedben( :S ugye ez nem komoly?.)...
    Valljad be, elírtad...nem gáz az..(de az :phatgrin: ).néha elírunk ezt azt. és?...de most így tényleg?...elvetted a kocsmát, letelt a bünti....miért nem nyitod ki?....muszáj balhéznod?.....muszáj hergelni a népet?....
    DE MIÉÉÉÉRT
    hábékásosomat akarom, nagyon sok csokival...

Ezt most találtam egy másik jácciban....ahol szintén mint moderátor tevékenykedsz.....
    "Az a kicsik baja... mit kötekednek? "
    hááát....az a szerencséd, hogy abban a játékban nem vagyok kicsi.... :rofl: ..
    ..
    ...

The post was edited 1 time, last by Blume ().

• New

Úgy érzem nincs választási lehetőség :/ .
    A megmondtam oszt csa, az nem annyira választási lehetőség....
    Elmagyarázom :thumbsup: (nagyon tudokxdd)
    Na figyi....csata van (hosszú idő után) LaMbdán....
    És nyitsz egy kocsmát, ahol közlöd hogy majd te labdázol a harcosokkal..?.. :phatgrin: háááá :rofl:
    hábékásosat

..
  • New

Biztos azért lett végleg zárva mert a kocsma tulajdonosa láthatóan nem is próbált rendet tenni holott ő a felelős érte :D benne van a szabályzatban.

Nem is ott a probléma hanem itt:
    Lambda kocsma

Ha valaki maga is fújja a parazsat idézem "osszátok egymást" annak szintén a kispadon a helye nincs igazam ? Nem lehet egyszer ezt, aztán meg durr egyből megy a kocsma az archívumba amire még nem volt példa egyik világban sem. Alig van már játékos. Minimum tartson valami fokozatot.

Amiben nincs igazatok, hogy megint itt a közösben megy az elégedetlenkedés. Ha az én kocsmám archiválnák így egyből, nyitnék egy jegyet aztán le nem venném a reklámáció gombról az ujjam.

Bort kérek mindenkinek :)
    A csatákra végül sor kerül mindig - és a csaták magukért beszélnek.
  • New

GURAT

Nekem személy szerint majdnem mindegy a Kocsmában, vagy itt megy az "anyázás".
    Azzal viszont ellentétek ide-oda egyet kell értsek az előttem szólókkal, hogy nem volt jogod ahhoz, hogy archiváld a kocsmát, hisz te magad írtad dec. 6-ig zárva.
    S nem csak ezért, bár ha valakitől, akkor a team tagoktól elvárható az egyenesség és a szavatartás. Hanem azért, mert ezzel túllépted a jogkörödet.
    Az egyetlen dolog amit el tudok képzelni reális okként az az, hogy heteken át ment a sértegetések sora és a team semmit sem tett, és nem szeretnéd, hogy ezt bárki is lássa a továbbiakban.

sört

The post was edited 1 time, last by btom76 ().

• Users Online 3

3 Guests