Bétalálló

• Bétalálló

New

Kocsmáros még sosem voltam - nem sok sikert fűzök ezen új vállalkozásomhoz...
      Mindazonáltal szeretettel várom az ikában megfáradt Bétás játékosokat - és minden betérő a vendégem egy alkoholmentes puncsra :beer:
      A forralt borért már kéretik fizetni :whistling:

Kiabálást kéretik mellőzni. Sárdobolás az udvaron lehetséges. Erősködni sem muszáj - mert én mindenkinél erősebb vagyok :pump:
      Akinél viszont nem azt majd az italaim legyűrik :thumbsup:
    • New

Sziasztok!

Érdekes... kíváncsi leszek Beta világára. Várom már a háború fejleményeit külső szemmel.

Egy potya piát minden harcosnak! Jó csatákat kívánok!

Nekem whiskyt jéggel!
      "A győztes csatát nem kell megmagyarázni, a vesztest pedig nem lehet."(Napóleon)
    • New

Úgy tűnik a kiírásnak pálmafa ültető hatása lett - már mennek az -E- szövisek vakációba főleg azon szigeteken ahol SZO városok is vannak a közelben
      A kiírást sem fogadták el sajna - pedig annak egyik fontos eleme a szabályozottság lett volna
      Nem feltétlen lesz akkor foganatja a X-es (mentességet élvező) városoknak
      Klón hadsereg telepít városokat (még a 17. helyre is) pár Enigmás játékos kolosszusos városai köré - egész sziget csoportokat foglalva el ezáltal
      A klónok jó része BSZ szövetség neve alatt játszik - ez egy nagy létszámú de kis pontú (valószínűleg csupa multi) tagokból áll szövetség mely ezek szerint Enigma irányítás alatt van.
      Majd a Vezírünk (Acsa) kitalál valamit - mi fegyverkezünk ha nem is gőzerővel
      Kommandók nem álltak fel - szerintem szabadon választott stílusban indulnak a csaták majd (gondolom 1000 kolit kapunk, ránk vakolnak, sosem hallott nevű pár ezer pontosok bontanak majd városkákat alólunk stb)

Más szövetség nem jelentkezett az -E- mellett (eddig) - de ne is panaszkodjon akkor senki a lapos játék miatt - és ezzel óriási presztízsveszteséget kell az Enigmának elkönyvelnie. Pedig elvileg a mi haderőnket jóval meghaladó szövetségesük van (mi is azok voltunk korábban)

Az Enigma harcosoknak (én remélem, hogy vannak még) ébresztő és bátorító coctailt kérek
      ÉS
      Sört a Népnek
    • New

Gino és Heva a legfőbb hibásak :D csak a kalóz és az ezerszázhuszadik épületszint húzása :)
      Vicces ahogy próbálnak most hátrálgatni ilyen indokokkal...
      Bezzeg amikor a tiltólistát nyomkodta... :)
      Na mindegy hátha lesz legalább valami csataféleség. :rocketlauncher:
      Most megmutathatnák... Fel lehetne rázni a szövijüket... a szervert... a játékukat...vagy bármit 8|

Mivel közeledik a buli, így egy bali bombát kérek! :saint:
    • New

Letörölgetem a pultot - hátha jön még vendég
      A 200 fős különtermet is kinyittatom - hátha jönne pár Enigmás játékos - elférjenek a klónjaikkal :borg:

Fura egy háború lesz ez most szerintem... =O

Friss vizet az asztalra
      ÉS
      Sört a Népnek!
    • Users Online 1

1 Guest