Háború a Fusion /FSN/ és az Empires of Iota /EIDSF/ szövetségek között

• Háború

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Háború a Fusion /FSN/ és az Empires of Iota /EIDSF/ szövetségek között

Üdv! Tekintve, hogy már jó ideje harcolunk egymással pedig másik szövetségnek üzentünk hadat így 2017.11.09-én 24:00-tól háborút üzen az FSN az EIDSF szövetségnek. Az okokat nem fejtegetném tovább, mindkét fél tisztában van vele. Zárásról korai beszélni de majd a késöbbiekben majd megbeszélés kérdése. Mindkét félnek izgalmas csatákat!

Tisztelettel: Scarface FSN vezető

The post was edited 1 time, last by Szkarfesz ().

• Üdv! A Fusion szövetség befejezi az Eidsf szövetség elleni háborút 2018.-ban. A pontos dátum és a részletek megbeszélés kérdése.Természetesen a zajló csatákat befejezzük. Egy élmény veletek harcolni. Továbbra is.. Tisztelettel: Scarface FSN vezető

The post was edited 1 time, last by Szkarfesz ().

• Szép napot!

A Fusion szövetség 2018. 03.02 10.00 órakkor zárja háborúit!
    A számlálók noha nem teljesek, önmagukért beszélnek!

Köszönjük az izgalmas csatákat!

Szesen
    FSN Diplomata

Az, hogy én ki vagyok attól függ, hogy Te minek akarsz látni engem.
  • Üdvözletem!

Akkor az Fsn feladta,nem folytatja se itt se a játékban adott számlálóval,ezt megértem és elfogadom,majd mennek anélkül tovább.

Viszont én erre annyit mondanék,h megfelelő pillanatban jött a zárás,aktív tagotok tiltása,aktív tagotok leszerelése mivel nem ment a kereskedés,támogatóitok aktív fosztása illetve a figyelmetlen tagjaitok tábornoki pontjainak beszámítása a számlálóba....röviden az okok valójában,h tisztán lásson mindenki.

Részemről annyi,h eddig sem akartam a zárást,de ez kicsit kellemetlen,h épp csaták közepette kérte a vezetés a hirtelen zárást,mikor darálóban a tagotok flottája!...ez van nincs mit tenni,ott azért nem hagyom ha nem baj ;).

illetve még annyi,nem csak mi,hanem tőletek is jött NEKEM megkeresés,h remélik nem zárom,én ezt nem tettem meg,h kielégítsük játékosaink,játékosaitok igényeit....ezt megtettétek ti,számlálókra ne hivatkozzunk ezek után...szerintem nem sokáig állt volna úgy ahogy,és úgy gondolom aki rátekint a cr-ekre a fórumon látják majd a valóságot,h ez egy teljesen kiegyenlített háború volt amiből az FSN kapitulált....tehát a végeredmény is egyértelmű így mindenkinek!!!

Gratulálok az aktív és jó harcosoknak é az éppen bele kóstoló új harcosoknak is,akik élvezetessé tették a játékot Lambdán!

jó látni,h vannak még régi motorosok és új...tanulni vágyó tagok is a szerveren.

Grat mindenkinek,folytatás akkor számlálók nélkül ha így nektek jobb és kényelmesebb.

és külön megköszönném a saját tagjainknak,szövetségeseinknek...mert akadnak fennakadások nehézségek de a szövetségeseink mindig minden körülmények közt ott van a másik háta mögött!

Szép volt fiúk,Lányok!

Tisztelettel:www Eidsf Vezető
  • Szép napot!

Érdekes módon most megjött a hangod www!
    Hol volt ez a nagy regényíró képesség, amikor választ várt egy barát tőled?
    Sehol...
    ha már annyira tiszta látást akarsz, akkor legyen!
    Vádoltad az uwa-t a szélforgó politikája miatt....majd bosszút esküszöl, hogy amíg Te ezen a szeveren vagy az uwa-t eltölöd, stb (nem másodkézből jött infó, Te mondad nekem). Aztán nagyhirtelen kitört a szerelem, mert az érdeked úgy kívánta..... Vicces . Pont azt csináltad és csinálod, amivel másokat vádolsz. De tudjuk...neked lehet.....

Egy ideig még próbáltam Veled normálisan kommunikálni. Mert igenis bántott és zavart, hogy mindig az FSN volt közellenségnek beállítva. Már nem próbálom.....fölösleges. Amikor az egyik fél csak fújja a szövegét és nem is figyel arra , amit a másik mondd, akkor már nem beszélgetés zajlik.....
    Kevés emberben csalódtam akkorát, mind benned. Tiszteltelek, kedveltek , szavatartó embernek hittelek.
    Tévednem kellett.
    Szomorúan konstratálom, hogy emberi beszédre nem vagy hajlandó. Csak a rosszindulat és a vádak dőlnek belőled.
    Pedig én az, az ember vagyok, akivel csak az nem tud kommunikálni, aki nem is akar!

A háborúról pedig annyit. Hogy már réges régen vége lett volna. ...ha akarjuk.
    Csakis és kizárólag az uwa miatt nem zártunk. És Te mondtad nekem, megint nem másodkezes infó, hogy velünk nincs bajod, velünk bármikor zársz....
    De hát tudom...ezek megint csak olyan szavak, amik változnak, ahogy fúj a szél...mert a gonosz FSN.

A háborúra volt fél éve mindenkinek! Lehetett harcolni.
    Csak az nem harcolt, aki nem akart....aki pedig nem akart, az ne most akarja elkezdeni. A számláló mindvégig nekünk kedvezett. Soha nem billent át! Nálatok nálunk is volt offos flotta elkapása..még én is kaptam el offosan, kohótlan flottádat..és a cr-t ki se tettem. Mert nem tartottam érdemnek. Mert tudom, hogy nem voltál on. De hát, igen...minden ember más.....van aki erre is büszke. Én nem.

Mi hónapokig...nem egy-két hétig, mint Ti szóval...mi hónapokig harcoltunk ellenfeleink központjaiba.....nem pedig a támogatók felett aratva a sikereinket.
    Ti bejöttetek a központunkba 1-2 hét és vége volt.......
    Te pedig vakba mentél. De tudjuk....nektek azt is lehet!
    Ha mi vakolunk, akkor mi feladjuk.....ha mi nem úgy harolunk, ahogy Te azt elvárod, akkor feladjuk és kapitulálunk.
    Rendben! Mindenki abban hisz, amiben akar!
    Tetszik vagy sem, a harchoz idő kell. És fél év elég sok idő.....volt lehetőség harcolni, nektek is és nekünk is.
    Ahogyan nekem úgy másnak is, most jólesik mással tölteni az idejét....:)
    Szóval ha Te szeretnéd magad abban a hitben ringatni, hogy az FSN összedőlt a nyomásotok alatt, mert a fél év alatt 2 hétig harcoltatok FSN környéken, tedd.
    Nem fogunk csakazért a gép előtt ülni , hogy Te ne ringasd magad illúziókba!

Neked kívánok további jó gyűlölködést. Ha ebben leled élvezeted, lelked rajta!

Szesen

• ne magyarázkodj,nem sokan fogják olvasni,ne erőlködj :)

csalódtál? én is sokakban,na és?ez van....

egy a lényeg kapituláltatok....pont

már rég vége ha ti akarjátok?most is akarjátok,akkor is akartátok,akkor sem és most sem lesz vége.....értelmetlen klaviatúra koptatásod!

túl tárgyaltuk remélem....szájkaratétól kímélj meg drága!

tudod,h ennek értelme nincs,mert beszéled a semmit.
  • Én beszélek semmit? :D

Nem az én számból jönnek hamis szavak és igéretek!
    Ha én mondtam, tettem valamit, az úgy volt...nempedig, ahogy éppen fújt a szél. :P

És már pm is megmondtam Neked.
    Nem vagyok a háziállatod, hogy megmond, mit tehetek is mit nem!
    Felnőtt ember vagyok, köszönöm, majd eldöntöm mikor mit és hova akarok írni!

ui:
    És ennyit a kapitulációról.
    Ez nem teljes, mert nem az elejétől mentek a számlálók. De a titkárunk vezeti, ha kéred.

Fél év volt a harcokra. Szóval nem lehet azt mondani, hogy nem volt időtök.
    Nektek is volt , nekünk is volt.....és hát, azt is tegyük hozzá, hogy ezt nem 1v1-ben értétek el. Mert 1v1-re nem vagy hajlandó. A háború 80% egymagunk harcoltunk. Ha már annyira tiszta vizet akarsz!

Empires of Iota - [EIDSF]
    07.01.2018
    02.03.2018
    3,748,197
    3,444,679

INVISIBLE LEGIO - [-L L-]
    07.01.2018
    02.03.2018
    3,318,175
    2,536,928

FALKA - [FALKA]
    07.01.2018
    02.03.2018
    864,228
    744,963

Mindazonáltal!
    Megkövetem magam! Úgyanis elfelejtettem megköszönni a harcokat!
    Mert a jó harcokhoz, jó harcosok szükségesek! És a személyes nézeteltéréseink ellenére.
    Minden harcosnak, küzdjön az bármelyik oldalon, köszönet a hónapokon át nyújtott munkájáért!

The post was edited 5 times, last by -Szesen- ().

• ezek a statisztikák ahogy írtad nem valósak,nem elejétől és nem végéig tartottak a számolások.

jelen pillanatban is folyik a lefaragás:)

Tábornokok.............................-17789 - Tábornokok...........................-30396.8
    Támadó pontok...........................75992 - Védelmi pontok........................44472.5
    Elszenvedett sérülés...................889450 - Elszenvedett sérülés..................1519840
    Sérülés százalék..........................36% - Sérülés százalék..........................64%
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

de hagyjuk is,a harcok mennek a kedélyek meg majd talán csillapodnak...előbb utóbb.
  • Tényleg nem értem, miért kell ezt ragoznod!
    Ha vége a csatának, add a számlálóhoz, ha tényleg annyira zavar, hogy ezt már nem vártam meg.
    A csaták valós képét meg majd elküldöm, ha kéred. Mert ugyan a számlálók nem mentek, mert nem lettek elfogadva, de a titkárunk vezette!
    A cr topik alapján meg bárki ellenőrizheti nagyságrendileg! Mert mintmondtam, én se tettem ki minden cr-t ;)
    Nekem az offos, kohótlan flotta leverése nem érdem.

• oké,hagyjuk....ezt nem kell elhinnie senkinek,minden cr kint figyelt folyamatosan,láttam követtem,de ami nincs muti kíváncsi vagyok.

de nee,ezt nee,egy szép cr-t mindenki kitesz,ti is,mi is,hiába kohótlan vagy épp nem online az illető....ennek csak örültök ti és mi is,és minden harcoló egyén ....aki az ellenkezőjét vallja az hazudik.
  • Most tényleg nem emlékszel mikor elkaptam a flottád, kohótlan voltál offos, gartuláltál is. Én pedig írtam, hogy ebben nincs érdem.
    És azt is elmondtam, hogy nem lesz kint a fórumon! Ahogyan nem is volt!
    Sokkal jobban tiszteltelek annál, hogy kitegyek egy olyan cr-t, ami tudom, hogy nem a képességeidet mutatja!

Nagyon remélem, hogy ezt nem fogod letagadni!

• Mi van 3w. megsütött a nap? 4 hónapig aláztunk titeket. Majd egy hétre eljöttetek hozzánk...azért csak egy hétre , mert utána szaladás volt nektek. Annyiszor elvertünk titeket, hogy már számolni sincs kedvem. Majd sorban vak és leszerelés tp elrakás...Így én is ezt tettem. Nem gondolod, hogy pazarlom az időmet arra, hogy napokat utazgassak és keresgéljek....Éjszakánként elkapsz egy támogatót és ennek örülsz?

Te szerencsétlen...Egyedül tartottam magam nálatok 2 hétig amiből aztán leléptetek én meg nyertem....Majd jöttetek ti hozzánk....pecást pár nap alatt elintéztem..átmentem hozzád és két órán belül vakban voltál csata közben.....Majd szaladás haza....Hát ennyi...Hát továbbra is tartom magam ahhoz, hogy miattam szaladgálhat az a 2-3 ember tőletek, akinek még van kedve, de részemről ennyi amatőrre nem pazarlom az időmet.

Annak meg örülj, hogy a számlálót nem az elején fogadtátok el, mert veletek a lölö-vel meg a többivel is milliós lenne már a különbség...egyesével.

Inkább térj vissza a szakmádhoz, aztán faragj síremléket meg áss sírt..ahhoz talán értesz is.

Én tudok nyertest cr-t mutatni amikor veled csatáztam..te tudsz? Vagy olyat, hogy elvakoltam hábi alatt? Mondjuk csata közben? hm...Ilyet csak te tudsz...Meg sem várva társaid kimenjenek tőled...pff...

3w majd szólj, ha harcosokkal is harcolnál és nem szaladnál hazáig, ha harcossal akadsz össze és nem kohótlan támogatóval.

Hogy mikor lesz vége meg végképp nem tőled függ... Amikor harcoltunk már megmutattad mennyire amatőr vagy. Én meg nem pazarlom az időm amatőrökre...Ha szaladgálni akarsz szaladgálj...Kit érdekel? Majd, ha már tényleg nem lesz semmi fontosabb..vagy lesz kedvem újra elverlek. Addig meg azt csinálsz amit csak akarsz. Kutyát nem érdekli mit szenvedsz.

Személyeskedés, Fórum szabályzat megszegése
    Detty

• te egy ************** mint amit a képed is ábrázol,de ezt már tudtam rég,egy életképtelen semmi vagy:)

többször elvertelek,bármikor,bárhol,jöttek segíteni neked..

de ezt te is tudod,h kicsit sem vagy méltó ellenfél :) és ezen vagy te ennyire kiakadva...

de nyugodj meg ez csak játék,nem foglak folyamatosan farmolni,csak néha...

na hagyjad már magad öcsi...

a kettőnk közti különmbség....én életben,családnál,melóban és itt a játékban egyszerre helyt tudok állni...

te még a játékban sem vagy rá képes te egy farm voltál és vagy is :)

Sértegetés, Fórum szabályzat megszegése
    Detty
  • Users Online 1

1 Guest