Korcsma

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sziasztok!

Igyunk sokat, aljasodásig... mindenki a vendégem!

Egy VSR :doofy: -t töltök is magamnak <3

The post was edited 1 time, last by Nemesis ().

• Gondoltam bejövök és gyarapítom a kocsma költségvetését :D

Üdvözletem mindenkinek és fizetem a következő kört a betérőknek =)
    Én magam egy narancslevet iszom.

Egy harcos legfontosabb erényei a bátorság és a hidegvér.
    Ne félj a veszélytől! Számíts rá!
    De ne keresd!
    ~Morgan Rice~
  • Köszönöm a pozitív visszajelzést. Várom már a nagy értelem megszólalását. Biztosan talál módot rá, hogy kimeneküljön a szégyenérzete elől :)

Ülök még melletted egy darabig. Remélhetőleg nemsokára együtt mozizunk :thumbsup:
    Iszok veled egy B52-t. :)

De ne keresd!
    ~Morgan Rice~
  • Csak gyarapodik és gyarapodik a korcsma, helyes, ne unatkozzunk :) .
    Bár elég nyugis a légkör, meddig lesz ez így kocsmáros uram? :D

Csak hogy jó legyen a hangulat, Némó barátomnak egy VSR-t, magamnak pedig egy kis Jack Daniels jöhet, illetve a következő betérő a vendégem :)

Sig & Ava by Lara. Köszönöm! :)
  • Nem gondoltam, hogy össze gyűlünk itt... :love:

Üdv itt Bori ^^

Nézelődtem Psi kocsmában, szegény Benynek telehazudják a kocsmáját :pillepalle:

Mindenkinek egy bort :fie: én meg kipróbálok valami új kombit VRR :doofy: (Vodka Rosé Rivotril)

The post was edited 1 time, last by Nemesis ().

• Köszi Bori a bort, kicsit felforraltam, mert elèg vacak idő van. Hogyne gyűlnènk. Annyi különbsèg van, hogy egyenlőre itt nem mocskos a lègkör. Hazudgáljanak csak, jót nevetek. Nemsokára reagálok a kèt jómadárnak =)
    Addig is kortyolgatom a boromat, ti mit iszok?;)

De ne keresd!
    ~Morgan Rice~
  • Kezdődik... ide is jönnek hazudozni :dash:
    Én mostanában szoktam rá a roséra :rolleyes: nem rossz rivoval meg mennyei :rofl:

VRR :doofy: -t, Blumenak meg egy hábékásosat hátha igazat mond tőle :lol:
  • Zuleyka, hiába... a kívánság csak kiváltságosoknak jár :love: Szegény Blume már lassan egy hónapja könyörög érte..., de minden hiába ;(
    Jé a kis naivak azt hiszik, azért nyílt ez a kocsma, mert ott nem beszélek :lol: vagy valami ilyesmi..., ha tudná bárki is miért nyitott a kocsma..., de amíg nem derül ki addig is had higgyék, hogy közük van hozzá... pedig ez Chi szerver... na de mind1 :pillepalle:

VRR :doofy: -t

The post was edited 2 times, last by Nemesis ().

• Akkor a kötekedő miatt kérem valaki tegyen lakatot a kocsmára... Gondolhattam volna, hogy ide is bekerül a fertő... ;(

Zárásnak egy kör VRR :doofy: -t mindenkinek... :saint: