Lambda kocsma

• Kocsma

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szevasztok!

Rohadt unalmas az ika manapság. Jó lenne egy szerverháborúvá duzzasztani a jelenlegi felek szemben állását. Sok az időm. Szeretnék kellemetlen hónapokat okozni másoknak. Az elmúlt időszakban bárkibe kötöttem bele bármilyen szerveren töketlenül viselkedtek.

Rám férne egy Jameson, nem zúzott jéggel ahogy a Madách téren szeretik szervírozni.
  • Jaj-jaj FSN. Levadásztok mindenkit előlem. btom nagy bátran kilépett a csapatából hogy ne kelljen harcolnia, gondoltam nem hagyom én ezt szó nélkül. Erre pont mikor támadnék, látom ismét LL tag lett...
    FSNékre panaszkodik, hogy nem hagyják szegényt.
    Nekem mi marad? :)

Egy Singha sört nekem.
  • inspectah001 wrote:

Rohadt unalmas az ika manapság.
    Ez van és jobb már nem is lesz.
    A régi játékosok közül, akik tudtak is játszani, már vagy befejezték vagy nem nagyon aktívak. Kb 10 kivételtől eltekintve. Azok is egy oldalon állnak.
    Maradtak a ZS kategóriás játékosok az aktívak közül, de ebből sincs túl sok. Na jó,néha ki lehet fogni egy D kategóriásat, de az se túl nagy kihívás.
    Így jóhogy rohadt unalmas az ika.

Egy sört kénék.
  • Jó napokat !

Olyan mulatságos amikor az LL próbál törleszteni. Az FSN komoly játékosai ellen semmit nem tudnak felmutatni. A gyengébb játékosok ellen próbálnak tenni valamit és azon élcelődnek. Azért akiben van némi tartás, na meg éleslátás, az maximum magában érezné azt hogy revansot vett azokon akik szépen elnyomják az egész csapatát. Ezekről az "eredményekről" írni...
    Az feltűnt LLéknek hogy a "komoly" játékosaik ellen érik el a tonnányi sikert az FSN "komoly" játékosai?
    Ha elver engem egy nagydarab csávó aztán fejberúgom az öccsét akkor az azért még nem egál. Vagy még részletezzem mire is gondolok? Vagy már elhatolt az agysejtekig?

Inkább iszom egy Singha-t, rombolom inkább a maradék agysejtjeim, ital nélkül a CR topikot nehéz elviselni. Csak a remény marad az embernek hogy Brennus és Btom ezeket nem gondolja komolyan.
  • Jah...nagyon nehéz végigolvasni a CR topikot.
    Komolyan,az a Coolock gyerek nagyon irritáló :D

Mondjuk az az ősember sem jobb aki mindig csak másik megverésével tud példálózni. 21. század,könyörgöm :)

Független hozzászóló voltam

U.i.: Brennist én sem bírom,de hát nem lehet mindent szeretni :D

Vizet
  • Szép estét!

Köszi Grave az észrevételeid! Az látom nem zavar, hogy az FSN magja, a világ másik felén van hozzánk képest. Akik nálunk harcolnak az FSN-ből, azoknak a foszthatójuk jó messze van (20:20-as koordi környéke), és mivel szinte minden kapacitásunk a saját városaink körül van lekötve, így nagyon életszerű, amit felhoztál...
    Persze, ha odadobnám a városom, akkor könnyebb lenne. Szerintem az FSN magban is lenne mit elvinni.

Mellesleg, nem tökmindegy neked, hogy kit fosztunk? FSN tag vagy nem? Egyébként jó pár CR arról szólt a fórumon, hogy Questet milyen szépen lefosztották, amíg inaktív volt...nagy teljesítmény.
    Ha ott nem számít, akkor nálunk miért is számít hirtelen ?

Jon, nekem nincs különösebb bajom veled, voltunk egy szöviben , máshol meg ellenfelek. Ezek szerint Phi mélyen érintett.

Vizet
  • Grave

Egy költői kérdéssel kezdhetném

MINEK NEVEZZELEK?

De inkább nem válaszolom meg, mert 3 életre tiltanának.

2 dolog biztos
    Az egyik, hogy jó harcos vagy. Senki nem vitatja
    A második, hogy nem jól látod a dolgokat és emiatt olyan zöldségeket írsz, hogy az embernek égnek áll a haja.

Lehet jó lett volna nyitni egy háborús kibeszélőt és akkor mindenki olvasta volna amit egyébként már leírtam néhány FSN tagnak. Nevezetesen, hogy mi a véleményem erről az egész háború dologról.
    De akkor most leírom itt is, hogy kicsit szélesebb körben látható legyen a dolog, ne csak a CR-ekből vonjon le messzemenő következtetést a nagyérdemű.

Kezdeném azzal, hogy az FSN háborút hirdetett ellenünk. tette ezt egy olyan indokkal, hogy "ellaposodott" a játék és hogy legyenek csaták.
    Egy hete volt az LL szövetségnek a felkészülésre, mert nem a szerveren (illetve ott is) üzent hadat, hanem itt a fórumon. És ugye amíg a szerver hadüzenetet vissza lehet utasítani a forum hadüzenettel nem nagyon lehet mit kezdeni.

Az FSN szövit nem érdekelte, hogy a szövetségünk nagy része alig van online és csak kevesen tudnak sokat itt lenni.

Az FSN szövetség legtöbb tagjának már jóval a háború kihirdetése előtt fel volt halmozva több százz millió aranya, (egyeseknek közel 1 milliárd) Nekünk 1 hetünk volt ez ellen készülni

Az FSN szövetség tagjainak rendelkezésére állt (a harcolóknak), már a háború kihirdetése előtt fejenként 100-200k tábornok. Amikor azt írom rendelkezésükre állt akkor azt értem ez alatt, hogy mutyi accokban akik mindig vakban vannak voltak-vannak elraktározva a nagy mennyiségű seregek és csak akkor léptetik be amikor szükség van rá és megveszik tőlük. Nekünk 1 hetet adtak ez ellen készülni.

Az FSN szövetség harcolni akart ennek ellenére ha bárki megnézi a CR-eket több mint a fele fosztás.

Nem mondom, hogy nincsenek benne szép győzelmek, de ne legyünk állszentek.

Röviden ennyi még részletezhetném, de nincsen értelme.
    Ez a háború már a kezdete előtt eldőlt,
    Nem is mert volna az FSN nekimenni olyan szövetségnek akik harcolnak és akármikor készen állnak hábizni, mert csúfos bukás lett volna.

Ami a hozzászólásodat illeti Grave.
    Le tudnád nekem írni, mit értesz az alatt, hogy "gyengébb játékos"????
    Gondolom hozzád képest mindenki az, de komolyan?
    Nézd meg, hogy milyen tagokat fosztottak szét (inaktív, kis pontszámú stb)
    Mi néhány napja betámadtunk egy 37 millió!!!!! összpontszámú játékost és tengerbe hordtuk 1.6 milla nyersijét egy éjjel.
    Ö rá gondoltál???
    Mellesleg én csak őt fosztottam eddig és jogosan írtam, hogy FARM, mert az is volt. Másnap reggel vakba is szaladt.
    Egyet ne felejts el
    HÁBORÚ VAN
    Amikor ellenetek harcoltunk, te is fosztottál, támadtál mindenkit akinek az volt a szövetségi jelzése. Nem érdekelt, hogy 1 órát van fenn naponta és kis játékos. UGYE?
    Ezt a háborút nem nyerhetjük meg, de ha már harcolni kell akkor mi is támadunk mindenkit akinek FSN van a neve alatt.
    Ha nem tetszik az illetőnek elmehet vakba.

Egy red bull-t kérnék
    Grave-nak meg egy kakaót
  • btom76 wrote:

Nem is mert volna az FSN nekimenni olyan szövetségnek akik harcolnak és akármikor készen állnak hábizni, mert csúfos bukás lett volna.

Azért ezt gondold csak át. Pillants csak a múltbeli háborúkra. És mutass egyet amit csúfosan buktunk.
    Narancslevet!

Te, kit a népek Isten ostorának mondanak!
    Ki legyőzted eddig minden ellenségedet!
    Tudjuk, Isten küldött téged büneink miatt, büntetésül...
  • Aquaman!

Aki irritál azt illik meglátogatnod a játékban. Várlak.

Btom! Andre elég nagy játékos? Napi szinten colozik nektek és mozog is...eddig stimm?
    Eddig 3.2 millio cuccot hordtam el tőle. L-L kozpontban van,Tuky és más aktiv L-L tagok 1 szigetre tőle.
    remélem átment a kritériumon. Fosztásokat pakolom ki.

A te szavaid komolytalanok voltak már az elején.
    Hisz szép gyozelmeket es nagy károk okozását vártuk( hisz ezt irtad),helyette első csatádban elbuktál,coloztál és bevakoltál.
    Azóta 5-6-7 orákrol lángozol éjjel és probalsz kevésbé aktiv tagokhoz menni éjjel hátha nem tud menni segiteni senki mellé.
    Nincs kétségem,ahogy odaérne mellé egy FSN aktiv tag lelépnél.
    Ahogy tette ezt Vin Mod Palesz ellen és Big Hunter szintén amikor mellé koltoztek.
    Azóta is vakációban van .

Ehhez elismerésem.

További jó szelet