Furi Muri Kocsma

• Bort iszik, vizet prédikál... nem rég még sírás volt a nem “normális időben” való támadás miatt... Engem kétszer támadott egyszer hajnal 2kor, másodszor meg hajnal negyed 6 előtt... hmmm... Csibe... tudod könnyű elkapni valakit, ha nincs online :pillepalle:

Ez nem sírás...

Ja és valaki jelentkezzen a sárga üzire, mert jártam másik kocsmában... nagyon trágár szövegek vannak... :puke:

Kakaót...

”Ha a hajam irritál benneteket, megnövesztem. Ha a tetteim, a viselkedésem zavar benneteket, még inkább így cselekszem. És végül, a szarkazmusotok áradatában közömbös maradok. És végezetül az lehetek, akinek lennem kell, és az undor, a szégyen ellenére szeretni fogtok engem azért, aki vagyok.”

The post was edited 1 time, last by Nemesis ().

• Nemesis wrote:

Bort iszik, vizet prédikál... nem rég még sírás volt a nem “normális időben” való támadás miatt... Engem kétszer támadott egyszer hajnal 2kor, másodszor meg hajnal negyed 6 előtt... hmmm... Csibe... tudod könnyű elkapni valakit, ha nincs online :pillepalle:

Ez nem sírás...

Igen csak sokan sírtak a támadási idő miatt amit nem igazán értek ám! :pillepalle: Az ika egy valós idejű online játék a leírás szerint , vagyis a nap 24 órájában lehet játszani és ebben a játékban benne van a fosztás is.

Legutóbb szombaton délelőttől késő délutánig fosztogattam amire ugye nem lehet azt mondani nem normális idő mégis sírás volt miatta.

A hajnali fél hat pedig szerintem nagyon is normális idő főleg hétköznap amikor a legtöbben már fent vannak lazán,mert készülnek suliba vagy dolgozni,van aki ilyenkor már régen túl van a regelijén is nem hogy a kávéján.

Érdekes hogy a venézek soha nem ríttak nekünk amikor püföltük őket pedig hát igen szép időeltolódás van.

Nemo te pedig a legjobban tudod mennyire könnyű az off játékost leverni,hiszen a támadásaid 95%-a offok ellen volt.

Nemesis wrote:

Ja és valaki jelentkezzen a sárga üzire, mert jártam másik kocsmában... nagyon trágár szövegek vannak... :puke:

Szóltam az egyik régi moderátornak jelentkezzen és vagy ír vagy nem ír jelentkezést,na ezt én nem tudhatom.De szerintem Lorovus nem veszi vissza.

Kérek egy eperszörpit Nemonak meg egy csibetámadás előrejelző órát. :lol:
    • Te mondtad anno... engem nem izgat az idő, de akkor ne mondj olyat amit nem csinálsz :lol:
      Kv-t...

”Ha a hajam irritál benneteket, megnövesztem. Ha a tetteim, a viselkedésem zavar benneteket, még inkább így cselekszem. És végül, a szarkazmusotok áradatában közömbös maradok. És végezetül az lehetek, akinek lennem kell, és az undor, a szégyen ellenére szeretni fogtok engem azért, aki vagyok.”
    • Pelyheske wrote:

Legutóbb szombaton délelőttől késő délutánig fosztogattam amire ugye nem lehet azt mondani nem normális idő mégis sírás volt miatta.

A hajnali fél hat pedig szerintem nagyon is normális idő főleg hétköznap amikor a legtöbben már fent vannak lazán,mert készülnek suliba vagy dolgozni,van aki ilyenkor már régen túl van a regelijén is nem hogy a kávéján.
      Sziasztok!
      Van aki szombaton és vasárnap is dolgozik, meg ünnepnap is reggeltől estig, vagy estétől reggelig... szóval szerintem manapság már nem létezik olyan hogy normális idő, vagy legalábbis mindenkinek más idő a normális :)
      Kávét kérek magamnak, Nemonak egy kakaót és egy kávét, meg a panaszkönyvet mert a kocsmáros le se ... a vendégeket

köszönöm a párost Lara :love:
    • Khm...valóban, kieresztik a gőzt, deee ezt azért nem mindegy hogyan.
      Azért ne legyen már trágár...a team átesett a ló túl oldalára...
      Az ugye rendben volt hogy velem szemben engedték a trágárt a becsületsértést....de azért tudjunk már kezelni egy csoffadt kis fórumot...és ne legyen ez mindenkivel szemben megengedett.
      Jó lenne ha megtalálnátok a középutat az egészséges szájkarate és a kemény trágár között...
      valahol láttam jégert...csatlakoznék
    • Gurat wrote:

Nemesis wrote:

Most kezdtem itt... És igen, eléggé kocsmahangulat van egyes helyeken. Lerendezik ingame, és megnyugszanak. Néha szükség van rá, hogy az ember ygereke kieressze a gőzt...
      Tejet mindenkinek!
      Persze, hogy szükség van rá... csak a trágárság a buták a fegyvere... és nem is ide való... ;(
      kv...

• zuleyka wrote:

meg a panaszkönyvet mert a kocsmáros le se ... a vendégeket
      A kocsmáros ül csöndesen a pult mögött és önti az italokat. Nincs kedve idegesítenie magát az ilyen gyerekes badarságokkal.
      Mindenki tudja aki fontos, hogy miről mi a véleményem és kiről milyen véleményt alkotok :miffy:

Na, de ha úgy hiányzom, akkor leülök közétek én is és szürcsölöm a jó meleg forralt boromat. Természetesen csinos kis színes és kanyargós szívószállal 8)

Bori - Nemo - zuleyka - sempai kaptok ti is csavargós szívószálat, de inni kell érte egy absinthe-t. Én állom nyugi :whistling:

Valaki lyukat faragott a női és férfi wc között.. Nem értem :/

Egy harcos legfontosabb erényei a bátorság és a hidegvér.
      Ne félj a veszélytől! Számíts rá!
      De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • New

Beny, kapok mellé valami töményet is?

VSR a néma Benynek :love:

• New

Kérnék egy sört, ha lehet akkor legyen Miller, és egy feles Hubit.

Nemesis wrote:

Harcolunk Havas... Épp most kap ki az "IF" egy kis amatőr tagokból álló szövetségtől... :lol:

Nooboknak valami finomat :beer: én VSR :doofy: -t, kv-t mert dolgozok ;(
      Ritkán járok kocsmába, én az az otthon (el)iszogatós fajta emberke vagyok, múltkor is csak a kocsma teraszáig jöttem el, és baktattam is hazafelé. Most viszont egy engem is érintő témát mertem felfedezni, amiről többet szeretnék tudni.
      - Milyen csatában verte el egy amatőr csapat az Ice Falcon szövetséget?

Melyik szövetség lenne az az amatőr csapat?

Lényegében minden csatajelentés fel van töltve a belső szövetségi fórumra, ezekbe beletartozik a Kalózok elleni küzdelmek, a Cosa Nostra szövetsége elleni vérengzések és akad egy pár a Nemjelentgetünk közösség elleni merényletekről.

Egyik csapatban se láttam amatőröket, bár gondolom nem is rájuk célzott Nemesis.

Legyen még két üveg sör, és Hubi a hazaútra.
    • New

Daryl wrote:

A kocsmáros ül csöndesen a pult mögött és önti az italokat. Nincs kedve idegesítenie magát az ilyen gyerekes badarságokkal.
      Senki nem mondta,hogy idegeskedned kell... Mé kéne? Vegyél példát Nemoról, ő tök nyugodt :)
      Egy tömény narancslét kérek szépen csavargós szívószál nélkül és fizetem a következő kört mindenkinek

köszönöm a párost Lara :love:
    • New

Beny, tudod csak azon idegeskedem, ha igaz dolgot írnak rólam..., de azt nem tudnak, mert nem ismernek... Aki itt fel tudna cseszni, azok a barátaim (akik számítanak :lol: ), de ők meg miért tennék? Tenni rá az egészre...
      Joe tagjuk meg is tette :pillepalle:
      Zuleyka, jöhet egy bögre forró kakaó ;(

The post was edited 1 time, last by Nemesis ().

• Users Online 4

4 Guests