Furi Muri Kocsma

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Elnézést! Nem tudtam, hogy nem lehet véleményt formálni arról, hogy valakit az eszetlen multizás miatt kiraknak egy évre ...bocsi :wacko: :doofy:
      Már ezt is tudom.

De akkor beszéljünk egy másik témáról, hátha arról lehet...a -CN- szemmel láthatóan csökkentett létszámmal működik.
      Ki mire számít, mi lesz a közeljövőben a kb 15 ember kiválása után?

Bodzaszörpöt kérek! :D
    • Brennus wrote:

De akkor beszéljünk egy másik témáról, hátha arról lehet...a -CN- szemmel láthatóan csökkentett létszámmal működik.

Bodzaszörpöt kérek!
      Egy megszokott jó baráti légkör egy újabb szövetség formájában és + új tag néhány már meglévő helyen.
      A jelenlegi "még" megmaradt játékosokról még nem tudok véleményt alkotni. Szerintem nehéz lesz talpra állítani és nagy részük szét fog szóródni.

Kár érte.. Sok sok jó személyiség jelent meg a szövetségben, de sajnos 1-2 baklövéssel meglett a szövetség sorsa pecsételve.

Az IF jókor - jó időben és szép sikert tudhatnak magukénak. Mikor nem volt minden úgy, ahogy kellett volna, akkor sikerült berombolni az ellenfélhez és ez egy újabb pecsétet lökött maga után.

A tagok közül sok olyat sajnálok, akivel jó viszonyt ápolok, mert nem azt érdemlik, amibe most belekerültek.

Azt szerintem felesleges már firtatni, hogy ki kinek a stílusát veti el és ki kivel lesz jóba, mert ezt malmozhatnánk a végtelenségig.
      Kivégzőnek megvan a maga stílusa, de mindemellett egy abszolút korrekt és rendes játékos. Ha valaki igazán ismeri, akkor jókat röhög vele és élvezetesebbé formálhatja a napjait.

Én nem fogok szídni senkit. Nem fogok számonkérni senkit, mert nem igen látom értelmét. Mindenki tudja úgy is azt, kiről milyen véleménnyel vagyok. Aki meg nem, az valószínűleg azért, mert nem is érdemli meg.

Csak egyetlen kérdés fogalmazódott meg bennem.. Miért kell gyalázatos módon bebújni egy név mögé és hencegni azzal, hogy hányszor lehetett volna már jelenteni. Ha egy szövetségbe vagy, nyilván azért, mert az ott levőket szereted és jóba vagy velük. Ha más szerveren ennek az ellenkezőjét tudod érzékelni, miért nem távozol a szövetségből?
      Valószínűleg azért, mert figyelemmel szeretnéd kísérni azt, hogy mikor van fent - mikor mit csinál és mire képes. Ha ez nem kémkedés, akkor mi ? Szerintem ne röhögtessük egymást ilyenekkel..=)
      Ha nem csak hátulról szurkálódnánk és a probléma felmerülésekor már kiléptél volna, akkor a szememben is tisztábbnak látszanál..
      Többet ez ügyben nem igen reagálok, mert abszurd dolog lenne.

Tegyük félre a nyilvános és privát piszkálódásokat, ha valakinek valakivel problémája van, ott van a sereg és lehet mozgatni. A szájkarate nem lesz megoldás semmire.

Kicsit más téma.. A szerveren azért vannak olyan játékosok is, akik egymaguk is ügyesen ki tudják venni részüket mindenben. Le a kalappal előttük. Volt már olyan illető, akin meglepődtem.

Mindemellett. Szerintetek mi a fontos, hogyan lehet egy szövetség sikeres? Mitől sikeres egy szövetség? Biztosan megoszlott vélemények lesznek.

Iszok egy Jack-et és mindenki vendégem egy sörre. :rolleyes:

Egy harcos legfontosabb erényei a bátorság és a hidegvér.
      Ne félj a veszélytől! Számíts rá!
      De ne keresd!
      ~Morgan Rice~

The post was edited 1 time, last by Daryl ().

• :P csüsze
      mizu?
      aaazt azért tegyük rendbe hoogy itten Azarnak sosem lesz igaza :phatgrin:

de amúgy tényleg?. 8| .miért csak Zéka posztja szúrta az orrát?..írja csak oda mindenhová...'dógozzon
      ééés hááát a száájkarate aaaz igenis jó dolog...mert kiborulsz...és ríni fogsz, én pedig jóóól fogom magam érezni :rofl: aannaaak ellenére hooogy nincs "egyfajta kivégzős" stílusod...nem értelek amúgy...nuku szájkarate, de kivégzővel együtt tudsz röhögni , aki miatt egy fél szövetség távozott...na ez nekem magas)
      most meg azon törpölök hogy mit is...eegy captain morgan?...vagy egy hábékásos.?... egy bodzaszörpös sör?..
      . ?(

mindet kérem...ebben a sorrendben :phatgrin:
    • Daryl wrote:

Ha valaki igazán ismeri, akkor jókat röhög vele és élvezetesebbé formálhatja a napjait.
      Kinek a pap.. én is rendes játékosnak ismertem meg, de nincs gyomrom a stílusához. Persze biztos van, akinek igen.

Blume wrote:

most meg azon törpölök hogy mit is...eegy captain morgan?
      Nekem is jöhet egy olyan. :P

"I'll be good, I'll be good

And I'll love the world like I should

Yeah I'll be good, I'll be good

For all of the time

That I never could."
    • Blume wrote:

ééés hááát a száájkarate aaaz igenis jó dolog...mert kiborulsz...és ríni fogsz, én pedig jóóól fogom magam érezni
      Gondolod? Nem az én vonatomról beszélünk :D

Blume wrote:

aannaaak ellenére hooogy nincs "egyfajta kivégzős" stílusod...nem értelek amúgy...nuku szájkarate, de kivégzővel együtt tudsz röhögni , aki miatt egy fél szövetség távozott...na ez nekem magas)
      Mi a kettő közti azonosság? Nem mindenki ismeri minden oldalamat =)

Egy teát iszok. Blume egy morgant neked :whistling:

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Bori wrote:

Blume pont most távozott egy fél szövetség vele...

fizetem az italod, én meg még kérek valami jó kis koktélt és megiszom az új szövink egészségére
      Hm... én nem fogalmaztam meg ilyen jól :D
      1 Ken neked és nekem is. Többieknek egy áfonyalé :thumbup:

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Blume... fáj, hogy a barátaid nagy részét kidobták a -CN-ből, mert nem értenek a játékhoz és utána páran kiléptek maguktól?

Csak jobb ha tudod először sok cartoonos kirakott játékos volt, majd mikor kiléptek páran alapítottak egy szövit :lol:
      Szóval nem egy fél szövetség lépett Kivégző miatt... :pillepalle:

Csine meg azért nem lép ki, ha netán nálunk van, mert tudja ki a jó, csak itt járatja a csőrét :pillepalle:
      Ja és Csibe... te is farmvagy akkor?
      Nyertesek:
      Nemo[-NJ-]
      Vesztesek:
      Csibe[_CN_]
      A(z) Bar-bika város ki lett fosztva Nemo[-NJ-] által. A következő nyersanyagokat vitte el:
      • 12,836
      • 700
      • 1,463

VSR-t :doofy: Borinak meg kérek egy B-52-öt :phatgrin:

”Ha a hajam irritál benneteket, megnövesztem. Ha a tetteim, a viselkedésem zavar benneteket, még inkább így cselekszem. És végül, a szarkazmusotok áradatában közömbös maradok. És végezetül az lehetek, akinek lennem kell, és az undor, a szégyen ellenére szeretni fogtok engem azért, aki vagyok.”

The post was edited 2 times, last by Nemesis ().

• Eközben Ikamacsót is utolérte a végzet. :dash:

Pedig vicces volt, amikor még szeptemberben Red-Rosa-val beszélgettem, aki meg volt sértődve, hogy multinak nézem...ehhez képest most jót mosolyogtam. Mindenki kényszerpihenőn van a pálmafák alatt.

Egy bodzaszörpöt kérek pálmás, fekete szívószállal!

Gyászolok!! ;( :rofl:
    • Bori wrote:

Kedves Csibe :)
      Akkor kérlek lepj meg minket, és áruld el ki volt az a kedves jelentő ha már te ilyen jól értesült vagy :) Jobban tudod a szövi ügyeit mint mi magunk, vajon, hogy lehet ez? :?: :?: :?:
      És ugyan honnan tudnám én azt ki volt az illető? Elég sok -CN-essel beszélgettem és igen sokan nemtetszésüket fejezték ki a stílusa miatt

Brennus wrote:

Ez előre borítékolható volt.Lambics nem agilis vezető,ez számomra már akkor kiderült amikor kiléptem tőlük és szerintem csökkenni fog még az a létszám rendesen.

Renegadeofcl wrote:

Daryl wrote:

Ha valaki igazán ismeri, akkor jókat röhög vele és élvezetesebbé formálhatja a napjait.
      Kinek a pap.. én is rendes játékosnak ismertem meg, de nincs gyomrom a stílusához. Persze biztos van, akinek igen.
      Én sem a chin sem itt nem tudtam egyszer sem még röhögni vele.Még mosolyogni sem. Inkább bosszantó,sokszor trágár és gusztustalan.Persze zsák a foltját...

Bori wrote:

Blume pont most távozott egy fél szövetség vele...

fizetem az italod, én meg még kérek valami jó kis koktélt és megiszom az új szövink egészségére :)
      Számolj utána,mert közel sem fél.Amúgy meg szerintem nem lesz hosszú életű és egyesülni fog a kortyosokkal (SUP),mert így nem élnek meg a szerveren.

Nemesis wrote:

Blume... fáj, hogy a barátaid nagy részét kidobták a -CN-ből, mert nem értenek a játékhoz és utána páran kiléptek maguktól?

Csak jobb ha tudod először sok cartoonos kirakott játékos volt, majd mikor kiléptek páran alapítottak egy szövit :lol:

Szóval nem egy fél szövetség lépett Kivégző miatt... :pillepalle:

Csine meg azért nem lép ki, ha netán nálunk van, mert tudja ki a jó, csak itt járatja a csőrét :pillepalle:

Ja és Csibe... te is farmvagy akkor?

Nyertesek:
      Nemo[-NJ-]
      Vesztesek:
      Csibe[_CN_]
      A(z) Bar-bika város ki lett fosztva Nemo[-NJ-] által. A következő nyersanyagokat vitte el:
      • 12,836
      • 700
      • 1,463

Rossz a memóriád kis bohóchalam. :D Miután kiléptem -és ezért nem értem miért akarod hogy megint kilépjek :pillepalle: - két játékost dobott ki Lambics köszönés nélkül.Az összesen három. Tudom számodra ez sokk. :phatgrin:

Amúgy meg veled ellentétben és soha nem tagadtam,hogy farm is tudok lenni. Veled ellentétben soha nem állítottam,hogy hiper-szuper jó játékos vagyok.

Engem is meglep a jelenlegi helyezésem,mert nem igen vagyok sehol az első százban.Mondjuk elnézve a top 50-et alig van igazán jó játékos közöttük.

Pár PSZK-s,X-es,a többi szinte multikalóz meg ambrós.-NJ-t egyedül horgász képviseli mint valóban jó játékos.A helyezésemből is látszik az igazán top játékosok nem nagyon regiztek a szerverre. És ne rakj ki linket,mert Azar nem szereti.

Brennus wrote:

Eközben Ikamacsót is utolérte a végzet. :dash:

Pedig vicces volt, amikor még szeptemberben Red-Rosa-val beszélgettem, aki meg volt sértődve, hogy multinak nézem...ehhez képest most jót mosolyogtam. Mindenki kényszerpihenőn van a pálmafák alatt.
      Evelyne dolgozik rendesen ahogy látom.Tudom sokaknak egy kicsit fájó,de ettől függetlenül én örülök ha tisztul a szerver.

Egy eperszörpit kérek,Nemonak egy nagy tál friss vizet,hogy tudjon lubickolni a boldogságban mert végre sikerült a barbitanyámat kifosztania,mindenki másnak aki betér állok egy kört a kedven italából. :beer:
    • Nekem rossz a memóriám Csibe? Te írtad nekem mekkora játékos vagy, ezen posztod előtt 1-2 órával... jujj ez fájt... ide jársz hazudni? Otthon már nem hisznek neked? :puke:

VSR-t :doofy:

”Ha a hajam irritál benneteket, megnövesztem. Ha a tetteim, a viselkedésem zavar benneteket, még inkább így cselekszem. És végül, a szarkazmusotok áradatában közömbös maradok. És végezetül az lehetek, akinek lennem kell, és az undor, a szégyen ellenére szeretni fogtok engem azért, aki vagyok.”
    • :P ..ugye hogy ugye...
      jó ez a szájkarate....
      kiborult az aranyhal
      tepsibeee veleeeeee. :rofl:
      figyike...ha visszadoblak teljesíted 3 kívánságom :phatgrin:
      amúgy teljesen mindegy....oszlás volt...ennyi..éés azoon röhögök...mi van ha vittétek magatokkal a 'nemjelentgetünk szövibe a jelentgetőt....xdd..
      na meg ugyi....mi az hogy fájt?...ebben tévedsz....ezen azért én jót nevettem...egy buta kis gyerekjátékban úgy idegbe jött...hogy kidobta a fél szövijét.....
      semmi szájkarate?...semi dumáljuk meg....kidoobjuuk...elég őrült dolog... :rofl:
      hábékásosat....így reggel...
      amúgy kedves levesek...tessék már nekem megmagyarázni...miért állnak a kikötőmbe ketten is?... 8|
      mert számomra felfoghatatlan....foglalok egy kikötőt....mert fosztom...pl....deee mivel van leves játékostárs a szigeten így teljesen fölösleges erőpazarlás...mivel még pici vagyok...így bármit tudok ki s be szállítani...
      blumika nem bántós. :saint: ..tehát Daryl így 50 kás létedre jöhetsz egyedül is xdd

The post was edited 1 time, last by Blume ().

• Hali! ^^

Jöttem, hogy kicsit színesítsek a kocsma világán ... hogy kinek milyen színt viszek bele, az nem tőlem függ... :P

...ééés akkor jöjjön a sok "én vagyok a leg..." játékosnak egy passzoló passzus:

A "táncolsz" szót cserélje mindenki arra ami a szíve vágya... harcolsz, farmolsz, karmolsz... és mehet a partiiii! :D

Egy tripla eszpresszót kérek, hogy kipattanjon a pupillám, a többieknek egy "bármit", Borinak meg egy koktélt, amit szeret. :)
    • Nem kedves Blume, engem még nem láttál kiborulni... :cookie: Ahoz, hogy kiboruljak, több kell pár szájhős kezdőnél :pillepalle: , de ugye mindenki magából indul ki :miffy:
      Ti csak szeretnétek feszültnek látni, de nem mozgattok meg... ja de kicsit szégyenlem, hogy többetekkel egy szöviben voltam, bár a selejt gyorsan lemorzsolódik mindig ^^ Így nem kellett veletek tovább szégyenkeznem :rofl:

Neo ez jobb a nem strandolsz jobban mint énbe :whistling:
      Van egy kollegám, melóba úgy kikészítettük vele, hogy este a nejének azt mondta nem vacsorázol jobban, mint én, majd a vacsi utáni mosogatásnál, fürdésnél, tvzésnél... :D szegénynek az agyára ment... :lol: nem is csodálom 12 órás műszakban, kapta rendesen :rolleyes:
      Mi még augusztusban bele untunk... :phatgrin:

Kv-t már korán van, aztán húzok is aludni :saint:

• Nemesis wrote:

Nekem rossz a memóriám Csibe? Te írtad nekem mekkora játékos vagy, ezen posztod előtt 1-2 órával... jujj ez fájt... ide jársz hazudni? Otthon már nem hisznek neked? :puke:

VSR-t :doofy:
      Aham. Nos akkor tedd ki ide a teljes levelezésünket bátran :D .A 17.10.2017 22:27:45 időpontú mutatja ki mennyire fényezte magát. Van hozzá bátorságod?Én engedélyezem hogy kitedd amit írtam. :P Meg legalább mások is láthatják mennyire hazudós vagyok,te meg az igazmondó juhász? :pillepalle:

Nemesis wrote:

Nem kedves Blume, engem még nem láttál kiborulni... :cookie: Ahoz, hogy kiboruljak, több kell pár szájhős kezdőnél :pillepalle: , de ugye mindenki magából indul ki :miffy:

ja de kicsit szégyenlem, hogy többetekkel egy szöviben voltam, bár a selejt gyorsan lemorzsolódik mindig ^^ Így nem kellett veletek tovább szégyenkeznem :rofl:
      Látom tényleg nem fényezed magad. :phatgrin:

Kérek eperszörpit, Nemonak meg cavintont,mert már arra sem emlékszik mit írt tegnap reggel.
    • Csibe... nem mondtam, hogy nem fényezem magam... te mondtad és végig fényezted magad...
      Amúgy meg olyan üzim nincs is... szóval nem tudom megosztani...
      ***** Körüzenet - Szövetség 17.10.2017 23:12:42
      Csibe Üzenet. 17.10.2017 22:22:23
      Csibe Üzenet 17.10.2017 22:16:04

Blume... nem nagyon megy a gondolkodás... csak te hiszed, hogy ki vagyok borulva... :lol:
      Gondolom kivagy kicsit, hogy hozzánk sem tudsz szagolni és ezt próbálod kivetíteni rám...

Kívánj a barátaidtól, neked nem adok semmit :miffy:

Kólát... :crazy:

The post was edited 2 times, last by Nemesis ().

• Users Online 6

6 Guests