Furi Muri Kocsma

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sziasztok!

Sajnálattal látom, hogy Chi után ezen a szerveren is elkezdődött, hogy 200 vagy 500 pontos multiacc-ok vadásszák a top10 kalózmezőny tagjait zárás délutánján.
      Tessék pl 26:41-re nézni. Szabályos játékosnév, ugyebár.
      Nem fogom fel, miért jó ez annak, aki a multik mögött áll. Valami becsípődhetett neki még régen, aztán most "bosszút áll", gondolom... Azt még megértem, hogy valaki azért rabolja le a másikat, hogy minél jobb helyezéssel minél több nyersit szakítson. (2. etap, itt még valamit számít a kalóznyersi.)
      Na de könyörgöm...itt arról van szó, hogy cél nélkül, értelmetlenül teszik tönkre valakinek a jó helyezését...mert miért ne??

És valaki ezen élvezkedik...elég undorító és kiábrándító !! :pillepalle: :puke:

Vizet kérek!
    • Neo!

Vicces amit írsz... megruháznak? Ki? Mikor? Mutass egy cr-t ahol megruháztak... egyszer kifosztott Tigriske, meg egyszer belefutott fosztásból pár hoplitám... ez nem megruházás vagy neked igen? Aranyos... Én el vagyok lazulva, élvezem a játékot... itt látszólag csak te feszengsz :lol:

VSR :doofy: -t és a popcornból én is kérek ;(
    • Nemesis wrote:

Én el vagyok lazulva, élvezem a játékot... itt látszólag csak te feszengsz
      ...előtte meg magyarázkodsz, hogy "....csak egyszer, ...ja meg még egyszer" ...persze... ha laza lennél akkor nem érdekelne, de világosan látszik, hogy könnyen kijösz a sodrodból, ha valaki azt meri írni, hogy legyőztek. :)

...na ez az aranyos! ;)

Egy sört kérek mindkettőnknek és le is zárhatjuk, ha gondolod... sztem nincs mit ragozni rajta.
    • Nekem van már sok barátom :thumbsup: Én max betartom, hogy itt nincsennek ellenségek csak ellenfelek... ^^
      Kakaót köszönöm Bori, nagyon szeretem tisztán kérem és kérek még egy karikát 8)
    • Barátok, ellensègek vannak ès lesznek egyaránt. Kèrdès ki kiben látja ezt meg. Èrdekes dolgok vannak azt meg kell hagyni a szerveren.
      Ki mit ad, azt kapja avagy fogalmazhatnám úgy is... Mindennek megvan a mièrtje ès ok okozatot szül.
      Örülök, hogy ennyien betèrtetek ès moziztok, de a vèlemènyeket se felejtsètek el :P
      Itt minden van, mèg pop corn is. Előtted pattogtatom :D

Egy whiskyt iszom kólával ès csinos kis szìvószállal.
      Mindenkinek egy pohárral :)

Egy harcos legfontosabb erényei a bátorság és a hidegvér.
      Ne félj a veszélytől! Számíts rá!
      De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Rózsaszín kanyargósat? Zavarba gyüttem :chinese:
      Iszok veled Bori egy kávét. Kissé kómás állapotba vagyok jelenleg.

Miujsáááág véééletek népek?

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Egészségedre! :P

Ne is mondd.. Ma kellett volna, hogy legyen egy klinikai alapismeretek előadásom, ami 14:00 -tól 19:15 -ig tart..
      Egy órával órakezdés után valaki felhívta a tanárt, hogy mizu, mert nem volt semmi, és akkor mondta, hogy ja, bocsi, nem tud bejönni.
      Nem tudtam, hogy örüljek -e, mert nem kell negyed nyolcig ottmaradni, vagy mérges legyek -e, mert elpazaroltam 1 órát a napból.
      Azt hiszem, azért jól jártam. :D

Egy barna Krušovicét, a barna sör kifejezetten jól megy a whiskey-hez ^^

"I'll be good, I'll be good

And I'll love the world like I should

Yeah I'll be good, I'll be good

For all of the time

That I never could."
    • Fogd fel pozitívan, gázabb lett volna, ha még 1 órával később tudod meg :P
      Milyen nagy csönd van most, pedig lehetne most miről csevegni. Mondjuk Tigris mesélhetne honnan szedte fel ezt a nagy ki ha én nem stílusát. Régebben azt olvastam a _CN_ -es játékosoktól, hogy mekkora beképzelt madarak a nagy CN-ből. Ahhoz képest én náluk látom ezt :D Az meg külön értékelendő, hogy túlgondoltok mindent.. Sebaj, törpeként felnézek a "magasokra" :lol:

Nem szeretem a barnasört, de elhiszem neked :P
      Iszok kólával 1-et. Maradok a megszokottnál és mindenkinek egy almalé.

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Én az utóbbi két napban próbáltam pár -CN- -es várost fosztani, de a legtöbb helyen jól van védve a nyersi. :/
      Szerencsére találtam valakit, aki épp lakásavatót ünnepelt, és nem tudott figyelni, és elhoztam majd' egy palotára valót ^^

Amúgymeg, ez még mindig egy játék. Ellenfelek nélkül meg nincs játék, a badmouthing pedig a játék része, főleg akkor, ha egymás ellen kell játszani. :D
      Több játékossal is voltam már egy szöviben más szervereken (sok -CN- -sel például), és annak ellenére, hogy nem éreztem úgy, hogy nekem való a társaságuk, sose ment át személyeskedésbe az egész. :)
      Most azért próbálgatom fosztani őket, de sajnos még nem vagyok elég nagy komolyabb megmozdulásokhoz. :P

Egy Morgan kapitányt kérek^^

"I'll be good, I'll be good

And I'll love the world like I should

Yeah I'll be good, I'll be good

For all of the time

That I never could."
    • Biztos megérdemelte a tiltást... tisztáltalan játék... :lol:
      Amúgy sem tud mit tenni a rajzfilmes csapat... max a bent lévő “kémükkel” jelentgetni tagokat, de nagyon elvetemült a tigris nálunk lévő barátja, mert csak egy bizonyos személyt volt hajlandó jelenteni, biza írhattam bármit... nevetséges... ilyen emberek... na mind1, ha nekik ez az élettelen állapot jó csinálják csak... szerencsére a jelentéktelen, unalmas életét mutatja csak be vele... :puke:

VSR-t, Tigris szolgáljának meg egy kockacukrot, had nyerítsen :D
    • Jó reggelt!

Egy kávét kérek és leülnék a vendégektől távolabb, mert látom nagyon köpködnek.

Aki csalt az legen tiltva. Ez ilyen egyszerű. Láttam, hogy kivégzőt is tiltották, igaz őt csak egy napra.... remélem, hogy a megítélések az esetekben arányos és mindenkire egyenlő. :grumble: ( ...persze)

Daryl hangvételének fordulását nem tudom mire vélni, biztos egyéni sérelmeit akarja letölteni ... nem is igazán érdekel... csinálja csak...
      Némó stílusa viszont nem meglepő, csak egy kicsit a paranoia lepett meg ... "bent lévő kémükkel jelentgetnek" ... ugyan ... és tényleg... ilyen emberek... :/ :thumbdown:

Renegade is megírta: "...nem éreztem úgy, hogy nekem való a társaságuk..." , hát nem csoda. Ő el tudta vonatkoztatni a játéktól ezt, én viszont épp a társaság miatt játszok.
      Gyorsan hozzáteszem, hogy tisztelet a kivételnek, mert például Kígyó a csatánk folyamán és utána is korrekt volt. :thumbup:

A köpködő embereknek meg csak annyit mondanék, hogy minket akartok besározni, beépített emberek meg jelentgetések vádjával bemocskolni, de az eredmény csak az lett, hogy a ti tagotokat egy napra tiltották csak, a mi tagunkat, meg egy évre... aham...
      Beépített kém... jelentgetés... honnan az ötlet? ...jah!

Mint mindig, most is igaz a régi mondás: Mindenki magából indul ki.

Na további szép napot a CN kocsmának! :thumbdown:

MOD MEGJEGYZÉS! Tiltás kitárgyalása tilos a fórumon. Azar

The post was edited 1 time, last by Azar ().

• Users Online 9

9 Guests