Furi Muri Kocsma

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tigris, tudod jól, hogy nem tagként... tisztelet a kivételnek :grumble:
      Blume, ne legyél megsértődve :miffy:
      Elég nekem a VSR :doofy:
      Tigris ne igyál annyi szörpit, igyál velem VSR :doofy: -t.

Szóval VSR :doofy: -t mindenkinek!
    • Megjelent a szerveren egy régen feledésbe merült szokás a kalózok gyűjtőmobiljainál. :thumbdown:

Nem látható nevek a kalózlistán és természetesen a statban sem.

Később ha vissza is írják a link nem jelenik meg hozzá és nem lehet látni hol tanyázik.

Ez viszont szabálytalan. :grumble:

Bár aki nagyon akarja így is megtalálja őket. :P

Kérnék egy eperszörpöt és remélem illetékes is benéz ide és intézkedik.
      Nincs kedvem emiatt jegyet nyitni.

Mi volt előbb? A tyúk vagy a tojás?
      Köszönöm Lara ! :love:

The post was edited 1 time, last by Pelyheske ().

• Ezért még egyszer kikapsz tőlem Neo! :D

Nos jelentettem mindazt a három accot ahol a szabálytalan tevékenységet tapasztaltam.

Remélem lesz retorziója a dolognak és elmúlik ez is mint a nátha. :lol:

Még egy utsó eperszörpöt kérek,Neonak egy kis józanítót :P és aki betér annak állom az esti italát.

• Hogy belendültek a dolgok :lol:
      Nem is baj, szerencsère estènkènt tele a kassza, ìgy sikerült megrendelni a zenegèpet is, de egyenlőre 100-sal működik :D

Köszöntem a szèpet, s jót. Kicsit megmèlyültek a tèmák. A kalózkodók összes pofátlanul bekerült tagjainak le a kalappal, hogy be tudták bizonyìtani mi az az embersèg. Őket ìrja csak le.

Mindenkinek ment minden rendelt, de az aktìvitás miatt a kocsma vendègei vagytok egy már választott italra!;)

Zuleyka hogyne szolgálnák ki. Te leszel az első :D Na ès ahogy ez megszokott, tiéd az első 2 zseton a zenegèpbe. :)

Nemo gyanakodnak a közeli gyógyszertárban, mert fogy a rivo. Lehetsèges az a problèma, hogy valójában a szomszèdba vannak ès lukat ütöttem
      8|

Kellemes napot mindenkinek! :thumbsup:

Egy harcos legfontosabb erényei a bátorság és a hidegvér.
      Ne félj a veszélytől! Számíts rá!
      De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • zuleyka wrote:

Köszönöm a zsetonokat Daryl , de az a baj,hogy nekem nem működik úgy a gép ahogy szeretném, így átadom Neonak ha lehet. Ő tudja kezelni a zenegépet, és nagy általánosságban szeretem is a zenéket amiket választ. Mondjuk a lakodalmasokon kívül szinte bármit szívesen hallgatok
      ...hát megfordult a fejemben a Kis Grófó, de aztán, gondoltam inkább egy kis simulós zenét teszek be

Simi- simi- jaj - simi - jaj - Simi - jóóó
      :P

Egy sört kérek.

/...egyébként, csak egyszerűen bemásolod a dzsátubi linket a többit elintézi ez a szuper fórum. ;) /
    • Szép napot!

Szóval itt tanyázik a hűtlen "banda"!!!!
      Bekukkantok ide is egy kicsit ha nem zavarok....................lehet még szerverre is benézek, ha már ilyen jó társaság van :P
      Jól értem?
      Kirúgtak bennetek? :lol:

Kérek egy habos kávét és többieknek amit kér.

A lehetetlen csak a fejedben létezik.... :)

Sig & Ava by Lara :love:
    • zsuccu2 wrote:

.lehet még szerverre is benézek, ha már ilyen jó társaság van :P
      Jól értem?
      Kirúgtak bennetek? :lol:
      Na az lenne az igazi ha tényleg jönnél,mert már szépen összejött a csapat és több SICC-es is nálunk van már.

Na meg Blume! :D Hát mit is mondjak,napi több csomag papírzsepi fogy miatta,pedig még csak náthás sem vagyok! :crazy:

Amúgy meg jó ízléssel megáldott és kulturált viselkedést szerető játékos nem igazán marad meg a CN-ben sokáig és erről (ön)kivégző meg (füves)Nemo gondoskodik.Többen már keresik a gombot a kilépéshez ahogy hallom.Persze akinek nem tetszik és szóváteszi az is mehet a levesbe azonnal,hiszen Lambics még csak most kezdte a vezetést és nem igazán van gyakorlata ebben.Na meg sok minden másban sincs,de ez már más lapra tartozik.

Csuma/Fargo meg csúcs amit művel és azt is érdemes közelről látni,hisz még mindig van accja a CN-ben és így tudja mikor off az akire éppen vadászik kalózzal. 8)

Amúgy épp megbeszélgetünk dolgokat,pl azt mi is legyen a szövetség neve.

Szeretnénk valami egyedit amit még nem gyalázott le senki más szerveren,így felvetődött pár ötlet.

1:Trógerek

2:Bakterház

3:Süsü

4:Lagzi Lajcsi (Ezt elvetettük,mert nyersit lopunk és nem gázt,villanyt és vizet)

5:Kingsman (Ez valami film amiről még nem hallottam)

6: Cartoon Network (C-N) :phatgrin:

7: 7 Tenger Kalózai (Hát nem igazán kalózkodunk éppen,mert már nem nagyon érdemes a csökkentett nyersi miatt)

Ti melyiket választanátok? Vagy esetleg valami más ötlet?

Kérném a szokásos eperszörpimet és a betérőket is meghívom a kedvencükre!

• Ment az eperszörp, de e mellé 1 józanító cukros víz mindenkinek!

Sok minden tört a szerveren és e mellett történik is, de mivel úgy látom ez a téma elfajult.. Húzza vissza mindenki a nyelvét a fenekébe.
      Nincs senkinek joga ahhoz, hogy ilyen p.. módon sértsen bárkit is.
      Ha valakinek ilyen gondolatai vannak, tartsa magába vagy privát baráti körében, de a kocsmában nincs itt a helye!
      Továbbiakban lehet beszélni szintén mindenről, de a személyeskedést hagyjuk ki, mert abszolút ocsmány. Ha ezt nem tudjuk figyelembe venni, kidobóink intézkednek tovább :thumbup:

Igen.. Nem olyan hangnemben írtam ezt az üzenetet, mint ahogy szoktam reagálni, de ez tényleg felháborító..

Iszok egy páleszt. :doofy:

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Üdvözlégy Vándor ;)

Hát, ha nem probléma, hogy a tegnapi zsúrról megmaradt hercegnős szívószál van kéznél, akkor igen. :thumbsup:
      Pöttyös pónik mindenhol =O

Kérnék valami jó meleg teát :P

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~

The post was edited 1 time, last by Daryl ().

• Ilyen sok a Dáma erre :lol:
      Tökéletes, csak kell a mozi flashez :doofy:
      Egy VSR :doofy: -t valami ütőset mellé és neked is valami finomat Beny :whistling: Zuleyka :love: szívem, fogyasztasz velünk valamit? :*
    • Nemo majd szívhatod a szívószálat pia nélkül :'D Ment mindenkinek ;)
      Én iszom akkor egy dupla whiskeyt. Megadja a hangulatot.
      :phatgrin:

Sokan kukkolnak, eltakarom magamat, mert kezdek félni.
      Várjuk a hozzászólásokat fiúk - lányok. Ha már kocsma, legyen jó a bevétel is. :thumbsup:

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • zuleyka wrote:

füves Nemo??? Érdekelne Pelyheske,hogy honnan ez az infó? Netán együtt szívtál vele?
      zuleyka nem igazán értem mire gondolhattál , ugyanis felénk füvesnek hívják azt az embert aki mást csinál mint amit mond vagy ír. ?(

Úgy tartják,hogy az ilyen ember bolondfüvet evett és azért viselkedik furcsán..

Kérek neked egy VSR-t mert amíg ittad figyelmesebben olvastál.

• zuleyka wrote:

Szóval akkor gyakorlatilag bolondnak tituláltad?
      Semmi ilyenre nem gondoltam és nem értem te ezt miből gondolod.

Tudod van olyan ismerősöm akinek igen erős gyógyszert kell szednie és amikor az hat akkor nagyon furcsán viselkedik egy ideig,de attól még nem tartom bolondnak. :( Lehet nála is ilyesmiről van szó,mert néha egészen normálisan ír,néha meg nem. Bár már leszoktam arról,hogy a körüzeneteit olvassam.

Eperszörp mérgezésem van emiatt inkább csak egy pohár vizet kérek.

• Users Online 2

2 Guests