Furi Muri Kocsma

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tigris, tudod jól, hogy nem tagként... tisztelet a kivételnek :grumble:
      Blume, ne legyél megsértődve :miffy:
      Elég nekem a VSR :doofy:
      Tigris ne igyál annyi szörpit, igyál velem VSR :doofy: -t.

Szóval VSR :doofy: -t mindenkinek!

”Ha a hajam irritál benneteket, megnövesztem. Ha a tetteim, a viselkedésem zavar benneteket, még inkább így cselekszem. És végül, a szarkazmusotok áradatában közömbös maradok. És végezetül az lehetek, akinek lennem kell, és az undor, a szégyen ellenére szeretni fogtok engem azért, aki vagyok.”
    • Sziasztok!
      Egy kicsit bekukkantottam, remélem a kocsmáros kiszolgál attól függetlenül,hogy nem játszom.
      Úgy tűnik a szerver csatái mintha ide is beszivárogtak volna picit, úgyhogy keresek valami fedezéket, és csendesen szemlélődök :)
      Kérek szépen Nemesisnek egy VSR-t, a többieknek meg bármit amit fogyasztanának, magamnak meg egy hársfateát sok mézzel és citrommal. Köszi

köszönöm a párost Lara :love:
    • Megjelent a szerveren egy régen feledésbe merült szokás a kalózok gyűjtőmobiljainál. :thumbdown:

Nem látható nevek a kalózlistán és természetesen a statban sem.

Később ha vissza is írják a link nem jelenik meg hozzá és nem lehet látni hol tanyázik.

Ez viszont szabálytalan. :grumble:

Bár aki nagyon akarja így is megtalálja őket. :P

Kérnék egy eperszörpöt és remélem illetékes is benéz ide és intézkedik.
      Nincs kedvem emiatt jegyet nyitni.

The post was edited 1 time, last by Pelyheske ().

• Zuleyka :love:
      Köszönöm a VSR :doofy: -t!
      Most csak rumos kv-t kérnék, csak reggel van, majd délután kv nélkül :rolleyes:

”Ha a hajam irritál benneteket, megnövesztem. Ha a tetteim, a viselkedésem zavar benneteket, még inkább így cselekszem. És végül, a szarkazmusotok áradatában közömbös maradok. És végezetül az lehetek, akinek lennem kell, és az undor, a szégyen ellenére szeretni fogtok engem azért, aki vagyok.”
    • Hogy belendültek a dolgok :lol:
      Nem is baj, szerencsère estènkènt tele a kassza, ìgy sikerült megrendelni a zenegèpet is, de egyenlőre 100-sal működik :D

Köszöntem a szèpet, s jót. Kicsit megmèlyültek a tèmák. A kalózkodók összes pofátlanul bekerült tagjainak le a kalappal, hogy be tudták bizonyìtani mi az az embersèg. Őket ìrja csak le.

Mindenkinek ment minden rendelt, de az aktìvitás miatt a kocsma vendègei vagytok egy már választott italra!;)

Zuleyka hogyne szolgálnák ki. Te leszel az első :D Na ès ahogy ez megszokott, tiéd az első 2 zseton a zenegèpbe. :)

Nemo gyanakodnak a közeli gyógyszertárban, mert fogy a rivo. Lehetsèges az a problèma, hogy valójában a szomszèdba vannak ès lukat ütöttem
      8|

Kellemes napot mindenkinek! :thumbsup:

Egy harcos legfontosabb erényei a bátorság és a hidegvér.
      Ne félj a veszélytől! Számíts rá!
      De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Köszönöm a zsetonokat Daryl , de az a baj,hogy nekem nem működik úgy a gép ahogy szeretném, így átadom Neonak ha lehet. Ő tudja kezelni a zenegépet, és nagy általánosságban szeretem is a zenéket amiket választ. Mondjuk a lakodalmasokon kívül szinte bármit szívesen hallgatok :)
      Ugyan azt ígértem,hogy csak csendben fogok szemlélődni, de van pár dolog amihez mégis hozzászólnék...
      Abban a megtiszteltetésben részesültem,hogy tagja lehettem Horgász szövetségének Chi-n. Az Ő, és anya személyében két nagyszerű játékost és embert ismerhettem meg, ezúton is köszönöm nekik a lehetőséget, ahogy Darylnek is azt hogy rábeszélt a jelentkezésre :love: Volt szerencsém Nemesissel is egy szövetségben lenni, nagyon sok értékes tanácsot kaptam tőle csatákkal kapcsolatban, és részemről egyáltalán nem azt láttam,hogy farm lenne. Kivégző... Ő is az általam nagyra becsült TRIÓ szövetség tagja, és a "trágárkodása" ellenére is meg tudta magát kedveltetni velem, és nagyon sajnálom, hogy nincs annyi időm hogy játszani tudjak velük.
      Az idő hiánya miatt nem játszom Psi-n sem, pedig biztosan mozgalmas és jó szerver lesz belőle.
      A következő kört állom

• zuleyka wrote:

Köszönöm a zsetonokat Daryl , de az a baj,hogy nekem nem működik úgy a gép ahogy szeretném, így átadom Neonak ha lehet. Ő tudja kezelni a zenegépet, és nagy általánosságban szeretem is a zenéket amiket választ. Mondjuk a lakodalmasokon kívül szinte bármit szívesen hallgatok
      ...hát megfordult a fejemben a Kis Grófó, de aztán, gondoltam inkább egy kis simulós zenét teszek be

Simi- simi- jaj - simi - jaj - Simi - jóóó
      :P

Egy sört kérek.

/...egyébként, csak egyszerűen bemásolod a dzsátubi linket a többit elintézi ez a szuper fórum. ;) /
    • Szép napot!

Szóval itt tanyázik a hűtlen "banda"!!!!
      Bekukkantok ide is egy kicsit ha nem zavarok....................lehet még szerverre is benézek, ha már ilyen jó társaság van :P
      Jól értem?
      Kirúgtak bennetek? :lol:

Kérek egy habos kávét és többieknek amit kér.

A lehetetlen csak a fejedben létezik.... :)

Sig & Ava by Lara :love:
    • zsuccu2 wrote:

.lehet még szerverre is benézek, ha már ilyen jó társaság van :P
      Jól értem?
      Kirúgtak bennetek? :lol:
      Na az lenne az igazi ha tényleg jönnél,mert már szépen összejött a csapat és több SICC-es is nálunk van már.

Na meg Blume! :D Hát mit is mondjak,napi több csomag papírzsepi fogy miatta,pedig még csak náthás sem vagyok! :crazy:

Amúgy meg jó ízléssel megáldott és kulturált viselkedést szerető játékos nem igazán marad meg a CN-ben sokáig és erről (ön)kivégző meg (füves)Nemo gondoskodik.Többen már keresik a gombot a kilépéshez ahogy hallom.Persze akinek nem tetszik és szóváteszi az is mehet a levesbe azonnal,hiszen Lambics még csak most kezdte a vezetést és nem igazán van gyakorlata ebben.Na meg sok minden másban sincs,de ez már más lapra tartozik.

Csuma/Fargo meg csúcs amit művel és azt is érdemes közelről látni,hisz még mindig van accja a CN-ben és így tudja mikor off az akire éppen vadászik kalózzal. 8)

Amúgy épp megbeszélgetünk dolgokat,pl azt mi is legyen a szövetség neve.

Szeretnénk valami egyedit amit még nem gyalázott le senki más szerveren,így felvetődött pár ötlet.

1:Trógerek

2:Bakterház

3:Süsü

4:Lagzi Lajcsi (Ezt elvetettük,mert nyersit lopunk és nem gázt,villanyt és vizet)

5:Kingsman (Ez valami film amiről még nem hallottam)

6: Cartoon Network (C-N) :phatgrin:

7: 7 Tenger Kalózai (Hát nem igazán kalózkodunk éppen,mert már nem nagyon érdemes a csökkentett nyersi miatt)

Ti melyiket választanátok? Vagy esetleg valami más ötlet?

Kérném a szokásos eperszörpimet és a betérőket is meghívom a kedvencükre!

• Ment az eperszörp, de e mellé 1 józanító cukros víz mindenkinek!

Sok minden tört a szerveren és e mellett történik is, de mivel úgy látom ez a téma elfajult.. Húzza vissza mindenki a nyelvét a fenekébe.
      Nincs senkinek joga ahhoz, hogy ilyen p.. módon sértsen bárkit is.
      Ha valakinek ilyen gondolatai vannak, tartsa magába vagy privát baráti körében, de a kocsmában nincs itt a helye!
      Továbbiakban lehet beszélni szintén mindenről, de a személyeskedést hagyjuk ki, mert abszolút ocsmány. Ha ezt nem tudjuk figyelembe venni, kidobóink intézkednek tovább :thumbup:

Igen.. Nem olyan hangnemben írtam ezt az üzenetet, mint ahogy szoktam reagálni, de ez tényleg felháborító..

Iszok egy páleszt. :doofy:

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • füves Nemo??? Érdekelne Pelyheske,hogy honnan ez az infó? Netán együtt szívtál vele?
      Egy dolog amit ott irkál körben, meg egy másik az igazság...
      Egy teát kérek mézzel és citrommal, a többieknek egy mindegymit, lehetőleg szesz nélkül mert látom van aki elég rendesen félrebeszél

• Hali!

Kérhetek egy VSR :doofy: -t szívó szállal ?(
      Kezd jó lenni a mozi :thumbup:
      Egy cigit Nemonak? :saint:

• Üdvözlégy Vándor ;)

Hát, ha nem probléma, hogy a tegnapi zsúrról megmaradt hercegnős szívószál van kéznél, akkor igen. :thumbsup:
      Pöttyös pónik mindenhol =O

Kérnék valami jó meleg teát :P

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~

The post was edited 1 time, last by Daryl ().

• Ilyen sok a Dáma erre :lol:
      Tökéletes, csak kell a mozi flashez :doofy:
      Egy VSR :doofy: -t valami ütőset mellé és neked is valami finomat Beny :whistling: Zuleyka :love: szívem, fogyasztasz velünk valamit? :*

• Nemo majd szívhatod a szívószálat pia nélkül :'D Ment mindenkinek ;)
      Én iszom akkor egy dupla whiskeyt. Megadja a hangulatot.
      :phatgrin:

Sokan kukkolnak, eltakarom magamat, mert kezdek félni.
      Várjuk a hozzászólásokat fiúk - lányok. Ha már kocsma, legyen jó a bevétel is. :thumbsup:

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Users Online 7

7 Guests