Furi Muri Kocsma

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nekem rossz a memóriám Csibe? Te írtad nekem mekkora játékos vagy, ezen posztod előtt 1-2 órával... jujj ez fájt... ide jársz hazudni? Otthon már nem hisznek neked? :puke:

VSR-t :doofy:
    • :P ..ugye hogy ugye...
      jó ez a szájkarate....
      kiborult az aranyhal
      tepsibeee veleeeeee. :rofl:
      figyike...ha visszadoblak teljesíted 3 kívánságom :phatgrin:
      amúgy teljesen mindegy....oszlás volt...ennyi..éés azoon röhögök...mi van ha vittétek magatokkal a 'nemjelentgetünk szövibe a jelentgetőt....xdd..
      na meg ugyi....mi az hogy fájt?...ebben tévedsz....ezen azért én jót nevettem...egy buta kis gyerekjátékban úgy idegbe jött...hogy kidobta a fél szövijét.....
      semmi szájkarate?...semi dumáljuk meg....kidoobjuuk...elég őrült dolog... :rofl:
      hábékásosat....így reggel...
      amúgy kedves levesek...tessék már nekem megmagyarázni...miért állnak a kikötőmbe ketten is?... 8|
      mert számomra felfoghatatlan....foglalok egy kikötőt....mert fosztom...pl....deee mivel van leves játékostárs a szigeten így teljesen fölösleges erőpazarlás...mivel még pici vagyok...így bármit tudok ki s be szállítani...
      blumika nem bántós. :saint: ..tehát Daryl így 50 kás létedre jöhetsz egyedül is xdd

The post was edited 1 time, last by Blume ().

• Hali! ^^

Jöttem, hogy kicsit színesítsek a kocsma világán ... hogy kinek milyen színt viszek bele, az nem tőlem függ... :P

...ééés akkor jöjjön a sok "én vagyok a leg..." játékosnak egy passzoló passzus:

A "táncolsz" szót cserélje mindenki arra ami a szíve vágya... harcolsz, farmolsz, karmolsz... és mehet a partiiii! :D

Egy tripla eszpresszót kérek, hogy kipattanjon a pupillám, a többieknek egy "bármit", Borinak meg egy koktélt, amit szeret. :)
    • Nem kedves Blume, engem még nem láttál kiborulni... :cookie: Ahoz, hogy kiboruljak, több kell pár szájhős kezdőnél :pillepalle: , de ugye mindenki magából indul ki :miffy:
      Ti csak szeretnétek feszültnek látni, de nem mozgattok meg... ja de kicsit szégyenlem, hogy többetekkel egy szöviben voltam, bár a selejt gyorsan lemorzsolódik mindig ^^ Így nem kellett veletek tovább szégyenkeznem :rofl:

Neo ez jobb a nem strandolsz jobban mint énbe :whistling:
      Van egy kollegám, melóba úgy kikészítettük vele, hogy este a nejének azt mondta nem vacsorázol jobban, mint én, majd a vacsi utáni mosogatásnál, fürdésnél, tvzésnél... :D szegénynek az agyára ment... :lol: nem is csodálom 12 órás műszakban, kapta rendesen :rolleyes:
      Mi még augusztusban bele untunk... :phatgrin:

Kv-t már korán van, aztán húzok is aludni :saint:
    • Nemesis wrote:

Nekem rossz a memóriám Csibe? Te írtad nekem mekkora játékos vagy, ezen posztod előtt 1-2 órával... jujj ez fájt... ide jársz hazudni? Otthon már nem hisznek neked? :puke:

VSR-t :doofy:
      Aham. Nos akkor tedd ki ide a teljes levelezésünket bátran :D .A 17.10.2017 22:27:45 időpontú mutatja ki mennyire fényezte magát. Van hozzá bátorságod?Én engedélyezem hogy kitedd amit írtam. :P Meg legalább mások is láthatják mennyire hazudós vagyok,te meg az igazmondó juhász? :pillepalle:

Nemesis wrote:

Nem kedves Blume, engem még nem láttál kiborulni... :cookie: Ahoz, hogy kiboruljak, több kell pár szájhős kezdőnél :pillepalle: , de ugye mindenki magából indul ki :miffy:

ja de kicsit szégyenlem, hogy többetekkel egy szöviben voltam, bár a selejt gyorsan lemorzsolódik mindig ^^ Így nem kellett veletek tovább szégyenkeznem :rofl:
      Látom tényleg nem fényezed magad. :phatgrin:

Kérek eperszörpit, Nemonak meg cavintont,mert már arra sem emlékszik mit írt tegnap reggel.

Mi volt előbb? A tyúk vagy a tojás?
      Köszönöm Lara ! :love:
    • Csibe... nem mondtam, hogy nem fényezem magam... te mondtad és végig fényezted magad...
      Amúgy meg olyan üzim nincs is... szóval nem tudom megosztani...
      ***** Körüzenet - Szövetség 17.10.2017 23:12:42
      Csibe Üzenet. 17.10.2017 22:22:23
      Csibe Üzenet 17.10.2017 22:16:04

Blume... nem nagyon megy a gondolkodás... csak te hiszed, hogy ki vagyok borulva... :lol:
      Gondolom kivagy kicsit, hogy hozzánk sem tudsz szagolni és ezt próbálod kivetíteni rám...

Kívánj a barátaidtól, neked nem adok semmit :miffy:

Kólát... :crazy:

The post was edited 2 times, last by Nemesis ().

• Én tudok!...hinni?!!, :phatgrin: ...cakk.
      .
      megkínáltalak egy úttal....mehettél volna arra is...
      (ennyit a gondolkodásról...kinek hogy... :rofl: )
      na ugye hogy ugye...csak ki vagyol kicsit....
      eezt mi bizonyítja legfőképpen,..na miii?.....
      itt karatézol két szőkével....nyih... :rofl:
      szal most azért elég nagy gondban vagyok.... :/ ...hallé....vagy sült hal...ha már a gondosan összeállított kívánságlistámat kidobhatom... :P
      haboskakaósosbriósosat kérekszépen
      és mé nem alszol..na meg ugye az is....XD..nem tucc tucc?...
      óóh a színem....:S.
      így...cépke)
    • Drága, el vagy tévedve kicsit, én élvezem a karatét, ha érdekelne a dolog oda figyelnék mit írok, így meg csak azt amitől jól érzem magam és a válaszaitokkal feldobjátok a napom :pillepalle:

Felkeltem :hail: Nincs most tucc tucc, de nehéz olyan zenét linkelni amiben nincs káromkodás, tucc tuccot nem nehéz, mert nincs benne szöveg :monster:
      Törpi szörpit kérek... :growup:
    • Nemesis wrote:

Csibe... nem mondtam, hogy nem fényezem magam... te mondtad és végig fényezted magad...

Amúgy meg olyan üzim nincs is... szóval nem tudom megosztani...

***** Körüzenet - Szövetség 17.10.2017 23:12:42
      Csibe Üzenet. 17.10.2017 22:22:23
      Csibe Üzenet 17.10.2017 22:16:04
      Óhhhhhhhhhhh! Azt nem gondoltam volna rólad,hogy még ennyire problémás számodra az ika kezelése,de lásd kivel van dolgod segítek ahogy már ígértem.

Mivel azt az üzenetet amire céloztam te küldted,így a küldött üzenetek között kell keresned. :rolleyes:

Tudod hol van? De inkább leírom,mert úgy látom bizonytalan vagy.

A képernyőd jobb sarkában van egy ókulárés bácsika buksija.Nem az a nagy lupés hanem amelyiknek mindkét szemén van üveg!

És ne a tükörbe nézegess ilyenkor,mert nem piros-fehér csíkos!

Szóval annak a bácsikának bökd ki a szemét az egered mutatójával és akkor előjön egy ablak ahol az üzenetek vannak.

Jajj már na! Azt az egeret add vissza a macskának,mert az övé. Én egy másikra gondoltam.

Meg van? Akkor jó.

Na szóval abban az ablakocskában van négy kis téglalap más és más szöveggel,neked a másodikra lesz szükséged.

Na most akkor szépen gyere vissza a földszintre mert nem a második emeletre gondoltam.

Keress egy olyan téglalapot amibe az van írva "Küldött" és zárójelben szám.

Most mi az hogy ki küldött? Senki.Jöttem magamtól.

Hogy mit? Miért a szám van benne? Jajj!!!!!!!! Nem az én szám van benne!!! Számok! :dash: Segítek egy picit akkor. Így néznek ki: 0,1,2,...rémlik már?

Suliban tanították neked még elsőben.

Remélem meg van végre,mert kezdek fáradni lassan.

Szal arra a téglalapra bökjél az egered mutatójával és akkor megtalálod már szerintem.

Lehet lemondok a tanításodról,mert nem vagy egy könnyű eset.

Nemonak egy nagy kancsó kávét kérek,hogy végre felébredjen.

Mi volt előbb? A tyúk vagy a tojás?
      Köszönöm Lara ! :love:
    • Kedves Tigris, Pelyheske,kacsa, csibe, akárki!
      Nem akartam ide írni, de csak nem tudsz leszakadni rólam.

Nem fogok minden okos hozzászólásodra regálni...

Egy dolog biztos! Önkritikát gyakoroltál amikor kileptél a szövimből,hisz beláttad, hogy a te tudásod nem volt elegendő hozzánk! Tehát nem én raktalak ki. Az hogy köszönés nélkül kiraktam a slepped szintén nem igaz. Elköszöntem és ők amúgy is mentek volna veled. Amit összehordasz erről mind hazugság!

Korábban írtad, hogy nem vezettem eddig szövit, nem vagyok agilis. Ezek szintén csak a te tájékozatlanságodat tükrözik.

A szövetségből kiváltak többen.Igy van ez a játék rendje. Egy dolog azonban biztos. A kivált tagokkal a kapcsolatom ugyanolyan mint korábban és nem fogják hagyni hogy unatkozz:)

Az, hogy nem tudok játszani? Nem tudhatjuk meg soha, hisz te csak menekülni és elfutni tudsz. De mivel te csak egy fórumon kiabáló piciny emberke vagy, akinek nincs rendes élete, nem kell neked bizonyítanom semmit és magyarázkodnom.

A fórum népe úgyis látja, hogy milyen is vagy valójában és remélem a hozzászolásom szintén elősegíti ezt!

Ne írogass rólam a fórumon, mert egyszerűen nem érdekelsz. Emészd ezt meg, hisz ez csak egy játék! Attól, hogy kékkel írsz a fórumon még nettó hazugság amit összehordasz....

LambiCs

Vizet kérek!
      Nemonak pedig amit szokott:)

The post was edited 1 time, last by lambics ().

• lambics wrote:

Önkritikát gyakoroltál amikor kileptél a szövimből,hisz beláttad, hogy a te tudásod nem volt elegendő hozzánk!
      Mennyi tudás a követelmény?
      Semmi gonoszkodásból, de egy csomó tagotok csak azért volt ott, hogy nyersivel szolgáljon. Nem vonom kétségbe senki játéktudását, de akkor lehet, hogy szigorítani kéne kicsit a tagfelvételen.

lambics wrote:

Az, hogy nem tudok játszani? Nem tudhatjuk meg soha, hisz te csak menekülni és elfutni tudsz.
      Menekülésről is lehetne sokat beszélni azért. :D

Amúgy így kívülállóként én teljesen élvezem a drámát, ami körülöttetek forog, legalább érdekessé teszi a szervert.
      Csak szedjétek össze magatokat, nehogy veszítsünk a tempóból. :D

Egy kapitányt.

"I'll be good, I'll be good

And I'll love the world like I should

Yeah I'll be good, I'll be good

For all of the time

That I never could."
    • Ez esetben a tudás szó alatt sok mindent lehet érteni! :)
      Én tőlem soha senki nem hallott olyat, hogy mekkora király vagyok....

Mindenki hibázik!

Röviden volt egy vita az ijjászok hasznosságáról közte és Nemo között. Mindenki érvelt, majd amikor alulmaradt a ,,párbeszédben,, nyomott egy kilépést...

A menekülés a játék része, csak amikor valakinek jár a szája nonstop, hogy mekkora ÁSZ, az álljon bele egy csatába.

Vizet kérek!

The post was edited 1 time, last by lambics ().

• lambics wrote:

Az hogy köszönés nélkül kiraktam a slepped szintén nem igaz. Elköszöntem és ők amúgy is mentek volna veled. Amit összehordasz erről mind hazugság!
      ....öhmm... ezt első kézből tudom hogy hazugság.... már bocsánat! :)

Én is ki lettem rakva és nem sokat írtál előtte. ... még én írtam rád utána, hogy köszi a lapátot, mert úgyis mentem volna, annyira visszataszító volt a hangulat ott.

A másik probléma, hogy senkinek a sleppje nem vagyok! ...és akkor még nem is ismertem azon játékosok nagyját, akikkel most egy szövetségben vagyok. ....a stílus, viszont, ahogy megfogalmaztad a dolgot (slepp) sok mindent elárul rólad.

...és végezetül az indok, is hazugság, hiszen nem azért léptek ki és nem azért tettetek ki embereket, mert az íjász kérdésben nem értettetek egyet. A vita stílusa és a pökhendi hozzáállás, meg a bunkózás volt a fő indok. Az én személyes kirakásom, meg annak volt köszönhető, hogy nem hagytam szó nélkül és megírtam a véleményem azokról akik ilyen pökhendi, nagyképű, arcoskodó okostojások voltak.... és ez nem tetszett. :)

Tehát nem a téma volt az ok, hanem a stílus és a légkör. ;)

Sört

The post was edited 1 time, last by Neo_from_Zion ().

• Neo_from_Zion wrote:

a stílus, viszont, ahogy megfogalmaztad a dolgot (slepp) sok mindent elárul rólad.
      na próbálkoztam, ez lett a vége :lol:

Szóval a slepp rólatok is sok mindent elárul :D

Köszönöm LambiCs a VSR-t. Neked egy vizet :whistling:

Ilyen kapós vagyok? Bori, köszi, hogy rávilágítottál... így már értem, mint mikor oviban ütögettük a lányokat aki tetszett... :lol:
    • Látom az idő megszépíti a dolgokat.

Veletek ellentétben én nem szoktam hazudni...

Csak fújjátok a magatok igazát és másokat hazugsággal vádoltok hosszú hetek óta itt a fórumon!

Most írjam azt amikor tigris kilépett nem köszönt el...Ne már óvodás vagy?

Ha nem tetszett a stílus miért nem léptél ki, miért vártad meg, hogy Én gonosz ember köszönés nélkül kirúgjalak..:)?

Vizet neked hogy letudd hűteni magad.
    • lambics wrote:

Ha nem tetszett a stílus miért nem léptél ki, miért vártad meg, hogy Én gonosz ember köszönés nélkül kirúgjalak..:)?
      ...hát én még csak éppen kezdtem volna belemelegedni a vitába... :D ....sajnos jöttél te és véget vetettél neki, nehogy megbántódjon még a végén valamelyik "vezéremberkétek" :))

Persze .... mondogasd csak, hogy nem így történt! ...meg azt, hogy azért lettünk kitéve, mert nem értettünk a játékhoz... :) ...jah...mert ott nálunk csak jobbak vannak mi? :D :D :D

Nem tűrte egyszerűen pár tagotok azt, hogy valaki vitába száll vele...hisz hát ők a "legnagyobb" harcosok .... :D az igazság meg az, hogy ha lezuhannának az egójukról a tudásukra, akkor szörnyet halnának.

Én elismerem a tudást és megadom a tiszteletet, annak aki megérdemli. Ott én ilyen embert nem találtam. ...ennyit a -CN- es karrieremről. ;)

Egy kávét kérek.
    • Pontosan te azért lettél kitéve mert szóltam, hogy elég legyen a felesleges vitából te meg tovább folytattad..

a rövid és semmitmondó -CN- kariered alatt nem tudtam meg, hogy te milyen játékos vagy. Ebben is igazad van. Tehát én azt nem mondhatom és nem is mondtam, hogy te azért lettél kitéve...

A vélemény nyilvánítás is a saját dolgod, de azt mint egy rendes felnőtt tartsd meg magadnak. Ne itt a fórumon keménykedjetek...az, hogy én mit gondolok tigrisről nem írtam ki ide a fórumra...

Vizet...

The post was edited 2 times, last by lambics ().

• .. :P Bori...azért mi magasabbra tettük a lécet....sőőt Te is...
      én nem jártam az ominózus szövetségben....mondjuk engem első percben kirúgtak volna..mert ott tudnak valamit... :lol: .....én meg csak így szőke :saint: ....
      elmagyarázom..mert látom nem érthető..
      próbáltam magasabb szintre vinni a szájkaratét....de leragadtunk a "HAZUG" szónál és ragozott egyéb változatainál...
      ééés ez ismétlődik...
      tehát...azt tudni kell ,egy nő sosem hazudik...max nem mond igazat....mást mond...mellé beszél... füllent.....ééés még sorolhatnám....de piszkosul unom már ezt a HAZUDOZÁST....
      halat eszünk ..
      :rofl: ..
      hbékásosat

lambics wrote:

Pontosan te azért lettél kitéve mert szóltam, hogy elég legyen a felesleges vitából te meg tovább folytattad..
      XD roppant demokratikus szövi volt....
      .