Furi Muri Kocsma

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ma beírtam oldalkeresőbe, hogy Nemo és nem dobott ki semmit... ennyi voltam? Elfelejtettetek? Tessék már velem foglalkozni... :pillepalle:

Üdv az új alkeszeknek, VSR :doofy: -t, mert szabin vagyok :whistling:
      Aquamennek meg tejet, mert még mindig azt hiszi bárki farmja lehet, de ez csak egy tükör komi :lol:
    • Bori drága a fütyi Szesz meg aroma, sokkal egészségesebb mint a VSR :thumbsup:
      Akkor kérek egy üveg Bali Brazil-t, VSR :doofy: helyett ^^
      Neked meg marad a fütyi 8o Természetesen a vendégem vagy :love:
    • Ejjnye no, hát tényleg mennyien lettek itt! :D

Jöjjön valami idegtépően erős, pl egy 72-es Tátra tea meg is teszi! :P :thumbsup:

Aztán meséljetek mi a helyzet a top szövikben, amíg én a cuki kis PSZK-ból figyelem a lehetőségeket. :D

Köszönet a Sig-ért Larának! :love: :love:

Magicyan a Kalóz Diplomata

• Nemesis wrote:

Neo, mert valakinek félnie kéne Tigristől? 8|

Nem tűnik egy nagy vadásznak, inkább egy lusta vadász... vagy csak egy városomat ismeri? :lol:
      Jaj kedves kis bohóchalam csak nem hiányzom? :)

Tudod rajtad kívül még olyan 20 farmom van nálatok és van akinél még egyszer sem voltam,pedig már hiányolt is. Nálad meg már kétszer is és persze hogy csak egy városodban! Tudod az a kristályos sziget nagyon bőkezű,mert vagy nyersanyagot vagy leverhető sereget találok és emiatt első osztályú a vendéglátás. :phatgrin:

Amúgy meg amikor véletlenül összefutunk szinte azonnal eliszkolsz előlem akár azon az áron is,hogy kormányformát cserélsz?

HercegSWF wrote:

Tényleg eléggé pici szeró, valamiért azt hittem már olyan 100-200k körül járhat. Háát, ha összejön valami valóban izgis kis csapat, akár bevállalható is lehet a dolog. Köszi Redos.

Tényleg a legjobb szerver most és ha rajtunk múlik az is marad sokáig.

Shinji-kun wrote:

Lassan beindul az élet itt is, a szerveren is ;)

Benézett a Top 1 is! Ennek örömére pezsgőt kérek mindenkinek.

Bori wrote:

Szia Nemo :)

Hanyagold azt a cuccot, inkább igyál fütyit :D
      Bori mire gondoltál? :P

Mi volt előbb? A tyúk vagy a tojás?
      Köszönöm Lara ! :love:
    • Jujj, tigriske oda szólt... :lol:
      gyere akkor a krisisre, ha már ennyire rákattantál :hail:
      Komolyan pmben lebeszéled velemi mi volt, majd ide jársz sírni és kezded elölről? Vicc... :thumbsup: főleg, hogy előtte 3napig kvztál, hogy taktikusan hajnal 3kor tudd támadni a tagunkat... a fosztásból beesett seregem hagynám ott? Főleg, hogy én akkor már a nyaralásra készülve, valahogy nem volt kedvem veled foglalkozni... persze beszélhetünk az elrohanásról... én oda mentem hozzátok, fényes nappal, hogy csatázzak veletek, de csak a kialudt tábor tüzek voltak mindenfele... Persze megértem, hogy 4-5-en nem akartok ki állni ellenem és inkább bújkáltok :pinch:
      Nem te hiányzol, csak te lettél az egyetlen aki foglalkozik még velem :rofl:
      Cicának egy kis vizet, mert össze vissza beszél, vagy lehet neki kéne hanyagolni azt a cuccot ?(

VSR :doofy: -t!!!
    • Én rád gondoltam....

Egy poént ennyire magadra veni .... nézd meg Borit! Visszaírt egy frappánsat és anyi. :rolleyes:

"áldozat barátai" ... nézd már meg, hogyan írsz! Ne bohóckodj már! :lol:

Megruháznak néha ... na és akkor mi van? ...ne dőlj már a saját egód kardjába!
      Minnél jobban fényezed magad és bizonygatod hogy téged nem lehet legyőzni, annál többen lesznek, akik az arcodba vágják, majd az ellenkezőjét és még ki is röhögnek... :whistling:

Lazulj! Játsz! Szórakozz!

Nem kell több, ne erőlködj, mert sérvet kapsz!

Egy sört kérek!
    • Users Online 3

3 Guests