HARCOSOK KLUBJA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• HARCOSOK KLUBJA

Tess az új...vagyis régi kocsma... :/
    Jó lenne ha nem hagynánk bezáródni, lécciléééciiiléééccciiii
    Opiiiii :phatgrin: "- Sir Opi felénk mutatott, általunk nem megfelelőnek tartott viselkedésének....." by sakkmániás
    én a molesztrátor...hej...nem Te

huh...olyan régen kocsmáztam... lemaradt a pia...
    nyitási akció....ma mindenki a vendégem...padlóig :)
  • Opi! Lehet adni a mártirt,biztos sokan bekajálják,de elég álszent dolog vádaskodni,hogy lekvár hozzánk tartozik,mikor egy akadémiányi multitok van kalóz nyomásra...

Én úgy tudom nem lettél kiszedve,mert váltottál...de nem ez a lényeg! Az abban az etapban ért sérelmeid miatt nem lettetek beverve! Te a következőben is támadtál REV tagokat,hogy egy kamu multi acc fölé emelkedj! Majd az volt a kifogás,hogy hozzánk tartozik! Kiscsillag,nekünk nem kell multi,saját névvel is kiszedünk bárkit,ha kell! Mondjak pár nevet akiket megkérdezhetsz? Mondjak olyanokat,akik felsültek utána mikor megkapták az 1v1-et?

SZóval szép és jó,hogy előadod itt a mártirt,de ne felejtsd el,az előző etapban te inditottál először támadást,amiért most befűzzük nektek az oktatófilmet,csak figyelj,hogy heti egyszer lépj azért be,annak ellenére,hogy tehetetlen vagy,ne légy újra inaktiv,mint az előző hábiban :)

Szódát
  • Előző etapban sorozatos támadást kaptunk kalózban CSAK úgy - semmilyen előzménye vagy oka nem volt.Helyeket sem igen foglalunk a kalóz top-ban szóval nem bökhettük senki csőrét - hacsak nem azzal, hogy vagyunk. Bocsi, hogy vagyunk.
    Utolsó előtti nap pedig ráadásként ki lettek szedve a társaim, akik senkit nem támadtak-
    Aztán én is, aki meg végkép nem támadok kifelé - persze pontot nem vitt beke mert fent voltam és váltottam, de ez a végeredményt illetően nem lényeges. Volt REV játékos is aki ezt az utat választotta később - mégis felrótta nekem: miért támadom? Hát nem is vittem semmit akkor nem is támadtam?

Aztán a következő etapban :
    Az 1 vs 1 nem volt lehetséges, mert a REV akkori főkalóza elment vakba - és a multija is (talán ismered)

Az Akadémisták pedig nem nyomkodnak ellenetek (sem), ami azt illeti nekem csak 1-2 kisebb játékos akit viszont segítek nyersivel - nem tudom ki kinek a multija ott, de nem ártanak senkinek. Tudom szerinted nem lehet erő nélkül bent lenni a TOP-ban, Hát nem volt erő sok-sok REV kalóznál sem. Legalábbis a Te mércéd szerint. Nekem 2 : 1 arányt hozott a bekével való első összecsapás. Megtámadott és nyert. Visszatámadtam és nyertem. Ő megint és nyert. Vágod, mennyire nem volt kevés az erőm igaz? Megfeleltem volna egy elég magas etalonnak is - de Opit most már le kell nyomni mindenáron (ez volt, ne is tagadd)

A következő etapban annak a töredékét tettem csak meg amit velünk beke sorozatban... mivel ő még mindig vakban volt.
    DE nem értem, ha ő támadhat bárkit nálunk kalózban, akkor tőlünk nem szabad csak 1 vs 1? Kettős a mérce amit állítasz elénk

Én nem vagyok mártír - csak éppen nem vagyok a farmod bármennyi filmet akarsz erről forgatni. A farm tűri hogy elvigyék a javait mert képtelen vagy nem akar védekezni. Mi nem vagyunk farmok - bár kétségtelenül kertészek. Nem is írtam soha mást és másként...

Nekünk sem kell a multi, láthatod hogy kiállunk az igazunkért - a játékbeli eredményeinkért megküzdünk ha kell. Ezt a kalóz háborút nem mi akartuk, nem mi indítottuk, nem mi lettünk kéretlenül a ti bíráitok. Miként a háborút sem mi akartuk, nem mi indítottuk - de megvívjuk ahogyan lehetőségeink engedik

Nem tetszik,hogy védekezés nélkül nem hódol be mindenki? Akkor szokj hozzá Kiscsillag Te is
    Az a farm aki hagyja magát! Én nem fogom... vetíthetsz erről bármennyi filmet is nekem.

Amúgy 1 ember (én) miatt(am) viszel háborút sok ellen - ennyit ért az 1 vs 1 elved. Másnak előírnád, de magadra nézve nem alkalmaznád.
    Beke is ezt tette előtte kalózban, 1 vs 1-et kínált de többeket támadott - én annak mértékéhez képest sokkal kevesebbel viszonoztam,, csak az már nem tetszett odaát...

Szedjél ki nyugodtan - de minden hatás ellenhatást vált ki. Ne hergelődjetek fel, ha azt kapjátok amit adtok - megvan a mobilnevem (beke miatt) még nálatok ugye? Pontosan úgy fogok kalózkodni ahogyan látom bármely REV kalóztól - erről is nézem a filmeteket
    Ebben az etapban TE indították kalóz támadásokat - pedig záródott egy fejezet (vagy mégsem?) Nem szóltam érte semmit mert gondoltam ez most az 1 vs 1. Hát nem az lett, sejtem miért... :whistling:

Végül pedig lehet viccelni az inaktivitással - de az csak annyit jelent, volt valami az életemben ami fontosabb volt mint egy háború vége. Elég ha a barátaim tudják mi volt az ... Nem kell érte szégyenkeznem és magyarázkodnom sem. Nem játszottam, nagy cucc.

Most is látom mit teszel - levered a 700 tp-t egy kertészről és megmutatod mekkora farmot csinálsz belőle. Ezt is tudom viszonozni csak nehezen szánom rá magam mert nem az én stílusom. DE amilyen fegyvert választasz azzal vágok én is vissza - ezt okozza a filmed amit nagy figyelemmel nézek hidd el.

Nem akarok amúgy ideológiai vitákat folytatni. HA veled értenék egyet akkor ott játszanék melletted. Én viszont nem játszottam ellened, csak amikor céltáblára tűztél. Tedd meg, de ne engem nevezz mártírnak ha emiatt szembeszállunk vagy legalábbis nem értünk veled egyet.

Sok választást sem adták a társaimnak, hisz ha valaki nem értene egyet velem az hiába lép ki, mentek rá továbbra is...

A háborús kiírás meg különösen fair volt vasárnap reggelre és azonnal kiírni. 3,9 milla tp-vel nekünk meg 2,1 - majdnem mindenki alapon volt és a családjával, nálatok meg brutál tp a harcosoknál. Látom már jönnek át a TURUL városokból. Így persze csak aranyat égettek de kevés lesz a játékélmény amit a fosztások csak kis részben pótolnak majd.
    DE hát ez a Ti játékotok, és gondolom büntető hadjáratba ez fér bele.

Az elveitekkel sincs semmi bajom - nem is teregettem volna ezt ki, ha nem írtok ki olyan hadüzenetet a Fórumra amilyent... Nem én kötöttem bele a REV-be unalmamba/jó dolgomban/ mert megtehettem hanem beke. Ő tehát az ok, és minden más már csak okozat. DE jelenleg ez is mellékes már. Majd addig harcoltok amíg nektek jó - ezt is tudomásul vettük

Kombucha teát kérek!
    ÉS
    Sört a Népnek! :beer:

The post was edited 1 time, last by Opi ().

• Opi-Opi..mondtam,h nem kell az önsajnáltató duma,amiből azt próbálod kihozni,hogy mi vagyunk a gonoszak! Kaptatok pár kalózt,visszatámadtál párszor,nem kaptál érte azon etapban büntit! Következő etapban újra támadtál! Ismered a REV szövetséget,ahogy mindenki! Sejthetted,hogy ez nem fog annyiban maradni! :) Inkább zártad volna le magadban azt az etapot,mert hiába irod,hogy ok-okozat volt a támadásod következő etapban is..az okozatra most kaptátok meg a reakciót,ami már nem tetszik...
    Ne firtassuk tovább,mert másképp látjuk a dolgokat!

Ha én kertész vagyok,akkor nem ágaskodom a szerver,de talán (azért csak talán,mert nem minden szervert ismerek) a magyar ika legjobb katonai szövetségének...ha igen,akkor pedig nem sirok és mártirkodom,hogy a gonosz REV alaptalanul támad meg minket és igazából ők a hibásak,amiért én támadtam őket...

Az inaktivitásodról meg annyit,hogy megértettem,családi dolgod volt! Nem volt 3 perced vakba menni...inkább itt hagytad a szövetségedet tábi nélkül,miközben szervezés alatt volt a hábit lezáró 5v5...

Multik...Ha jól emlékszem azt irtam,hogy az Amity szövetségnek van egy akadémiányi multija,nem azt,hogy Sir Opinak...kérdezd meg Ludas Matyit..majd felvilágosit,hogy hozzá mennyi kis acc tartozik...

Nem,nem azért támadunk egy tagot tovább,aki kilép,mert azért lép ki,mert nem ért veled egyet! Pusztán Kobától,Baktól és pár tagtól láttunk még példát rá,hogy a pontjai és nyersije védelmében inkább kilép a szövetségéből,majd hábi végén vissza! Ha én egy szövetség tagja vagyok,akkor legyek az jóban és rosszban is...vagy ne legyek tagja..

Kalóz! A REV szövetségben,aki a top10-ben senki sincs erő nélkül,ezt garantálom neked! Van egy elvárásom afelé,aki top100-be kiván jutni...azon feltétel teljesitése nélkül nem mehet be és garantálom,hogy adnak a szavamra és nem sumákolnak ;) Arról nem beszélve,hogy amikor én viszem a kalózt,akkor nem 1-200k erővel védem a szövetségemet :) Igy,ha a feléjük elvárt erő mellett valaki leveri mégis őket,akkor Rooney bácsi jön,amiben eddig nem volt még köszönet ;)

Kiirás? Mit számit? Formalitás...kiirhattuk volna jövő keddtől is,akkor is elkezdtük volna már tegnap! Brutál TP-t én nem látok aktiv REV tagnál! Vagy nálad az én 150k-m (csak,mert ez a legtöbb most) brutálnak számit? - tudod nálunk,ha komoly harcok vannak (ami itt már a büdös életbe nem lesz) akkor 200k alatt nincsenek a harcosaink :)

A beszélgetést befejeztem,kérdést nem tettem fel,igy választ sem várok! Sajnáltathatod magatok itt is és máshol is,előadhatod,hogy a REV a gonosz stb..csak hát én még nem láttam farkast,aki rosszul aludna a birkák véleménye miatt,mi sem fogunk a tied vagy más véleménye miatt!

Kávét

ui.: Szóval úgy gondolod csak 700TP-s tagot tudok farmolni? - vicces! Kérdezd meg Deadpoolt mi lett az 1v1-ünk vége,de ha szeretnéd be is tudom másolni neked képpel is :)
  • Uff!

Látom emlegettek, így hát beköszönök én is.
    Roneey bácsi én eddig tiszteltelek, de kezdesz süllyedni a szememben, kb mint a forint árfolyama a nehezebb időkben már majdnem hogy szabadesésben.
    Próbálok sorba menni, hogy érthető és világos legyen mit szeretnék mondani, bár biztos lesz -1-2 emberke aki majd kiforgatja a szavaimat. Hát no... ilyenek is vannak, lesznek.
    Szóval, az hogy te önkényesen eldöntöd ki jut be kalózba és ki nem, az már kicsit diktátor stílus vetít előre, de tegyük már tisztába, hogy nem vagy a szerver ura :) Nem tudom mit szedtél be, de én normális embernek ismertelek meg, viszont vettél egy 900°-os fordulatot... Kérdezem én, hogy ki vagy te, hogy ezt eldöntsd? Nyilván jön a majd megmutatom neked ki vagyok, meg nem tanultál az előző csatából stb blabla szöveg amire a kutya se kíváncsi.
    DE azért NAAA! Ehhez kell pofa is, nyilván neked és társaidnak pedig nem tetszik a nem tetsző véleményem... (nem érdekel)

A másik, ha már a csatánkat emlegeted tedd már hozzá, hogy milyen indíttatásból is jött létre... remélem megvan a levelezés és át is dobhatnád, mert nekem ez nem volt akkora jelentőségű, hogy elmentsem, memorizáljam.
    Ami rémlik, hogy azért csatáztunk, hogy a megmaradt egységeket "hasznos" módon bedaráljuk. És ha jól emlékszem meg is lepődtél az elején, majd miután persze hibáztam már nem volt poén másodszor is elsütni a "meglepit". Ment a csata, látszódott hogy nem lesz rövid, és mivel én normális életet élek és nem játszik akkora szerepet ez a játék benne, hogy 24ből 30 órát nyomjam, éjjel míg aludtam te forgattad meg hoztad az utánpótlást a csatába, holott emlékeim szerint én meg is írtam neked h léptem és valamilyen szinten meg is egyeztünk h hagyjuk lemenni és kész. Dara volt a lényeg, nem a kimenetel. Persze a büszkeséged nyilván nem viselte volna el, ha ez így lemegy így te rászántál még jó pár órát hogy hát nah...ne legyen már szégyen számodra a csata, de ez a te dolgod. Én lecartam, és ne akarj ezzel példálozni... majd ha rávetemedek arra (ami valszeg sosem lesz :) ) hogy én is itt töltsek a hét 168 órájából 160at azért hogy megmutassam milyen menő vagyok....nem áll érdekemben, nincs rá fölös energiám sem kedvem.
    Ehhez még hozzádobnék egy példát, és meg is szeretném előzni a reakciód, amivel megmagyarázod mennyire menő éjjel ikázni. (Engem nem sért, csak tisztába helyezem a dolgokat)
    Ha tegyük fel rám jössz, (gyere nyugodtan) és én minden 12 órában elnyomom a kolót akkor felháborodsz, hogy ez meg mi és megy a fikázás...én meg ugyanazt a reakciót fogom rá reagálni, mint te erre... ;)
    Nyilván van magánéletem, 1 hónap múlva esküvőm lesz, majd költözés és gyerek is hónapokon belül. De lehet fújni hogy "a nyomorék jó kifogásokat talál...gyáva vagy kész..." Itt a véleményem :)

Szóval a kép mellé ha postolod (amit én nem bánok) akkor meséld is el a történetét...mert a kép az csak kép... és ne akarj magadnak nagyobb fényt, mint amit érdemelsz (jelen esetben részemről a lámpákat már lekapcsoltam)

Boldog karácsonyt!

Corona-t kérnék! :beer:

• Az általad kiszedett kalózaink nem voltak a TOP 10-ben. Volt erejük csak nem annyi mint neked. Nem volta az kevés csak beke accal szemben!
    Ezért elvitte a pontjaikat beke aki kéretlen bíránkként lépett fel. Én meg akkor a tiétekként fogok szerepelni
    Már akkor azt kaptam levelekben, hogy menjek 1 vs 1 - csak éppen beke vakolt etap után 20 perccel.
    Én is felkínáltam az 1 vs 1-et - de helyette szövetségi szinten és szövetségem ellen léptek fel, Tegyétek mert mások a szabályaitok, csak ne engem állítsatok be másnak mint ami vagyok.

Inaktív nem azért lettem hogy itt hagyjam a szövetségemet , Nem volt lehetőségem még vakolni sem, de nem részletezem, Nem játszottam és legyen ennyi elég.

Most háború lett, de mivel annak indokait egyoldalúan kiírtátok, én megírtam a másik oldalról is de már a teljes igazságot. Legalábbis amit én annak tartok
    Ezen nem kell vitatkoznunk mert pont az egyet nem értés miatt van a háború.

Ha multik miatt támadsz valakit akkor engem nem kell - én meg ezt írtam. Az a szitu, hogy a REV támadhat Amitys-t de ha van egy olyan közöttünk aki viszonozni tudja akkor felhördültök és minden társamnak neki estek. Ez most háborút jelent ellenünk és a TURUL ellen is. Ha volt még más akit farmoltatok akkor az benyelte. Én nem tettem sorry

Sört a Népnek
  • Köszönöm a meghívást, legalább tiszta víz került a pohárba :/
    Nem én kezdtem sem itt , sem pedig a Diplomácia topikban. :grumble:
    DE - értékelve. hogy abba is hagytad - nem is folytatom.
    Mindkét fél elmondta már amit akart - bemutatta a maga verzióját és gondolkodását: motivációját és cselekedeteit.
    Részünkről ez nyugtázva lett. Nem kell elfogadnunk egymás álláspontját, de megértettük kölcsönösen...
    Menjenek a csaták, és harcoljon ki így, ki úgy - ki ezért, ki pedig azért...

• Boldog Nyulat!
    Megállított a csöndér és szondát fújatott velem - mondtam neki, még a Karácsi sörömből van 1 dobozzal (4-es pakkot vettem akkor)
    Mosolygott...

AMÚGY meg így áll a hábink
    Státusz
    Tábornoki pontod
    Ellenfél tábornoki pontja

RevolutionOfARK - [-REV-]

aktív

133,602

246,026

Az Amity és a Turul harcosoknak energia italt, a REV játékosoknak locsoló vizet kérek
    ÉS
  • Nincsenek harcosok
    Én minden egyéb vagyok már farm, birka, és egyebek 8o
    Nem mertem benézi, háta be sem engednek már...

Az Amity harcol - mert nem farm

Szövetségi háború

Szövetség Státusz Tábornoki pontod Ellenfél tábornoki pontja
    RevolutionOfARK aktív3,460,5195,276,885

Sört a Népnek :beer:

Ps: Nem igazán értem ezt a Fórumot, illesztgethetek én akármit mégis másként lesz. A fenti így oksa vagy nem oksa?
  • :)csüsze
    kedves Opi:) távol áll tőlem hogy ilyen formán jellemezek bárkit is...
    (megoldomfinomba:D)
    de az tetszik hogy Ti még képesek vagytok ennyire lázba jönni...
    (remélem nem érted félre, mit is szerettem volna)

eggyel megint kevesebben vagyunk:(:
    "Kiderítettük, hogy LAI99 polgárai eltűntek"
    egy hábékásost

• Sziasztok!

Ennek a fórumnak az állapota hűen tükrözi az egész Ika állapotát...
    Nem baj, már lélegeztetőgépen van, nem sokáig húzza már.
    Köszönjük
    Egyébként 9 év elég is egy böngészős játékból...
    Lait nagyon sajnálom, ahogy Aurorát, stb. is, de meg tudom érteni őket.

"Egy klán egy ember!"
  • Majd most lesz egy csomó változás - még arany fosztás is lesz, az új épületekből kijövő, új fejlesztésekkel tuningolt, új küldetésekre induló új egységekkel =O

Meglássuk meglássuk ?(

Addig is :

Ps: Az Amity harcol!

RevolutionOfARK vs Amity
    4,277,076 :minigun:

vs

6,768,926 :missilelauncher:

/Na most nem tudom hogyan lehetne ezt értelmesebben kitenni - a lényeg, hogy ők 4.2 milla tp-vel 6.7 millát semmisítettek meg/

Téma inaktiv. Zárva. Archiválva. Azar

The post was edited 1 time, last by Azar ().