Tömör alkohol

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Úgy néz ki én lennék az a "netán". Most egy friss őszibarack levet innék szívesen jéggel és szívószállal.

Mit gondoltok a szerver punnyadtságáról? Vannak itt ott összetűzések, de eléggé csöndes.
      Várjátok a nagyobb összetűzéseket és háborúzást? Mit hiányoltok innen?
      Vajon miért van az, hogy ezen a szerveren kevésbé aktívak a sportszerűtlen játék miatt való helyben hagyás?

Következő kérhet valamit akciós itallapunkról. Továbbá a frontváltozás miatt akciósan adom pult alól a cataflamot. :D

Egy harcos legfontosabb erényei a bátorság és a hidegvér.
      Ne félj a veszélytől! Számíts rá!
      De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Akciós a pia? Akkor beugrok!

Szerintem nyár van....erre lehet fogni mindent :)

"Vajon miért van az, hogy ezen a szerveren kevésbé aktívak a sportszerűtlen játék miatt való helyben hagyás?"

Lehet velem van a baj,de én ezt most nem igazán értem :D. Lehet csak két különböző mondat "folyt össze",vagy eredetileg mást akartál írni...esetleg én vagyok a hülye :D

Akkor egy korsó sört ha már akciós(mert az)
    • Akciós ám! Már ott is a sör. Egészségedre

Rakd hozzá, hogy "hegyben hagyások"

Úgy meg fogod érteni, csak nem szerettem volna úgy megfogalmazni, hogy csendbe keljen lennem :D

Én most iszok egy banán turmixot.

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Köszönöm :beer:

Nos,hát sok minden múlik a GO kon is,illetve a játékosokon is. Vannak lustább és kevésbé lustább GO k...

Én például kiemelném Groove-ot aki,véleményem szerint remekül végzi a munkáját a csalások felszámolása ügyében :). Rossz példát nem mondanék,hisz azért fejvesztés jár,meg nem is szabad rombolni a magyar Team hírnevét :D

Na még egy sört!
    • Nahát végre emberek. :D Akkor kérnék is egy jóóóó kis hideg sört.

Daryl, ha esetleg netalántán, véletlenűl, valamilyen okból kifolyólag nem találnál meg 1 fólia sört, akkor fogalmam sincs, hogy kivolt...izé, hogy mi lett vele.

Engem nem zavar a punnyadás, legalább a katonáim is strandolhatnak kicsit. ^^

A kövinek valami hideget fizetek. :)
    • Ahoj:) élnék az ingyen hideg piák lehetőségével, kérek szépen limonádét.
      Nem punnyad az, egyesek intenzíven "játszanak". Talán nem egészen úgy ahogy illene, de úgy tűnik ezt kénytelenek leszünk megszokni. Esetleg meg is szökhetünk:)
      A következő kört én állom

köszönöm a párost Lara :love:
    • Még mindig akciós a hideg ital kínálat, éljetek vele. Ha vége a szezonnak, néhány felújítási munkálat miatt duplázódhatnak az árak.
      A mai nap viszont az italok mellé ingyenes zenével kedveskedünk, továbbá a legtöbbet hozzászóló 30%-os árengedmény kupont kap ajándékba.

Vannak akik próbálják pörgősebbé tenni a játékot, de mégis van bennem egy kis hiányérzet. Na majd talán ez változik.

Hát nem tudom Aqua. Annyira nem ismerem a GO-kat, de 9879978698769786 jelentés után semmi történet.. Nem oly biztató.

Iszok egy söritalt. :beer:
      Ki mit iszik? ;)

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • New

Dupla ár? Akkor most gyorsan felvásárolnám a készletet,küldheted is a számlát :D

Sajnos vannak olyan dolgok,amiket a GO k ha akarnak s tudnak megfogni. Ettől függetlenül nem szabad feladni,én is emlékszem olyan esetre mikor egyértelmű volt(legalábbis nekem meg sok más embernek is),hogy az illető csal,jelentettük is,és vagy fél évig(talán tovább is tartott) úgy tűnt nem ért semmit se a jelentés. Aztán végül mégis tiltották :)

Mellesleg mostani viszonylatban a chi még egészen aktív szervernek számít. 3 hónappal fiatalabb társa(phi) kevésbé aktívabb sajna...:(
    • New

Szép jó reggelt ! ;)

Aqua épp a sörét issza, nem tudom mitől ilyen tiszta:
      Néha néha kortyol,s kortyol...piroslik az orra a bortól.
      Zuleyka ahogy volt, még mindig bájos,
      Zenegépnél rázza és kicsit sem aggályos.
      Betonbuksi szalad a raktárhoz,
      nézi milyen sört ragadjon a markához

Eme kicsin "verssel" indítom a reggelt és várom a pörgős vers mintákat. A legjobb vers író ingyen ihat 1 teljes napig, a ház vendége.
      Továbbá maradnak az akciós kínálatok. Sok védtelen nyersanyagra bukkantunk és így van miből finanszírozni a felújítást.
      Nagyobbodott a helység, a zenegép ki lett cserélve és egy komplett házimozi szettel kedveskedünk vendégeinknek. Állandó muzsika szól és bárki változtathatja mi szóljon épp.

Zuleykának egy frissen facsart baracklé, többieknek egy tüzes absinthe.
      Én meg iszom a jól megérdemelt hűsítő Ken koktélomat*-*

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~

The post was edited 1 time, last by Daryl ().