Tömör alkohol

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szép kort élt meg, igen :) Nehéz volt amikor el kellett altatni, de vigasztalt hogy boldog életet élet.
      Több napja étlen-szomjan kóborolt és össze-vissza volt verve amikor egy télen befogadtuk.

A mostani kutyusunk menhelyről van, picike volt és beteg... Már 6 éves, és túl tesz az előző kutyuson viselkedésben, nagyon rendetlen és nagyon rafinált. Amikor meg rosszat csinál van egy minden haragot elsöprő nézése... egyszerűen nem lehet rá haragudni :)

Köszi a forrócsokit, és fizetek mégegy kört

köszönöm a párost Lara :love:
    • Köszönöm a csokit én is ;)

Sajnos egyre több kutya kóborol az utcákon az új törvények miatt, na meg egyre több majom van, aki csak szaporítja őket, de foglalkozni nem foglalkozik vele. Manapság már korcsosodnak sajnos nagyon a kutyák és olyan túlszaporítás van, hogy emiatt kirakják őket az autópálya mellett vagy épp csak szimplán valahol messze. Borzasztó.. Utálom az ilyen híreket olvasni, de sajnos mindig látni ilyet.

Rendes tőled, hogy örökbe fogadsz menhelyről, biztosan nagyon hálás is érte. Az előző kutyusnak meg megadtad amtudit csak lehetett.

Új vendégek választhatnak bármit az itallapról, neked meg fizetek valamilyen teát, amit kérsz sok mézzel és enyhén gyömbérrel. :)

Egy harcos legfontosabb erényei a bátorság és a hidegvér.
      Ne félj a veszélytől! Számíts rá!
      De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • A mi városunkban ritkán van 1-1 kóbor kutya, de sajnos a menhely teljesen tele van
      Épp ezért nem veszek kutyát, engem nem zavar az hogyha nem fajtatiszta. A keverék kutyusok is ugyanannyira szeretetreméltóak tudnak lenni, sőt szerintem még hálásabbak s ragaszkodóbbak is.
      Mazsi1.jpg
      ilyen volt 6 éve, egyszerűen nem tudtuk ott hagyni:)

nah, ezt a képfeltöltögetést asszem vagy gyakorolni, vagy hanyagolni kell...:D
      a következő kört állom:)

• Egyet értek azzal, hogy ugyan olyan szeretetet tudnak adni, ezt én is tapasztalom.
      Mit tud sajnos tenni az ember.. semmit. Nem foglalkoznak mások azzal, hogy érző lelkek, a szenvedésbe hajszolják szegényeket.
      Nagyon édes!!! :)

Ne is mondd.. nem tudok felrakni egy képet aláíráshoz, mert mindegyikre azt írja, hogy próbáljam egy másik oldal linkjével. A beépített képfeltöltősdi meg abszolút nem remekel nálam. Megoldás valakinek ? =/

Akkor innék is egy sört, valamivel el kell lazítsam magam. A mai napom nagyon idegesítő volt.. Teljesen szét áztam. A pulóveremet le kellett vegyem, mert csavarni lehetett belőle a vizet. Meló közben elég jó volt, mikor elkezdett esni. :D

Zuleyka neked egy csésze tea, másnak egy pofa sör.

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~

The post was edited 2 times, last by Daryl ().

• Előveszem a dugi dobozkámat és rakok bele neked :)

Köszönöm^^ Avatárt csinálok majd másikat, csak egyenlőre fáradt vagyok hozzá.Sokáig szenvedtem vele mire sikerült beraknom, de meglett. Unatkoztam valamelyik nap és nekiláttam photoshoppolni.
      Jó dolog és szeretem is csinálgatni, csak legyen ihlet.

Akkor ezzel le is írtad az én hetemet is. Az időjárás kicseszett velem is.

Iszok is egy sört erre.

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Köszi a teát:)
      Nekem nem az eső rontja a napomat, bár kétségtelen, hogy nem is javít a hangulatomon.
      Én nagyon szőke vagyok a képszerkesztőkhöz, megpróbáltam, nem ment, feladtam:)
      Már ez a vacak is próbára teszi a türelmemet :D Egyszerűen nem értem, hogy miért kell változtatni azon ami jó volt. Vagy ha változtatnak is rajta akkor miért nem úgy, hogy egyszerűbb és jobb legyen... de lehet csak én vagyok alkalmatlan ennek a használatára.
      Fizetem a söröd, én meg kérek egy narancslét a változatosság kedvéért

• Oh neked szívesen forralom :)
      Bármi is akkor, vidulj és láss mindent pozitívan. Ha nem igen jön össze, menj és sétálj egy nagyot. Nekem mindig bevált egy jó 5 órás séta este 10-kor hajnalig :D
      Menne az, csak rá kell koncentrálni egy unott napodon és nézegetni kell youtuben segédleteket. Rengeteget tanulhat belőle az ember. Én onnan tanultam meg sok mindent videószerkesztés gyanánt. Habár azt most nem igen használom, mert nem játszom olyan játékkal, amihez videószerkesztés szükséges. A képszerkesztéshez nagy naaaagy kreativitás is kell, hogy egy igazán jó képet össze tudjon rakni az ember és nem szabad egy dologhoz kötötten ragaszkodni.
      Mindig is lesznek újítások mindenhol. Néha jobbá teszik és eltalálják, olykor meg rosszabbat hoznak ki belőle.
      Ilyen a világ. Mindig az újítás, de sok esetben nem jön össze.
      Nekem is meggyűlt a bajom vele, de összejött :D

Köszönöm, viszem a narancsleved.
      Kérek mellé egy őszibarackos top joy-t. ;)

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Sziasztok! :)

Egy üveg mézes csíki sört szeretnék, ha lehetséges.

Visszatérve a hibákra meg a lehetőségekre, a mobilos alkalmazás külön megérne egy misét.
      De most komolyan, az hogy lehet építgetni az tök jó meg minden, de az hogy például a nagykövetségben egy funkciót sem lehet használni az egy vicc...és még sorolhatnám.

Én is nagyon szeretem a teát, főleg ha jó mézes! ^^

Ihattok bármit, én fizetem! :)
    • Na hahó!
      Élek az ingyen pia lehetőségével, és kérek egy hársfateát sok mézzel és sok citrommal ha előkerül a kocsmáros :)
      Ez a mobil app... hát, annyi mindenhez kér engedélyt a hozzáféréshez, és amit cserébe ad az szinte nulla. Nekem csak az értesítések miatt van leginkább felrakva, bár mostanában azt is hol küldi hol nem... Bőven lenne mit fejleszteni rajta.
      Fizetek egy mindegymit mindegykinek :)

• Sziasztooook, akkor egy jägert kérnék szépen, ha már így felajánlottad.

Ahhh.. Nem igen voltam a kocsmában igen tudom mostanában, akarom mondani mégis, csak a pult alatt feküdtem.
      Sok volt a meló és barátnőmnél töltöttem azt a kevés kis szabadidőmet is. 5 órákat, ha sikerül aludnom, mert nem visz rá a lélek.
      Hozzá szoktam, hogy fent vagyok és elvagyok mindennel. Amikor kitaláltam, hogy márpedig én alszom.. anyám kitalálta, hogy dugulás van és hívjunk elhárítót. Na, akkor azért se sikerült. Tehát most úgy dölöngélek, mintha a pia ütött volna meg, de mégse ><

Mivel zuleyka küldtél fosztott cr-t, választhatsz 3 zenét és bekapcsolom a zenegépet, de csak is jóóóó hangosan ;)

Nem ittam még csíki sört, így vendégem vagy Betonbuksi rá és ez úttal iszok én is.
      Mindenki másnak egy forró levendula tea =)

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Youtube-s zenegép, így minden megtalálható ;)
      A November Rain szólalt meg elsőnek, de szeressem. Nagyon benne van a kín és a szenvedés a hangjában.
      Már szívom is fel a kávét, de csak erős van.

Azt hiszem jó napom lesz ez a mai és a holnap hajnali míg elhozom =)))

Státusz: Küldetés sikeresen befejeződött!
      Jelentés:
      Nyersanyag Mennyiség
      Építőanyag 89,331
      Bor 20,126
      Márvány 1,860
      Kristály 65,257
      Kénpor 33,899

Jelentés:
      Nyersanyag Mennyiség
      Építőanyag 24,069
      Bor 6,128
      Márvány 202
      Kristály 210
      Kénpor 5,829

Jelentés:
      Nyersanyag Mennyiség
      Építőanyag 56,120
      Bor 10,180
      Márvány 2,219
      Kristály 726
      Kénpor 34,757

+ 20 ezres helyek még, de az nem fog még beleférni a mostani időmbe :D

Ha már ennyi fát elhozok, a következő kört fa hordóból öntöm fa pohárba mindenkinek, amit kér.
      Én iszom egy sört :beer:

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Hm.. ha kicsit korán is van, de gurítom is le a sört.
      Már ki is vittem a narancsleved =)

A mai nap is fosztásban aktív nap lesz. Muszáj.. ha valaki felhalmozza, szívesen elhozom én legyen az bárki :D
      Viszont az érzés.. mikor nem 1 napja tolod és nem figyelsz az akció pontokra.. felbecsülhetetlen..><
      3. körre érnek be a lövészek. Fogjuk a fáradtságra és hogy korán van.. :D

Ki mit kér? ;)

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Jelenlévők vendégeim egy Hejnekken-re vagy Mrs Lipton jóféle tejájára! :)
      Azon gondolkodtam, hogy a bashing/zúzás szabály még érvényben van? Nem láttam a szabályzatban, és hát akad egy két zsíros célpont (főleg friss inaktívok), akik 10-20 fordulónyi anyagon ülnek.
    • Oh köszönöm, élnék a heinekennel. Én is fizetek neked egy kört.

Hát figyelj nem tudom, de foszd az inaktívokat ezerrel. Én is megteszem. Ha inaktív - ha aktív foszd!
      Ha sok nyersanyagot tárol, foszd! Ha keveset, akkor azért!:D

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Sziasztok!
      Asszem a zúzást már eltörölték. De úgy rémlik a zúzás az volt ha csak leverted a kicsi seregét, ha fosztottad nem volt az. Mindig hoztak hozzám 1 kerhajót anno, így kerülték meg hogy zúzásért bünti legyen:D inaktívra szerintem egyébként sem állna, szóval fosszad nyugodtan, úgyse kell neki:)
      Van a szigetünkön egy nemadakozó, én azt látogatom, 2-3 naponta a 15k nyersit elhozom tőle:) Igaz, a fa nagy része megy a bányákba belőle.
      Kérek egy Heinekent Strangernek és Darylnek, én meg egy hársfateát innék sok mézzel és citrommal. Köszi:)

• Köszönöm a sört, viszem a teát neked és Strangernek valamit, amit kér.

Már egy jó régi kis szabály, de értelmét annó se láttam. Ha valakit olyan szinten sakkban tartanak, valószínűleg oka volt. Ez elkerülhető, ha van egy kis esze az illetőnek. Na mindegy.
      Ha már ő lusta betenni, beteszed te. Jó kis elv. :D
      Sajnos egy 150 ezres rakit nem sikerült lekapcsolnom 2 napja, mert beelőztek, de 2 nap alatt lett egy szép termelés azt hiszem.
      Legyen az inaktív vagy aktív.. ha gyűjti a nyersit és kertészkedik, akkor szíve lelke rá, de ez lesz belőle..

4 embertől jött ez a 2 nap alatt. Hozzá teszem jó ideje nem sikerült így összegyűjtenem a nyersiket másoktól. Ideje volt. A városnevet és az illető nevét direkt nem szeretném kiírni, szimpla jófejségből, hogy ne égjen.. + megmarad továbbra is számomra fosztó hely.
      Az viszont érdekelne, hogy milyen szövetség lehet az.. ahol a vezető tagok nem tudnak arról, hogy 2 hét alatt teljesen lefosztottam 3 embert mindenhol és emiatt inaktívba vagy vakkba mentek..Röhej komolyan. :D

város ki lett fosztva BenyTum[TRIO] által. A következő nyersanyagokat vitte el:

10,183 Építőanyag
      1,283 Bor
      19,533 Márvány

3,644 Építőanyag
      2,285 Márvány
      196 Kénpor

18,754 Építőanyag
      10,204 Márvány
      1,201 Kénpor

19,738 Építőanyag
      9,105 Márvány
      1,466 Kénpor

15,434 Építőanyag
      6,994 Márvány
      1,162 Kénpor

15,389 Építőanyag
      6,565 Márvány
      1,209 Kénpor

23,151 Építőanyag
      7,848 Bor

23,207 Építőanyag
      7,792 Bor

23,237 Építőanyag
      7,762 Bor

10,694 Építőanyag
      131 Bor
      5,498 Kénpor

20,267 Építőanyag
      249 Bor
      10,482 Kénpor

20,251 Építőanyag
      250 Bor
      10,496 Kénpor

:minigun:

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Te Daryl, add már meg a koordidat, gyúrok még kicsit sokat, aztán megkeresem a raktáradat:D
      Egyébként szép fosztás, grat:) Tuti direkt neked termelnek, azért nem lépnek a fosztásodra semmit, remélem egy köszönőlevelet azért írsz neki:)
      Jó ez a kis kocsma, nincs tolongás:) A következő kört ezért állom :D

• Users Online 11

11 Guests