Tömör alkohol

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sziasztok! :)

Szeretnék egy jó pofa sört főnök. Ilyen rímekkel már nem tudok vetélkedni :D

Hogy vagytok? Valakinek kezdődik-e az iskola? Vélemények az új szerverről?

Panasz perc: Még mindig idegesít, hogy ha támadnak nem jelez, de természetesen az ambrózia vásárlás tökéletesen működik...

Köszönjük a bókot Zulejka,
      de Daryl itt csak Petőfi rokona,
      Én meg csak itt tryhardolok,
      hátha az ingyen sörhöz hozzájutok... :)

A következő betérőnek fizetek valami erőset, hogy elfelejtse az előbbi borzasztó rímeket.
    • Szép napocskát nép!:)

A kávét épp most főztem le, viszont csinálok neked egy jó Melange-t, ha elfogadod. Forró tejhab és egy kis méz feldobja ám :D
      A sör kicsit habos még, most jöttek a hordók, de már viszem ;)

Az új szerver!? Háát.. Van benne jó és rossz is. Néhány embert meglátva picit elgondolkoztam a dolgon. Biztos vagyok benne, hogy lesznek kemény ellentétek majd és balhék. Rengeteg nagy kalóz játékos és stb.
      Majd kiderül mi forr ki belőle :)

Egy harcos legfontosabb erényei a bátorság és a hidegvér.
      Ne félj a veszélytől! Számíts rá!
      De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Meg meg, természetesen! Sikerült beszerezni a kért italt és névvel ellátva szabványosan csücsül a hordóban ;)
      A munka okozta stressz gyakorlatilag levehetetlen probléma, bárhova megy az ember, míg nem a saját főnöke lesz is.
      Ha valaki nagyobb színben érzi magát, elfelejtkezik az "alatta" lévőkről..

Miujság véééletek?
      Elfogyott a söröm, bontok egy heinekent magamnak és állom a következőnek is =)

Egy harcos legfontosabb erényei a bátorság és a hidegvér.
      Ne félj a veszélytől! Számíts rá!
      De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Akadt egy kis szabadidőm, leülök picit melléd Daryl :)
      Ha a magasabb szinten lévők időnként elfelejtkeznének az alattuk lévőről, az nem lenne nagy gond, sőt... a gond az, amikor elfelejtik, hogy ők is voltak lent, és attól hogy fentebb vannak még nem biztos hogy jobbak... azt hiszem a munkahelyi stressz nagy részét ez okozza. Nah, de magasról nagyot lehet esni...:D
      fizetem a söröd, és kérek szépen a náthaűző teáid valamelyikéből, használtak legutóbb is :)

köszönöm a párost Lara :love:
    • Users Online 7

7 Guests