Tömör alkohol

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ne féljetek én nem iszom meg a narancslevetek, de egy sört elfogadnék. :D

A nagykövetség használata az tényleg nagyon jó lenne a mobilappnál sok egyéb funkció mellett is.
      Természetesen ambróziát lehet rajta venni könnyen és egyszerűen. :D
      Biztos tudják, hogy mennyien használják az alkalmazást nem értem, hogy miért nem kezdenek vele valamit. A város ugrálás az tényleg eléggé idegesítő.

Dobálok egy kis aprót a zenegépbe, lehet válogatni! :)
    • Ohh...hosszú hét...sok sör! Röviden összefoglalva :D.

Ha már szidjátok a mobil appot,én is beállnék a sorba.
      A kémkedés tényleg nagyon nagyon kellene,de emellett az sem lenne rossz,ha esetleg az agora,szövetségi fórum és chat elérhetőek lennének,de már akkor is áldást adnék ha a bányákban/csodákban látható lenne ki mennyit adakozott(a csodákba még adakozni sem lehet :D).
      És őszintén szólva a kezdő játékosok jelentős része a mobil app által ismerkedik meg a játékkal,így evidensnek tartanám ha onnan is elérhető lenne a súgó...

Persze ezek már meghaladnák a programozók tudását( tekintve milyen appot bírtak csak összehozni ennyi év alatt),szóval nem reménykedem,csak gondoltam beszállok a buliba,mert jó móka az appot szidni :))

Még sört...és a kövi körre mindenki a vendégem!

Közben eszembe jutott egy másik,egetrengető hiányosság az appban: nem lehet megnézni kinek a foglalása/blokkja van a szigeten. ÓRIÁSI probléma,rengeteg konfliktus forrása :)
    • Úgy ám! ;) Nincsmit, jó lesz a koktélokhoz is :P
      Ebben igazad van, csak röptében írtam le pár dolgot előző üzenetemben. Sokkal többen használnák az appot, ha ezek a hibák javítva lennének, mert így aki kipróbálja, az inkább böngészővel csinálgatja. Azzal se olyan fenséges, de legalább kezelhető.

Hm.. akkor egy swimming pool koktélt iszom.

Egy harcos legfontosabb erényei a bátorság és a hidegvér.
      Ne félj a veszélytől! Számíts rá!
      De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Na mi folyik itt? Remélem nem a narancslé. Csak halkan szeretném megjegyezni, hogy amikor Daryl bevitte a raktárba akkor láttam hogy mindre rá van írva hogy "kj". Tehát zuleykájé, szemeket, kezeket levenni róla de izibe. Nah jó legyen, nézni lehet :D koktélt lehet csinálni másból is, pl sörből borból miegymásból :P
      Na lássuk müxik-e a zenedoboz, vagy csak az aprót hajigáljuk bele a kocsmáros örömére... Betonbuksi Ava-járól ez jutott eszembe:
      youtube.com/watch?v=1xsL7Nm59_8
      nah, nem annyira sikerült megtalálni a bekapcsoló gombot, de hátha lesz valaki aki megmutatja hol van :D
      Kérek 1 mindegymit, mindegykinek :)

köszönöm a párost Lara :love:
    • Nem nem, itt kérem szépen öröm és hangulat folyik. Nem is folyik.. árad :D
      Na meg lehet a sutyi pálinka érlődést érzed. Jó orrod van, kiszagolsz mindent.
      Ez így van, de a raktárba írtam rá filccel. Tehát te valamit nagyon tudsz. Most vagy belopóztál a raktárba, vagy csak már az érzéseid is a toppon vannak.
      A sört nem rontjuk koktélra! Megszakadna kicsiny szívem. Akkor kérhető lesz vodka narancs narancslé nélkül, de az ár többletet hozzá írjuk.

Na látod már azt a gombot? Nem csodálom, hogy nem. Lelopták róla, így távirányítóról kellett bekapcsolnom. ;)

Akkor iszok is egy tejeskávét *-*

Ki mit iszik? Fizetem ;)

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Érzékeny orrom van az biztos :D A szemem meg... meg akartam dönteni a távolba nézés világcsúcsát, ezért szorgalmasan gyakoroltam és gyakorlás közben láttam meg épp amint írod a naracslevekre, hogy az enyém :D am megsúgom, nekem hátul is van szemem,sőt müxik a hetedik vagy sokadik érzékem is, nem mindig kell mindenféle raktárakba osonkodnom hogy képben legyek :)
      Nah, akkor jöhet a narancslé tisztán vodka nélkül, köszi :)

• zuleyka, a kedvenc filmem! :) Sajnos nem vagyok én akkora sztár, hogy saját magamnak szerkesszek avatart, így kénytelen vagyok a világ legjobb filmje főszereplőjét pakolgatni mindenhová. ^^

Daryl, támogatom az összes pia kísérő nélküli fogyasztását! :)
      Amikor én az aprót dobálgattam be, akkor még megvolt a bekapcsoló gomb O.o
    • Halihóóóóó kocsma lakók ;)

Kicsit eltűntem, de újra itt és már hajtom az ipart. Zörögjenek azok a sörös hordók és csöpögjenek a sörcsapok.
      Mi jóról maradtam le ;)?
      Ki hogy van, miujság? Mi jót terveztek a nyárra?

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Daryl:))
      Részemről szenvedek a melegtől...
      Tervek a nyárra: munka, munka, munka... lesz majd pici pihenő azért közben:)
      Kérek szépen egy citromos vizet sok jéggel. Vagy egy forró teát sok citrommal, az jobban hűt:)
      A következő betérőnek egy hideg sört állok

• Hát hogy örülsz nekem. Élvezet újra irkálni :)
      Akkor úgy néz ki nem csak én evezek ebben. A meló mindig.. Nem is értem miért mondják azt, hogy szabadok az emberek.
      Sokszor a jogos időnket se tudjuk kihasználni.

Én most megyek majd 3 napra Szegedre, aztán szerintem aqua parkozás lesz, ha lesz időm. Nem tervezek nagyobb nyaralgatást.

Kapsz akkor egy forró teát citrommal és egy malackás szívószálat. ;)
      Akkor iszom is a sörömet.

Valaki nem akar meginni velem egy Chivast ;)?

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Állok eme remek ajánlattal. Vendégem vagy egy teára. Válaszd csak ki a dobozból, adok hozzá finom mézet is.
      Hát igen, de valójában bármit is teszünk, mindig gátok között fogunk élni.

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Users Online 21

21 Guests