Tömör alkohol

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Meghúzom most magamat, mert rettegnem kell hősies katonáidtól :O
      Jóóóó gyerek vagyok én, ne fossz :$ :D
      Könnyen jön--> könnyen megy

Fosztható

Építőanyag 0
      Bor 0
      Márvány 0
      Kristály 0
      Kénpor 0

Kitudja, talán élvezik azt, hogy valaki jól jár vele és nem kell nagyokat küszködnie. Nem szoktam írni semmit nekik, nem vagyok az a hergelős típus. Sunyiban megyek és ha üzenet érkezik, akkor nyitom ki a számat. :D
      Hát igen. Lehet az alacsony árak zavarják el a vevőkört =/

Remek! Hé' csapos egy jéghideg üveges heinekent kérnék! Jah... az én vagyok =/
      Te mit iszol ?

Egy harcos legfontosabb erényei a bátorság és a hidegvér.
      Ne félj a veszélytől! Számíts rá!
      De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Hát igen igen. A csapatmunka mindig kimagasodik :D
      Hm.. előkotrom a pincéből, de vigyázz! Ez megüt nagyon.
      Afrikai bor.

Én is kortyolok belőle veled. Elfogyott a narancslé, túl sokat kértél Zuleyka :(

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Most erre mit mondjak? Egy jó csapat sosem rossz, de jelenleg egyedül magaslok :)
      Nincs narancslé? :( buborékos víz? kakaó? Esetleg egy tábla csoki?
      Kérek valami szeszmenteset, és a panaszkönyvet

köszönöm a párost Lara :love:

The post was edited 1 time, last by zuleyka: közben eszembe jutott Seneca egy mondata: "Amicos secundae res parant, adversae probant." gondolom Aquamannek nem ismeretlen ;) ().

• Érdekes az idézeted zuleyka,azonban még mindig unatkozom.
      Végigbandukoltam a szerver középső régiójában,1 szál magam. Elenyésző ellenállás mellett mentem végig vagy 8 szigeten. De lehet több is volt az?

Szóval,hajóim legénységének jó sok kavét kérnék,nehogy elaludjanak így unalmukban:)!

Én még elvagyok azzal az afrikai borral :D
    • Valószínű rossz koordikon bandukoltál végig, arra amerre én láttalak nem nagyon van sTs tag. Vannak tök jó játékos és városkereső linkek, unalmadban meglátogathatod azokat is ha nem vagy képben. Persze tudom, a tegnapi egyéni akciód volt Phin, így jártál... Ha nem csak a nálad sokkal kisebbek flottájának a leverése lett volna a célod hanem tényleg harcolni akartál volna, akkor nem csak hajókkal rohangászol körbe, és nem olyan időpontot választasz amikor a felnőttek nagy többsége dolgozik, akkor lehet nem futottál volna felesleges köröket, és nem kéne itt panaszkodnod :)
      Egyébként megsúgom, unalom ellen régen feltalálták már a munkát ha esetleg a tankönyvek nem kötnek le eléggé :p

Kérek egy kávét elvitelre mert sajnálatos módon nekem nincs időm unatkozni. Aqumannek meg egy kis vizet kérek a borába, mert ahogy látom az előző kör kicsit mintha megártott volna neki.

• Hát igazán sajnálom,ha reggel 8tól este 10ig dolgozik valaki,de én meg a 10 utan alszom,ha nem baj :D
      Kicsik? Ha figyeltél volna egy iciri-picirit mindenkin végigmentem akit csak találtam :).

Majd szólok ha érdekel mit mondasz,mellesleg csak flottám van meg fosztó seregem,szóval nem tudom miért baj az,ha csak vizen támadok :D.
      Esetleg nagy kihívás lett volna elverni 100 hopit meg 24 ágyút? Biztosan...

Kösz,de tudom hol van az STS,már egy ideje fosztogatom őket.

Sört,mert a bor már elfogyott
    • Ülj le fiam, egyes. Értő olvasásból legalábbis. Nah, de nem is csodálkozom, a róka is csak a szőrét váltja nem a természetét... :)
      Csak halkan jegyezném meg,hogy nem én rídogáltam itt hogy unatkozom... :p
      Nem kell szólnod mikor érdekel amit írok, mert teljesen látszik. Ha nem érdekelt volna nem olvastad volna el, és ha nem olvastad volna akkor nem is reagáltál volna rá :)
      Egy utolsó szót kérek, de átengedem Aquamannek, nekem nem lét kérdés hogy az enyém legyen

• Csak tisztázásképpen: mindent elolvasok,csak valamire reagálok,valamire meg nem. Ennyike.

Mellesleg nem én szólítottalak meg,nem én zaklattalak(pedig kértem hogy hagyj,ignoraltam az üzeneteidet is),szóval ha csak belém akartál rúgni hogy röhöghess a reakción,akkor remélem jó hétvégéd lesz ;)

Na de a személyeskedés végére pontot is tennék,ez nem a kocsma népére tartozik.
      Sört kérek és a kövi betérő a vendégem.
    • Kakaó - kávé - csoki már úton van Zuleyka, Aqua neked meg a sör. Én is iszok egy sört, mert fárasztó nap volt.

Kicsit elszabadultak az indulatok nolám nolám! :O
      Fékezés az agarakkal, mert a biztonsági őreink morcosan néznek és a fizetségük tőlem van, de ereiket nem gátolhatom :O :)

Én nem tudok unatkozni. Most tornásztam fel a TP-met, de hamar el is fog tűnni egy része, hisz mindig is keresem az ellenfeleket és a fosztható nyersanyagot. Eddig vízzel nem foglalkoztam, de egy alap sort csináltam ott is. Kicsit egyszerűbb már így a bejutás. Nem szorulok más segítségére.

A vita lezárása miatt, újra sikerült rendelni nyerőgépeket a kocsmába. Megszünteti az unalmas perceket és persze a vagyonomat is sikeresen lehet növelni :$

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Jól esik ez a kis sör,tudván mi vár rám holnap.... <X
      Hát,azért kevesen szoktak flottázni. Aki meg szokott az nem áll be védeni,de még akkor sem támad,mikor én védenék. Nah mindegy,nem szoktam felhagyni a reménnyel,hogy majd egyszer összeakadok egy jó flottással,aki nem fog zászlózni,sem kolózni 3-4-5 kör után,úgy,hogy aktív persze...

Persze ez olyan mint a csillámpónikban hinni,akiket a gyíkemberek lovagolnak meg...

Azért leülök már kicsit játszani itt,hátha kifosztom a kocsmát :evilgrin:
      Mellé még egy kis ört ha lehet!
    • Ritka a flottás mindig. Mindig is több szárazföldi egység lesz a szerveren.
      Mindkét beállítottságot pártolom, hisz mindennek megvan a maga kis szépsége.
      Milyen néven vagy a szerveren fent? Illetve..chi-n fent vagy?

Tudok pár komolyabb flottást, ha unatkozol :P

2x 1 literes német sörfesztes HB az asztalodon, de beülök melléd szintén ezzel.

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Ó te szentmákostástészta...
      Normál körülmények közt nem reagálnék, de erre muszáj ha már zaklatás... 1: ha engem privárban arra kérnek,hogy ne írjak többet, akkor nem teszem, nagyjábol fölöslegesen ignoráltál.. Úgy rémlik,hogy kettőnk közül te voltál az aki többszöri kérés ellenére is hármasával nyomtad a leveleket (nem csak nekem másnak is phin), és amikor egy accod ignoráltam írtál a másikról. 2: úgy rémlik az is te voltál aki hisztizett mert nem adtam meghívót chire neki. Ezek után azt hiszem te nagyon keversz valakivel. Azok után amekkora cart kavartál, hidd el te lennél az utolso akinek levelet írnék, hacsak nem dipiként, de már az a veszély sem fenyeget.
      3. Nyilvános helyen reagáltam, majd a kocsmáros jelzi ha nem szeretné hogy ide irjak, bár addig amig te ide írogatsz én önként lemondok a lehetőségről.
      4. Nem vagyok rászorulva senki zaklatására, de különösen egy gyerekére nem.
      5. Nem, nem röhögök rajtad, sírok. Plusz erősen szégyenlem magam helyetted is.
      Részemről itt lezártam.
      Egy kávét kérek elvitelre, és egy hatalmas bocsánatatot a kocsmárostól ezért a közjátékért.

• Én is szövetségtől,illetve helyzettől függően flottázom vagy szf-ezek :).
      Chin nem játszok,pontosabban csak kertészkedek egy kis accot,nem tartottam annyira vonzónak a szervert. Túl gyorsan nyitották phi után,pedig phiben is rengeteg lehetőség volt/van. Inkább phin unatkozom,bár mostanában egyre több ember lenne hajlandó 1v1-ezni velem,talán ma lesz az első ilyen... Remélem összejön és egy izgalmas csata kerekedik :D

Chi milyen? Nem unalmas? Oké,lehet fosztogatni,ezt én is tapasztaltam,de vannak izgalmasabb konfliktusok? Ahogy látom rengeteg béke egyezmény meg mindenféle van már most(pedig nagyon fiatal a szerver) is,ez nem akadályoz titeket?

A sört elfogadom :D
      Igyuk meg közösen :beer:
    • Semmi probléma Zuleyka. Kész a kávéd, de maradj és ülj még le szépen. Most főztem neked egy frankó teát épp ;)
      Nem tartom unalmasnak. Igen, sok felé van béke egyezmény, de a szerver nem 1-2 szövetségből áll és játékosból.
      Én mindig tudok valahova menni, hogy törjem az ellenséges seregeket és hozzak némi bort, hogy itt nektek tudjam adni :D
      Szétziháltuk a TH szövetséget és most S néven próbálnak új babérra törni. Bár az alma nem esik messze a fájától.
      Van 5 tag kb, aki picit aktívabb... abból 1 tiltás alatt, mert multizott. A többi tag az csak úgy hirtelen bevett nagyobb pontú játékos, kik már privátban írják, hogy hagyjuk már békén. 0 tábornoki pontokkal. :D
      Az ilyeneket élvezet csapkodni. Nem lehet megunni :D

Csapolok még 1 környit ;)

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Egy sört elfogadnék én is köszönöm! :)
      Daryl ízlett a Csíki, ha igen akkor meghívlak még egyre. :)

Nem tudom mi folyik Phin vagy más szervereken, nekem bőven elég ez az egy szerver is.
      A Chi szeróval különben semmi probléma nincs; a komolyabb konfliktusok meg ráérnek később is, had bontogassa mindenki a szárnyait.

Ha nem haragszotok én még mindig a telefonos app miatt siránkoznék. Nekem is néha küldi az értesítőket, néha nem. Azt mondjuk megcsinálhatnák, hogy legalább, ha támadnak dobjon már egy értesítőt.

Egy jó hideg sört fizetnék mindenkinek, illetve egy finom teát akinek az jobban fekszik! :)
    • A telefonos app miatt én is siránkozok, úgy gagyi ahogy van, bár én mindenről kapok értesítést hébe-hóba, amikor az alkalmazás jónak látja. De rá férne némi fejlesztés, minden téren.
      Narancslé van már? Azt kérnék, a következő betérőnek meg fizetem amit inni szeretne.

• Finom volt igen, már viszem is neked. Van már narancslé igen. 5 karton narancslevet tuszkoltam a raktárba, hogy ne fogyjon el.

Hát azért attól függetlenül, hogy nem mindenki érzékeli, azért vannak konfliktusok bőven már.
      Sok kialakulóban van, de azért már érezni az ellentéteket és biztos vagyok benne, hogy nem kell sok idő ahhoz, hogy nagyobb háború legyen egyes körzeteken.

A fejlesztés az nagyon is el kellene, de amióta megvan.. nem sokat változott. Egyszer talán az is módosul majd. Aztán kitudja!?
      Az értesítés számomra a legkisebb gond. Mikor várost váltok.. tölt majd vissza ugrik ugyan oda, ahonnan váltani szerettem volna.
      Mikor ezt 10x bejátssza és épp fontos dolgot csinálnék, eléggé idegesítő. Na meg a kémkedés! Hatalmas hiány benne és külön böngészőbe kell belépegetni, ha telefonról vagyok, hisz egyes dolgokat csak ott lehet megcsinálni.
      Ami számomra pozitívum, hogy könnyen lehet kezelni a beszélgetéseket és hamar át lehet ugrani őket. Jobb szeretem telefonról, mint gépről speciel.

Sört most kihagyom, mert azt ma már ittam egy keveset, de iszok én is egy narancslevet.

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • 5 karton narancslé? Hu... Köszönöm Daryl, az jo sokáig elég lesz. Vagy majd beosztom:)
      A mobil app... A kémkedésen kivül egy csomo mást sem lehet csinálni vele, amit meg igen, az sem működik mindig rendesen.
      Levelek... Értékelnék egy olyan javitást, hogy ne csak a barátlistásnak vagy a szövitársnak lehessen az appal irni úgy hogy először a városát kelljen keresni, aztán jo lenne egy olyan fejlesztés hogy mobil appon is lehessen használni a nagykövit... Böven lenne mit fejleszteni rajta. Én leveleket nem ugrálok át, aki ir azt megtisztelem azzal hogy elolvasom, sőt még válaszolok is rá, kivétel ha az ellenkezőjére kér :)
      Van még narancslém én magamnak most nem kérek, Daryl Neked fizetem a következő kört, bármi legyen narancslén kivül :)

• Users Online 16

16 Guests