Tömör alkohol

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Iszok én is egy madártejet, mert az előző kiborult =/

Forráztam. Van külön egy kis teás edény, amibe van egy kis szűrő és azzal egyszerű megcsinálni.
      Ritka az ilyen, örvendek a csapatban! :D
      Na és mennyivel is erősebb a kisgyerek immunrendszere. Ebben biztos vagyok. Na ezt én se tudtam mondjuk.

Igen igen. Igyekszünk változatosan működni. =)

Ki mit szeretne? Fizetem.

Egy harcos legfontosabb erényei a bátorság és a hidegvér.
      Ne félj a veszélytől! Számíts rá!
      De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Mivel a mértékletes kávéfogyasztásnak is több jótékony hatása van a szervezetre,én egy presszó kávét kérek szépen cukorral és tejszínnel:)

Annak aki még ezek után is le mer közénk ülni, a bátorságáért cserébe fizetek a bármit amit fogyasztani szeretne :)

köszönöm a párost Lara :love:
    • Elfogyott a kávé, de egy jó presszó reggel nálam felér egy defibrillátorral. Rohanok és hozok neked. ;)

Kedvező ajánlat ez nekem és mindenki számára. Egy korsó sört kérnék és vendégem mindenki szintén egy korsó csapoltra.

Oly sok problémát lehetne össze szedni, hogy javítani lehessen a játék élményét, mégse foglalkozik vele kb senki. Tisztelet a kivételnek. Ezeket vajon miért nem szedjük össze és találunk ki valamit? Mindenki lemond róla és elfogadja azt. A helyett, hogy beletörődnénk, igyekezhetnénk jobbá tenni a meglevő már így is szuper játékot.

Mik a tervek a hétre? Mi ez a rossz esős idő már megint =/? Komolyan úgy érzem magamat lassacskán, mint egy sivatagban. Egyszer dög meleg - egyszer halálos hideg.

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • köszönöm a kávét, életmentő volt:)
      Kéne ide is egy zenegép... azaz, egy olyan amelyiken szőkeségem is megtalálja a bekapcsoló gombot :D

Ahogy látom, elég fölöslegesen erőlködünk a problémák összeszedésén, mert van aki helyből lelövi azzal, hogy a GF úgyis visszadobja. Valszeg nincs ambró a dologban így a GF számára érdektelen... hm... ez adott is egy ötletet...:D

Szakad az eső, ilyen időben aludni lenne jó. Azt viszont nem lehet, úgyhogy kérek szépen egy újabb kávét, Darylnek meg egy valamit amivel lekíséri a sörét

• Igazán nincs mit. :)
      Zenegéppel szolgálhatunk, de a beindulásához 1 fosztott CR melléklete a díj. :P

Nem baj, akkor is harcolni kell a javulás érdekében mindenért, ami esélyt adhat a jobb dolgokra. Makacs vagyok én is, remélem többek beállnak a sorba és átgondoltan, a gondolataikat összeszedve egészítik ki az általam elindított kis szösszenetet.
      Sajnos azt egyik játékban se lehet meggátolni, hogy ne minden a pénzről szóljon, de ez igaz maga a valóéletre is. Bár nem is az lenne, hogy meggátolja az ember, csak e mellett legyen lehetőség módosítani és javítani az eddigieket.
      Az utolsó válaszod nagyon elnyerte a tetszésem, jót röhögtem rajta a javaslatoknál :thumbsup:

Itt Pesten jelenleg nem esik, bár nagyon írta mára az esőt. Kéne igen, de valahogy még ahhoz is fáradt vagyok most :crazy:
      Máris készítem frissen a kávédat és akkor egy pohár whisky colát kérnék szépen, de Grants whiskyből.

Remélem többek is betérnek hamarosan szerény kis kocsmánkba, az újonnan érkezőknek ajándék macifröccs kerül az asztalára :saint:

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Jól van na :D
      Nem vagyok a mai nap toppon. A megfogalmazásom és az agyam szüleménye messze kerülik egymást jelenleg :fie:

Töltöm a poharadba és kérnék egy nyelvtankönyvet =)

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • A szándék a fontos Zuleyka! :D Légy pozitív, majd megjavul. Kicsit foglalkozni lehetne a hibákkal.
      Hm.. természetesen el is fogadom, de az meg mi a lópikula?:O Nem hallottam még róla. Mit tud ez a tea? ;)
      Kíváncsivá tettél. Na, de közben sündörgök a konyhában, mert sose lesz meg a kaja. ><

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Hát... elég sok dolog van a dobozára írva, többek közt: az, hogy növeli az energia szintet.
      Aztán ez is: "Engedd magadba a nap sugarát
      Hogy fénye és szeretet járhasson át
      Ha megérint az íze, mely poharadban ragyog
      Megszépíti tested és lelked is ha hagyod
      Fogyaszd minden reggel, s felvidítja kedvedet
      Így lesz szép a napod és legfőképp a jelened"

nos, szép nem lettem tőle, de finom, és a fényszegény időszakokba tényleg varázsol egy kis napsütést :)
      egyébként fodormenta, édeskömény, fahéj, édesgyökér, kardamon, szegfüszeg gyömbér és feketebors keveréke

én is kérek vacsorát, valami könnyűt ha lehet:)

• Én kifejezetten tudnám támogatni ha összeírasra kerülne az összes hiba és ha ismerek olyat,amit masok esetleg kifelejtettek akkor szívesen kiegészíteném a listát. De legelőször azon kéne gondolkozni hogy legyen e külön lista a fórumos,mobil appos,pc verziós hibáknak,vagy mindent egybe? Az átláthatóság végett lehet érdemesebb lenne 3 listát csinálni :D

Mellesleg ha az idegesítő hibákat javítanák,abból is jönne bevétel. Nem menne el annyi jatékos kedve a játéktól->több potenciális bevételi forrás.
      Illetve ha belegondol valaki akkor ez hosszabb távon sokkal jobban megérné a GF nek,mint mondjuk egy héliosz tornyos bevétel.

Na persze nem tudhatjuk mi a céljuk a játékkal. Rövid távon kicsikarni minél több pénzt a játékosokból mielőtt bezárnák azt,vagy hosszabb távon egy felfutó játékot csinálni.

Sört
    • Tálalok ki neked is akkor, de előtte fel kell melegítsem, mert már a hűtőben pihen. Választhatsz. Gombás - májas ragu / házi tészta / rántott sajt / rántott hús / krumpli püré extra :'D (gombás - májas beütéssel jó krémesen)
      Most tegnap hirtelenjében ez jutott eszembe, így ezt hoztam össze. Nagyon jól összeértek az ízek.

Hm.. akkor ez egy nagyon jó kis tea. Tele van minden jóval. Amin meglepődtem az a kardamom. Sokak nem is nagyon ismerik ezt az indiai fűszert, de marha jó fűszerezéshez is + rengeteg jó hatása van. Én egy indiai bácsikától tanultam vele meg egy frankó receptet. Sárgarépás desszert, aminek fő fűszer eleme a kardamom.
      Aranyos kis megfogalmazás hozzá ez a szöveg, majd meglesem, ha herbálos boltba járok.

Ne legyél pesszimista magaddal, biztosan szép lettél. Csak nem vetted magadon észre. Na meg belső szépséggel látott el :P

Szerintem sokunk így vannak ezzel Aqua, de sajnos nem fűzök sok reményt ehhez. A helyett, hogy csapatként erőlködnénk azon, hogy varázslatosabbá tegyük saját magunk játékélményét, csak a másik ötleteit tudjuk leszídni. Azt már nem fogom valószínűleg megélni, hogy a támadás helyett ötleteket fűzzenek + ba a tervekhez és saját maguk is szedjenek ötleteket, hogy mit kéne javítani. Egyedül nem biztos, hogy tökéletes dolgot tud kreálni az ember, de ha mindenki beleszáll az alap teóriához.. tökéletesülhetnek és akkor már a GF is foglalkozna vele.

Ezzel maximálisan egyet értek, de sajnos a GF nem a javítgatásról híres. Sajnos ez oly módon szokott leforogni, hogy hirtelen bereklámoznak egy játékot, majd leülnek a székre és várják, hogy vastagodjon a pénztárca.
      Egy GF -es mmorp játékon ismertem meg legjobban ezt a mentalitást sajnos.

Egyszerű... hirtelen belobbanni és kiszedni egy valag pénzt, azt követően csak 1-2 dologra figyelni, de a cél.. mint minden játéknál, hogy azért dőljön még némi kess be.

A helyett, hogy legyártják a + játékokat, az eddigieket kellene tökéletesíteni.

Már csapolom is neked a sört. Iszok veled 1-et.
      Ki szeretne még egy korsóval?

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Akkor a rántott sajtot választanám,egyszerűen csak rizzsel és tartárral :D

Sajnos nekem úgy tűnik, hogy a GF évek óta csak azzal foglalkozik, hogy minél több pénzt szedjen ki az emberektől, legalábbis az újításaik nagyon ebbe az irányba mutatnak.Persze nyilván ezt is meg lehet érteni valahol, mert ebből élnek. Csak azt felejtik el, hogy minél több játékos megy el, annál kevesebb embertől tudja kicsikarni a pénzt a játékért, azoknak még több pénzt kéne belerakni, de lesz egy pont amikor azok is belengetnek neki...
      Talán szemléletet kéne váltaniuk. Ha ezt nem teszik akkor könnyen lehet, hogy nem sokáig marad életben a játék, de el tudom képzelni,hogy pont ez a cél, lehet hogy ebből már kiszedték azt amit terveztek, és egy új játékban egy ideig magasabb lesz a bevétel mint itt...

Fizetem a következő kört, én meg kérek egy vizet sok buborékkal

• Sajnálatos módon csak most tudtam kinyitni, mert a NAV ellenőrzés alatt tartotta a kocsmát.
      Minden rendben van, de ki kellett hagyni pár fórumos napot :thumbsup:
      A sajt már több napos lett, a kutyának kellett adnom =/
      Igen.. ez a kocsma állatbarát 8)

Érdekes gondolatok, de sajnos nem fogunk a fejükbe látni miként gondolkoznak.
      Szívesen elolvasnék egy összefoglalót a tevékenységeikről és a jövőbeli terveikről, mint ikariam és minden téren.
      Valószínűleg erre nem kerül sor, de bízom abban, hogy valami meglepetés lesz és több időt és erőt fognak ránk szánni. Igazán a játékra és nem a pénzre. Na mindegy.

Már iszom is a presszót, amit magamnak csináltam. A vizet 3 bubival viszem neked csinos kis piros tálcán :D

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Igen igen. Fránya egy népség. A kisvállalkozókat támadják látod :D
      Lehet nem kellene feketén póker versenyeket rendezni itt. :O

Él hal a sajttért és csak 2 napos volt és utolsó darab :)

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Keverék kutyus. Rakok majd egy képet ki, ha gondolod. Pontosan sose jöttem még rá, hogy milyen keverék. Az tuti, hogy labi vagy vizsla van benne. Középtermetű, de nagyon nagy személyiség :D

Adom máris neki =)
      Mindenkinek egy kör mézes pálinka. A nem kérek nem elfogandó! :D

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • igen, szeretném látni :)
      Nekünk tacsi-vizsla keverékünk volt, 17 évig élt, de az utolsó napig olyan volt bohókás és rendetlen volt mint egy babakutya :)

Ok, ha a nem kérek nem elfogadható, akkor köszönöm szépen, de nem iszom alkoholt :)
      A mézeset elfogadom ha tea :)

• Kész a mézes teád. :)

Tipikusan olyan fajta kutyus lehetett akkor, mint az én Benim. Nagyon szép kort megélt, biztosan nehéz lehetett átvészelni =/ Sose tud leállni a hülyeségeivel. Állandóan játékos kedvébe van. Azt mondják, olyan természete van a kutyának, mint a gazdájának, mert átveszi a szokásait. Van benne valamiféle igazság, mert rettentően makacs kutya. Ha valami nem úgy van, mint ahogy ő szeretne, hisztizik és püffög. Ha valaki eszik és nem ad neki belőle, püffög és rázza a fejét. Nem tudom kifejteni milyen hisztis hangot ad ki olyankor, de haláli.
      Olyas fajta szeretetet tud adni, amit embertől még nem tapasztaltam. Állandóan bújik és a seggembe van.
      Gondol egyet és bedugja a fejét az ölembe, lehajtott fejjel áll bennem. Hülye megfogalmazás, de nem lehet szebben leírni.
      Este, ha már fáradt kedvében van, ide jön az íróasztalomhoz és hisztizik nekem, hogy feküdjek már le, hogy rám tudjon feküdni az ágyban, mert ő már fáradt.
      Befekszem az ágyba és feljön a fejemhez. A fejembe dörgöli a testét és kúszik - mászik végig rajtam.
      Nagyon sokszor csak elkezd pörögni körbe körbe és ugrál össze vissza, mintha élvezné, hogy beszédül.
      Ha leviszem a futtatóba játszani a többi kutyához, sose hagyja abba a szaladgálást. Ha egy idősebb kutya van, aki már nem játszana annyira, akkor is addig addig produkálja magát és pörög, míg nem játszik vele.
      Előjön benne az akaratos énje, amit tőlem örökölt, azt hiszem.
      Nagyon nagy személyisége van, eleinte nem gondoltam volna mikor elhoztam, hogy így meg tudja változtatni az ember életét és ilyesfajta ragaszkodást kapok tőle, mint amit jelenleg ad.
      4 éves már, de mintha csak ma lenne, hogy elhoztam egy kis cipős dobozban. Olyan pici volt, még abba is belefért.
      Ha valaki ide jön az íróasztalomhoz, ideszalad és lehajtott fejjel elkezd morogni, hogy hagyjanak engem békén. Néha kicsit zavaró is tud lenni, de valójában csak engem véd mindentől.
      Ha hangosabban beszél vagy ordibál valaki nálunk, beszalad a két ember közé és hisztizik. Mikor poénból barátnőm szekált, Beni hozzám szaladt és ráugatott a kezére, amivel csesztetett. Érdekes a kis szarosom, de így szeretem, ahogy van :)

Ha lesz időm rá, rakok ide képet róla.
      Addig is, vendégem mindenki egy forró csokira.

De ne keresd!
      ~Morgan Rice~
    • Users Online 16

16 Guests