v0.7.x kibeszélő

• Az érvekkel és a gondolattal egyetértünk, azonban megismétlem, nincs lehetőség, ne éljétek bele magatokat (tudom , mondhatnám hogy de, de én nem vagyok ennek híve, bocsánat..szóval nem, nem lesz ebből semmi).
    "Egy ideje gondolkozott már azon, hogyan tudja elmagyarázni a helyzetet,
    de végül arra jutott, hogy az lesz a legjobb, ha egyszerűen csak
    kimondja a dolgokat úgy, ahogy vannak."
    (Julian Fellowes)
  • Kedves Kopitata!

Kiváncsiságod lankadatlan, a Pokolba vezető út pedig... ;)
    Azonban viccet félretéve, mindent lehet (természetesen a Fórum Szabályzat keretein belül:;) )..sőt, a GF kéri is a javaslatokat, az ötletelést, a gondolatokat.
    Saját gondolatokat nem közölnek, amit igen, azt mind olvashatjátok, semmit sem tartunk titokban.

Azonban ahogy írtam, ne élje bele magát senki, eszükben sem lesz így módosítani, de javasolni fogjuk, a legelső... az összes kínálkozó alkalommal.

Beszélgessünk tovább a jelenlegi verzióról..vagy a várhatókról :)

(és számos halk frissítés is történt közben, inkább kijelzés terén, ez viszont remek)
    (Julian Fellowes)
  • Kedves Sipka!

Legalább a kíváncsiságom legyen lankadatlan... ;) És már a Pokolból írok! :))

Megköszönöm, hogy ha felvetitek ezt az "ötletet".
    Egyáltalán nem kizárt, hogy a GF-nek nem jutott eszébe egy ilyen kézenfekvő, mindenkit egyformán érintő megoldás.

---

A most frissen lezárt javaslathoz:

Három leírhatatlan nevű adathalász keresőről tudok. A "legismertebb" bedöglött, és csak régi adatokat mutat. A másik kettő rendszeresen frissít. De az egyiküknél zavar van a rendszerükben. A másik viszont eddig azt adja, amire szükség lehet.
  • :P csüsze
    mizu?
    ha kéri akkor miért is nem küldöd el neki Sipike?..'he?...

fel kéne hagyni ezzel az "ötletelgessetek" dumával...mind tudjuk teljesen fölösleges...a kutyát nem érdekli nem hogy a fejlesztőket..cöh...
    és ne tessenek ilyen bénaságos üzit tolni...hogy örüljünk az új verziónak...minek is ke örülni?..mert én úgy nem láttam semmi értelmeset...
    pöttyös bögre be....egy hábékásosat :thumbsup:
    cöh...valaki valahová legyen olyan kedves feltolni, pontról pontra a szőkének, hogyan kell ebbe a fórumba a beállításokat elkövetni.....mert ez így nem lesz jó... :cursing:

• Kedves Fórumozók!

Az utolsó témákat áthelyeztük, Blume hozzászólását mindkét helyen meghagytuk, mert ide is reagált (mondjuk) és némiképp az új verzióhoz is (...). Az itteniekre itt válaszolok, mielőtt zárom a témát, az odavonatkozóra már ott érkezett válasz a legilletékesebbtől.

Blume wrote:

ha kéri akkor miért is nem küldöd el neki Sipike?..'he?...

Nem értem se a sipikézést se a többit, de ez nem is nagyon számít, őrzünk még együtt birkát :) Viszont remélem mindenki más értette az eredeti mondatom (miszerint a GF is kéri, de).- megnyugtatásul elismétlem, elküldjük, és minden lehetséges csatornán...stbstb, ahogy írtam....előbb értelmezzünk, aztán ágáljunk. Köszönöm.

Fórum beállításokat szerintem remekül megtaláltad, az írás színe és kinézete ez alatt a fórum alatt nem lesz menthető, ha esetleg ez volt a mondat lényege.

Köszönöm mindenkinek a reagálásokat, az adathalász oldalakról is a kiegészítést, arra pedig hogy Blume Úrnő milyen üzeneteket kíván kapni és minek tudna örülni, arra amott érkezett válasz, már ha egyáltalán szükséges.

Ezt a témát zártam, mivel az új verzióval a GF behozta azt a módosítást is, hogy "A verziószámok megváltoztak, és többé már nem kezdődnek 0-val".

A kibeszélő folytatását itt találjátok.
    (Julian Fellowes)
  • Users Online 2

2 Guests