v0.7.x kibeszélő

• Az érvekkel és a gondolattal egyetértünk, azonban megismétlem, nincs lehetőség, ne éljétek bele magatokat (tudom , mondhatnám hogy de, de én nem vagyok ennek híve, bocsánat..szóval nem, nem lesz ebből semmi).

"Nem sok ember akad, aki kimondja azt, amit gondol, és azt teszi, amit mond."
    (Ken Follett)
  • Kedves Kopitata!

Kiváncsiságod lankadatlan, a Pokolba vezető út pedig... ;)
    Azonban viccet félretéve, mindent lehet (természetesen a Fórum Szabályzat keretein belül:;) )..sőt, a GF kéri is a javaslatokat, az ötletelést, a gondolatokat.
    Saját gondolatokat nem közölnek, amit igen, azt mind olvashatjátok, semmit sem tartunk titokban.

Azonban ahogy írtam, ne élje bele magát senki, eszükben sem lesz így módosítani, de javasolni fogjuk, a legelső... az összes kínálkozó alkalommal.

Beszélgessünk tovább a jelenlegi verzióról..vagy a várhatókról :)

(és számos halk frissítés is történt közben, inkább kijelzés terén, ez viszont remek)

(Ken Follett)
  • Kedves Sipka!

Legalább a kíváncsiságom legyen lankadatlan... ;) És már a Pokolból írok! :))

Megköszönöm, hogy ha felvetitek ezt az "ötletet".
    Egyáltalán nem kizárt, hogy a GF-nek nem jutott eszébe egy ilyen kézenfekvő, mindenkit egyformán érintő megoldás.

---

A most frissen lezárt javaslathoz:

Három leírhatatlan nevű adathalász keresőről tudok. A "legismertebb" bedöglött, és csak régi adatokat mutat. A másik kettő rendszeresen frissít. De az egyiküknél zavar van a rendszerükben. A másik viszont eddig azt adja, amire szükség lehet.
  • :P csüsze
    mizu?
    ha kéri akkor miért is nem küldöd el neki Sipike?..'he?...

fel kéne hagyni ezzel az "ötletelgessetek" dumával...mind tudjuk teljesen fölösleges...a kutyát nem érdekli nem hogy a fejlesztőket..cöh...
    és ne tessenek ilyen bénaságos üzit tolni...hogy örüljünk az új verziónak...minek is ke örülni?..mert én úgy nem láttam semmi értelmeset...
    pöttyös bögre be....egy hábékásosat :thumbsup:
    cöh...valaki valahová legyen olyan kedves feltolni, pontról pontra a szőkének, hogyan kell ebbe a fórumba a beállításokat elkövetni.....mert ez így nem lesz jó... :cursing:

• Kedves Fórumozók!

Az utolsó témákat áthelyeztük, Blume hozzászólását mindkét helyen meghagytuk, mert ide is reagált (mondjuk) és némiképp az új verzióhoz is (...). Az itteniekre itt válaszolok, mielőtt zárom a témát, az odavonatkozóra már ott érkezett válasz a legilletékesebbtől.

Blume wrote:

ha kéri akkor miért is nem küldöd el neki Sipike?..'he?...

Nem értem se a sipikézést se a többit, de ez nem is nagyon számít, őrzünk még együtt birkát :) Viszont remélem mindenki más értette az eredeti mondatom (miszerint a GF is kéri, de).- megnyugtatásul elismétlem, elküldjük, és minden lehetséges csatornán...stbstb, ahogy írtam....előbb értelmezzünk, aztán ágáljunk. Köszönöm.

Fórum beállításokat szerintem remekül megtaláltad, az írás színe és kinézete ez alatt a fórum alatt nem lesz menthető, ha esetleg ez volt a mondat lényege.

Köszönöm mindenkinek a reagálásokat, az adathalász oldalakról is a kiegészítést, arra pedig hogy Blume Úrnő milyen üzeneteket kíván kapni és minek tudna örülni, arra amott érkezett válasz, már ha egyáltalán szükséges.

Ezt a témát zártam, mivel az új verzióval a GF behozta azt a módosítást is, hogy "A verziószámok megváltoztak, és többé már nem kezdődnek 0-val".

A kibeszélő folytatását itt találjátok.

(Ken Follett)
  • Users Online 1

1 Guest