v0.7.x kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nem tudom, mi lesz, de most "mindenki" barbárkodik! :) Van, aki felszámolja a flottáját is, hogy szárazföldije legyen.

Azért szerintem az Ikariam inkább társasjáték lenne, mint beépített nyersanyaglelőhelyek pasziánsz szerű fosztása. Ráadásul egy idő után variációk nélküli rutinszerű feladat.
  • NightWolf wrote:

Nem él még a verzió a tesztszerveren sem, és még mi sem tudjuk....

Oh az akkor remek, remélem lesz vagy 900 ambró, hisz még akkor is 2x a haszon rajta :lol:

Szerk.: 1200 ambró....azért ehhez már pofa kell. :dash:

Köszönöm Lady Sakk :love:

"Azt mondják, az élet jó tanítómester, csak sajnos minden tanítványát megöli." Mark Lawrence

The post was edited 1 time, last by Dobermann ().

• Dobermann wrote:

A szökőkút árát tudja valaki? (Gondolom tesztszerveren már aktiválható).
    Csak én gondolom azt, hogy a szökőkút igencsak trehányul van megrajzolva? Minimalista forma és főleg textúra. Úgy néz ki, mint ha műanyagból egybe öntötték volna ki, teljesen elüt a többi épülettől, és szerintem az árnyéka sem stimmel egészen.
  • XTippmixX wrote:

hát sztem túlzás a szökőkút ára max ak jó ha lesz visszatérítési akció

kb.18k ba fájna az ambro, ha akcioban veszed akkor joval kevesebb, de ha csak egyszer nem lépsz be a 365 nap alatt akkor nincs meg az 1800 ambro. ugyan ugy mukodik mint a napi belépési bonusz azzal a kulonbséggel, hogy a 7. nap tán nem indul ujra hanem az 5. naptol folytatja.
    ki tudja menni fog e a játék egy év mulva?

és az sem világos, hogy ezzel mi a cél? aknek kell ambro az megveszi, aki folyanatosan használja az meg nem fog várni heteket, hogy osszegyuljon amennyi kell, kivár egy boldog orát és kaphat akár 80%-al tobbet is
  • Nálam jól, aranyosan néz ki.
    Az m ár igencsak más kérdés, hogy a mindennapos belépéssel (nem garantálható) 1800 ambrozia kinek éri meg előre befizetve 1200 képében..de majd kiderül. Ahogy elöttem írták, hátha leakciózzák..persze:)

____
    szerk.: elnézést, nem akartam popey37-t ismételni, hogy mennyire érheti ez meg így előre (elöbb kezdtem el írni, pardon)
    "Nem sok ember akad, aki kimondja azt, amit gondol, és azt teszi, amit mond."
    (Ken Follett)

The post was edited 1 time, last by Sipka ().

• Szóval mindössze 25ezer forintomba kerül, hogy valójában annak felével ne kezdjek semmit úgy körülbelül három negyedéven keresztül? Kösz GF! Ez most fekete pont (tőlem, biztos van akinek tetszik is :) igaz? )
    jaj bocsának 5ezret megspórolhatok, ha lemondok a +kb 1000 ambrómról, ha két 10k ftos csomagot veszek. ^^
  • Adjunk hozzá egy kis freemium statisztikát: az ilyen játékkal játszók 20%-a az, aki költ ilyen játékra, bálnának azokat hívják, akik havi 20 $-t is hajlandóak rákölteni, de az már tényleg a jéghegy csúcsa. Ez alighanem ennek a max 1%-nak szól. Még a delfinek (5-20 $/ hó), akik kiizadhatják, ha minden nap belépnek, akkor az eddiginél intenzívebb ambróhasználat esetén sem kell többé fizetniük. A kisebbeknek megfizethetetlen.

Mondjuk, a játékosok 1%-a befizet erre, az mennyi pénz is? Nagyon kellhet a lóvé...

Azt csak félve merem felvetni is, lehet, 2 hónap múlva lezárják az Ikát?
    Ötletelésem:
    A Szigetvilág uralma - Kérlek, véleményezd!

by -Lara-
  • Üdv

Illetve ez nem egy rossz üzlet de egy kicsit drága a dolog. Akciózva valóban akár még jó is lehet de pl én aki csak úgy tud várost átrakni ha ambrót használok elég sokat kell várni, hogy 200 összejöjjön. Vannak hátrányok és előnyök de úgy látom, (én) hogy több az előny mint a hátrány. (Akkor ha megvárom a leakciózást)
    • A kút 365 egymást követő napon használható.

• 2250 ambró 25.000 Ft - eldöntöd ennyit fogsz eljátszani 1 év alatt
    Megveszed akcióban - már jobban jársz (nem tudom mennyit kapsz olyankor 3000 felett? Nem számolok vele, legyen az extra nyereség)
    Használsz belőle ide-oda, marad 2200- ÉS várod mikor lesz akciós az ambró költés
    1200-ért beindítod a szökőkutat - marad 1000 +120-at visszakapsz
    1120 lesz tehát - és szépen lassan visszajön 1800
    Mondjuk a napi ambrós dolgaidat fedezed belőle - futja még pár extra dologra is az 1100-ból (város ide-oda, mittomén)

Szóval 25.000 Ft... és elég szépen el lehet éldegélni 1 évig ambróval

Sajna nekem sincs rá "kedvem" venni - gondolom sokan vannak ezzel így...
    Pedig jó lenne.
    Mert olyan ez a játék ambró nélkül mint az autó sebesség váltó nélkül
    A GF betette nekünk 1-esbe - de így csak döcög, bár elmegy mindenhová
    Pedig tudna száguldani is... képzeljük csak el a nyersi szállítást bérhajókkal, stb.

DE hát asszonynak ruha kell.. gyereknek kaja kell... nem repkednek húszezresek a zsebünkben 8|
  • Ó, végre egy verzió amiben értelmes és hasznos változások vannak ^^

Viszont ezt nem igazán értem, ez alatt pontosan mi értendő? :)

"Az üzenetek képernyőn a 'Mind' gomb kiegészül egy új funkcióval: ha minden kategória be van jelölve, a 'Mind' -re kattintva az összes kikapcsolódik."
    Uff! Én beszéltem!:) Köszönet a csodás sigért/aváért Lady Drakhe! :love:
  • Gondolom, hogy a Városok alatti polgármesteri jelentésről van szó. Ott a "Mind" jelenleg bekapcsoló gomb. És most ki-bekapcsoló lesz. Ami jó is. Mert ha csak egy valamit szeretnénk megtekinteni, akkor végig ki kell kapcsolni mindent. Most meg majd egy kattintással kikapcsolunk mindent, és egy másik kattintással meg bekapcsoljuk azt, amire kíváncsiak vagyunk.

Ha erről van szó... :)
  • Users Online 1

1 Guest