Kocsma az ELIT Macskájához.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Köszönöm az italt! :) Fahéjas kávé szeretnék, sok sok tejszínhabbal:)
      Nagyon jól áll az új kabát....és még hasznos is....főleg ebben a havazásban! :)

Kopim, igazán örülök ennek...és ha megígéred, hogy nem akarsz ledöfni, a szavamat adom, hogy nem égetlek meg! :P

Az, hogy én ki vagyok attól függ, hogy Te minek akarsz látni engem.

The post was edited 1 time, last by -Szesen- ().

• Itthon épp hideg a radiátor, úgyhogy a kandallóba begyújtottam a tüzet, a kocsmában ne legyen hideg. (Félek a felhasznált tűzifa mennyisége miatt feketelistára tettek a környezetvédők) :(

Remélem lassan kapunk fűtést mert most gyógyultam ki ebből a megfázásos vacakból, nem akarok még egyet összeszedni :wacko:
      Kérnék is a kávém mellé egy nagy adag gyógykombót. Meg mindenki a vendégem egy adag gyógyító italra (amibe minden beletartozik, amire meg tudjátok magyarázni, miért gyógyító hatású) :D

Hja igen, egy kis jó idő sem ártana, okés hogy kell eső meg sár, meg sötétség, meg minden ilyen horror, de ennyi épp elég is volt belőlük <X .
      Uff! Én beszéltem!:) Köszönet a csodás sigért/aváért Lady Drakhe! :love:
    • Sajnos az eső nagyon kell. Itt a nagy pusztában már porzott minden, ami nem jelent jót.
      Tegnap beszéltem a szomszéd méhésszel. Azt mondta a méheknek pocsék évük volt és a betelelés sem volt tökéletes. Egy másik méhész az atkákra panaszkodik.

Kérek egy teát.

ava & sig Lara :love:
      Mi magunk...
    • Húha, jól eltűnt mindenki... magamat is beleértve ( :dash: )

Hát igen Ladym... szárazságban jól jön az eső. De amennyi ilyen horroridőt kapunk, amelyik szabadban lévő növény ezután szomjazik az így járt, de én nem kérek több esőt :(
      A méhekkel sajnos sok gond van mostanában, remélem hogy a jövőben nem lesznek ilyen tömeges méhpusztulások/mérgezések meg hasonló rossz dolgok (ez utóbbi még a rossz időnél is jobban zavar). Azt meg végképp remélem, hogy ez a remény nem csak egy kósza remény, hanem valós alapja is lesz :)

Kérek is egy nagy adag kávét, méz is jöhet hozzá :D
      A kaszáspókot pedig ne bántsátok a sarokban, fizetett bérleti díjat :P .
    • Zsuccum, ide tegnap nem mondta havat. Ehhez képest fél napig zuhogott...........a hó. 8|

A pók momentán a bal felső sarokban csücsül a kandalló mellett. Eddig nem volt bajom vele. Csak a közelembe ne jöjjön..... :saint:

Meló az itt is van. Ráadásul a törpék ma kihúzták a gyufát. Hétfőn számot adhatnak a tudásukról..... No nem a beszédkészségükre vagyok kíváncsi.... arról ma -kéretlenül - számot adtak. :evil:
      Mivel a számadás hirtelen jött ötlet volt. Így közöltem velük, hogy mit olvassanak át, hétfőn pedig ők fogják javítani a kérdőíveket (mindez azért, hogy rájöjjenek, kellemetlen, ha kérdőív készítésre sarkalnak a viselkedésükkel).
      Mielőtt bárki szadistának tartana, a jövő hétre színezős, játszós, beszélgetős törpefelügyeleteket terveztem. Erre ma nem győztem őket csendre inteni és koncentrációra bírni. Ha ők így, akkor én miért ne?! :thumbdown:

Kérek egy teát. Azt hiszem egy Laudes jól jönne, két napja kapirgálja valaki a torkom..... :/

ava & sig Lara :love:
      Mi magunk...
    • Hát, talán hozzánk is érkezik majdan egy Mikulás.
      Bár némi szénnek most örülnék :D

A vicces az, hogy nálunk nem is volt hideg (annyira) mégis 2 pulcsi és a nagykabát nem akadályozott meg, hogy fázzak :)

Igaz, nyáron meg panaszkodtunk, hogy miért van ilyen meleg... most visszakapjuk :)

Egy forró kávét kérnék. Meg jöhet egy virgács is :phatgrin:
      .
    • Users Online 2

2 Guests