Kocsma az ELIT Macskájához.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• A kolléganő úgy reagálta le a dolgot, hogy az itthon nyaraló cuccokat legalább nem kellett kimosnia. Volt egy halom vasalt, tiszta ruhája a nyaralás végén. :D

Egyébként ez a csomagolósdi nagy para...... nálam a minden hazahozása a gond.... valamit mindig elhagyok, zoknit, hajcsatot, telefontöltőt..... :whistling:

Találtam a raktárban egy kevés kesudiót. Ha valaki keres minket a rágcsálás hangját kövesse.
      Hozok még egy nagy kancsó limonádét.

ava & sig Lara :love:
      Mi magunk...

The post was edited 1 time, last by Lady Sakk ().

• Sziasztok!

Úgy gondoltam már elég meleg van, így rucit váltok Lara jóvoltából. :D

Jó nyaralást Szesen!
      Remélem mindent bepakoltál?

Én majd csak később küzdök ilyen gonddal, de remélem könnyen veszem majd az akadályt.............................mindent viszek :phatgrin:
      Nagy adag kávét mert nem bírom én ezt a nagyon változatos időjárást.............leragad a szemem. :S

Jéééé Dobi ;) Küzdj csak ,nálunk ép pihi van :(

A lehetetlen csak a fejedben létezik.... :)

Sig & Ava by Lara :love:
    • Sziasztok!

Forró teát kérek. Meg kekszet, mert az most nincs nekem.

Jó ideig nem voltam. Aminek oka: meguntam, és abbahagytam a játékot. Kerestem mást. Csak abban nincs kivel beszélgetni, és az nem túl jó...
      Fő accomat átadtam, csak a másodlagost tartottam meg magamnak. Most visszanéztem, de nem találtam a régi helyén a fő accomat.

Idén mi nem nyaralunk. Mivel pont, mikor talán mehetnénk, bővül a család: várjuk harmadik lányunkat.
      Ötletelésem:
      A Szigetvilág uralma - Kérlek, véleményezd!

by -Lara-
    • Sziasztok!

Kis szabi után visszatértem én is (bár csak annyiban volt "szabadságnak" nevezhető, hogy távol voltam innen) :D

Lady épp nemrég küldtem szét a szerveren, hogy mennyi kultim szabad, de legalább kaptam jópár kérelmet. Kár hogy a kulti feltétele az azonos szerver, különben szívesen küldenék :crazy:

Moham gratulálok!
      A kocsma vendége vagy, és pezsgőt mindenkinek! :)

Én azért kérném a szokásos kávémat is :)

.
      Uff! Én beszéltem!:) Köszönet a csodás sigért/aváért Lady Drakhe! :love:
    • Sziasztok!

Moham gratulálok!

Lady szünet van már nálatok?????

Én már az augusztust várom,de nagyon!!!

Szesen meg jó elment nyaralni,vissza se jön??????? :(

Groov akkor tartsunk ki és igyunk egy kávét együtt és beszámolhatsz mizujság nálad :)

• Sziasztok!

Ha már emlegetve vagyok....adok füstjeleket, hogy élek!
      Sajnos nem a nyaralás volt az, ami ily nagyon elragadott....inkább a munka. Mert olyan nagyon hülye vagyok, hogy képtelen vagyok nemet mondani :(
      Isteni 8 napot töltöttem Sárváron. Megvolt a kényeztetés. :)
      Ti mikor is mentek?

Kérek szépen egy kávét...sok sok sok tejszínhabbal,fahéjasan, cukor nélkül :)

Az, hogy én ki vagyok attól függ, hogy Te minek akarsz látni engem.
    • Jó reggelt!

Huu csak ámultam Lady ruciján :thumbsup:

Én már nagyon mennék de sajnos csak augusztusban leszek szabad,
      de már nagyon várom,mert fáradtság a köbön nálam :(

Naa hol van mindenki?????????????????

Egy kávét kérek sok sok habbal.......................még van időm kiülök a partra hátha betéved valaki.

• Szép napot!

Jövök melléd Zsuccu. Vagyok én is, néha benézek a kocsmába, megkergetem a pókokat (De ronda kis jószágok! :cursing: ), majd csendesen iszok egy limonádét vagy átmegyek a war kocsmába nézelődni.

Jha, közben felvettem a Larától kapott rucim. Köszönet érte! :love:

Maradok a limonádénál.

ava & sig Lara :love:
      Mi magunk...
    • Users Online 1

1 Guest