Kocsma az ELIT Macskájához.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Hát én ..........ne haragudjatok de ..................végem :phatgrin:
      Nevetéstől meg a sírástól alig bírtam végig olvasni amit írtatok.

Kopi ígérem én óvatosan élesztelek újra ;)
      De én nem vagyok oly gyakorlott mint Lady vagy Szesen.
      De azt ígérhetem ,hogy gyönyörű rózsákat tudok hozni :P

Akkor legyen sok sör meg pálesz,h elég legyen mindenkinek.

A lehetetlen csak a fejedben létezik.... :)

Sig & Ava by Lara :love:
    • Amikor vezetni tanultam kötelező volt az elsősegély tanfolyam is. A segédmotoros tanoncok (14-15 éves srácok) feldobták a hangulatot.
      A vizsgakérdésem a koponyaalapi törés volt...... :rolleyes:

Ha valaki megkérdezi, hogy mit teszek, ha látok egy balesetet?
      Akkor az a válaszom: Remekül tudok mentőt hívni. :whistling:

Kérek még egy kis limonádét.

ava & sig Lara :love:
      Mi magunk...
    • Sziasztok!

Ideértem kicsit-látom,folyik az élet! :D

Szesen: az időm,az nem sok,de mivel a munkámat is gépen végzem,így inkább a gyorsaság volt a mérvadó a kuckó-újításnál.

Az idő,az egyre kevesebb-főleg,hogy jön a jó idő. :)

A képszerkesztgetési hobbim így marad hűvösebb időkre,meg 1-1 fél órára,ha jön az ihlet. :rolleyes:

Elvesztettem a fonalat-most akkor ki éleszt újra kit? :D

Nekem jöhet egy finom karamellás latte stresszoldó gyanánt.

Zene:az előző hetem margójára... :S

Légy önmagad.
      A világ imádja az eredetit.

The post was edited 1 time, last by -Lara- ().

• Szép jó napot! :)

Betértem egy italra, mert kicsit kezdem elunni magam, hogy mikor támadnak meg, már vagy egy hete várok az illetőre :) . Izgalmas ez a kalózkodás, tucatnyi ellenséget csinál :D .

Páleszt kérek csapos! :)

S hogy a zenegép se maradjon ki:

Köszönöm Lady Sakk :love:

"Azt mondják, az élet jó tanítómester, csak sajnos minden tanítványát megöli." Mark Lawrence

• Szia Kopi!

Már nincs mit vinni, véget ért a kalózidőszak A 10. helyet szereztem meg, bár a szerveren számításaim szerint a 3. legnagyobb kalózerőm volt, de mobil nélkül nem lehet normálisan csinálni, nekem meg már 12 városom van.
      Sajnos meglepődve tapasztaltam, hogy már nem hoz annyi nyersit, mint régen.

Veled mi újság vén csont? Mi a helyzet Ny-n?

Hideg sört kérek, mert még mindig meleg van.

"Azt mondják, az élet jó tanítómester, csak sajnos minden tanítványát megöli." Mark Lawrence

The post was edited 1 time, last by Dobermann ().

• Az aktív kalózkodásnak egyelőre számomra vége van, túl sok bajt okoz túl kevés nyereményért.
      Az én ellenfelem meg nem nyaggat :( Pedig már a tp-met is felgyúrtam a legós 8k-ról 104k-ra....

Kérek még egy sört :)

Zenegép (illetve Kopinak nők, ha még nem lenne belőlük elege):

• Nekem csak annyi bakám van, ami eltartható. :)

Nőből sosem elég! :) Bár egy is sok(k)! :))
      Egyébként meg maradi vagyok. És szeretem a női nemet. Annál jobban csak a női igent szeretem! Bár arra már nem emléxem, hogy miért...

Egy gyümilevet szeretnék kérni. De most nem lefőzöttet.
    • Én meg akartam állni 71k-nál, de ellenfelem biztosra akart menni, így mindig próbál 10k-val előttem járni . Kicsit olyan ez, mint a fegyverkezési verseny. Amíg kitart az aranyam addig nincs gond, a türelmem előbb fogy el és akkor én megyek át támadóba .

Egy feles szilvabefőttet kérek ;) .

Szerk.: Megcsináltam a threadet ha valakit érdekel a harcok eddigi állása:
      Dobermann [-ND-] vs Hencurka [-APS-]

• Itt is vagyok....sehol a gödör? :D
      Bár ahogy látom, amúgy sincs rá szükség. Kopi nagyon jól van....Lara a sörben. Igeeeen?? :)) Nincs itt baj kérem szépen! :P
      Megnyugodtam igazán. Ilyen melegben kinek volna kedve ásni?...főleg nem gereblyével! :D
      Jó hírt is hozok. Pár nap és elhúztam az ország másik felébe nyaralni...megússzátok a hülyeségeim. Na persze, nem végleg. ;)

Kérdés: Más is idegbajt kap a készülődéstől -pakolástól? Vagy csak én pöröm ezt túl. ? :D

Idegnyugtatót...bármit....erőset. Na nem testi fenyítésre gondolok, mint egy jó kis ....rúgás.....iható formában gondolkodom:)))

Az, hogy én ki vagyok attól függ, hogy Te minek akarsz látni engem.
    • Nyugi Szesen! A becsomagolt cucc nagy része nem fog kelleni. Tehát szorítkozz a fontos dolgokra....nem kell 66 pár papucs, elég egy.... és a fontos dolgoknak nem része a teljes ruhásszekrény. :)

Nem tudom az ország melyik fele a cél. De ide keletre baromi meleget jósolnak.... ;(

Kérek egy limonádét.

Jut fejembe! Azt hiszem elbeszélgetnék Noé apóval a szúnyogok bárkára menekítése okán. Egész éjjel bosszantott egy vérszívó. :cursing:

Mi magunk...
    • Legutóbb minden ruhaneműt bepakoltam mindenkinek...kivéve az én fehérneműimet! :D Már az első este rohanás volt a legközelebbi Tescoba! :DD Persze a férjem szerint csak így újítottam!
      Nem a ruhák okoznak fejtörést.....sokkal inkább az apróbb lomok....olyan nincs, hogy valamit ne felejts el. Ám az idén listázom! :D
      Sárvár felé veszem az irányt.....jó sok zivatart mondanak arra. :(

Citromos-mentás tonicot kérek, jégkockákkal.

Az, hogy én ki vagyok attól függ, hogy Te minek akarsz látni engem.
    • Igen, ott mostanában gyakoriak a viharok.

Nos, ez is egy módja a fehérnemű készlet frissítésének. :rolleyes:
      Egy volt kolléganőm mesélte, hogy anno mentek a Balatonhoz nyaralni. Minden cuccot szépen elpakolt, bepakoltak mindent az autóba és másnap a család másik kocsijával mentek nyaralni.
      A szépen elpakolt vasalt ruhák otthon pihentek a kocsi csomagtartóban, míg ők egy garnitúra frissen vásárolt cuccal nyaraltak. :rofl:

Valamikor régen jártam Sárváron...vajon megvan még a Tinódi fogadó? :rolleyes:
      Anno akkora adag milánói bordát kaptam ott, hogy kétségbe esetten néztem a pincérre.... majd megküzdöttem az ebédemmel.... aznap nem is nagyon vacsoráztam. :D

Kérek még egy jó kis hideg limonádét.

Mi magunk...
    • Users Online 2

2 Guests