Kocsma az ELIT Macskájához.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nekünk? Naná.
      Egyik oldalon homokos tengerpart, másik oldalon tavacska. ^^

Fullos a csehó. Még valahol van egy biztonsági autó is a balhés vendégek miatt, valamint játékterem....

Jut fejembe! Kopira húzok egy mentőövet, mielőtt vízi hullát játszik. :saint:

Jöhet még egy kis limonádé.

ava & sig Lara :love:
      Mi magunk...
    • Újraélesztés? Máris jövök (rontok át a homokos tengerparton, átgázolva törülközőn, homokváron....a franc...egy kis gereblye...áuhhhhh) ...na szóval itt a defibrillátor ....félre mindenki......."újratervezés, kérem forduljon balra" ......óóóó ..., Kopi merre vagy? :D

Kopim, valami ilyesmi mentésre gondolsz? Tőlem erre számíts! Szóval inkább ússz ki, mielőtt meghalnál! :D

Kérek egy pohár pezsit itt is! ...És Nektek is kérek! :) Koccintunk?

Az, hogy én ki vagyok attól függ, hogy Te minek akarsz látni engem.
    • Amúgy Kopi az újraélesztéssel nem biztos hogy jól járnál.

Az új trend az, hogy lélegeztetés csak akkor kell ha elsőre sikeres volt (és nem is kötelező), a mellkas nyomkodásával valamennyi levegő is kering ki-be ami elég a túléléshez.
      Viszont az újraélesztés egyéb velejárója csak a bordatörés meg esetleg égési sérülés a defibrillátortól, ezért élő emberen nem ajánlott alkalmazni :D

És bizony van páncélautó is, bár szerencsére mostanában max. a hangulat kedvéért használtuk, szükség nem volt rá :)
      Tavacska? Lady ez valami magánakció volt a hátam mögött? :D

Kérném a kávémat és rohanok tovább, ma még sok dolgom van :(
      .
      Uff! Én beszéltem!:) Köszönet a csodás sigért/aváért Lady Drakhe! :love:
    • A nyuszibusz kényelmes. Groove extrásat szerzett, kényelmes kanapék vannak benne. ^^
      Tavacska.... naná, abban szoktam nyáron hűsölni. Ott, azalatt a nagy tavirózsalevél alatt. :saint:

Az újraélesztéshez én is hallottam egy infót. Ha fújni kell, azt nem a szájba fújjuk, hanem az orrba. :whistling: Ezt pár hónapja a bányában mondták egy bemutató keretében a piros ruhás srácok a törpéknek.

Maradok a limonádénál.

Mi magunk...
    • ezt már 20onx éve is megtanultuk elsősegélyen, hogy csak a tvben fújkálnak szájba :D úgyhogy tudnak valamit azoka Mikulások :D
      és hát ja, nagyon finom kezek és sok szerencse kell hgoy borda se sérüljön..de kopi szerintem szívesen marad a tvs, romantikus verziónál :D

gyorsan mindenkinek egy kört, és kérek egy jóadag páleszt izibe

"A leghatásosabb titok gyakran az igazság."
      ( Daniel Banulescu )
    • Nekünk valaki (ha jól emlékszem vagy mentős, vagy aneszteziológus, vagy mindkettő volt egyszerre) kb. úgy kommentelte az újraélesztést, hogyha nincs törött borda, nem is jól csinálták :D

Azért mondjuk ha az "áldozat" túléli és bordája is egyben marad, az mégis csak jobb :)

Egy páleszt benyúlok magamnak, alvás előtt még jó lesz. Most egy hideg limonádé jólesne (kávéhoz már késő van) :(
      Sipim pedig a vendégem egy sörre :beer:

Ha pedig már megtudtam, hogy van tópartunk is, kiülök a kis tavacskához olvasgatni.

***47219 szúnyog kedveli ezt.

Úgyhogy kérek valami hatásos (de nem mérgező) szúnyogriasztót is :D
      .

.
    • Készítettem én egykoron oktatáshoz elsősegélynyújtó filmet. :) Így tudom, hogy a hajas fejbőrnél megfogott fejet hátrahajtva, egy zsepivel letakart nóziba kell fújdogálni. De nálam nincs hajas fejbőr! :)) Így én filmszerűen kérem a Hölgyeményektől!
      A kompressziót cserébe majd én végzem, és ígérem, hogy nem lesz bordatörésük! :P

Indítsuk egy pálesszel a napot? De akkor mi lesz itt estére?
    • Jó reggelt!

Habos kávét kérek szépen....sokat.
      Na úgy látom , a defibrillátorra nincs szükség.
      Lefekszem kicsit a homokra , mert kifáradtam a cipekedésben.
      És addig elgondolkodom Kopi, hogyan is képzeli ezt az életmentést.....
      Szóval mi fújkálunk a szájacskájába...közben ő nyomkodja a mellkast...stim......valakinél biciklipumpa? :D

Bár félek, én továbbra sem vagyok elég romantikus. Az én agyam folyton csak a hülyeségen jár! :whistling:

• A mikulások egyike a helyi főnök volt. Próbálták a halálosan komoly dolgot törpebarát módon előadni, a közönség 11-14 évesekből állt. A törpék ki is próbálhatták az ambubaba újraélesztését az előadás végén és kérdéseket is feltehettek. Olyan profin adtak elő a piros ruhások, hogy észre sem vettük az idő rohanását és azt, hogy eltelt 2 óra. :)

Máris rendelek egy biológiai szúnyogirtást a tópartra. Ami csak és kizárólag a szúnyogoknak lesz rossz. ;)

Kérek egy limonádét.......

Mi magunk...
    • Kopitata wrote:

Készítettem én egykoron oktatáshoz elsősegélynyújtó filmet. :) Így tudom, hogy a hajas fejbőrnél megfogott fejet hátrahajtva, egy zsepivel letakart nóziba kell fújdogálni. De nálam nincs hajas fejbőr! :)) Így én filmszerűen kérem a Hölgyeményektől!
      A kompressziót cserébe majd én végzem, és ígérem, hogy nem lesz bordatörésük! :P

Indítsuk egy pálesszel a napot? De akkor mi lesz itt estére?
      Kopi, most akkor ki élesszen újra kit? :D

Vagy először a hölgyek téged, aztán fordítva? :D

Szesen ebben a kocsmában nem szükséges hogy romantikus legyél (viszont a kocsmáros értékeli a cinizmust) :)
      Igen, ezek az elsősegélyes programok mindig izgalmasak --- meg hasznosak is.

Italok a pulton, én egy jegeskávét kérek.
    • Háááát ha hülyeségről van szó, akkor rám lehet számítani! :D

Imádom Kopit <3 , kész vagyok érte bármire...de mielőtt elásnánk...pihenhetek? Dög nehéz volt az a masina és a lábam is fáj, a gereblyétől. ^^

A limonádé jól hangzik, kérek szépen én is!

• Users Online 1

1 Guest