Kocsma az ELIT Macskájához.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szép éjt!

Hoztam megmutatni az (egyik) új rucim. ^^ Ha már Kopi új rucit akar nézegetni...... ;)

Köszönet érte Szesennek! :love:

Ma találtam egy videót egy igencsak kedves cicáról, aki meglepte a gazdit........

facebook.com/LADbible/videos/4…Szo0NjczOTczMDU1OTgzMTgx/

Mutattam macskás Kopinknak, aki meg is jegyezte, hogy a fehérhúshoz nem passzol a vörösbor. De a cica nem vett részt gasztronómiai képzésen. :saint:

Kérek egy pohár vörösbort, ha lehet ne a videós cica szolgálja fel. ;)

ava & sig Lara :love:
      Mi magunk...
    • Szépet!!

Néztem ám új rucid,nagyon szép!
      Láttam a másikat is. :thumbsup:

Én is kaptam majd váltogatom!

Na ép kijelentkeztem face,de majd megnézem videót!

Kopi gyere ámulni rucikat............csuda szépek ;)

Egy altató koktélt kérek.

A lehetetlen csak a fejedben létezik.... :)

Sig & Ava by Lara :love:
    • Szép napot!

Ha már így előkerültem, jövök én is megdicsérni a hölgyek ruháját :)
      Lady milyen okból gyártottál sütiket ipari mennyiségben? :)

Kopinak hozom a sört, Lady neked pedig valami fenistil-féleséget hozok a kezedre, meg persze a koktélokat/limonádék is fogyasztásra várnak.
      Én kérem a sokadik kávémat. Félek a koffein összes hatása közül egyedül a függőség okozása maradt fenn nálam :D
      .
      Uff! Én beszéltem!:) Köszönet a csodás sigért/aváért Lady Drakhe! :love:
    • Köszönöm a gyógykencét és a limonádét.....
      Ma jött a sütiért a megrendelője, a város egyik főútja mellett találkoztunk, erre a megrendelőm úgy eltévedt hogy csoda. :whistling:

Kérek még egy kis limonádét és egy szelet citromos pitét (a minap találtam egy receptet a neten, lehet ki kellene próbálnom?! :rolleyes: )

Mi magunk...
    • Próbáljad....................de jó lenne ha kapnék belőle és nem csak virtuálisan ;) :D

Groov ügyeljél magadra!!!!

Tegnap mondom kiülök kávézni a bagósokkal ,erre mi van velem szemben?
      Kamion.
      Mi van rajta?
      KOPITRANSZ.
      Hát mit is mondhatnék?A kávé majdnem félre ment :P

Legyen sör,h tudjon inni aki azt szeretne,én egy szörpöt kérek.

A lehetetlen csak a fejedben létezik.... :)

Sig & Ava by Lara :love:
    • Kopi ez asszem egy gyümölcsöző üzlet lesz mindkettőnk számára :D

Mondjuk engem az a veszély nem fenyeget túlságosan, hogy a bagósok között üljek. Az égő cigaretta közelébe ha nem muszáj max. polgári gázmaszkban megyek (olyanom meg nincs, tehát nem megyek) :D

Lady, főútról hogyan lehet eltévedni? :)

Kérem a kávémat, a rendelt italok pedig a pulton.
    • Zsuccum, pár hete hasonló látomosom volt. Pedig (elvileg) nem is járunk egy fele... :whistling:
      Postán voltam csekket fizetni. (Városunkban a postai kereszteződés "kissé problémás" volt (heti 2-3 baleset), ezért tettek oda egy szééép közlekedési lámpát.) Kijövök a postáról, látom, hogy egy kamion araszol a kereszteződés felé, az oldalán nagy betűkkel: Kopitrans. :D
      Meg is jegyeztem magamban vigyorogva, hogy Kopi fosztani volt.... :saint: :D

Ma csak túros lepényt sütöttem, ha esetleg kérnél Zsuccu?!

Kérek egy limonádét.

Főútról eltévedni? Nos ez egy igen jó kérdés. Nem tudom, de a hölgynek sikerült. :whistling:
      Bááár, ő a város teljesen más részén nőtt fel. Ahol ő lakik az új rész csak szép egyenes utcák vannak. Ahol én, ott a főútban is van legalább 4 nagy kanyar....... De van olyan kis utca a közelben amiben max. 60 ház van, 4-5 kanyar az utcában és legalább 3 zug. Én a régi városrészben lakom, ami tele van kis kanyargós egysávos utcákkal....

Mi magunk...
    • Én örömmel fenntartom, nem szeressük a füstöt (mondom ezt úgy, hogy a zÜllői úttal sokkal szorosabb kapcsolatot ápolok, mint szeretném) :D
      Szerencsére a tér tágas, jól szellőzik, és a dohányzásra kijelölt helyen a legmodernebb füstelszívó berendezések állnak rendelkezésre.

A szállítmányt, legyen szó kávéról vagy nyersiről pedig örömmel fogadom. Nemesfém és drágakő is jöhet :P

A változatosság kedvéért egy limonádét kérnék. Aztán megyek letakarítom a nyugágyakat, ha már van tengerpartja a kocsmának és jó időnk is, használjuk ki 8)

(u.i.: tervez valaki menni war szerverre?) :)
      .
    • War szerverből és a verekedésekből már kinőttem.
      A szerver majdnem ugyanazt kínálja, mint ami akkor volt, amikor regeltem deltára sok évvel ezelőtt.

Kopi, ne vesztegesd itt a kocsmárost! :whistling:

Megyek meglesem a nyugágyakat és le is tesztelem őket. A teszthez viszek egy limonádét.
      Holnapra 30 fokot jósolnak....

Mi magunk...
    • Sziasztok!

Lara ámulok milyen kis ügyes vagy!Én még mindig csak nyöszörgöm ;( , hogy megint kínlódni kell majd a képek elővarázsolásával.....Te pedig már készen is vagy! :thumbsup:

Kevés időt töltök gép előtt. Élvezem a ház csinosítgatását. A teraszt fakorlátja volt a soros..... szépen lecsiszoltam, lefestettem....most olyan szép, mintha most készült volna. Imádom.
      Most jön egy kis nyaralás....aztán nekiesem a kerítésnek is! Addig meg kell álmodnom a színét. Egy biztos ...szürke nem lesz! :D

Lady...... valahogy megértelek, a világ legkönnyebb dolga eltévedni! Nincs olyan hely, ahol ne tudnék! Szerencsére a telefonomon van nyomkövető....így csak a férjemet kell felhívnom, hogy keressen meg! ^^

Mindenki nagyon csini rucit kapott! Kopikám....meddig akarsz nudizni mellettünk? De ha már ruhát nem kérsz, ne felejtsd el kenni naptejjel! Nehogy baj legyen! :D

Puszi mindenkinek.....megyek is, mielőtt kapok az orromra! ^^
      Kérek szépen egy kávét.

Az, hogy én ki vagyok attól függ, hogy Te minek akarsz látni engem.
    • Users Online 1

1 Guest