Kocsma az ELIT Macskájához.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sziasztok!

Elképzeltem Kopit..............bár én úgy,h leesik az álla :P
      De ez a nyálcsorgatós?????? :D
      Most,h nézem az üres képed , az jutott az eszembe, h nagyon kopasz :phatgrin:

Nekem már holnap péntek a drága doki jóvoltából.
      Ezért valami nagyon ütőset kérek, de húzza le a vérnyomim!

A lehetetlen csak a fejedben létezik.... :)

Sig & Ava by Lara :love:
    • Szép estét!

Blume-csodacsini lettél! <3

Mizujs veletek?
      Én hosszúhétvége alkalmából persze náthás lettem.... ;(

Úgyhogy kérek egy jó nagy bögre málnás teát,mézzel. ^^

A következő betérő vendégem egy amitszeretnélcsaknelegyentúldrágamertelmentapénzemagyógyszertárbanra. :D

Légy önmagad.
      A világ imádja az eredetit.
    • Szép napot!

Blume, csini a ruci! De hol a pöttyösbögre?

Mi itt pompázunk a csodacsini, színes tavaszi rucikban (jó a rucid Lara! :thumbup: ), erre tegnap lecsap ez a "remek" idő....... A hóval nem is lett volna bajom, de mellé a szél, az ónos eső..... és mindenféle csapadék, ami csak hullani tud az égből....Nnnaaaa, az kicsit sok volt. X(

Kérek egy nagy bögre forró, citromos teát. Larának pedig egy gyógykombót.

A Sándoroknak a névnapi jókívánság mellé egy pohár vizet. Kicsit összekutyulták azokat a zsákokat. Hol a meleg??? :evil:

ava & sig Szesen :love:
      Mi magunk...

The post was edited 1 time, last by Lady Sakk ().

• Sziasztok!

Teljes mértékig egyetértek. Ez a hó már igazán eshetett volna az év végén. Karácsonykor várom egyedül a havat...akkor beeeezeg nem esik. Igencsak szomorkás leszek, ha hóban fogjuk keresni a tojásokat...

Hólapátolásból jöttem és mivel a téli csizmát eltettem (jelzésértékkel, de hát nem vették a lapot odafenn :D ) ,igencsak átfagytam edzőcipőben...így jóóóóó forró zöldteát kérek szépen.

Az, hogy én ki vagyok attól függ, hogy Te minek akarsz látni engem.

• Köszi Ladym:ez egy hirtelen ihletből elkövetett ,10 perces sigkészítés eredménye. :D
      Gondoltam színesre váltok,hátha bevonzom a tavaszt...ehelyett csak a nátha jött. ;(

...és a szép új "Művész rang színhez" is jól passzol. <3

Sándoroknak boldogot-de hozzátok kérlek már azt a meleget! :love:

Ladym,fizetem a teádat és én is csatlakozom:epres teát kérek mézzel.

..és egy kis zene:

Légy önmagad.
    • Szép estét!

Gratula itt is művészeinknek.

Kicsit sztrájkoltam,h kutyus is legyen már,bár ikával összehozni ? :P ,na de ha macskával lehet?

Kis fejfájás ,meló undor de amúgy minden oké. :phatgrin:

Kávét mert még hosszú lesz az estém.

• Nahát, érdekes..nekem tökéletesen megfelelnek a cicák és a nyulak, ki érti :DDD
      persze mielőtt bundaszagú lenne a fórumlogó dolog, jelzem hogy nincs is cicas a nyertes logók közt :P
      ...persze ennek ellenére lesz még kinn tavasszal nem is egy :D

de rendben jöhetnek a kutyusok is, mókusok, és mindenféle állat:) S hogy még a szívetek is fájdítsam, különsöen kutyahiányolókét, le is cserélem a sigem, amiért köszönet Szesennek, most kaptam, még nagyon friss (ami látható is a sarokban :( )

Gratulálok én is sokadjára, és mindenkinek kérek szépen egy kört, amit szeretne, ne spóroljatok, fizetem :)
      én meg egy jókis házipálinkát a seremhez

"A leghatásosabb titok gyakran az igazság."
      ( Daniel Banulescu )
    • Jó reggelt!

Hát...mivel senki más nem készített állatkás logót,csak én,így a "kritikát" magamra veszem. :)
      Azért volt ott madár,szarvas,nyuszi,mókus és őzike is.....de igazatok van,kutya az nem.

Nem tehetek róla,szeretem a cicákat. <3

Ígérem,ha legközelebb úgy döntök,hogy indulok ilyen versenyen,akkor lesz minden:kutya,tigris,elefánt,zsiráf....stb :D

Kérek egy karamellás lattét.

Légy önmagad.
    • Sziasztok! :)

Tavaszi újításként nyissunk állatházat, vagy állatsimogatót is a kocsma kertjében? Végülis a kutyákat, macskákat és egyéb helyes állatkákat mindenki szereti; igény esetén persze egzotikusabb állatokat (pl. kígyót) is szerzünk ha van rá igény :D

Egyben én is szeretném megragadni az alkalmat, hogy gratuláljak a művészeinknek :thumbup:

Fizetem sipim pálesz/sör kombóját. Nekem jöhet a szokásos kávém, aztán megyek vissza véreskezűsködni még így alvás előtt :evilgrin: (pedig nincs is telihold)

.
      Uff! Én beszéltem!:) Köszönet a csodás sigért/aváért Lady Drakhe! :love:
    • Nadehátmiénemá!!
      Bocsika nekem nagyon tetszik macsekos meg őzikés is de hiányérzetem volt,h kutyás sose :(

De akkor mély hallgatásba merülők, ha már ilyenek vagytok.

Páleszt mindenkinek

jah sipka jó a rucid :thumbsup:

• Az én farkaskám majdnem kutya..... csak majdnem. :rolleyes:
      Mondjuk egy cuki csau-csau kiskutyás téma sem lenne rossz. Valamikor régen nekem is volt egy csau keverék plüssmacim, imádtam. :love: Mindenki más kicsit másként gondolkodott a drágámról, többnyire féltek tőle. :D

Kérek egy teát.

Mi magunk...
    • Szép napot!

Már ahol szép, itt épp előhúsvéti locsolást tart a természet. Csepereg az eső. :thumbdown:

Jöttem én is villogni a húsvéti ünneplőmmel. Köszi Lara! :love:

Kopinak kérek egy szivacsot és egy pálinkát. :whistling:

Kellemes húsvétot minden fórumlakónak! ^^

Mi magunk...
    • Kicsi Lánykák! :)

Boldogan csorgatom a nyálam! Az sem zavar, ha nincs egy rongyotok sem, amit felvegyetek! :P

Lara!

Kérlek, készíts Nekik "nincs egy rongyom, amit felvehetnék" siget is!
      (Asszem, engem minnyá elítélnek pedofíliáért...)

Boldog Nyuszit! :)

Tőccsetek mán egy kis tojáslikőrt!
      Naaa! Ne annyira picit!
    • Users Online 2

2 Guests