Kocsma az ELIT Macskájához.

• Szép éjt!

Ép testben, épphogy élek...... :wacko:

Ballagás- megvolt.
      Évzáró- megvolt.

Ma lezártuk az ércfejtést -a törpéknek- minden törpe megkapta jól megérdemelt minősítő könyvecskéjét.
      A törpeőrök és törpecsőszök még fejtik az ércet.......... :| Talán lesz most egy kis nyugalom a bányában, ami az utóbbi napokban a bolondok házára hasonlított....... :lol:
      Szabadság? Az lesz. ^^
      Nyaralás? Az biztos nem lesz. :(

Kérek egy limonádét. Mostanában életmentő lehet......... Azt mondják, hogy idén sem fogunk fázni a nyáron....

Jut fejembe! Idén is lesz kicsiny városunkban birkafőző fesztivál. Aki szeret enni szívesen látjuk a Nagykunság fővárosában! ^^

ava & sig Lara :love:
      Mi magunk...
    • Zsuccum, a birkabuli sajnos már elmúlt (minden év június utolsó szombatján szokott lenni).

blume, az a nasi nagyon jól néz ki. Báááár..... az utóbbi két napban édességmérgezésem van. Az oka egyszerű. A bányában a bepótoltunk pár (11) elmaradt névnapi köszöntést...... :cookie:

Kérek egy nagy kancsó limonádét.

Mi magunk...
    • Jó reggelt!

Blume abból a nasiból én is kérek mert igen csak csábító :D

Azt gondoltam talán végre összejönne,hogy talizzunk Lady,
      de akkor erről megint lecsúsztunk :(

Nincs még semmi nyári programom ,pedig már mindjárt itt a vége :(

Egyesek meg már kinyaralták magukat és nem is voltak tőlem messze!!
      Ugye Lara????????????????

Na kérek egy forró csokit, mert mindjárt meló.

A lehetetlen csak a fejedben létezik.... :)

Sig & Ava by Lara :love:
    • Egy kólát kérek! Remélem, ébren tart.

Én is szabisztam. Igaz, a múlt héten.

Voltunk a balcsinál. Minden nap esett. Igaz, mindig éjjel! :D
      Az első nap borongós volt, de aztán kitört a kánikula. Úgyhogy a lányok lubicolhattak. Amíg egy nap délutánján pont az üdülő stégjénél húztak ki a zsaruk egy vizihullát. Aznap már nem volt pancsi. Másnapra feltámadt a szél, úgyhogy a "tengerparti séta" érzése is megvolt. A fürdésből csak egy kis "partra vetett delfin" mókázás maradt. (Úszógumiban a lányok ráfeküdtek a vízre, ami partra sodorta őket, mi meg visszamentettük őket a vízbe.) Másnap kicsit hajókáztunk, másztunk a Badacsonyon, harmadnap jöttünk haza.
      Ötletelésem:
      A Szigetvilág uralma - Kérlek, véleményezd!

by -Lara-
    • Szóval akkor Lady Sakk neked már szabi??????

Hát Moham jól kifogtátok a dolgokat!!De azért remélem jó is volt?
      Kell egy kis pihenés.Nekem majd csak augusztusban lesz 2 hét ha közbe nem jön valami,
      ami ugye meló miatt sose lehet tudni :(

Láttam Larát is ,hogy volt oda nyaralni......................de itt nagyon el van veszve :( :fie:

Kérek egy frissítő üdítőt meg fagyit mert nagyon meleg van.

• Szia Zsuccu!

Igen, én már szabadságon virulok. Sőt, már túl is vagyok a felén...... rohan az idő.... :thumbdown:

Ma kicsit barnulni szerettem volna (nyár elején megkaptam, hogy a padlásra járok napozni), az eredmény leégés lett. Nem nagy területen és nem nagyon. De elég szép piros lett a két vállam cirka 2.5 óra alatt. Hozzá kell tennem, hogy nem a kritikus időszakban voltam a napon. :S

Kérek egy limonádét.

Mi magunk...
    • De jó neked Lady Sakk!!!
      -megjegyzem én még fehér vagyok!-

Hőgutát kapok :( Nem lehet ezt már kibírni még árnyékban sem.
      Szabi meg majd csak 1 hét múlva ha minden jól megy.
      Remélem még jó idő lesz ,bár kevesebb fokkal is beérem!

Egy hideg narancsot kérek.

• Szép estét! Hűvösebbet!

Ma a hideg limonádé és a csokifagyi volt a legmenőbb nálam. Azt hiszem holnap is maradok ennél a kombónál.
      A macskák állítólag szeretik a meleget. Nos Marcim nem így vélekedik a dologról. Legalább annyira nehezen bírja a hőséget, mint én. :wacko:

A minap csevegtem gyerekkori legjobb barátnőmmel, aki egy meglehetősen távoli vulkanikus és jeges szigeten éldegél. Elmesélte, hogy náluk a múlt héten volt nyár. Teljesen ki voltak bukva a melegtől. Megkérdeztem tőle, hogy mégis hány fok volt?! A válasz: 22
      Mondtam neki, hogy nálunk a hétvégére 40 fok várható. Szóval a 22 fokos kánikulának marhára tudnánk örülni.
      A héten "rendes nyári idő" volt náluk, 11-15 fokkal. :whistling:

Ha már napközben bejött.....kérek egy nagy kancsó limonádét és egy jó nagy adag csoki fagyit. :P

Mi magunk...
    • Sziasztok! :)

Óriás-ventilátor előkaparva a padlásról a kánikulára tekintettel.
      + hoztam 5000-faktoros naptejet, és barna festéket, ha valaki le akarna barnulni, de csak leégést sikerül összehoznia :D

(én is ebbe a kategóriába tartozok, ha szénné égek, utána az égett helyen kicsit barnulok, de legkésőbb karácsonyig jól visszafehéredek, úgyhogy buktam a barnulást) :D

Egy jegeskávét kérek, meg még egyet is dupla jéggel; meg pár liter jeges limonádé megteszi.
      Pulton jeges limonádék többféle ízben kint :) .
      Uff! Én beszéltem!:) Köszönet a csodás sigért/aváért Lady Drakhe! :love:
    • Sziasztok!

Újra itt a hőség........
      Bár most nem bánom ,csak tartson ki pár napot,mert kezdődik a szabiiiiii...
      Remélem én is eljutok párszor a strandra ,bár ez még csak álom.

Jó neked Lady,h van már színed,én még fehérke vagyok.

Groov vigyázz magadra!!!

Veszek abból a limonádéból,már eléggé meleg van.

Jó hétvégét.

• Users Online 3

3 Guests