Kocsma az ELIT Macskájához.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szép napot!

Bevackolom magam a kandalló elé, előző helyemről áthoztam a kis márványlapos asztalkámat, a nagy és kényelmes fotelomat hozzá a teáskészletem (sook míves porcelán csésze, kéretik nem összetörni!), a forralt boros kupámat és a fehér takarómat. Azt hiszem beköltöztem egy időre.

Sig? Hm.... Lady Sakkos elég meghatározás lenne?! :rolleyes:

Kérek egy forralt bort! Nagyon cudar idő van. :cursing:

ava & sig Lara :love:
      Mi magunk...
    • helló.
      látom megjött a sok értékes csecse-becse, itt az idő egy kis hancúrnak: forgassuk fel fenekestől a kocsma életét, legyen ma egy olyan nap, ahol az úri közönség verekszik/Fülig Jimmy után szabadon/ és asztalokat borogat. :beer:

az italát ma mindenkinek én fizetem.
    • Szép napot!

Ez egy békés csehó de ha kell nyitunk neked egy dühöngőt popey ;)
      Még a végén elriasztanád Lady Sakkot ,pedig most akarok vele teázni a szép csészéjéből.

Gerappa itt a narancsod frissen facsarva........nem felejtettem el ;)

Groov valami habos süti,meg diós vagy puncsos vagy csoki......na mindegy milyen csak legyen :D

Egy habos kávét kérek addig is.Karolnak csoki eltéve :)

A lehetetlen csak a fejedben létezik.... :)

Sig & Ava by Lara :love:
    • zsuccu2 wrote:

Gerappa itt a narancsod frissen facsarva........nem felejtettem el
      Köszi szépen, így napközben no alkohol :)
      Neked a csészéje tetszett meg, nekem pedig a bársony fotele a kandalló mellett :P
      Groove, tényleg hozz légyszi valami sütit, hogy eltereld Lady figyelmét, addig kipróbáljuk féltett dolgait :D

Forralt bort kérek annak, aki szereti.

"Hullámok hátán ring hajóm, és harcra kész a fegyvere,
      Túlpartra ággal áttolom, csúzlim kaviccsal van tele"

• Itt vagyok ám és figyelek! :ninja:
      Csészéből több is van, mindegyik kézzel festett kínai porcelán. Természetesen lehet használni a dolgaimat a távol létemben, csak ne törjétek össze őket.
      Annak örüljetek, hogy Editkét -régi kocsmánk házisárkányát- és NT-t nem hoztam át. Nem is tudom melyik a félelmetesebb?! Nt, aki egy rottweiler vagy Editke?! :D

Teázzunk egyet zsuccum! hideg van.

ava & sig Lara :love:
      Mi magunk...
    • Na jólvan, hozom. De csak mert szépen kértétek :)

Dió és csoki kipipálva:

Ez elméletben puncsos, mindenesetre finomnak néz ki :)

És a habos süti:

Egy kávét kérek.
      Lady Sakk, asszem meglesz az új fejlesztés a kocsmába. Puha padló, és puha bútorfelületek, hogy ha valaki leejti valamelyik csészét akkor se legyen törés :)
      Uff! Én beszéltem!:) Köszönet a csodás sigért/aváért Lady Drakhe! :love:
    • Lady Sakk jövök mert tényleg hideg van és kell az a tea.

Köszi Groov kezdem az elején de ígérem hagyok többieknek.

Kedves kocsmáros szerényen kérdezném,hogy hol hagyta táblácskáját???
      Mi ez az új módi felírat?

Még egy kávét aztán már lassan letelik meló.

• Vikivitni wrote:

Quoted from "zsuccu2"

Nincs baj ha neked tetszik!
      Csak kicsit fura.....na mindegy megtartom véleményem.

Nekem semmi bajom ezzel.
      De ha számodra hiányzik jelezhetem a létezését.
      A Fórum Szabály 14-es pontja sem tiltja.

Üdv Goorv!
      Azt hallottam van egy kis gond a Menedék és az alom között.
      Nos nem tölt el büszkeséggel.

Igen hiányzik!Mindenki aki team tag volt maradt kis táblácskája.
      Bár tudom te örülsz,hogy nincs.Csak ép érthetetlen vagyok miért is tűnt el tied?!

Látod Groov nem csak én keresztellek el,bár azt hittem ez csak az én kiváltságom ;)
      Én is rettentően mérges vagyok mert nem tudom mi is történhetett a 2 tagunk között?
      Remélem mihamarabb megoldódik......azon leszünk!!

Akkor egy kis házi pálesz így a nagy takarítás kellős közepén.
      Utána egy meleg teát kérek Lady Sakk emlegetett értékes porcelánjába.
      Főztem nagy kondérral jut mindenkinek...tavaly nyerő volt teám ;)

• Nos a mi verziónkról hallottam időközben. Még jó, hogy vezetőségi tagot kezdett ütni és nem tanulót :D

Gondolom rám nem lesz itt szükség, elvégre diplomata nem vagyok, meg csapattársa sem :)
      Szerintem pikkpakk megoldjátok ;)

Na jó, asszem mégis kelleni fogok, megpróbálok intézkedni :)

Az átkeresztelésem nem zártkörű jog :)

Kérek abból a teából egy adaggal én is.

The post was edited 1 time, last by Grooveland ().

• Sziasztok!
      Az incidens röviden:
      Dionüszosz 3 hónapja kalóztámadásokkal lepett meg, utoljára a turnus végén. Ezt már nem szerettük a CSR-ben sem.
      A következő 2 hónapban nem tetszésemnek jelét adva a kikötőit blokkoltam, városait fosztottam és megszálltam szépen sorban.
      Ez nem volt igazán számot tevő, mivel többet menekült vakba mint nem.
      kb 1 hónapja mikor a menedék körvonalazódni látszott elkezdtem felhagyni eme tevékenységgel és pár napja szerepet vállaltam a szövetség működtetésében. Úgy gondolom, az ezt megelőző 3 - 4 hétben lehetőség lett volna visszavágni, vagy bármilyen lépést tenni ez ügyben.
      minden egyezményt betartok, még a szóbelit is ezért nem lépek addig míg ebben a szövetségben vagyok, bármilyen nehéz is megállni
      sajnos emiatt nem tudok teljesen a feladatomra koncentrálni /de igyekszem/ és legjobban azt sajnálnám ha ennyi ember munkája kárba veszne 1 ember miatt :dash:
      a véleményem az ilyen bátor harcosról :puke:

vizet kérnék hogy tiszta fejjel gondolkodjunk
      ki mit kér ezen kívül ma én fizetem

"míg nem békélsz meg azzal, ami vagy, sosem lehetsz elégedett azzal, mit elértél"
    • akkor kérlek tájékozódj jobban, vagy bizonyítsd állításodat
      kérek szépen bármi ilyen crt
      több okból nem támadhattam diot és ha nem vagy vak Te is láthatod
      az 1 ok nem ott volt a seregem és flottám hanem több órányira onnan hasonló okból, amiről Groov is tudott
      2 ok régebben elhoztam a hajóimat és katonáimat mert eléggé borult az arany termelésem
      3 ok amikor elhoztam az utolsó városból a hajóimat mielőtt lett volna szabad kereskedelmi hajóm elhozni a maradék ott maradt 5 dárdást
      dio felszabadította a kikötőt így már nem tudtam megtenni, ezért elküldtem az 5 dárdást 1 másik városba a szigeten, mert akkor dio felszabadíthatja a várost is 1 gombnyomással és a dárdásaim visszatérnek hozzám meglepődve tapasztaltam, hogy ez nem történt meg
      na ezt az 5 dárdást bírta kivégezni pár nappal a menedékbe jelentkezésem előtt és ezt a legrosszabb indulattal sem jegyezném támadásként
      4 ok már előtte írtam dionak hogy részemről ennyi volt
      5 ok soha semmilyen körülmények közt nem vagyok hajlandó hazudni és nem itt fogom elkezdeni

amit tettem nem merő önérzetből fakad, mindig így reagálok ha megtámadnak
      és igen diplomataként tettem mindezt az akkori szövetségem vezetőjének tudomásával és a szövetség beleavatkozása nélkül

az előéletemről csak annyit mondtam mostani főnökömnek, hogy békés harcos vagyok, de ha agresszió ér visszatámadok
      szerintem ez elég ha ennyi idő eltelik konfliktus nélkül

a sicc vezetésére gondoltál egyeztetésből kifolyólag?
      a 2 hónap alatt 1etlen kérdést nem kaptam a sicc részéről mi miatt blokkolom a tagjukat
      pedig ez több poszton is látszik

remélem minden kérdéskörben kielégítően válaszoltam, gondolkodás nélkül, pusztán tényeket sorolva
      köszönöm a keresztest ritkán jutok hazai itókához, gondolkodni ezután kell hogy hogyan tovább
      még 1 kört mindenkinek :beer:

"míg nem békélsz meg azzal, ami vagy, sosem lehetsz elégedett azzal, mit elértél"
    • Nos, van egy javaslatom.

Szerintem felejtsük el ezt az egészet, tartsuk mindannyian magunkat ahhoz, hogy a Menedék szövi semleges. Ne legyen egymás támadása, hacsak nem egy hadgyakorlat lesz éppen folyamatban. Akkor aki benne lesz ütheti egymást ezerrel ;)
      Akár külső, akár belső tényező zavar be, az mindenképpen veszélyezteti a szövetség elveinek és céljának a megtartását.

Egyébként Doki mondta nekem, hogyha folytatódnak a támadások, akkor ideiglenesen kilép és visszatámad. Ennek nem igazán örülnék, mivel, különösen így az elején a szervezésben, minden segítő kéz számít.

Egy kávét kérek, ti pedig vendégeim vagytok egy nyugtató keresztesre.

u.i.: Lady Sakk, Gerappa, úgy tűnik a változatosság kedvéért most én leszek kizárva a páncélkocsiból :D
    • ennyivel volt jobb a CSR mint bármelyik más szövi eddigi tapasztalataim szerint
      ott is demokrácia működött de a tagok betartották a vezetőség kérését
      miközben itt beszélgettek:
      7 Highland

12.12.2013 19:04

Egy sereg innen: Kristály bánya megtámadta és kifosztotta ezt a városodat: 7 Highland. Ki lettél fosztva:

részletek nem érdekesek :lol:
      csak jelzem 2 napig még tombolhat aztán meglátjuk mennyire makacs
      addig igyunk :beer:

• No ebbe a főnök-dologba ne menjünk bele, mert egyfelől egyetértek veled/veletek javarészt, másfelől meg nem igazán, amit szerintem kár boncolgatni :)

Zsuccu-féle teával pedig tudsz szolgálni, mivel délelőtt egy nagy kondérral főzött, amiből van még bőven :)
      Kérek belőle még egy adaggal, hozzá jöhet a gyógykombó is :)
    • Users Online 4

4 Guests