Kocsma az ELIT Macskájához.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jó reggelt!

Végre pihi-ez a hét borzalmas volt... ;(
      Kérek is egy vaníliás lattét és lecsüccsenek kicsit.

Oké csajok,akkor jövő héten várhatjátok a postástól a szörnyrucit. :)
      Addig még megálmodom kit minek öltöztetek. :rolleyes:

Groove: Isten éltessen nagyon sokáig szülinapod alkalmából! :love:

Légy önmagad.
      A világ imádja az eredetit.
    • Szép estét!

Látom Laránk hasznát vette a nyuszifüggőségemnek és a fórumlogóba is került pár nyuszóka. :love: A logó maga nagyon tuti lett! :thumbsup:

Végre hosszúhétvége! Aztán 3 nap bánya, majd őszi szünet! :thumbsup:
      A hetem csapnivaló volt. Úgy kezdődött, hogy egész héten helyettesítenem kellett, ezen túl is tettem magam gyorsan. Végülis csak az óráim száma duplázódott meg.........
      Volt viszont más is, ami kiverte a fejemből az órák miatti aggódásom. Hétfőn elgázolták az egyik rámbízott törpét. ;( A törpe szerencsére igen strapabíró volt és szerencsére nem lett semmi baja!!!

Kérek egy laudest.

ava & sig Lara :love:
      Mi magunk...
    • Köszi Ladym igyekeztem-megihlettek a színek! ^^
      Imádom az őszt! <3

Dupla munkából a héten nekem is kijutott...úgyhogy jól jött ez a 4 napos pihi.

Megcsináltam a halloweeni jelmeztárat is kikapcsolódás gyanánt-remélem mindenkinek tetszeni fog! :love:
      Mikor tartjuk a bulit?

Jujj szegény kis törp...mi történt,hogy odakeveredett ahova nem kellett volna?
      Szerencse,hogy az őrangyala gyorsabb volt mint ő és nem lett baja! <3
      Biztos sokkolt rendesen...

Vendégem vagy a laudesre,én meg kérek egy csokis-málnás teát. :)

Légy önmagad.
      A világ imádja az eredetit.
    • Nagyon jó lett a bosziruci! :thumbsup:

A buli ideje?! Hm.... szerintem a hét végén. ;)

A törpe jó helyen volt, az autós néni nem látta vagy nem vette figyelembe, hogy rajtam kívül 9 törpe igyekszik át a gyalogátkelő helyen.... Ráadásul a kereszteződésben minden autó állt, hogy átengedjenek minket az úton. X(

Ma megsétáltattam Ebünket a pulykás városban. Kissé elfáradtam. :D

Kérek egy teát.

Mi magunk...
    • Az én rucim is jó lett :thumbsup: már majdnem fel is vettem !

Jó lesz a hétvége nekem is.

Jó idő volt?Ma még kint sem voltam,most megyek sütizni.........csajos napot tartok :D

Hála megúsztátok,na de nem is ti lennének ha nem történne valami ;)
      Teát kérek én is ,mert kicsit náthás vagyok.

A lehetetlen csak a fejedben létezik.... :)

Sig & Ava by Szesen :love:
    • No, igen. A törpeőri meló -a közhiedelemmel ellentétben- nem egy szanatórium. 8| :cursing:
      Azon bosszankodtam, hogy éveken át mindenféle méretű és számú törpét kísértem a kertvárosi bányában. Drótszamáron, buszon, gyalog. Viszont soha nem történt baj. Most bekerülök az elit belvárosi törpeképzőbe és a város egy prominense, aki maga is törpeőr volt és nem mellesleg a bánya fenntartó tagja gázol át a törpémen és az idegrendszeremen. ;( :thumbdown:

Kérek egy kávét.

Mi magunk...
    • Szerencse hogy nem lett baja a törpének. Meg másnak sem.
      Jó volt a hosszú hétvége, csak kicsit azért rövid :D

Na majd jövök meglesni, milyen ruhákat kaptatok Hello Wien-re. Mondjuk nem értem... most megnéztem, június 1-jén foglalta el Mátyás király Bécs városát, akkor mért okt.31-én ünnepeljük?? :P

Kérek egy nagy adag kávét.
      Uff! Én beszéltem!:) Köszönet a csodás sigért/aváért Lady Drakhe! :love:
    • Sziasztok!

Nosza Kopi kezébe egy pókhálószedőt.....nagyon aggódom, hogy le ne fagyjon a keze! :P Azt mondják a mozgás jót tesz a hideg ellen! :P
      Utána pedig csajok vigyázzatok...mert az a célja, hogy bedugja valahova! :D Szerencsére én jéggé fagyok a nyári ruhámban....rám nem leselkedik veszély! :PP

Egy fahéjjas feketét, jó erőset! :)

Az, hogy én ki vagyok attól függ, hogy Te minek akarsz látni engem.
    • Parittyás kandallóba begyújt, takaró, párna elővesz. Tea bekészít és kellemesen bevackol.....a mai törpefelügyelet kihever. Ma ebédeltetéstől hazavitelig -ez 3 óra- felügyeltem egy nagyobb csoport törpére, akiket nem mertem egymagamra bevállalni így kértem erősítést, ami remekül bevált. ;)

Kopink melengesse a csupasz kezét a kandallónál. ;)

Csendesen teázgatok.

Mi magunk...
    • Halihóó!

Hoztam egy pompás új rucit Szesentől,meglepi Nekem :)
      Köszönöm szépen és vendégem vagy egy itókára.
      Nagyon szeretem mikor gondolnak rám kedvenc öltöztető barátnőim :love: :phatgrin:

Hát Ladym te már kifagysz lassan rucidból és majd kérheted Kopit,h melegítsen :rolleyes:

Egy nagy adag kávé és futás meló.

Jah, kocsma kitakarítva és mivel Groov megörökölte így rajta vasalom be a munkadíjat :P

A lehetetlen csak a fejedben létezik.... :)

Sig & Ava by Szesen :love:
    • Nagyon szívesen:) Nagyon ki volt éhezve az agyam egy kis kreatív munkára :) Az italt örömest elfogadom, forró csokit kérek szépen :) Bögrét is hoztam hozzá! :D

Kopikám, nézd csak mit szereztem be? Bármikor mellém kuporodhatsz a kandalló elé! Nem venném a lelkemre, ha elfagyna a kezed. Így már lesz hova dugni.....:P Na persze...azért nem össze vissza..mindenhova ám! :P

Az, hogy én ki vagyok attól függ, hogy Te minek akarsz látni engem.
    • Sziasztok! :)

Megfázásos időszak van; a drágaszágok engem is megtaláltak, de nincsenek szívesen látva, még lakbért sem fizetnek... :thumbdown:
      Kérnék is egy gyógykombót hátha elüldözi őket.

Teakészlet feltankolva, meg a C-vitamin is itt van.

A gyógykombó mellé egy forrócsokit kérnék, hideg is van.
      A takarításra pedig, csak hogy találjak kifogásokat... a pókok a poloskainvázió miatt voltak itt :phatgrin:
      .
      Uff! Én beszéltem!:) Köszönet a csodás sigért/aváért Lady Drakhe! :love: