Kocsma az ELIT Macskájához.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Amikor íródott, akkor volt........ azóta csak hőség..... ;(
      Most megint esik, nem gyengén. De már kellett.

Úgy jó a bánya, ha zajlik az élet.
      Most épp majdnem térdig járunk a törpeképző kötetekben..... neeeeeemmmm akarok könyvet látni...... :monster: Holnap reggelig nem is fogok... aztán folytatódik az agymenés..... :whistling:

Kérek egy citromos sört.

ava & sig Lara :love:
      Mi magunk...
    • Szép estét!

Kiosztottuk a törpéknek a tudástárakat.
      Aztán kiselejteztük, amit ki kellett.
      Ma hulladékgyűjtés volt a bányában, ennek örömére a selejtes tudástárakat kidobtuk. Majd 2 óra múlva kikukáztunk pár darabot, mert kiderült, hogy kell és már nem volt.
      Kiderült, hogy én magam is törpekiképző leszek. Jövő hétfőtől, heti 5 órában.... :grumble:
      Kérek egy nagy kancsó limonádét.....meg egy kispárnát és a takarómat..... :sleeping:

Mi magunk...
    • Gratulálok, akkor most már teljesen lekötnek a törpék? :D
      Jó nagy munkában voltatok!

Én meg szomorkodom,hogy mindjárt itt a jó idő vége és indul a monoton meló :(
      De hátha visszatérnek az ismerősök :phatgrin:

Cappucinó megteszi mert már kávéztam a másik kocsmában.

A lehetetlen csak a fejedben létezik.... :)

Sig & Ava by Lara :love:
    • Ma kisült, hogy rossz az órarendem. Csak heti 4 órában leszek törpeképző. :)
      De kaptam még feladatot.
      Mellette ott van az adminisztráció a tekercstárban......
      És mára még becsusszant egy sütirendelés. 8|
      Mindezek mellé kaptam némi honlapbirizgáló megbízást egy kedves ismerőstől.... aki egy más jellegű törpeképzőt üzemeltet......... Ő igyekszik lekötni a törpék fölös energiáit (amiből sokuk bőven el van látva, konkrétan nem tudom mitől pörög néhány?!). :whistling:

Kérek egy kakaót a takaróm mellé..... :sleeping:

Mi magunk...
    • Huhh, régen jártam erre... sziasztok :)

Nekem nem törpékkel kellett foglalkoznom az elmúlt napokban/hetekben. De néha az óriásokkal még több probléma is van, mint a törpökkel :D
      Meg hát persze a szokásos, beleértve a jó öreg alváshiányt is :D

Kérek is egy kávét. Kettőt is...
      Lady és Zsu pedig a vendégeim vagytok egy italra.
      Uff! Én beszéltem!:) Köszönet a csodás sigért/aváért Lady Drakhe! :love:
    • Sziasztok!

El sem hiszem,h előkerültél Groov :phatgrin:
      Mindig arra van idő ,amit akarunk de pihenni is kell!

Én szeretem olvasni mi történik a bányában,mert ott mindig van valami érdekesség :D
      De igazad van Groov néha a nagyokkal több a gond :(

Akkor ide azt az italt meg egy kávé is rendel.
      Majdnem elfelejtettem az új rucim :D
      Köszönöm Lara :love: ital megrendelve

• Szép estét!

Csini őszi hacuka!

A törpök mellett nincs megállás. Új bánya, új törpök és törpeképzők. De a változatosság állandó.
      A legnagyobb törpjeimet elkapta valami baci. Kezdünk lemaradni a tananyaggal. :/
      Az a nagy helyzet, hogy a törpeképzői feladatköröm a szomszéd bányában van. Viszont mindkét bányában tarol ez a mostani törpevész.... Ismét a szaladgálós róka kór (hasmenés/hányás) ütötte fel a fejét.
      Távrecsegőn beszéltem a régi bányámmal, ott még nem tapasztalják a kór jelenlétét. De ami késik, nem jön időben! :stick:

A régi bányám a kertvárosban volt, kb. 5 km-re a mostani bányámtól. Viszont a törpék vándorolnak a belváros és a kertváros közt......

A lukas órám örömére befejeztem az én kis denevérbarlangom őszi dekorációját. A tekercstárat hívjuk denevérbarlangnak. Sötét (ha villanyt kapcsolok rosszabb, furán hangzik, de még sötétebb), kicsi, nyirkos, huzatos (csukott ablaknál is mozog a függöny) és télen hideg is lesz (állítólag). Gondoltam rá, hogy meghívom Bat Mankát és családját télire. Nekik kicsit melegebb helyük lesz, mint a padlás. Nekem meg lesz társaságom... :rofl:

Kérek egy teát....

Mi magunk...
    • Zsum, az eltűnés a szakterületem :D

Remélem Lady téged elkerül ez a vírusos horror. Utálom az ilyeneket.
      Bízzunk benne a régi bányádnál legalább annyit fog késni a vírus, mint az egyszeri vonat (ha kimarad, az még jobb) :phatgrin:
      Batmannel pedig csak óvatosan! Veszélyes az ő és rokonai közelében tartózkodni :D

Kérek 2 kávét. Gyógykombó (esetleges új betérők kedvéért: ez forró citromos tea + C-vitamin + Béres-csepp kombót takar) ipari mennyiségben előkészítve. Asszem lassan szükség lesz rá :)
      .
      Uff! Én beszéltem!:) Köszönet a csodás sigért/aváért Lady Drakhe! :love:
    • Köszönet a vadiúj őszi ruciért Larának! Valamint boldog születésnapot is kívánok neki!
      :bday:
      Jöhet Kopi legeltetni a szemét! ;)

A baci utolérte a gazdaságis kolléganőt. Szombat óta nem nagyon tudja elhagyni a fajansz trón hatósugarát. <X
      Tudom, hogy BatManka családja kissé veszettséghordozó, hogy az egyéb kellemetlenségekről ne is beszéljek.

Viszont az én bányám még mindig jobban áll, mint a szomszéd. Ott egy komplett Batman család mellé jutott egy nagyobb darázskolónia is.
      Ma voltam helyettesíteni, viszonylag kicsi törpökre kellett felügyelnem, amíg a tanítónénijük szentföldi vendégeket kalauzolt.
      Nos, a törpök botrányosan viselkedtek. A törperősöknek megszavaztam egy-egy fekete pontot. X(

Jöhet az a kombó!

Mi magunk...
    • Ha jól rémlik Kopink messzire jobban lát, szóval kicsit távolabb álltam. ;)

Lassan kilábalok a szokásos szeptemberi náthámból. A bányában többen kérdezték nem vagyok-e allergiás?
      Ezen elgondolkodtam, hogy vajon a bányára vagy a törpékre vagyok allergiás? :huh:

Kérek egy laudest.

Mi magunk...
    • Kérek egy forró teát!
      A tekercstáram olyan, mint a jégverem. A legfőbb vezetőnk igen spórolós, így csak majd később lesz fűtés. Ennek eredményeként reggelente igencsak cidrizek a tekercstárban. :thumbdown:
      A napokban sikerült odáig jutnom, hogy napos időben kijártam melegedni az udvarra. 8o
      Az étkezde sem sokkal melegebb. Lassan azt veszem észre hogy az ott elszállásolt csontváz elkezd öltözködni és a -szintén csontváz- kutyája is vacog. 8|

Ma szüreti mulatság volt a törpéknek. Az egyik legnagyobb attrakció a kukoricamorzsolás volt. Én magam örömmel kapartam elő eme tevékenységgel kapcsolatos emlékeim és tudásom. Most a nosztalgia volt az inspiráció, anno a kacsasült. :whistling: :P

Mi magunk...
    • Sziasztok!

Gyorsan bekukk kicsit-rég jártam erre! :)
      Örülök,hogy tetszenek a rucikák! <3
      Hallowenire igényt tartotok?

Kapni még karamellás lattét?
      Ha igen,akkor azt kérek,a többiek meg a vendégeim a következő körre. :)

Légy önmagad.
      A világ imádja az eredetit.
    • Amennyi pók :cursing: van manapság a kocsmában jöhet némi rémruci.
      Majd meghívom BatMankát és családját díszletnek. ;)

Jut fejembe!
      Mostanában vendég törpeőr is vagyok a szomszédos bányában (az új bányám egy nagy törpenevelő negyed közepén van, 8 törpenevelde és őrző van egy kupacban), ebben a bányában is vannak Minivámpírok. A minap kapaszkodtam felfele a lépcsőn, amikor az egyik ott honos törpeőr egy nagy műanyag dobozzal kocogott lefelé, a dobozban két kis repülő egérke volt.
      Kicsit furán nézett rám a "kolléga", amikor: Jajj, de cuuuukkkiiiiik! - felkiáltást hallotta tőlem. :D

Hozzáteszem, hogy én 0-4 lábig alapból csípem a jószágokat, aminek 4-nél több lába van az nem szimpatikus.

Kérek egy teát, a tekercstár még mindig szörnyen hideg. X(

Mi magunk...
    • Hahóóó!

Larám ilyet kérdezni egy telhetetlentől? :phatgrin:

Hát azt gondolnám Lady,hogy én sem néztem volna Rád különbül....szeretem én is az állatokat csak nem mindegyiket!
      Kiengedtél?A héten jó idő volt és még remélem,hogy folytatódik ,ez most kellemes idő nekem.

Kopi tőled meg aztán mást nem vártam :P

Groov nagyon sok boldog szülinapot kívánok! :bday:

Akkor legyen pezsgő mindenkinek.

• Users Online 3

3 Guests